Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha CVrchní
rozhodčí:
Čapek Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:22 SK OAZA Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čapek Karel
Hezina Jiří
 
 
Diblík Radek
Zimmel Václav
 
 
     2301
2.Stočes Petr
Fabian Jiří
 
 
Král Ludvík st.
Čihák Josef ml.
 
 
     3011
3.Stočes PetrČihák Josef ml.     0312
4.Fabian JiříDiblík Radek     3122
5.Hezina JiříZimmel Václav     0323
6.Čapek KarelKrál Ludvík st.     3033
7.Fabian JiříČihák Josef ml.     0334
8.Hezina JiříDiblík Radek     1335
9.Čapek KarelZimmel Václav     3145
10.Stočes PetrKrál Ludvík st.     3055
11.Hezina JiříČihák Josef ml.     1356
12.Čapek KarelDiblík Radek     3166
13.Stočes PetrZimmel Václav     3076
14.Fabian JiříKrál Ludvík st.     3086
15.Čapek KarelČihák Josef ml.     3196
16.Stočes PetrDiblík Radek     30106
17.Fabian JiříZimmel Václav         
18.Hezina JiříKrál Ludvík st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stočes Petr31Čihák Josef ml.31
Fabian Jiří21Diblík Radek13
Hezina Jiří03Zimmel Václav12
Čapek Karel40Král Ludvík st.03



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice CVrchní
rozhodčí:
Dufek Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. DRozhodčí:Hanšpach Daniel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:Tichý Pavel
Datum dle rozpisu06. 10. 2016 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Ibl Josef
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:928:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tichý Pavel
Vanka Petr
 
 
Satrapa Jan
Lukáč Michal
 
 
     0301
2.Rybenský Marek
Hanšpach Daniel
 
 
Zajíček Luděk
Lodek Jan
 
 
     3111
3.Rybenský MarekLodek Jan     3021
4.Tichý PavelSatrapa Jan     0322
5.Vanka PetrZajíček Luděk     0323
6.Hanšpach DanielLukáč Michal     3033
7.Tichý PavelLodek Jan     3043
8.Vanka PetrSatrapa Jan     0344
9.Hanšpach DanielZajíček Luděk     0345
10.Rybenský MarekLukáč Michal     3255
11.Vanka PetrLodek Jan     0356
12.Hanšpach DanielSatrapa Jan     1357
13.Rybenský MarekZajíček Luděk     3067
14.Tichý PavelLukáč Michal     3277
15.Hanšpach DanielLodek Jan     3087
16.Rybenský MarekSatrapa Jan     3297
17.Tichý PavelZajíček Luděk     0398
18.Vanka PetrLukáč Michal     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rybenský Marek40Lodek Jan13
Tichý Pavel22Satrapa Jan31
Vanka Petr04Zajíček Luděk31
Hanšpach Daniel22Lukáč Michal13



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II BVrchní
rozhodčí:
Rejent Martin
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2016 19:10 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:641:24643:502TJ Sokol Běchovice II B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Farář Petr
Dvořák Petr
 
 
Průša Ondřej
Hoke Daniel
 
 
-3488 3110
2.Rejent Martin
Procházka Ivan st.
 
 

 
 
WO    3020
3.Dvořák PetrKotlorz Lukáš-95-510-62321
4.Rejent MartinHoke Daniel8-7-3-10 1322
5.Procházka Ivan st.Průša Ondřej8-9-108-52323
6.Farář PetrWO    3033
7.Rejent MartinKotlorz Lukáš6-47-8-112334
8.Procházka Ivan st.Hoke Daniel-10978 3144
9.Farář PetrPrůša Ondřej998  3054
10.Dvořák PetrWO    3064
11.Procházka Ivan st.Kotlorz Lukáš8-9-69-62365
12.Farář PetrHoke Daniel-121095 3175
13.Dvořák PetrPrůša Ondřej-3148-10-92376
14.Rejent MartinWO    3086
15.Farář PetrKotlorz Lukáš6-899 3196
16.Dvořák PetrHoke Daniel-10-1264632106
17.Rejent MartinPrůša Ondřej-47-59-923  
18.Procházka Ivan st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dvořák Petr12Kotlorz Lukáš31
Rejent Martin02Hoke Daniel13
Procházka Ivan st.12Průša Ondřej21
Farář Petr30   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha IVrchní
rozhodčí:
Dunder Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:24 AC Sparta Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skopec Daniel
Podrazil Václav
 
 
Žambokréthyová Milena
Turcmanovič František
 
 
1268  3010
2.Dunder Jiří
Kubišta Jan
 
 
Trnka Miloš
Hadrava Miloslav
 
 
69-12-293220
3.Skopec DanielŽambokréthyová Milena69-98 3130
4.Kubišta JanHadrava Miloslav-10-6-8  0331
5.Podrazil VojtěchTurcmanovič František-7878 3141
6.Dunder JiříTrnka Miloš95-712 3151
7.Kubišta JanŽambokréthyová Milena-7-7-8  0352
8.Podrazil VojtěchHadrava Miloslav-2-5-9  0353
9.Dunder JiříTurcmanovič František7105  3063
10.Skopec DanielTrnka Miloš7-986 3173
11.Podrazil VáclavŽambokréthyová Milena-8-753-62374
12.Dunder JiříHadrava Miloslav796  3084
13.Skopec DanielTurcmanovič František-8664 3194
14.Kubišta JanTrnka Miloš10-14-68-72395
15.Dunder JiříŽambokréthyová Milena12-75-10532105
16.Skopec DanielHadrava Miloslav         
17.Kubišta JanTurcmanovič František     30  
18.Podrazil VáclavTrnka Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Skopec Daniel30Žambokréthyová Milena22
Kubišta Jan03Hadrava Miloslav21
Podrazil Vojtěch11Turcmanovič František03
Dunder Jiří40Trnka Miloš12
Podrazil Václav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice HVrchní
rozhodčí:
Šrámek Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:38 TJ Sokol Nové Vysočany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Jakub
Havlíková Jana
 
 
Kalíšek Jiří
Kartaš Zdeněk
 
 
     0301
2.Šrámek Daniel
Říha Karel
 
 
Kobras Ludvík
Vytisk Václav
 
 
     1302
3.Šrámek DanielKalíšek Jiří     3112
4.Havlíková JanaKobras Ludvík     3122
5.Černý JakubKartaš Zdeněk     0323
6.Říha KarelVytisk Václav     1324
7.Havlíková JanaKalíšek Jiří     3134
8.Černý JakubKobras Ludvík     1335
9.Říha KarelKartaš Zdeněk     2336
10.Šrámek DanielVytisk Václav     3046
11.Černý JakubKalíšek Jiří     1347
12.Říha KarelKobras Ludvík     3157
13.Šrámek DanielKartaš Zdeněk     0358
14.Havlíková JanaVytisk Václav     3268
15.Říha KarelKalíšek Jiří     3178
16.Šrámek DanielKobras Ludvík     3188
17.Havlíková JanaKartaš Zdeněk     0389
18.Černý JakubVytisk Václav     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šrámek Daniel31Kalíšek Jiří13
Havlíková Jana31Kobras Ludvík13
Černý Jakub04Kartaš Zdeněk40
Říha Karel22Vytisk Václav22



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec AVrchní
rozhodčí:
Bratka Arnošt
HOSTUJÍCÍ:SK Vršovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:10 SK Slivenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bratka Arnošt
Pospíšil Alois
 
 
Jantač Petr
Joch Tomáš
 
 
     3110
2.Flídr Josef
Arsenjev Petr
 
 
Dvořák Jiří ml.
Dvořák Jiří st.
 
 
     3120
3.Pospíšil AloisJantač Petr     3030
4.Bratka ArnoštJoch Tomáš     2331
5.Arsenjev PetrDvořák Jiří ml.     1332
6.Flídr JosefDvořák Jiří st.     3042
7.Bratka ArnoštJantač Petr     3052
8.Arsenjev PetrJoch Tomáš     3162
9.Flídr JosefDvořák Jiří ml.     3172
10.Pospíšil AloisDvořák Jiří st.     3082
11.Arsenjev PetrJantač Petr     3092
12.Flídr JosefJoch Tomáš     30102
13.Pospíšil AloisDvořák Jiří ml.         
14.Bratka ArnoštDvořák Jiří st.         
15.Flídr JosefJantač Petr         
16.Pospíšil AloisJoch Tomáš         
17.Bratka ArnoštDvořák Jiří ml.         
18.Arsenjev PetrDvořák Jiří st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pospíšil Alois20Jantač Petr03
Bratka Arnošt11Joch Tomáš12
Arsenjev Petr21Dvořák Jiří ml.11
Flídr Josef30Dvořák Jiří st.02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy