Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice HVrchní
rozhodčí:
Mach Jakub
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 03. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:37598:648SK OAZA Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němický Jiří
Dvořáková Lucie
 
 
Čapek Karel
Ulrych Jiří
 
 
9-87-5-82301
2.Šrámek Daniel
Mach Jakub
 
 
Fabian Jiří
Stočes Petr
 
 
958  3011
3.Šrámek DanielUlrych Jiří-5-6-5  0312
4.Němický JiříČapek Karel-910-12-10 1313
5.Dvořáková LucieFabian Jiří117-9-10-52314
6.Mach JakubStočes Petr6108  3024
7.Němický JiříUlrych Jiří-7-8-11  0325
8.Dvořáková LucieČapek Karel8-811-783235
9.Mach JakubFabian Jiří-9-59773245
10.Šrámek DanielStočes Petr765  3055
11.Dvořáková LucieUlrych Jiří6-9-11-5 1356
12.Mach JakubČapek Karel94-5-393266
13.Šrámek DanielFabian Jiří-6-6-13  0367
14.Němický JiříStočes Petr-7-8-7  0368
15.Mach JakubUlrych Jiří-99910 3178
16.Šrámek DanielČapek Karel-3-3-6  0379
17.Němický JiříFabian Jiří5-58-10-923710
18.Dvořáková LucieStočes Petr-510-24 22  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šrámek Daniel13Ulrych Jiří31
Němický Jiří04Čapek Karel22
Dvořáková Lucie12Fabian Jiří31
Mach Jakub40Stočes Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha IVrchní
rozhodčí:
Kroupa Rudolf
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 03. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:106:30267:381SK Slivenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kroupa Rudolf
Šusta Petr
 
 
Pospíšil Alois
Arsenjev Petr
 
 
-64-8-6 1301
2.Suk Matouš
Bartoň Tomáš
 
 
Bratka Arnošt
Šimánek Lubomír
 
 
-6-7-8  0302
3.Šusta PetrArsenjev Petr11-9-4-9 1303
4.Suk MatoušPospíšil Alois-8-7-6  0304
5.Melíšek OndřejBratka Arnošt-1-12-5  0305
6.Bartoň Tomᚊimánek Lubomír9-6-58-92306
7.Suk MatoušArsenjev Petr-3-3-10  0307
8.Melíšek OndřejPospíšil Alois-7-7-7  0308
9.Bartoň TomášBratka Arnošt-5-6-7  0309
10.Šusta PetrŠimánek Lubomír-83-129-223010
11.Melíšek OndřejArsenjev Petr-7-10-8  03  
12.Bartoň TomášPospíšil Alois         
13.Šusta PetrBratka Arnošt         
14.Suk MatoušŠimánek Lubomír         
15.Bartoň TomášArsenjev Petr         
16.Šusta PetrPospíšil Alois         
17.Suk MatoušBratka Arnošt         
18.Melíšek OndřejŠimánek Lubomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šusta Petr02Arsenjev Petr20
Suk Matouš02Pospíšil Alois20
Melíšek Ondřej02Bratka Arnošt20
Bartoň Tomáš02Šimánek Lubomír20



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II BVrchní
rozhodčí:
Chmelík David
HOSTUJÍCÍ:SK Vršovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 03. 2017 19:10 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1019:34360:522SK Vršovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chmelík David
Nagy Ondrej
 
 
Polášek Lukáš
Jantač Petr
 
 
-9-8-7  0301
2.Farář Petr
Brůčková Marie
 
 
Dvořák Jiří st.
Dvořák Jiří ml.
 
 
WO    0302
3.Nagy OndrejDvořák Jiří ml.-87106 3112
4.Chmelík DavidJantač Petr10-888 3122
5.Brůčková MarieDvořák Jiří st.889  3032
6.Farář PetrPolášek LukášWO    0333
7.Chmelík DavidDvořák Jiří ml.-7-810-8 1334
8.Brůčková MarieJantač Petr-10109-3-42335
9.Farář PetrDvořák Jiří st.WO    0336
10.Nagy OndrejPolášek Lukáš-94-6-7 1337
11.Brůčková MarieDvořák Jiří ml.-10-3-9  0338
12.Farář PetrJantač PetrWO    0339
13.Nagy OndrejDvořák Jiří st.54-710 3149
14.Chmelík DavidPolášek Lukáš-92153 3159
15.Farář PetrDvořák Jiří ml.WO    03510
16.Nagy OndrejJantač Petr         
17.Chmelík DavidDvořák Jiří st.         
18.Brůčková MariePolášek Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Nagy Ondrej21Dvořák Jiří ml.21
Chmelík David21Jantač Petr11
Brůčková Marie12Dvořák Jiří st.02
   Polášek Lukáš11
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice CVrchní
rozhodčí:
Hanšpach Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 03. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:631:32596:608TJ Malešice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zseller Jiří
Mareš Petr
 
 
Kalíšek Jiří
Kartaš Zdeněk
 
 
-8-6-4  0301
2.Hanšpach Daniel
Dufek Stanislav
 
 
Kobras Ludvík
Vytisk Václav
 
 
-9-812-11 1302
3.Zseller JiříKartaš Zdeněk-6-4-8  0303
4.Dufek StanislavVytisk Václav810-7-793213
5.Mareš PetrKobras Ludvík-98-89113223
6.Hanšpach DanielKalíšek Jiří78-7-793233
7.Dufek StanislavKartaš Zdeněk-7-7-5  0334
8.Mareš PetrVytisk Václav-8-79773244
9.Hanšpach DanielKobras Ludvík87-10-1193254
10.Zseller JiříKalíšek Jiří-3-8-6  0355
11.Mareš PetrKartaš Zdeněk9-87-5103265
12.Hanšpach DanielVytisk Václav46-96 3175
13.Zseller JiříKobras Ludvík763  3085
14.Dufek StanislavKalíšek Jiří-7-11-12  0386
15.Hanšpach DanielKartaš Zdeněk10-1469 3196
16.Zseller JiříVytisk Václav992  30106
17.Dufek StanislavKobras Ludvík         
18.Mareš PetrKalíšek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zseller Jiří22Kartaš Zdeněk22
Dufek Stanislav12Vytisk Václav04
Mareš Petr30Kobras Ludvík03
Hanšpach Daniel40Kalíšek Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik BVrchní
rozhodčí:
Král Ludvík st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje BRozhodčí:Král Ludvík st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Král Ludvík ml.
Datum dle rozpisu29. 03. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:37Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:32380:481TJ Kyje B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hložek Vojtěch
Hlaváček Petr
 
 
Navrátil Ladislav
Žambokréthyová Milena
 
 
-5-5-6  0301
2.Král Ludvík ml.
Král Ludvík st.
 
 
Hadrava Miloslav
Trnka Miloš
 
 
6-89-8-62302
3.Hložek VojtěchŽambokréthyová Milena-28-68-72303
4.Hlaváček PetrHadrava Miloslav-8-4-4  0304
5.Král Ludvík st.Navrátil Ladislav-88-6-6 1305
6.Král Ludvík ml.Trnka Miloš-8999 3115
7.Hlaváček PetrŽambokréthyová Milena-7-5-5  0316
8.Král Ludvík st.Hadrava Miloslav-8-9-3  0317
9.Král Ludvík ml.Navrátil Ladislav57-96 3127
10.Hložek VojtěchTrnka Miloš-3-610-8 1328
11.Král Ludvík st.Žambokréthyová Milena-89-7-6 1329
12.Král Ludvík ml.Hadrava Miloslav9107  3039
13.Hložek VojtěchNavrátil Ladislav-6-7-8  03310
14.Hlaváček PetrTrnka Miloš-5-6-7  03  
15.Král Ludvík ml.Žambokréthyová Milena         
16.Hložek VojtěchHadrava Miloslav         
17.Hlaváček PetrNavrátil Ladislav         
18.Král Ludvík st.Trnka Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hložek Vojtěch03Žambokréthyová Milena30
Hlaváček Petr02Hadrava Miloslav21
Král Ludvík st.03Navrátil Ladislav21
Král Ludvík ml.30Trnka Miloš11



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. DVrchní
rozhodčí:
Lukáč Michal
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 240, 296 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 183, 267, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 03. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:31658:614TJ Sokol Petrovice I. D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pecka Zdeněk
Hájek Karel
 
 
Průša Ondřej
Fausek Jiří
 
 
67-10-6-82301
2.Zajíček Luděk
Lukáč Michal
 
 
Kocánek Jiří
Kotlorz Lukáš
 
 
779  3011
3.Pecka ZdeněkPrůša Ondřej-659-1163221
4.Zajíček LuděkKocánek Jiří55-99 3131
5.Hájek KarelFausek Jiří76-87 3141
6.Lukáč MichalKotlorz Lukáš-10-88-7 1342
7.Zajíček LuděkPrůša Ondřej-6-928123252
8.Hájek KarelKocánek Jiří-9389 3162
9.Lukáč MichalFausek Jiří7-97-773272
10.Pecka ZdeněkKotlorz Lukáš-411-59-82373
11.Hájek KarelPrůša Ondřej7-9-7-10 1374
12.Lukáč MichalKocánek Jiří375  3084
13.Pecka ZdeněkFausek Jiří-10-9-8  0385
14.Zajíček LuděkKotlorz Lukáš-119-9993295
15.Lukáč MichalPrůša Ondřej-7-99-5 1396
16.Pecka ZdeněkKocánek Jiří-68-67632106
17.Zajíček LuděkFausek Jiří10910  30  
18.Hájek KarelKotlorz Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pecka Zdeněk22Průša Ondřej22
Zajíček Luděk30Kocánek Jiří04
Hájek Karel21Fausek Jiří12
Lukáč Michal22Kotlorz Lukáš21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy