Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha CVrchní
rozhodčí:
Čapek Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 04. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:35Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:19527:483SK OAZA Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čapek Karel
Ulrych Jiří
 
 
Lukáč Michal
Satrapa Jan
 
 
10-15-611113210
2.Stočes Petr
Kadlec Antonín
 
 
Hájek Karel
Pecka Zdeněk
 
 
-7-94963220
3.Čapek KarelLukáč Michal8-1057 3130
4.Stočes PetrSatrapa Jan-912-65123240
5.Kadlec AntonínHájek Karel-499-5-52341
6.Ulrych JiříPecka Zdeněk77-67 3151
7.Stočes PetrLukáč Michal596  3061
8.Kadlec AntonínSatrapa Jan-8-7-10  0362
9.Ulrych JiříHájek Karel10-46-8-62363
10.Čapek KarelPecka Zdeněk4-5117 3173
11.Kadlec AntonínLukáč Michal9108  3083
12.Ulrych JiříSatrapa Jan7-7104 3193
13.Čapek KarelHájek Karel498  30103
14.Stočes PetrPecka Zdeněk         
15.Ulrych JiříLukáč Michal         
16.Čapek KarelSatrapa Jan         
17.Stočes PetrHájek Karel         
18.Kadlec AntonínPecka Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čapek Karel30Lukáč Michal03
Stočes Petr20Satrapa Jan12
Kadlec Antonín12Hájek Karel21
Ulrych Jiří21Pecka Zdeněk02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha IVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 04. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:37566:619TJ ABC Branik B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Luňová Zuzana
Fausek Jiří
 
 
Adamčíková Dana
Zimmel Václav
 
 
739  3010
2.Kotlorz Lukáš
Rochowanski Jan
 
 
Král Ludvík ml.
Nosál Martin
 
 
1010-11-8-42311
3.Luňová ZuzanaKrál Ludvík ml.-6-76-6 1312
4.Kotlorz LukášNosál Martin98-117 3122
5.Rochowanski JanZimmel Václav114-125 3132
6.Fausek JiříAdamčíková Dana46-12-5103242
7.Kotlorz LukášKrál Ludvík ml.-3-89-9 1343
8.Rochowanski JanNosál Martin-6-55-9 1344
9.Fausek JiříZimmel Václav95-1011 3154
10.Luňová ZuzanaAdamčíková Dana-87-7783264
11.Rochowanski JanKrál Ludvík ml.-9-7-7  0365
12.Fausek JiříNosál Martin-6-4-4  0366
13.Luňová ZuzanaZimmel Václav-94-7-7 1367
14.Kotlorz LukášAdamčíková Dana9-8-6-0 1368
15.Fausek JiříKrál Ludvík ml.8-610-4-82369
16.Luňová ZuzanaNosál Martin-8-8-6  03610
17.Kotlorz LukášZimmel Václav         
18.Rochowanski JanAdamčíková Dana         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Luňová Zuzana13Král Ludvík ml.40
Kotlorz Lukáš12Nosál Martin31
Rochowanski Jan12Zimmel Václav12
Fausek Jiří22Adamčíková Dana12



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje BVrchní
rozhodčí:
Hadrava Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 4 Krč ; Za Obecním úřadem 354/7, Autobusem č. 293 ze stanice metra Budějovická. Autobus staví přímo před sokolovnou. Zastávka \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Nad Rybníky\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" (na znamení)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 04. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:17544:464TJ Kyje B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žambokréthyová Milena
Navrátil Ladislav
 
 
Zseller Jiří
Vanka Petr
 
 
866  3010
2.Hadrava Miloslav
Hořínek Pavel
 
 
Dufek Stanislav
Mareš Petr
 
 
9-8-7-10 1311
3.Navrátil LadislavZseller Jiří-91088 3121
4.Hořínek PavelDufek Stanislav10-8-9-13 1322
5.Hadrava MiloslavVanka Petr878  3032
6.Žambokréthyová MilenaMareš Petr566  3042
7.Hořínek PavelZseller Jiří-7-97-11 1343
8.Hadrava MiloslavDufek Stanislav8-879 3153
9.Žambokréthyová MilenaVanka Petr479  3063
10.Navrátil LadislavMareš Petr-987-10-92364
11.Hadrava MiloslavZseller Jiří6-1198 3174
12.Žambokréthyová MilenaDufek Stanislav8107  3084
13.Navrátil LadislavVanka Petr-7877 3194
14.Hořínek PavelMareš Petr8-1197 31104
15.Žambokréthyová MilenaZseller Jiří         
16.Navrátil LadislavDufek Stanislav         
17.Hořínek PavelVanka Petr         
18.Hadrava MiloslavMareš Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Navrátil Ladislav21Zseller Jiří12
Hořínek Pavel12Dufek Stanislav12
Hadrava Miloslav30Vanka Petr03
Žambokréthyová Milena30Mareš Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany BVrchní
rozhodčí:
Vytisk Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 04. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
21:14Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:19540:459TJ Sokol Nové Vysočany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kartaš Zdeněk
Kalíšek Jiří
 
 
Brůčková Marie
Nagy Ondrej
 
 
393  3010
2.Vytisk Václav
Kobras Ludvík
 
 
Farář Petr
Chmelík David
 
 
8810  3020
3.Vytisk VáclavChmelík David-71164 3130
4.Kobras LudvíkFarář Petr-9-910-9 1331
5.Kartaš ZdeněkBrůčková Marie74-9-9-122332
6.Kalíšek JiříNagy Ondrej7-10-7573242
7.Kobras LudvíkChmelík David-6-8-9  0343
8.Kartaš ZdeněkFarář Petr7-1186 3153
9.Kalíšek JiříBrůčková Marie-13048 3163
10.Vytisk VáclavNagy Ondrej-81687 3173
11.Kartaš ZdeněkChmelík David912-8-553283
12.Kalíšek JiříFarář Petr5-69-893293
13.Vytisk VáclavBrůčková Marie799  30103
14.Kobras LudvíkNagy Ondrej         
15.Kalíšek JiříChmelík David         
16.Vytisk VáclavFarář Petr         
17.Kobras LudvíkBrůčková Marie         
18.Kartaš ZdeněkNagy Ondrej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vytisk Václav30Chmelík David12
Kobras Ludvík02Farář Petr12
Kartaš Zdeněk21Brůčková Marie12
Kalíšek Jiří30Nagy Ondrej02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vršovice AVrchní
rozhodčí:
Jantačová Zuzana
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Vršovického nádraží 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:31639:617SK Vršovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jiří st.
Dvořák Jiří ml.
 
 
Bartoň Tomáš
Zítek Martin
 
 
69-10-7113210
2.Jantač Petr
Polášek Lukáš
 
 
Šusta Petr
Melíšek Ondřej
 
 
4-63-943220
3.Dvořák Jiří st.Bartoň Tomáš-3-2-9  0321
4.Polášek LukášZítek Martin-8-811-9 1322
5.Jantač PetrMelíšek Ondřej1075  3032
6.Dvořák Jiří ml.Šusta Petr-6-87-4 1333
7.Polášek LukášBartoň Tomáš11-4-58-62334
8.Jantač PetrZítek Martin3-7-41153244
9.Dvořák Jiří ml.Melíšek Ondřej396  3054
10.Dvořák Jiří st.Šusta Petr-9-610-11 1355
11.Jantač PetrBartoň Tomáš5-89-363265
12.Dvořák Jiří ml.Zítek Martin867  3075
13.Dvořák Jiří st.Melíšek Ondřej6-1275 3185
14.Polášek Lukᚊusta Petr98-7-11-72386
15.Dvořák Jiří ml.Bartoň Tomáš-84-5563296
16.Dvořák Jiří st.Zítek Martin-71112-61132106
17.Polášek LukášMelíšek Ondřej347  30  
18.Jantač PetrŠusta Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dvořák Jiří st.22Bartoň Tomáš22
Polášek Lukáš03Zítek Martin13
Jantač Petr30Melíšek Ondřej03
Dvořák Jiří ml.31Šusta Petr30



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec AVrchní
rozhodčí:
Bratka Arnošt
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 04. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:8430:326SK Slivenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bratka Arnošt
Pospíšil Alois
 
 
Němický Jiří
Vaňásek Jiří ml.
 
 
8-9411 3110
2.Arsenjev Petr
Flídr Josef
 
 
Šrámek Daniel
Dvořáková Lucie
 
 
767  3020
3.Arsenjev PetrŠrámek Daniel763  3030
4.Pospíšil AloisNěmický Jiří968  3040
5.Bratka ArnoštDvořáková Lucie1089  3050
6.Flídr JosefVaňásek Jiří ml.878  3060
7.Pospíšil AloisŠrámek Daniel-9466 3170
8.Bratka ArnoštNěmický Jiří-6-6125-92371
9.Flídr JosefDvořáková Lucie676  3081
10.Arsenjev PetrVaňásek Jiří ml.-7-612-4 1382
11.Bratka ArnoštŠrámek Daniel7115  3092
12.Flídr JosefNěmický Jiří667  30102
13.Arsenjev PetrDvořáková Lucie         
14.Pospíšil AloisVaňásek Jiří ml.         
15.Flídr JosefŠrámek Daniel         
16.Arsenjev PetrNěmický Jiří         
17.Pospíšil AloisDvořáková Lucie         
18.Bratka ArnoštVaňásek Jiří ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Arsenjev Petr11Šrámek Daniel03
Pospíšil Alois20Němický Jiří12
Bratka Arnošt21Dvořáková Lucie02
Flídr Josef30Vaňásek Jiří ml.11

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy