Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vršovice AVrchní
rozhodčí:
Jantač Petr
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Vršovického nádraží 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:35454:551SK OAZA Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jantač Petr
Joch Tomáš
 
 
Ulrych Jiří
Čapek Karel
 
 
-2-37-3 1301
2.Dvořák Jiří ml.
Dvořák Jiří st.
 
 
Fabian Jiří
Stočes Petr
 
 
-68-4-2 1302
3.Dvořák Jiří st.Čapek Karel-6-7-4  0303
4.Joch TomášUlrych Jiří-810-611-82304
5.Jantač PetrFabian Jiří-108-5953214
6.Dvořák Jiří ml.Stočes Petr10-99-1083224
7.Joch TomášČapek Karel-4-4-10  0325
8.Jantač PetrUlrych Jiří-78-910-82326
9.Dvořák Jiří ml.Fabian Jiří963  3036
10.Dvořák Jiří st.Stočes Petr-79-6-4 1337
11.Jantač PetrČapek Karel-5-7-7  0338
12.Dvořák Jiří ml.Ulrych Jiří4-876 3148
13.Dvořák Jiří st.Fabian Jiří-7-996-32349
14.Joch TomášStočes Petr-5-10-5  03410
15.Dvořák Jiří ml.Čapek Karel         
16.Dvořák Jiří st.Ulrych Jiří         
17.Joch TomášFabian Jiří         
18.Jantač PetrStočes Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dvořák Jiří st.03Čapek Karel30
Joch Tomáš03Ulrych Jiří21
Jantač Petr12Fabian Jiří12
Dvořák Jiří ml.30Stočes Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany BVrchní
rozhodčí:
Kobras Ludvík
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:39 SK Slivenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalíšek Jiří
Kartaš Zdeněk
 
 
Flídr Josef
Arsenjev Petr
 
 
     1301
2.Kobras Ludvík
Vytisk Václav
 
 
Bratka Arnošt
Pospíšil Alois
 
 
     2302
3.Kobras LudvíkPospíšil Alois     3212
4.Kartaš ZdeněkFlídr Josef     1313
5.Vytisk VáclavBratka Arnošt     3223
6.Kalíšek JiříArsenjev Petr     3133
7.Kartaš ZdeněkPospíšil Alois     1334
8.Vytisk VáclavFlídr Josef     3244
9.Kalíšek JiříBratka Arnošt     3154
10.Kobras LudvíkArsenjev Petr     0355
11.Vytisk VáclavPospíšil Alois     1356
12.Kalíšek JiříFlídr Josef     1357
13.Kobras LudvíkBratka Arnošt     2358
14.Kartaš ZdeněkArsenjev Petr     3168
15.Kalíšek JiříPospíšil Alois     0369
16.Kobras LudvíkFlídr Josef     03610
17.Kartaš ZdeněkBratka Arnošt         
18.Vytisk VáclavArsenjev Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kobras Ludvík13Pospíšil Alois31
Kartaš Zdeněk12Flídr Josef31
Vytisk Václav21Bratka Arnošt12
Kalíšek Jiří22Arsenjev Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje BVrchní
rozhodčí:
Trnka Miloš
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 4 Krč ; Za Obecním úřadem 354/7, Autobusem č. 293 ze stanice metra Budějovická. Autobus staví přímo před sokolovnou. Zastávka \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Nad Rybníky\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" (na znamení)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2016 19:30 Začátek
utkání
19:45Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:12468:360TJ Kyje B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Laštůvka Petr
Turcmanovič František
 
 
Havlíková Jana
Černý Jakub
 
 
1159  3010
2.Hadrava Miloslav
Trnka Miloš
 
 
Říha Karel
Šrámek Daniel
 
 
9106  3020
3.Trnka MilošŘíha Karel1265  3030
4.Turcmanovič FrantišekŠrámek Daniel-8-35-9 1331
5.Hadrava MiloslavHavlíková Jana477  3041
6.Laštůvka PetrČerný Jakub6-1146 3151
7.Turcmanovič FrantišekŘíha Karel342  3061
8.Hadrava MiloslavŠrámek Daniel93-65 3171
9.Laštůvka PetrHavlíková Jana-138109 3181
10.Trnka MilošČerný Jakub-126-66-112382
11.Hadrava MiloslavŘíha Karel55-5-553292
12.Laštůvka PetrŠrámek Daniel106-89 31102
13.Trnka MilošHavlíková Jana-7-11-9  03  
14.Turcmanovič FrantišekČerný Jakub         
15.Laštůvka PetrŘíha Karel         
16.Trnka MilošŠrámek Daniel         
17.Turcmanovič FrantišekHavlíková Jana         
18.Hadrava MiloslavČerný Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Trnka Miloš11Říha Karel03
Turcmanovič František11Šrámek Daniel12
Hadrava Miloslav30Havlíková Jana02
Laštůvka Petr30Černý Jakub11



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha IVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:8433:251TTC Elizza Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlec Vít
Průša Ondřej
 
 
Mikšátko Martin
Dunder Jiří
 
 
976  3010
2.Kotlorz Lukáš
Kocánek Jiří
 
 

 
 
WO    3020
3.Bendzák JakubDunder Jiří5-911-10-92321
4.Kocánek JiříMikšátko Martin12-1073 3131
5.Kadlec VítBarna Izabela354  3041
6.Kotlorz LukášWO    3051
7.Kocánek JiříDunder Jiří-10-8-8  0352
8.Kadlec VítMikšátko Martin279  3062
9.Kotlorz LukášBarna Izabela868  3072
10.Bendzák JakubWO    3082
11.Kadlec VítDunder Jiří1097  3092
12.Kotlorz LukášMikšátko Martin97-114 31102
13.Průša OndřejBarna Izabela635  30  
14.Kocánek Jiří         
15.Kotlorz LukášDunder Jiří         
16.Průša OndřejMikšátko Martin         
17.Kocánek JiříBarna Izabela         
18.Kadlec Vít         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bendzák Jakub01Dunder Jiří21
Kocánek Jiří11Mikšátko Martin03
Kadlec Vít30Barna Izabela02
Kotlorz Lukáš20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. DVrchní
rozhodčí:
Lukáč Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 240, 296 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 183, 267, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:13433:379TJ Sokol Petrovice I. D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Satrapa Jan
Lukáč Michal
 
 
Farář Petr
Chmelík David
 
 
10-737 3110
2.Lodek Jan
Zajíček Luděk
 
 
Brůčková Marie
Dvořák Petr
 
 
989  3020
3.Satrapa JanFarář Petr-89-9893230
4.Lukáč MichalBrůčková Marie579  3040
5.Lodek JanChmelík David10-567 3150
6.Zajíček LuděkDvořák Petr9-899 3160
7.Lukáč MichalFarář Petr9-8-7793270
8.Lodek JanBrůčková Marie-8573 3180
9.Zajíček LuděkChmelík David-7-79-5 1381
10.Satrapa JanDvořák Petr77-57 3191
11.Lodek JanFarář Petr93-411 31101
12.Zajíček LuděkBrůčková Marie         
13.Satrapa JanChmelík David         
14.Lukáč MichalDvořák Petr         
15.Zajíček LuděkFarář Petr         
16.Satrapa JanBrůčková Marie         
17.Lukáč MichalChmelík David         
18.Lodek JanDvořák Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Satrapa Jan20Farář Petr03
Lukáč Michal20Brůčková Marie02
Lodek Jan30Chmelík David11
Zajíček Luděk11Dvořák Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik BVrchní
rozhodčí:
Diblík Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice CRozhodčí:Diblík Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Zimmel Václav
Datum dle rozpisu12. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:03Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:17497:445TJ ABC Branik B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Diblík Radek
Zimmel Václav
 
 
Tichý Pavel
Vanka Petr
 
 
-107116 3110
2.Hložek Vojtěch
Petira Martin
 
 
Dufek Stanislav
Hanšpach Daniel
 
 
88-95 3120
3.Hložek VojtěchHanšpach Daniel-3-9-7  0321
4.Zimmel VáclavDufek Stanislav10-9918 3131
5.Diblík RadekTichý Pavel1588  3041
6.Petira MartinVanka Petr846  3051
7.Zimmel VáclavHanšpach Daniel510-10-8-52352
8.Diblík RadekDufek Stanislav-4869 3162
9.Petira MartinTichý Pavel86-910 3172
10.Hložek VojtěchVanka Petr-6847 3182
11.Diblík RadekHanšpach Daniel-11-5-6  0383
12.Petira MartinDufek Stanislav8-994 3193
13.Hložek VojtěchTichý Pavel86-57 31103
14.Zimmel VáclavVanka Petr         
15.Petira MartinHanšpach Daniel         
16.Hložek VojtěchDufek Stanislav         
17.Zimmel VáclavTichý Pavel         
18.Diblík RadekVanka Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hložek Vojtěch21Hanšpach Daniel30
Zimmel Václav11Dufek Stanislav03
Diblík Radek21Tichý Pavel03
Petira Martin30Vanka Petr02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy