Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha CVrchní
rozhodčí:
Čapek Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:35Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:11 SK OAZA Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čapek Karel
Laube David
 
 
Dufek Stanislav
Hanšpach Daniel
 
 
     3010
2.Stočes Petr
Fabian Jiří
 
 

 
 
WO    3020
3.Stočes PetrHanšpach Daniel     0321
4.Laube DavidVanka Petr     3131
5.Fabian JiříDufek Stanislav     2332
6.Čapek KarelWO    3042
7.Laube DavidHanšpach Daniel     1343
8.Fabian JiříVanka Petr     3053
9.Čapek KarelDufek Stanislav     3063
10.Stočes PetrWO    3073
11.Fabian JiříHanšpach Daniel     3183
12.Čapek KarelVanka Petr     3093
13.Stočes PetrDufek Stanislav     30103
14.Laube David         
15.Čapek KarelHanšpach Daniel         
16.Stočes PetrVanka Petr         
17.Laube DavidDufek Stanislav         
18.Fabian Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Stočes Petr11Hanšpach Daniel21
Laube David11Vanka Petr03
Fabian Jiří21Dufek Stanislav12
Čapek Karel20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II BVrchní
rozhodčí:
Rejent Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2016 19:10 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:16488:419TJ Sokol Běchovice II B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Petr
Brůčková Marie
 
 
Adamčíková Dana
Hložek Vojtěch
 
 
8-9513 3110
2.Sejpka Ladislav
Rejent Martin
 
 
Diblík Radek
Zimmel Václav
 
 
6109  3020
3.Dvořák PetrAdamčíková Dana467  3030
4.Rejent MartinDiblík Radek8-712-6-22331
5.Sejpka LadislavZimmel Václav-128-3773241
6.Brůčková MarieHložek Vojtěch7-767 3151
7.Rejent MartinAdamčíková Dana-963-993261
8.Sejpka LadislavDiblík Radek10-1225 3171
9.Brůčková MarieZimmel Václav-9-5-8  0372
10.Dvořák PetrHložek Vojtěch6612  3082
11.Sejpka LadislavAdamčíková Dana10-739 3192
12.Brůčková MarieDiblík Radek-810-99732102
13.Dvořák PetrZimmel Václav-6-5-3  03  
14.Rejent MartinHložek Vojtěch         
15.Brůčková MarieAdamčíková Dana         
16.Dvořák PetrDiblík Radek         
17.Rejent MartinZimmel Václav         
18.Sejpka LadislavHložek Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dvořák Petr20Adamčíková Dana03
Rejent Martin11Diblík Radek12
Sejpka Ladislav30Zimmel Václav11
Brůčková Marie21Hložek Vojtěch02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha IVrchní
rozhodčí:
Dunder Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:37673:676nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Honč Ondřej
Dunder Jiří
 
 
Satrapa Jan
Lukáč Michal
 
 
-73-77133210
2.Kubišta Jan
Skopec Daniel
 
 
Hájek Karel
Zajíček Luděk
 
 
85-97 3120
3.Honč OndřejSatrapa Jan-47-98-152321
4.Kubišta JanZajíček Luděk-87-9-12 1322
5.Skopec DanielLukáč Michal-68-76-72323
6.Dunder JiříHájek Karel786  3033
7.Kubišta JanSatrapa Jan-7-8-9  0334
8.Skopec DanielZajíček Luděk-78-9-9 1335
9.Dunder JiříLukáč Michal89-96 3145
10.Honč OndřejHájek Karel747  3055
11.Skopec DanielSatrapa Jan-8-86863265
12.Dunder JiříZajíček Luděk6-78-693275
13.Honč OndřejLukáč Michal5-128-993285
14.Kubišta JanHájek Karel-5-10-7  0386
15.Dunder JiříSatrapa Jan-7-6-5  0387
16.Honč OndřejZajíček Luděk12-10-8-4 1388
17.Kubišta JanLukáč Michal-8-4-7  0389
18.Skopec DanielMichálek Vojtěch8129  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Honč Ondřej22Satrapa Jan31
Kubišta Jan04Zajíček Luděk31
Skopec Daniel22Lukáč Michal22
Dunder Jiří31Hájek Karel12
   Michálek Vojtěch01



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice HVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:16 Avia Čakovice H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němický Jiří
Říha Karel
 
 

 
 
WO    3010
2.Dvořáková Lucie
Šrámek Daniel
 
 
Kotlorz Lukáš
Průša Ondřej
 
 
     3220
3.Říha KarelPrůša Ondřej     2321
4.Šrámek DanielKotlorz Lukáš     3131
5.Dvořáková LucieFausek Jiří     3041
6.Němický JiříŠedivý Stanislav     3251
7.Šrámek DanielPrůša Ondřej     1352
8.Dvořáková LucieKotlorz Lukáš     3162
9.Němický JiříFausek Jiří     3272
10.Říha KarelŠedivý Stanislav     3182
11.Dvořáková LuciePrůša Ondřej     3192
12.Němický JiříKotlorz Lukáš     30102
13.Říha KarelFausek Jiří         
14.Šrámek DanielŠedivý Stanislav         
15.Němický JiříPrůša Ondřej         
16.Říha KarelKotlorz Lukáš         
17.Šrámek DanielFausek Jiří         
18.Dvořáková LucieŠedivý Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Říha Karel11Průša Ondřej21
Šrámek Daniel11Kotlorz Lukáš03
Dvořáková Lucie30Fausek Jiří02
Němický Jiří30Šedivý Stanislav02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec AVrchní
rozhodčí:
Bratka Arnošt
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:14 SK Slivenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bratka Arnošt
Pospíšil Alois
 
 
Turcmanovič František
Žambokréthyová Milena
 
 
     3210
2.Arsenjev Petr
Flídr Josef
 
 
Hadrava Miloslav
Trnka Miloš
 
 
     3020
3.Pospíšil AloisHadrava Miloslav     3130
4.Bratka ArnoštTurcmanovič František     2331
5.Arsenjev PetrTrnka Miloš     3041
6.Flídr JosefŽambokréthyová Milena     3051
7.Bratka ArnoštHadrava Miloslav     1352
8.Arsenjev PetrTurcmanovič František     3262
9.Flídr JosefTrnka Miloš     3072
10.Pospíšil AloisŽambokréthyová Milena     3082
11.Arsenjev PetrHadrava Miloslav     0383
12.Flídr JosefTurcmanovič František     3093
13.Pospíšil AloisTrnka Miloš     30103
14.Bratka ArnoštŽambokréthyová Milena         
15.Flídr JosefHadrava Miloslav         
16.Pospíšil AloisTurcmanovič František         
17.Bratka ArnoštTrnka Miloš         
18.Arsenjev PetrŽambokréthyová Milena         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pospíšil Alois30Hadrava Miloslav21
Bratka Arnošt02Turcmanovič František12
Arsenjev Petr21Trnka Miloš03
Flídr Josef30Žambokréthyová Milena02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vršovice AVrchní
rozhodčí:
Jantač Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Vršovického nádraží 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:38604:630TJ Sokol Nové Vysočany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jiří ml.
Dvořák Jiří st.
 
 
Kartaš Zdeněk
Kalíšek Jiří
 
 
-587-9-72301
2.Jantač Petr
Joch Tomáš
 
 
Kobras Ludvík
Jonák Přemysl
 
 
63-9-9-82302
3.Jantač PetrKartaš Zdeněk-7-5-6  0303
4.Joch TomášKalíšek Jiří-66-84-82304
5.Dvořák Jiří st.Kobras Ludvík-7-6-3  0305
6.Dvořák Jiří ml.Jonák Přemysl1059  3015
7.Joch TomášKartaš Zdeněk-109-3753225
8.Dvořák Jiří st.Kalíšek Jiří8-104-9-132326
9.Dvořák Jiří ml.Kobras Ludvík-598-5-52327
10.Jantač PetrJonák Přemysl946  3037
11.Dvořák Jiří st.Kartaš Zdeněk-3-6-5  0338
12.Dvořák Jiří ml.Kalíšek Jiří-57-35113248
13.Jantač PetrKobras Ludvík59-107 3158
14.Joch TomášJonák Přemysl-7963 3168
15.Dvořák Jiří ml.Kartaš Zdeněk8-94-543278
16.Jantač PetrKalíšek Jiří-9-6-7  0379
17.Joch TomášKobras Ludvík-8-7-7  03710
18.Dvořák Jiří st.Jonák Přemysl         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jantač Petr22Kartaš Zdeněk22
Joch Tomáš22Kalíšek Jiří31
Dvořák Jiří st.03Kobras Ludvík31
Dvořák Jiří ml.31Jonák Přemysl03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy