Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany BVrchní
rozhodčí:
Kobras Ludvík
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:31 TJ Sokol Nové Vysočany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalíšek Jiří
Kartaš Zdeněk
 
 
Fabian Jiří
Stočes Petr
 
 
     3210
2.Vytisk Václav
Kobras Ludvík
 
 
Čapek Karel
Ulrych Jiří
 
 
     3020
3.Kobras LudvíkUlrych Jiří     1321
4.Kartaš ZdeněkFabian Jiří     3031
5.Vytisk VáclavStočes Petr     3041
6.Kalíšek JiříČapek Karel     3151
7.Kartaš ZdeněkUlrych Jiří     1352
8.Vytisk VáclavFabian Jiří     3262
9.Kalíšek JiříStočes Petr     3272
10.Kobras LudvíkČapek Karel     3182
11.Vytisk VáclavUlrych Jiří     2383
12.Kalíšek JiříFabian Jiří     2384
13.Kobras LudvíkStočes Petr     2385
14.Kartaš ZdeněkČapek Karel     3095
15.Kalíšek JiříUlrych Jiří     1396
16.Kobras LudvíkFabian Jiří     0397
17.Kartaš ZdeněkStočes Petr     32107
18.Vytisk VáclavČapek Karel     03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kobras Ludvík13Ulrych Jiří40
Kartaš Zdeněk31Fabian Jiří22
Vytisk Václav21Stočes Petr13
Kalíšek Jiří22Čapek Karel03



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje BVrchní
rozhodčí:
Trnka Miloš
HOSTUJÍCÍ:SK Vršovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 4 Krč ; Za Obecním úřadem 354/7, Autobusem č. 293 ze stanice metra Budějovická. Autobus staví přímo před sokolovnou. Zastávka \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Nad Rybníky\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" (na znamení)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2016 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:26601:571TJ Kyje B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hadrava Miloslav
Trnka Miloš
 
 
Dvořák Jiří ml.
Dvořák Jiří st.
 
 
-8-78893210
2.Žambokréthyová Milena
Laštůvka Petr
 
 
Jantač Petr
Joch Tomáš
 
 
89-710 3120
3.Laštůvka PetrDvořák Jiří ml.-98-9-7 1321
4.Žambokréthyová MilenaJantač Petr856  3031
5.Trnka MilošJoch Tomáš-76-9-7 1332
6.Hadrava MiloslavDvořák Jiří st.-8-910-9 1333
7.Žambokréthyová MilenaDvořák Jiří ml.-65810 3143
8.Trnka MilošJantač Petr-107-5-10 1344
9.Hadrava MiloslavJoch Tomáš988  3054
10.Laštůvka PetrDvořák Jiří st.789  3064
11.Trnka MilošDvořák Jiří ml.-79-8-9 1365
12.Hadrava MiloslavJantač Petr-8-7-7  0366
13.Laštůvka PetrJoch Tomáš-8-971363276
14.Žambokréthyová MilenaDvořák Jiří st.9115  3086
15.Hadrava MiloslavDvořák Jiří ml.9-1292 3196
16.Laštůvka PetrJantač Petr9-598 31106
17.Žambokréthyová MilenaJoch Tomáš         
18.Trnka MilošDvořák Jiří st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Laštůvka Petr31Dvořák Jiří ml.22
Žambokréthyová Milena30Jantač Petr22
Trnka Miloš03Joch Tomáš12
Hadrava Miloslav22Dvořák Jiří st.12



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha IVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:16461:411TTC Elizza Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fausek Jiří
Průša Ondřej
 
 
Pospíšil Alois
Bratka Arnošt
 
 
9-6510 3110
2.Kotlorz Lukáš
Kadlec Vít
 
 
Arsenjev Petr
Frait František
 
 
6107  3020
3.Fausek JiříPospíšil Alois-7-9-8  0321
4.Kadlec VítArsenjev Petr7-777 3131
5.Kotlorz LukášBratka Arnošt-5-97993241
6.Průša OndřejFrait František-977-563251
7.Kadlec VítPospíšil Alois-16987 3161
8.Kotlorz LukášArsenjev Petr496  3071
9.Průša OndřejBratka Arnošt8-68-1093281
10.Fausek JiříFrait František-9102-1063291
11.Kotlorz LukášPospíšil Alois-8-499932101
12.Průša OndřejArsenjev Petr8-8-86 22  
13.Fausek JiříBratka Arnošt         
14.Kadlec VítFrait František         
15.Průša OndřejPospíšil Alois         
16.Fausek JiříArsenjev Petr         
17.Kadlec VítBratka Arnošt         
18.Kotlorz LukášFrait František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fausek Jiří11Pospíšil Alois12
Kadlec Vít20Arsenjev Petr02
Kotlorz Lukáš30Bratka Arnošt02
Průša Ondřej20Frait František02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. DVrchní
rozhodčí:
Lukáč Michal
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 240, 296 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 183, 267, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:19489:407TJ Sokol Petrovice I. D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Satrapa Jan
Lukáč Michal
 
 
Šrámek Daniel
Černý Jakub
 
 
5-836 3110
2.Lodek Jan
Zajíček Luděk
 
 
Němický Jiří
Říha Karel
 
 
-9785 3120
3.Satrapa JanNěmický Jiří-4-76-6 1321
4.Lukáč MichalŘíha Karel-8673 3131
5.Lodek JanŠrámek Daniel-4-6-9  0332
6.Zajíček LuděkČerný Jakub9-647 3142
7.Lukáč MichalNěmický Jiří-96-61093252
8.Lodek JanŘíha Karel-6-10-9  0353
9.Zajíček LuděkŠrámek Daniel758  3063
10.Satrapa JanČerný Jakub622  3073
11.Lodek JanNěmický Jiří5511  3083
12.Zajíček LuděkŘíha Karel4-579 3193
13.Satrapa JanŠrámek Daniel-7-83-7 1394
14.Lukáč MichalČerný Jakub778  30104
15.Zajíček LuděkNěmický Jiří         
16.Satrapa JanŘíha Karel         
17.Lukáč MichalŠrámek Daniel         
18.Lodek JanČerný Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Satrapa Jan12Němický Jiří12
Lukáč Michal30Říha Karel12
Lodek Jan12Šrámek Daniel21
Zajíček Luděk30Černý Jakub03



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik BVrchní
rozhodčí:
Zimmel Václav
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha IRozhodčí:Zimmel Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Šimon Milan
Datum dle rozpisu02. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:34512:558AC Sparta Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimon Milan
Adamčíková Dana
 
 
Skopec Daniel
Podrazil Václav
 
 
-86-9-10 1301
2.Zimmel Václav
Nosál Martin
 
 
Dunder Jiří
Barna Izabela
 
 
856  3011
3.Šimon MilanDunder Jiří-12-14-5  0312
4.Adamčíková DanaSkopec Daniel-4-6-8  0313
5.Nosál MartinBarna Izabela46-128 3123
6.Zimmel VáclavPodrazil Václav-1069-9103233
7.Adamčíková DanaDunder Jiří-7-8-5  0334
8.Nosál MartinSkopec Daniel-4-810-1 1335
9.Zimmel VáclavBarna Izabela569  3045
10.Šimon MilanPodrazil Václav-1-6-10  0346
11.Nosál MartinDunder Jiří-4468 3156
12.Zimmel VáclavSkopec Daniel-6911-8-92357
13.Šimon MilanBarna Izabela-84-7-6 1358
14.Adamčíková DanaPodrazil Vojtěch-8-612-7 1359
15.Zimmel VáclavDunder Jiří98-9-7-1023510
16.Šimon MilanSkopec Daniel         
17.Adamčíková DanaBarna Izabela         
18.Nosál MartinPodrazil Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimon Milan03Dunder Jiří31
Adamčíková Dana03Skopec Daniel30
Nosál Martin21Barna Izabela12
Zimmel Václav22Podrazil Václav11
   Podrazil Vojtěch10



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice CVrchní
rozhodčí:
Hanšpach Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II BRozhodčí:Dufek Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:Tichý Pavel
Datum dle rozpisu03. 11. 2016 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:50Rozhodčí:Zseller Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:31 TJ Sokol Běchovice II B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zseller Jiří
Tichý Pavel
 
 
Procházka Ivan ml.
Procházka Ivan st.
 
 
     1301
2.Dufek Stanislav
Hanšpach Daniel
 
 
Brůčková Marie
Farář Petr
 
 
     2302
3.Zseller JiříBrůčková Marie     1303
4.Tichý PavelProcházka Ivan ml.     0304
5.Dufek StanislavFarář Petr     3114
6.Hanšpach DanielProcházka Ivan st.     3024
7.Tichý PavelBrůčková Marie     0325
8.Dufek StanislavProcházka Ivan ml.     1326
9.Hanšpach DanielFarář Petr     1327
10.Zseller JiříProcházka Ivan st.     1328
11.Dufek StanislavBrůčková Marie     0329
12.Hanšpach DanielProcházka Ivan ml.     13210
13.Zseller JiříFarář Petr         
14.Tichý PavelProcházka Ivan st.         
15.Hanšpach DanielBrůčková Marie         
16.Zseller JiříProcházka Ivan ml.         
17.Tichý PavelFarář Petr         
18.Dufek StanislavProcházka Ivan st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zseller Jiří02Brůčková Marie30
Tichý Pavel02Procházka Ivan ml.30
Dufek Stanislav12Farář Petr11
Hanšpach Daniel12Procházka Ivan st.11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy