Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha CVrchní
rozhodčí:
Čapek Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:14 SK OAZA Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ulrych Jiří
Čapek Karel
 
 
Procházka Ivan ml.
Procházka Ivan st.
 
 
     3010
2.Stočes Petr
Fabian Jiří
 
 
Brůčková Marie
Farář Petr
 
 
     1311
3.Čapek KarelBrůčková Marie     3021
4.Fabian JiříProcházka Ivan ml.     3031
5.Stočes PetrFarář Petr     3241
6.Ulrych JiříProcházka Ivan st.     3151
7.Fabian JiříBrůčková Marie     3061
8.Stočes PetrProcházka Ivan ml.     1362
9.Ulrych JiříFarář Petr     3272
10.Čapek KarelProcházka Ivan st.     3082
11.Stočes PetrBrůčková Marie     3292
12.Ulrych JiříProcházka Ivan ml.     31102
13.Čapek KarelFarář Petr         
14.Fabian JiříProcházka Ivan st.         
15.Ulrych JiříBrůčková Marie         
16.Čapek KarelProcházka Ivan ml.         
17.Fabian JiříFarář Petr         
18.Stočes PetrProcházka Ivan st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čapek Karel20Brůčková Marie03
Fabian Jiří20Procházka Ivan ml.12
Stočes Petr21Farář Petr02
Ulrych Jiří30Procházka Ivan st.02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha IVrchní
rozhodčí:
Kroupa Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:36655:653nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dunder Jiří
Hubač Martin
 
 
Dufek Stanislav
Vanka Petr
 
 
785  3010
2.Barna Izabela
Kubišta Jan
 
 
Rybenský Marek
Hanšpach Daniel
 
 
-69-8-7 1311
3.Kubišta JanRybenský Marek-7-8-9  0312
4.Barna IzabelaHanšpach Daniel-78-9-8 1313
5.Dunder JiříDufek Stanislav8-99-873223
6.Hubač MartinVanka Petr-9-74463233
7.Barna IzabelaRybenský Marek-7-6-8  0334
8.Dunder JiříHanšpach Daniel787  3044
9.Hubač MartinDufek Stanislav-9877 3154
10.Kubišta JanVanka Petr897  3064
11.Dunder JiříRybenský Marek-78-69-52365
12.Hubač MartinHanšpach Daniel-11-310-6 1366
13.Kubišta JanDufek Stanislav7-92-8-82367
14.Barna IzabelaVanka Petr89-9-783277
15.Hubač MartinRybenský Marek-93-9-6 1378
16.Kubišta JanHanšpach Daniel-7-5-8  0379
17.Barna IzabelaDufek Stanislav-7889 3189
18.Dunder JiříVanka Petr89-76 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubišta Jan13Rybenský Marek40
Barna Izabela22Hanšpach Daniel31
Dunder Jiří31Dufek Stanislav13
Hubač Martin22Vanka Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice HVrchní
rozhodčí:
Šrámek Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:32 TJ ABC Branik B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlíková Jana
Šrámek Daniel
 
 
Adamčíková Dana
Petira Martin
 
 
     0301
2.Říha Karel
Němický Jiří
 
 
Hložek Vojtěch
Nosál Martin
 
 
     3011
3.Říha KarelPetira Martin     2312
4.Šrámek DanielHložek Vojtěch     3222
5.Havlíková JanaAdamčíková Dana     3032
6.Němický JiříNosál Martin     2333
7.Šrámek DanielPetira Martin     1334
8.Havlíková JanaHložek Vojtěch     2335
9.Němický JiříAdamčíková Dana     3045
10.Říha KarelNosál Martin     2346
11.Havlíková JanaPetira Martin     0347
12.Němický JiříHložek Vojtěch     3057
13.Říha KarelAdamčíková Dana     1358
14.Šrámek DanielNosál Martin     1359
15.Němický JiříPetira Martin     03510
16.Říha KarelHložek Vojtěch         
17.Šrámek DanielAdamčíková Dana         
18.Havlíková JanaNosál Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Říha Karel03Petira Martin40
Šrámek Daniel12Hložek Vojtěch12
Havlíková Jana12Adamčíková Dana12
Němický Jiří22Nosál Martin30



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec AVrchní
rozhodčí:
Bratka Arnošt
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8 SK Slivenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bratka Arnošt
Pospíšil Alois
 
 
Satrapa Jan
Lukáč Michal
 
 
     3110
2.Arsenjev Petr
Flídr Josef
 
 
Zajíček Luděk
Lodek Jan
 
 
     3120
3.Pospíšil AloisZajíček Luděk     3130
4.Arsenjev PetrSatrapa Jan     3240
5.Bratka ArnoštLukáč Michal     3050
6.Flídr JosefLodek Jan     3060
7.Arsenjev PetrZajíček Luděk     3070
8.Bratka ArnoštSatrapa Jan     3280
9.Flídr JosefLukáč Michal     3190
10.Pospíšil AloisLodek Jan     30100
11.Bratka ArnoštZajíček Luděk         
12.Flídr JosefSatrapa Jan         
13.Pospíšil AloisLukáč Michal         
14.Arsenjev PetrLodek Jan         
15.Flídr JosefZajíček Luděk         
16.Pospíšil AloisSatrapa Jan         
17.Arsenjev PetrLukáč Michal         
18.Bratka ArnoštLodek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pospíšil Alois20Zajíček Luděk02
Arsenjev Petr20Satrapa Jan02
Bratka Arnošt20Lukáč Michal02
Flídr Josef20Lodek Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vršovice AVrchní
rozhodčí:
Jantač Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Vršovického nádraží 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:943:32735:663nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jiří ml.
Dvořák Jiří st.
 
 
Průša Ondřej
Rochowanski Jan
 
 
2-547 3110
2.Jantač Petr
Joch Tomáš
 
 
Hoke Daniel
Kotlorz Lukáš
 
 
697  3020
3.Jantač PetrPrůša Ondřej137  3030
4.Dvořák Jiří st.Hoke Daniel796  3040
5.Joch TomášRochowanski Jan6-1011-6-72341
6.Dvořák Jiří ml.Kotlorz Lukáš356  3051
7.Dvořák Jiří st.Průša Ondřej108-8-6-92352
8.Joch TomášHoke Daniel6-810-12123262
9.Dvořák Jiří ml.Rochowanski Jan825  3072
10.Jantač PetrKotlorz Lukáš6-69-9-102373
11.Joch TomášPrůša Ondřej-10810-3-122374
12.Dvořák Jiří ml.Hoke Daniel-68-98-62375
13.Jantač PetrRochowanski Jan3210  3085
14.Dvořák Jiří st.Kotlorz Lukáš-499-463295
15.Dvořák Jiří ml.Průša Ondřej-13-768-92396
16.Jantač PetrHoke Daniel-2-1047-92397
17.Dvořák Jiří st.Rochowanski Jan711-7-7-122398
18.Joch TomášKotlorz Lukáš-7-6-12  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jantač Petr22Průša Ondřej31
Dvořák Jiří st.22Hoke Daniel22
Joch Tomáš13Rochowanski Jan22
Dvořák Jiří ml.22Kotlorz Lukáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany BVrchní
rozhodčí:
Kobras Ludvík
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:14 TJ Sokol Nové Vysočany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalíšek Jiří
Kartaš Zdeněk
 
 
Hadrava Miloslav
Navrátil Ladislav
 
 
     3010
2.Vytisk Václav
Kobras Ludvík
 
 
Trnka Miloš
Hořínek Pavel
 
 
     3020
3.Vytisk VáclavHadrava Miloslav     3130
4.Kobras LudvíkNavrátil Ladislav     3240
5.Kartaš ZdeněkTrnka Miloš     3050
6.Kalíšek JiříHořínek Pavel     2351
7.Kobras LudvíkHadrava Miloslav     3061
8.Kartaš ZdeněkNavrátil Ladislav     2362
9.Kalíšek JiříTrnka Miloš     3072
10.Vytisk VáclavHořínek Pavel     3282
11.Kartaš ZdeněkHadrava Miloslav     3292
12.Kalíšek JiříNavrátil Ladislav     31102
13.Vytisk VáclavTrnka Miloš     31  
14.Kobras LudvíkHořínek Pavel         
15.Kalíšek JiříHadrava Miloslav         
16.Vytisk VáclavNavrátil Ladislav         
17.Kobras LudvíkTrnka Miloš         
18.Kartaš ZdeněkHořínek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vytisk Václav20Hadrava Miloslav03
Kobras Ludvík20Navrátil Ladislav12
Kartaš Zdeněk21Trnka Miloš02
Kalíšek Jiří21Hořínek Pavel11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy