Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje BVrchní
rozhodčí:
Hadrava Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha CRozhodčí:Navrátil Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 4 Krč ; Za Obecním úřadem 354/7, Autobusem č. 293 ze stanice metra Budějovická. Autobus staví přímo před sokolovnou. Zastávka \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Nad Rybníky\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" (na znamení)Rozhodčí:Laštůvka Petr
Datum dle rozpisu16. 11. 2016 19:30 Začátek
utkání
19:45Konec
utkání
22:10Rozhodčí:Žambokréthyová Milena
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:18510:449TJ Kyje B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hadrava Miloslav
Žambokréthyová Milena
 
 
Čapek Karel
Laube David
 
 
WO    0301
2.Laštůvka Petr
Navrátil Ladislav
 
 
Stočes Petr
Fabian Jiří
 
 
11127  3011
3.Žambokréthyová MilenaČapek Karel48-11-983221
4.Navrátil LadislavFabian Jiří-612-710-82322
5.Hadrava MiloslavLaube David-12685 3132
6.Laštůvka PetrStočes Petr88-89 3142
7.Navrátil LadislavČapek Karel77-911 3152
8.Hadrava MiloslavFabian Jiří-8986 3162
9.Laštůvka PetrLaube David81-73 3172
10.Žambokréthyová MilenaStočes Petr87-52 3182
11.Hadrava MiloslavČapek Karel-10875 3192
12.Laštůvka PetrFabian Jiří6-4-126-92393
13.Žambokréthyová MilenaLaube David377  30103
14.Navrátil LadislavStočes Petr         
15.Laštůvka PetrČapek Karel         
16.Žambokréthyová MilenaFabian Jiří         
17.Navrátil LadislavLaube David         
18.Hadrava MiloslavStočes Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Žambokréthyová Milena30Čapek Karel03
Navrátil Ladislav11Fabian Jiří21
Hadrava Miloslav30Laube David03
Laštůvka Petr21Stočes Petr02
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha IVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:04Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:20582:479TTC Elizza Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sága Marián
Kotlorz Lukáš
 
 
Adámek Jiří
Kartaš Zdeněk
 
 
10-1315-6-62301
2.Průša Ondřej
Fausek Jiří
 
 
Kobras Ludvík
Vytisk Václav
 
 
689  3011
3.Sága MariánVytisk Václav-99-8-6 1312
4.Průša OndřejKobras Ludvík75-8-10-42313
5.Kotlorz LukášKartaš Zdeněk499  3023
6.Fausek JiříAdámek Jiří1137  3033
7.Průša OndřejVytisk Václav8-86-873243
8.Kotlorz LukášKobras Ludvík6-6-69-82344
9.Fausek JiříKartaš Zdeněk746  3054
10.Sága MariánAdámek Jiří1144  3064
11.Kotlorz LukášVytisk Václav7-1014 3174
12.Fausek JiříKobras Ludvík2-6-11443284
13.Sága MariánKartaš Zdeněk-99-107103294
14.Průša OndřejAdámek Jiří45-117 31104
15.Fausek JiříVytisk Václav         
16.Sága MariánKobras Ludvík         
17.Průša OndřejKartaš Zdeněk         
18.Kotlorz LukášAdámek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sága Marián21Vytisk Václav12
Průša Ondřej21Kobras Ludvík21
Kotlorz Lukáš21Kartaš Zdeněk03
Fausek Jiří30Adámek Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. DVrchní
rozhodčí:
Lukáč Michal
HOSTUJÍCÍ:SK Vršovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 240, 296 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 183, 267, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:540:27654:608TJ Sokol Petrovice I. D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Satrapa Jan
Lukáč Michal
 
 
Polášek Lukáš
Dvořák Jiří st.
 
 
8-965 3110
2.Hájek Karel
Zajíček Luděk
 
 
Jantač Petr
Joch Tomáš
 
 
7-98-10103220
3.Satrapa JanJantač Petr-8914-8-82321
4.Lukáč MichalJoch Tomáš-329-9-32322
5.Hájek KarelDvořák Jiří st.773  3032
6.Zajíček LuděkPolášek Lukáš-6-99493242
7.Lukáč MichalJantač Petr-89-61063252
8.Hájek KarelJoch Tomáš9-87-10-72353
9.Zajíček LuděkDvořák Jiří st.-44-91193263
10.Satrapa JanPolášek Lukáš593  3073
11.Hájek KarelJantač Petr11-10139 3183
12.Zajíček LuděkJoch Tomáš-599-6-112384
13.Satrapa JanDvořák Jiří st.84-7-383294
14.Lukáč MichalPolášek Lukáš-8-784-82395
15.Zajíček LuděkJantač Petr798  30105
16.Satrapa JanJoch Tomáš         
17.Lukáč MichalDvořák Jiří st.         
18.Hájek KarelPolášek Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Satrapa Jan21Jantač Petr13
Lukáč Michal12Joch Tomáš30
Hájek Karel21Dvořák Jiří st.03
Zajíček Luděk31Polášek Lukáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik BVrchní
rozhodčí:
Zimmel Václav
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:33 SK Slivenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zimmel Václav
Petira Martin
 
 
Třesohlavý Josef
Arsenjev Petr
 
 
     2301
2.Král Ludvík ml.
Čihák Josef ml.
 
 
Bratka Arnošt
Pospíšil Alois
 
 
     3211
3.Král Ludvík ml.Pospíšil Alois     3021
4.Zimmel VáclavArsenjev Petr     2322
5.Petira MartinBratka Arnošt     3032
6.Čihák Josef ml.Třesohlavý Josef     3142
7.Zimmel VáclavPospíšil Alois     1343
8.Petira MartinArsenjev Petr     3053
9.Čihák Josef ml.Bratka Arnošt     0354
10.Král Ludvík ml.Třesohlavý Josef     3064
11.Petira MartinPospíšil Alois     0365
12.Čihák Josef ml.Arsenjev Petr     2366
13.Král Ludvík ml.Bratka Arnošt     3076
14.Kopřiva JanTřesohlavý Josef     0377
15.Čihák Josef ml.Pospíšil Alois     1378
16.Král Ludvík ml.Arsenjev Petr     2379
17.Kopřiva JanBratka Arnošt     03710
18.Petira MartinTřesohlavý Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Král Ludvík ml.31Pospíšil Alois31
Zimmel Václav02Arsenjev Petr31
Petira Martin21Bratka Arnošt22
Čihák Josef ml.13Třesohlavý Josef12
Kopřiva Jan02   
střídání: místo Zimmel nastoupil Kopřiva



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice CVrchní
rozhodčí:
Hanšpach Daniel
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2016 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:36 Avia Čakovice H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tichý Pavel
Zseller Jiří
 
 
Šrámek Daniel
Mach Jakub
 
 
     0301
2.Dufek Stanislav
Hanšpach Daniel
 
 
Němický Jiří
Říha Karel
 
 
     3211
3.Dufek StanislavNěmický Jiří     3021
4.Tichý PavelMach Jakub     0322
5.Zseller JiříŘíha Karel     2323
6.Hanšpach DanielŠrámek Daniel     3233
7.Tichý PavelNěmický Jiří     1334
8.Zseller JiříMach Jakub     1335
9.Hanšpach DanielŘíha Karel     3145
10.Dufek StanislavŠrámek Daniel     0346
11.Zseller JiříNěmický Jiří     3156
12.Hanšpach DanielMach Jakub     0357
13.Dufek StanislavŘíha Karel     0358
14.Tichý PavelŠrámek Daniel     1359
15.Hanšpach DanielNěmický Jiří     03510
16.Dufek StanislavMach Jakub         
17.Tichý PavelŘíha Karel         
18.Zseller JiříŠrámek Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dufek Stanislav12Němický Jiří22
Tichý Pavel03Mach Jakub30
Zseller Jiří12Říha Karel21
Hanšpach Daniel22Šrámek Daniel21



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II BVrchní
rozhodčí:
Chmelík David
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2016 19:10 Začátek
utkání
19:40Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:16513:403TJ Sokol Běchovice II B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brůčková Marie
Dvořák Petr
 
 
Dunder Jiří
Barna Izabela
 
 
8-7-57-62301
2.Procházka Ivan ml.
Chmelík David
 
 
Skopec Daniel
Podrazil Vojtěch
 
 
WO    3011
3.Chmelík DavidSkopec Daniel7-79-893221
4.Brůčková MarieDunder Jiří-7109-4-92322
5.Dvořák PetrPodrazil Vojtěch-11-145-7 1323
6.Procházka Ivan ml.Barna Izabela993  3033
7.Brůčková MarieSkopec Daniel83-85 3143
8.Dvořák PetrDunder Jiří-7-6-9  0344
9.Procházka Ivan ml.Podrazil Vojtěch658  3054
10.Chmelík DavidBarna Izabela488  3064
11.Dvořák PetrSkopec Daniel6-845 3174
12.Procházka Ivan ml.Dunder Jiří1387  3084
13.Chmelík DavidPodrazil Vojtěch484  3094
14.Brůčková MarieBarna Izabela948  30104
15.Procházka Ivan ml.Skopec Daniel         
16.Chmelík DavidDunder Jiří         
17.Brůčková MariePodrazil Vojtěch         
18.Dvořák PetrBarna Izabela         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Chmelík David30Skopec Daniel03
Brůčková Marie21Dunder Jiří21
Dvořák Petr12Podrazil Vojtěch12
Procházka Ivan ml.30Barna Izabela03
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy