Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha IVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:24614:563TTC Elizza Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotlorz Lukáš
Sága Marián
 
 
Brenner Zdeněk
Totzauer Karel
 
 
-9-89-10 1301
2.Fausek Jiří
Průša Ondřej
 
 
Kadlec Antonín
Stočes Petr
 
 
999  3011
3.Sága MariánStočes Petr89-9-6-72312
4.Průša OndřejBrenner Zdeněk8-8108 3122
5.Kotlorz LukášTotzauer Karel7-997 3132
6.Fausek JiříKadlec Antonín79-6-963242
7.Průša OndřejStočes Petr-789-4-132343
8.Kotlorz LukášBrenner Zdeněk95-77 3153
9.Fausek JiříTotzauer Karel1145  3063
10.Sága MariánKadlec Antonín4-910-10-112364
11.Kotlorz LukášStočes Petr-7-17-7 1365
12.Fausek JiříBrenner Zdeněk499  3075
13.Sága MariánTotzauer Karel1184  3085
14.Průša OndřejKadlec Antonín9-5-10953295
15.Fausek JiříStočes Petr5-9-731132105
16.Sága MariánBrenner Zdeněk         
17.Průša OndřejTotzauer Karel         
18.Kotlorz LukášKadlec Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sága Marián12Stočes Petr31
Průša Ondřej21Brenner Zdeněk03
Kotlorz Lukáš21Totzauer Karel03
Fausek Jiří40Kadlec Antonín12



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. DVrchní
rozhodčí:
Lukáč Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 240, 296 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 183, 267, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:37589:641TJ Kyje B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Satrapa Jan
Lukáč Michal
 
 
Hadrava Miloslav
Navrátil Ladislav
 
 
-9555 3110
2.Zajíček Luděk
Lodek Jan
 
 
Laštůvka Petr
Žambokréthyová Milena
 
 
8-7911 3120
3.Zajíček LuděkLaštůvka Petr8-5-48-72321
4.Lodek JanŽambokréthyová Milena10-11-46103231
5.Lukáč MichalHadrava Miloslav-7-5-8  0332
6.Satrapa JanNavrátil Ladislav57-101 3142
7.Lodek JanLaštůvka Petr1089  3052
8.Lukáč MichalŽambokréthyová Milena-9-8-5  0353
9.Satrapa JanHadrava Miloslav-9-10-4  0354
10.Zajíček LuděkNavrátil Ladislav-3-9-8  0355
11.Lukáč MichalLaštůvka Petr-7-5-7  0356
12.Satrapa JanŽambokréthyová Milena7-8-8683266
13.Zajíček LuděkHadrava Miloslav118-8-9-92367
14.Lodek JanNavrátil Ladislav8912  3077
15.Satrapa JanLaštůvka Petr-810-57-72378
16.Zajíček LuděkŽambokréthyová Milena-58-7-8 1379
17.Lodek JanHadrava Miloslav-511-5-4 13710
18.Lukáč MichalNavrátil Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zajíček Luděk04Laštůvka Petr31
Lodek Jan31Žambokréthyová Milena22
Lukáč Michal03Hadrava Miloslav40
Satrapa Jan22Navrátil Ladislav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik BVrchní
rozhodčí:
Zimmel Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany BRozhodčí:Zimmel Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Petira Martin
Datum dle rozpisu30. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:23Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:23581:529TJ ABC Branik B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nosál Martin
Zimmel Václav
 
 
Kartaš Zdeněk
Kalíšek Jiří
 
 
-48-31053210
2.Čihák Josef ml.
Petira Martin
 
 
Kobras Ludvík
Vytisk Václav
 
 
-12136-10-112311
3.Čihák Josef ml.Vytisk Václav-6667 3121
4.Nosál MartinKalíšek Jiří2107  3031
5.Zimmel VáclavKobras Ludvík43-7-853241
6.Petira MartinKartaš Zdeněk-9963 3151
7.Nosál MartinVytisk Václav-126-38103261
8.Zimmel VáclavKalíšek Jiří69-712 3171
9.Petira MartinKobras Ludvík-7-83-8 1372
10.Čihák Josef ml.Kartaš Zdeněk-66-6-1 1373
11.Zimmel VáclavVytisk Václav672  3083
12.Petira MartinKalíšek Jiří-91212-2-62384
13.Čihák Josef ml.Kobras Ludvík11-1298 3194
14.Nosál MartinKartaš Zdeněk9-8711 31104
15.Petira MartinVytisk Václav787  30  
16.Čihák Josef ml.Kalíšek Jiří         
17.Nosál MartinKobras Ludvík         
18.Zimmel VáclavKartaš Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čihák Josef ml.21Vytisk Václav03
Nosál Martin30Kalíšek Jiří12
Zimmel Václav30Kobras Ludvík12
Petira Martin12Kartaš Zdeněk12



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice CVrchní
rozhodčí:
Hanšpach Daniel
HOSTUJÍCÍ:SK Vršovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2016 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dufek Stanislav
Tichý Pavel
 
 
Jantač Petr
Joch Tomáš
 
 
     1301
2.Rybenský Marek
Hanšpach Daniel
 
 
Dvořák Jiří st.
Dvořák Jiří ml.
 
 
     3211
3.Hanšpach DanielDvořák Jiří ml.     1312
4.Dufek StanislavJoch Tomáš     2313
5.Tichý PavelJantač Petr     0314
6.Rybenský MarekDvořák Jiří st.     3124
7.Dufek StanislavDvořák Jiří ml.     1325
8.Tichý PavelJoch Tomáš     1326
9.Rybenský MarekJantač Petr     3036
10.Hanšpach DanielDvořák Jiří st.     3046
11.Tichý PavelDvořák Jiří ml.     0347
12.Rybenský MarekJoch Tomáš     3057
13.Hanšpach DanielJantač Petr     3267
14.Dufek StanislavDvořák Jiří st.     3277
15.Rybenský MarekDvořák Jiří ml.     3287
16.Hanšpach DanielJoch Tomáš     3097
17.Dufek StanislavJantač Petr     0398
18.Tichý PavelDvořák Jiří st.     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hanšpach Daniel31Dvořák Jiří ml.31
Dufek Stanislav13Joch Tomáš22
Tichý Pavel04Jantač Petr22
Rybenský Marek40Dvořák Jiří st.13



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II BVrchní
rozhodčí:
Brůčková Marie
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2016 19:10 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:107:32 SK Slivenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Farář Petr
Brůčková Marie
 
 
Pospíšil Alois
Bratka Arnošt
 
 
     0301
2.Sejpka Ladislav
Dvořák Petr
 
 
Arsenjev Petr
Flídr Josef
 
 
     1302
3.Farář PetrPospíšil Alois     1303
4.Dvořák PetrFlídr Josef     0304
5.Sejpka LadislavArsenjev Petr     3214
6.Brůčková MarieBratka Arnošt     0315
7.Dvořák PetrPospíšil Alois     0316
8.Sejpka LadislavFlídr Josef     1317
9.Brůčková MarieArsenjev Petr     1318
10.Farář PetrBratka Arnošt     0319
11.Sejpka LadislavPospíšil Alois     03110
12.Brůčková MarieFlídr Josef     13  
13.Farář PetrArsenjev Petr         
14.Dvořák PetrBratka Arnošt         
15.Brůčková MariePospíšil Alois         
16.Farář PetrFlídr Josef         
17.Dvořák PetrArsenjev Petr         
18.Sejpka LadislavBratka Arnošt         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Farář Petr02Pospíšil Alois30
Dvořák Petr02Flídr Josef20
Sejpka Ladislav12Arsenjev Petr11
Brůčková Marie02Bratka Arnošt20



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha IVrchní
rozhodčí:
Barna Izabela
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:26573:510AC Sparta Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dunder Jiří
Barna Izabela
 
 
Havlíková Jana
Šrámek Daniel
 
 
-7-8-7  0301
2.Skopec Daniel
Hubač Martin
 
 
Říha Karel
Němický Jiří
 
 
-7864 3111
3.Barna IzabelaNěmický Jiří-78-9-10 1312
4.Hubač MartinŘíha Karel8-786 3122
5.Dunder JiříŠrámek Daniel88-7-973232
6.Skopec DanielHavlíková Jana-95512 3142
7.Hubač MartinNěmický Jiří8-10-10713252
8.Dunder JiříŘíha Karel8-978 3162
9.Skopec DanielŠrámek Daniel688  3072
10.Barna IzabelaHavlíková Jana-7-7-9  0373
11.Dunder JiříNěmický Jiří947  3083
12.Skopec DanielŘíha Karel-768-983293
13.Barna IzabelaŠrámek Daniel-87-98-92394
14.Hubač MartinHavlíková Jana-5-7-7  0395
15.Skopec DanielNěmický Jiří-7622 31105
16.Barna IzabelaŘíha Karel-8-10-8  03  
17.Hubač MartinŠrámek Daniel         
18.Dunder JiříHavlíková Jana         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Barna Izabela03Němický Jiří13
Hubač Martin21Říha Karel03
Dunder Jiří30Šrámek Daniel12
Skopec Daniel40Havlíková Jana21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy