Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec AVrchní
rozhodčí:
Bratka Arnošt
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:10 SK Slivenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bratka Arnošt
Pospíšil Alois
 
 
Fabian Jiří
Stýblo Jaroslav
 
 
     3110
2.Flídr Josef
Arsenjev Petr
 
 
Hezina Jiří
Totzauer Karel
 
 
     3020
3.Pospíšil AloisFabian Jiří     3130
4.Bratka ArnoštTotzauer Karel     3140
5.Arsenjev PetrHezina Jiří     3050
6.Flídr JosefStýblo Jaroslav     3060
7.Bratka ArnoštFabian Jiří     3170
8.Arsenjev PetrTotzauer Karel     1371
9.Flídr JosefHezina Jiří     3181
10.Pospíšil AloisStýblo Jaroslav     3091
11.Arsenjev PetrFabian Jiří     32101
12.Flídr JosefTotzauer Karel     30  
13.Pospíšil AloisHezina Jiří         
14.Bratka ArnoštStýblo Jaroslav         
15.Flídr JosefFabian Jiří         
16.Pospíšil AloisTotzauer Karel         
17.Bratka ArnoštHezina Jiří         
18.Arsenjev PetrStýblo Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pospíšil Alois20Fabian Jiří03
Bratka Arnošt20Totzauer Karel11
Arsenjev Petr21Hezina Jiří02
Flídr Josef20Stýblo Jaroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vršovice AVrchní
rozhodčí:
Jantač Petr
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Vršovického nádraží 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:16468:406SK Vršovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jiří st.
Dvořák Jiří ml.
 
 
Černý Jakub
Šrámek Daniel
 
 
-43-11693210
2.Jantač Petr
Joch Tomáš
 
 
Říha Karel
Němický Jiří
 
 
811-311 3120
3.Dvořák Jiří st.Němický Jiří-10-8-8  0321
4.Dvořák Jiří ml.Říha Karel11-65-863231
5.Joch Tomᚊrámek Daniel-8-79-7 1332
6.Jantač PetrČerný Jakub779  3042
7.Dvořák Jiří ml.Němický Jiří459  3052
8.Joch TomášŘíha Karel-9-8-8  0353
9.Jantač PetrŠrámek Daniel1158  3063
10.Dvořák Jiří st.Černý Jakub-7846 3173
11.Joch TomášNěmický Jiří496  3083
12.Jantač PetrŘíha Karel1059  3093
13.Dvořák Jiří st.Šrámek Daniel8-695 31103
14.Dvořák Jiří ml.Černý Jakub         
15.Jantač PetrNěmický Jiří         
16.Dvořák Jiří st.Říha Karel         
17.Dvořák Jiří ml.Šrámek Daniel         
18.Joch TomášČerný Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dvořák Jiří st.21Němický Jiří12
Dvořák Jiří ml.20Říha Karel12
Joch Tomáš12Šrámek Daniel12
Jantač Petr30Černý Jakub02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany BVrchní
rozhodčí:
Kobras Ludvík
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
22:07Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:741:31 TJ Sokol Nové Vysočany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalíšek Jiří
Kartaš Zdeněk
 
 
Skopec Daniel
Barna Izabela
 
 
     3010
2.Vytisk Václav
Kobras Ludvík
 
 
Honč Ondřej
Dunder Jiří
 
 
     2311
3.Vytisk VáclavSkopec Daniel     3121
4.Kobras LudvíkHonč Ondřej     2322
5.Kartaš ZdeněkBarna Izabela     2323
6.Kalíšek JiříDunder Jiří     0324
7.Kobras LudvíkSkopec Daniel     3234
8.Kartaš ZdeněkHonč Ondřej     3144
9.Kalíšek JiříBarna Izabela     3054
10.Vytisk VáclavDunder Jiří     3064
11.Kartaš ZdeněkSkopec Daniel     3174
12.Kalíšek JiříHonč Ondřej     3184
13.Vytisk VáclavBarna Izabela     3294
14.Kobras LudvíkDunder Jiří     2395
15.Kalíšek JiříSkopec Daniel     2396
16.Vytisk VáclavHonč Ondřej     1397
17.Kobras LudvíkBarna Izabela     32107
18.Kartaš ZdeněkDunder Jiří     31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vytisk Václav31Skopec Daniel13
Kobras Ludvík22Honč Ondřej22
Kartaš Zdeněk21Barna Izabela13
Kalíšek Jiří22Dunder Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje BVrchní
rozhodčí:
Trnka Miloš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 4 Krč ; Za Obecním úřadem 354/7, Autobusem č. 293 ze stanice metra Budějovická. Autobus staví přímo před sokolovnou. Zastávka \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Nad Rybníky\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" (na znamení)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2016 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:25569:530TJ Kyje B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Laštůvka Petr
Hadrava Miloslav
 
 
Procházka Ivan st.
Nagy Ondrej
 
 
9-8107 3110
2.Trnka Miloš
Trubl Vladimír
 
 
Chmelík David
Farář Petr
 
 
9-6-8-9 1311
3.Hadrava MiloslavFarář Petr21012  3021
4.Trubl VladimírChmelík David-8-10-9  0322
5.Trnka MilošNagy Ondrej88-88 3132
6.Laštůvka PetrProcházka Ivan st.6-56-1563242
7.Trubl VladimírFarář Petr-4-2-4  0343
8.Trnka MilošChmelík David-61010-6-52344
9.Laštůvka PetrNagy Ondrej988  3054
10.Hadrava MiloslavProcházka Ivan st.29-65 3164
11.Trnka MilošFarář Petr10-7-10-6 1365
12.Laštůvka PetrChmelík David9510  3075
13.Hadrava MiloslavNagy Ondrej325  3085
14.Trubl VladimírProcházka Ivan st.-10-7-9  0386
15.Laštůvka PetrFarář Petr849  3096
16.Hadrava MiloslavChmelík David4-1010-7432106
17.Trubl VladimírNagy Ondrej-109-9-12 13  
18.Trnka MilošProcházka Ivan st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hadrava Miloslav40Farář Petr22
Trubl Vladimír03Chmelík David22
Trnka Miloš12Nagy Ondrej03
Laštůvka Petr40Procházka Ivan st.12



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha IVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:53Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:12455:348TTC Elizza Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fausek Jiří
Průša Ondřej
 
 
Zseller Jiří
Tichý Pavel
 
 
-7845 3110
2.Kotlorz Lukáš
Kadlec Vít
 
 
Dufek Stanislav
Hanšpach Daniel
 
 
79-96 3120
3.Průša OndřejZseller Jiří-117-913103230
4.Kotlorz LukášTichý Pavel-10-83173240
5.Kadlec VítDufek Stanislav575  3050
6.Fausek JiříHanšpach Daniel-645-9-112351
7.Kotlorz LukášZseller Jiří-6798 3161
8.Kadlec VítTichý Pavel955  3071
9.Fausek JiříDufek Stanislav695  3081
10.Průša OndřejHanšpach Daniel8-8-25113291
11.Kadlec VítZseller Jiří765  30101
12.Fausek JiříTichý Pavel624  30  
13.Průša OndřejDufek Stanislav         
14.Kotlorz LukášHanšpach Daniel         
15.Fausek JiříZseller Jiří         
16.Průša OndřejTichý Pavel         
17.Kotlorz LukášDufek Stanislav         
18.Kadlec VítHanšpach Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Průša Ondřej20Zseller Jiří03
Kotlorz Lukáš20Tichý Pavel02
Kadlec Vít30Dufek Stanislav02
Fausek Jiří11Hanšpach Daniel11



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. DVrchní
rozhodčí:
Lukáč Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 240, 296 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 183, 267, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:15496:395TJ Sokol Petrovice I. D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Satrapa Jan
Lukáč Michal
 
 
Zimmel Václav
Petira Martin
 
 
8-85-523210
2.Lodek Jan
Zajíček Luděk
 
 
Diblík Radek
Kopřiva Jan
 
 
371  3020
3.Zajíček LuděkKopřiva Jan637  3030
4.Satrapa JanPetira Martin74-18-8-132331
5.Lukáč MichalZimmel Václav-11086 3141
6.Pecka ZdeněkDiblík Radek410-7-4-72342
7.Satrapa JanKopřiva Jan936  3052
8.Lukáč MichalPetira Martin-6297 3162
9.Pecka ZdeněkZimmel Václav-61177 3172
10.Zajíček LuděkDiblík Radek10211  3082
11.Lukáč MichalKopřiva Jan8-4-8573292
12.Pecka ZdeněkPetira Martin-938-101032102
13.Zajíček LuděkZimmel Václav         
14.Satrapa JanDiblík Radek         
15.Pecka ZdeněkKopřiva Jan         
16.Zajíček LuděkPetira Martin         
17.Satrapa JanZimmel Václav         
18.Lukáč MichalDiblík Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zajíček Luděk20Kopřiva Jan03
Satrapa Jan11Petira Martin12
Lukáč Michal30Zimmel Václav02
Pecka Zdeněk21Diblík Radek11



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha CVrchní
rozhodčí:
Čapek Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:22 SK OAZA Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čapek Karel
Hezina Jiří
 
 
Diblík Radek
Zimmel Václav
 
 
     2301
2.Stočes Petr
Fabian Jiří
 
 
Král Ludvík st.
Čihák Josef ml.
 
 
     3011
3.Stočes PetrČihák Josef ml.     0312
4.Fabian JiříDiblík Radek     3122
5.Hezina JiříZimmel Václav     0323
6.Čapek KarelKrál Ludvík st.     3033
7.Fabian JiříČihák Josef ml.     0334
8.Hezina JiříDiblík Radek     1335
9.Čapek KarelZimmel Václav     3145
10.Stočes PetrKrál Ludvík st.     3055
11.Hezina JiříČihák Josef ml.     1356
12.Čapek KarelDiblík Radek     3166
13.Stočes PetrZimmel Václav     3076
14.Fabian JiříKrál Ludvík st.     3086
15.Čapek KarelČihák Josef ml.     3196
16.Stočes PetrDiblík Radek     30106
17.Fabian JiříZimmel Václav         
18.Hezina JiříKrál Ludvík st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stočes Petr31Čihák Josef ml.31
Fabian Jiří21Diblík Radek13
Hezina Jiří03Zimmel Václav12
Čapek Karel40Král Ludvík st.03



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice CVrchní
rozhodčí:
Dufek Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. DRozhodčí:Hanšpach Daniel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:Tichý Pavel
Datum dle rozpisu06. 10. 2016 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Ibl Josef
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:928:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tichý Pavel
Vanka Petr
 
 
Satrapa Jan
Lukáč Michal
 
 
     0301
2.Rybenský Marek
Hanšpach Daniel
 
 
Zajíček Luděk
Lodek Jan
 
 
     3111
3.Rybenský MarekLodek Jan     3021
4.Tichý PavelSatrapa Jan     0322
5.Vanka PetrZajíček Luděk     0323
6.Hanšpach DanielLukáč Michal     3033
7.Tichý PavelLodek Jan     3043
8.Vanka PetrSatrapa Jan     0344
9.Hanšpach DanielZajíček Luděk     0345
10.Rybenský MarekLukáč Michal     3255
11.Vanka PetrLodek Jan     0356
12.Hanšpach DanielSatrapa Jan     1357
13.Rybenský MarekZajíček Luděk     3067
14.Tichý PavelLukáč Michal     3277
15.Hanšpach DanielLodek Jan     3087
16.Rybenský MarekSatrapa Jan     3297
17.Tichý PavelZajíček Luděk     0398
18.Vanka PetrLukáč Michal     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rybenský Marek40Lodek Jan13
Tichý Pavel22Satrapa Jan31
Vanka Petr04Zajíček Luděk31
Hanšpach Daniel22Lukáč Michal13



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II BVrchní
rozhodčí:
Rejent Martin
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2016 19:10 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:641:24643:502TJ Sokol Běchovice II B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Farář Petr
Dvořák Petr
 
 
Průša Ondřej
Hoke Daniel
 
 
-3488 3110
2.Rejent Martin
Procházka Ivan st.
 
 

 
 
WO    3020
3.Dvořák PetrKotlorz Lukáš-95-510-62321
4.Rejent MartinHoke Daniel8-7-3-10 1322
5.Procházka Ivan st.Průša Ondřej8-9-108-52323
6.Farář PetrWO    3033
7.Rejent MartinKotlorz Lukáš6-47-8-112334
8.Procházka Ivan st.Hoke Daniel-10978 3144
9.Farář PetrPrůša Ondřej998  3054
10.Dvořák PetrWO    3064
11.Procházka Ivan st.Kotlorz Lukáš8-9-69-62365
12.Farář PetrHoke Daniel-121095 3175
13.Dvořák PetrPrůša Ondřej-3148-10-92376
14.Rejent MartinWO    3086
15.Farář PetrKotlorz Lukáš6-899 3196
16.Dvořák PetrHoke Daniel-10-1264632106
17.Rejent MartinPrůša Ondřej-47-59-923  
18.Procházka Ivan st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dvořák Petr12Kotlorz Lukáš31
Rejent Martin02Hoke Daniel13
Procházka Ivan st.12Průša Ondřej21
Farář Petr30   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha IVrchní
rozhodčí:
Dunder Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:24 AC Sparta Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skopec Daniel
Podrazil Václav
 
 
Žambokréthyová Milena
Turcmanovič František
 
 
1268  3010
2.Dunder Jiří
Kubišta Jan
 
 
Trnka Miloš
Hadrava Miloslav
 
 
69-12-293220
3.Skopec DanielŽambokréthyová Milena69-98 3130
4.Kubišta JanHadrava Miloslav-10-6-8  0331
5.Podrazil VojtěchTurcmanovič František-7878 3141
6.Dunder JiříTrnka Miloš95-712 3151
7.Kubišta JanŽambokréthyová Milena-7-7-8  0352
8.Podrazil VojtěchHadrava Miloslav-2-5-9  0353
9.Dunder JiříTurcmanovič František7105  3063
10.Skopec DanielTrnka Miloš7-986 3173
11.Podrazil VáclavŽambokréthyová Milena-8-753-62374
12.Dunder JiříHadrava Miloslav796  3084
13.Skopec DanielTurcmanovič František-8664 3194
14.Kubišta JanTrnka Miloš10-14-68-72395
15.Dunder JiříŽambokréthyová Milena12-75-10532105
16.Skopec DanielHadrava Miloslav         
17.Kubišta JanTurcmanovič František     30  
18.Podrazil VáclavTrnka Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Skopec Daniel30Žambokréthyová Milena22
Kubišta Jan03Hadrava Miloslav21
Podrazil Vojtěch11Turcmanovič František03
Dunder Jiří40Trnka Miloš12
Podrazil Václav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice HVrchní
rozhodčí:
Šrámek Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:38 TJ Sokol Nové Vysočany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Jakub
Havlíková Jana
 
 
Kalíšek Jiří
Kartaš Zdeněk
 
 
     0301
2.Šrámek Daniel
Říha Karel
 
 
Kobras Ludvík
Vytisk Václav
 
 
     1302
3.Šrámek DanielKalíšek Jiří     3112
4.Havlíková JanaKobras Ludvík     3122
5.Černý JakubKartaš Zdeněk     0323
6.Říha KarelVytisk Václav     1324
7.Havlíková JanaKalíšek Jiří     3134
8.Černý JakubKobras Ludvík     1335
9.Říha KarelKartaš Zdeněk     2336
10.Šrámek DanielVytisk Václav     3046
11.Černý JakubKalíšek Jiří     1347
12.Říha KarelKobras Ludvík     3157
13.Šrámek DanielKartaš Zdeněk     0358
14.Havlíková JanaVytisk Václav     3268
15.Říha KarelKalíšek Jiří     3178
16.Šrámek DanielKobras Ludvík     3188
17.Havlíková JanaKartaš Zdeněk     0389
18.Černý JakubVytisk Václav     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šrámek Daniel31Kalíšek Jiří13
Havlíková Jana31Kobras Ludvík13
Černý Jakub04Kartaš Zdeněk40
Říha Karel22Vytisk Václav22



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec AVrchní
rozhodčí:
Bratka Arnošt
HOSTUJÍCÍ:SK Vršovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:10 SK Slivenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bratka Arnošt
Pospíšil Alois
 
 
Jantač Petr
Joch Tomáš
 
 
     3110
2.Flídr Josef
Arsenjev Petr
 
 
Dvořák Jiří ml.
Dvořák Jiří st.
 
 
     3120
3.Pospíšil AloisJantač Petr     3030
4.Bratka ArnoštJoch Tomáš     2331
5.Arsenjev PetrDvořák Jiří ml.     1332
6.Flídr JosefDvořák Jiří st.     3042
7.Bratka ArnoštJantač Petr     3052
8.Arsenjev PetrJoch Tomáš     3162
9.Flídr JosefDvořák Jiří ml.     3172
10.Pospíšil AloisDvořák Jiří st.     3082
11.Arsenjev PetrJantač Petr     3092
12.Flídr JosefJoch Tomáš     30102
13.Pospíšil AloisDvořák Jiří ml.         
14.Bratka ArnoštDvořák Jiří st.         
15.Flídr JosefJantač Petr         
16.Pospíšil AloisJoch Tomáš         
17.Bratka ArnoštDvořák Jiří ml.         
18.Arsenjev PetrDvořák Jiří st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pospíšil Alois20Jantač Petr03
Bratka Arnošt11Joch Tomáš12
Arsenjev Petr21Dvořák Jiří ml.11
Flídr Josef30Dvořák Jiří st.02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vršovice AVrchní
rozhodčí:
Jantač Petr
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Vršovického nádraží 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:35454:551SK OAZA Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jantač Petr
Joch Tomáš
 
 
Ulrych Jiří
Čapek Karel
 
 
-2-37-3 1301
2.Dvořák Jiří ml.
Dvořák Jiří st.
 
 
Fabian Jiří
Stočes Petr
 
 
-68-4-2 1302
3.Dvořák Jiří st.Čapek Karel-6-7-4  0303
4.Joch TomášUlrych Jiří-810-611-82304
5.Jantač PetrFabian Jiří-108-5953214
6.Dvořák Jiří ml.Stočes Petr10-99-1083224
7.Joch TomášČapek Karel-4-4-10  0325
8.Jantač PetrUlrych Jiří-78-910-82326
9.Dvořák Jiří ml.Fabian Jiří963  3036
10.Dvořák Jiří st.Stočes Petr-79-6-4 1337
11.Jantač PetrČapek Karel-5-7-7  0338
12.Dvořák Jiří ml.Ulrych Jiří4-876 3148
13.Dvořák Jiří st.Fabian Jiří-7-996-32349
14.Joch TomášStočes Petr-5-10-5  03410
15.Dvořák Jiří ml.Čapek Karel         
16.Dvořák Jiří st.Ulrych Jiří         
17.Joch TomášFabian Jiří         
18.Jantač PetrStočes Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dvořák Jiří st.03Čapek Karel30
Joch Tomáš03Ulrych Jiří21
Jantač Petr12Fabian Jiří12
Dvořák Jiří ml.30Stočes Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany BVrchní
rozhodčí:
Kobras Ludvík
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:39 SK Slivenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalíšek Jiří
Kartaš Zdeněk
 
 
Flídr Josef
Arsenjev Petr
 
 
     1301
2.Kobras Ludvík
Vytisk Václav
 
 
Bratka Arnošt
Pospíšil Alois
 
 
     2302
3.Kobras LudvíkPospíšil Alois     3212
4.Kartaš ZdeněkFlídr Josef     1313
5.Vytisk VáclavBratka Arnošt     3223
6.Kalíšek JiříArsenjev Petr     3133
7.Kartaš ZdeněkPospíšil Alois     1334
8.Vytisk VáclavFlídr Josef     3244
9.Kalíšek JiříBratka Arnošt     3154
10.Kobras LudvíkArsenjev Petr     0355
11.Vytisk VáclavPospíšil Alois     1356
12.Kalíšek JiříFlídr Josef     1357
13.Kobras LudvíkBratka Arnošt     2358
14.Kartaš ZdeněkArsenjev Petr     3168
15.Kalíšek JiříPospíšil Alois     0369
16.Kobras LudvíkFlídr Josef     03610
17.Kartaš ZdeněkBratka Arnošt         
18.Vytisk VáclavArsenjev Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kobras Ludvík13Pospíšil Alois31
Kartaš Zdeněk12Flídr Josef31
Vytisk Václav21Bratka Arnošt12
Kalíšek Jiří22Arsenjev Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje BVrchní
rozhodčí:
Trnka Miloš
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 4 Krč ; Za Obecním úřadem 354/7, Autobusem č. 293 ze stanice metra Budějovická. Autobus staví přímo před sokolovnou. Zastávka \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Nad Rybníky\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" (na znamení)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2016 19:30 Začátek
utkání
19:45Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:12468:360TJ Kyje B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Laštůvka Petr
Turcmanovič František
 
 
Havlíková Jana
Černý Jakub
 
 
1159  3010
2.Hadrava Miloslav
Trnka Miloš
 
 
Říha Karel
Šrámek Daniel
 
 
9106  3020
3.Trnka MilošŘíha Karel1265  3030
4.Turcmanovič FrantišekŠrámek Daniel-8-35-9 1331
5.Hadrava MiloslavHavlíková Jana477  3041
6.Laštůvka PetrČerný Jakub6-1146 3151
7.Turcmanovič FrantišekŘíha Karel342  3061
8.Hadrava MiloslavŠrámek Daniel93-65 3171
9.Laštůvka PetrHavlíková Jana-138109 3181
10.Trnka MilošČerný Jakub-126-66-112382
11.Hadrava MiloslavŘíha Karel55-5-553292
12.Laštůvka PetrŠrámek Daniel106-89 31102
13.Trnka MilošHavlíková Jana-7-11-9  03  
14.Turcmanovič FrantišekČerný Jakub         
15.Laštůvka PetrŘíha Karel         
16.Trnka MilošŠrámek Daniel         
17.Turcmanovič FrantišekHavlíková Jana         
18.Hadrava MiloslavČerný Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Trnka Miloš11Říha Karel03
Turcmanovič František11Šrámek Daniel12
Hadrava Miloslav30Havlíková Jana02
Laštůvka Petr30Černý Jakub11



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha IVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:8433:251TTC Elizza Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlec Vít
Průša Ondřej
 
 
Mikšátko Martin
Dunder Jiří
 
 
976  3010
2.Kotlorz Lukáš
Kocánek Jiří
 
 

 
 
WO    3020
3.Bendzák JakubDunder Jiří5-911-10-92321
4.Kocánek JiříMikšátko Martin12-1073 3131
5.Kadlec VítBarna Izabela354  3041
6.Kotlorz LukášWO    3051
7.Kocánek JiříDunder Jiří-10-8-8  0352
8.Kadlec VítMikšátko Martin279  3062
9.Kotlorz LukášBarna Izabela868  3072
10.Bendzák JakubWO    3082
11.Kadlec VítDunder Jiří1097  3092
12.Kotlorz LukášMikšátko Martin97-114 31102
13.Průša OndřejBarna Izabela635  30  
14.Kocánek Jiří         
15.Kotlorz LukášDunder Jiří         
16.Průša OndřejMikšátko Martin         
17.Kocánek JiříBarna Izabela         
18.Kadlec Vít         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bendzák Jakub01Dunder Jiří21
Kocánek Jiří11Mikšátko Martin03
Kadlec Vít30Barna Izabela02
Kotlorz Lukáš20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. DVrchní
rozhodčí:
Lukáč Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 240, 296 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 183, 267, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:13433:379TJ Sokol Petrovice I. D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Satrapa Jan
Lukáč Michal
 
 
Farář Petr
Chmelík David
 
 
10-737 3110
2.Lodek Jan
Zajíček Luděk
 
 
Brůčková Marie
Dvořák Petr
 
 
989  3020
3.Satrapa JanFarář Petr-89-9893230
4.Lukáč MichalBrůčková Marie579  3040
5.Lodek JanChmelík David10-567 3150
6.Zajíček LuděkDvořák Petr9-899 3160
7.Lukáč MichalFarář Petr9-8-7793270
8.Lodek JanBrůčková Marie-8573 3180
9.Zajíček LuděkChmelík David-7-79-5 1381
10.Satrapa JanDvořák Petr77-57 3191
11.Lodek JanFarář Petr93-411 31101
12.Zajíček LuděkBrůčková Marie         
13.Satrapa JanChmelík David         
14.Lukáč MichalDvořák Petr         
15.Zajíček LuděkFarář Petr         
16.Satrapa JanBrůčková Marie         
17.Lukáč MichalChmelík David         
18.Lodek JanDvořák Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Satrapa Jan20Farář Petr03
Lukáč Michal20Brůčková Marie02
Lodek Jan30Chmelík David11
Zajíček Luděk11Dvořák Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik BVrchní
rozhodčí:
Diblík Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice CRozhodčí:Diblík Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Zimmel Václav
Datum dle rozpisu12. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:03Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:17497:445TJ ABC Branik B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Diblík Radek
Zimmel Václav
 
 
Tichý Pavel
Vanka Petr
 
 
-107116 3110
2.Hložek Vojtěch
Petira Martin
 
 
Dufek Stanislav
Hanšpach Daniel
 
 
88-95 3120
3.Hložek VojtěchHanšpach Daniel-3-9-7  0321
4.Zimmel VáclavDufek Stanislav10-9918 3131
5.Diblík RadekTichý Pavel1588  3041
6.Petira MartinVanka Petr846  3051
7.Zimmel VáclavHanšpach Daniel510-10-8-52352
8.Diblík RadekDufek Stanislav-4869 3162
9.Petira MartinTichý Pavel86-910 3172
10.Hložek VojtěchVanka Petr-6847 3182
11.Diblík RadekHanšpach Daniel-11-5-6  0383
12.Petira MartinDufek Stanislav8-994 3193
13.Hložek VojtěchTichý Pavel86-57 31103
14.Zimmel VáclavVanka Petr         
15.Petira MartinHanšpach Daniel         
16.Hložek VojtěchDufek Stanislav         
17.Zimmel VáclavTichý Pavel         
18.Diblík RadekVanka Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hložek Vojtěch21Hanšpach Daniel30
Zimmel Václav11Dufek Stanislav03
Diblík Radek21Tichý Pavel03
Petira Martin30Vanka Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha CVrchní
rozhodčí:
Čapek Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:35Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:11 SK OAZA Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čapek Karel
Laube David
 
 
Dufek Stanislav
Hanšpach Daniel
 
 
     3010
2.Stočes Petr
Fabian Jiří
 
 

 
 
WO    3020
3.Stočes PetrHanšpach Daniel     0321
4.Laube DavidVanka Petr     3131
5.Fabian JiříDufek Stanislav     2332
6.Čapek KarelWO    3042
7.Laube DavidHanšpach Daniel     1343
8.Fabian JiříVanka Petr     3053
9.Čapek KarelDufek Stanislav     3063
10.Stočes PetrWO    3073
11.Fabian JiříHanšpach Daniel     3183
12.Čapek KarelVanka Petr     3093
13.Stočes PetrDufek Stanislav     30103
14.Laube David         
15.Čapek KarelHanšpach Daniel         
16.Stočes PetrVanka Petr         
17.Laube DavidDufek Stanislav         
18.Fabian Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Stočes Petr11Hanšpach Daniel21
Laube David11Vanka Petr03
Fabian Jiří21Dufek Stanislav12
Čapek Karel20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II BVrchní
rozhodčí:
Rejent Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2016 19:10 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:16488:419TJ Sokol Běchovice II B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Petr
Brůčková Marie
 
 
Adamčíková Dana
Hložek Vojtěch
 
 
8-9513 3110
2.Sejpka Ladislav
Rejent Martin
 
 
Diblík Radek
Zimmel Václav
 
 
6109  3020
3.Dvořák PetrAdamčíková Dana467  3030
4.Rejent MartinDiblík Radek8-712-6-22331
5.Sejpka LadislavZimmel Václav-128-3773241
6.Brůčková MarieHložek Vojtěch7-767 3151
7.Rejent MartinAdamčíková Dana-963-993261
8.Sejpka LadislavDiblík Radek10-1225 3171
9.Brůčková MarieZimmel Václav-9-5-8  0372
10.Dvořák PetrHložek Vojtěch6612  3082
11.Sejpka LadislavAdamčíková Dana10-739 3192
12.Brůčková MarieDiblík Radek-810-99732102
13.Dvořák PetrZimmel Václav-6-5-3  03  
14.Rejent MartinHložek Vojtěch         
15.Brůčková MarieAdamčíková Dana         
16.Dvořák PetrDiblík Radek         
17.Rejent MartinZimmel Václav         
18.Sejpka LadislavHložek Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dvořák Petr20Adamčíková Dana03
Rejent Martin11Diblík Radek12
Sejpka Ladislav30Zimmel Václav11
Brůčková Marie21Hložek Vojtěch02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha IVrchní
rozhodčí:
Dunder Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:37673:676nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Honč Ondřej
Dunder Jiří
 
 
Satrapa Jan
Lukáč Michal
 
 
-73-77133210
2.Kubišta Jan
Skopec Daniel
 
 
Hájek Karel
Zajíček Luděk
 
 
85-97 3120
3.Honč OndřejSatrapa Jan-47-98-152321
4.Kubišta JanZajíček Luděk-87-9-12 1322
5.Skopec DanielLukáč Michal-68-76-72323
6.Dunder JiříHájek Karel786  3033
7.Kubišta JanSatrapa Jan-7-8-9  0334
8.Skopec DanielZajíček Luděk-78-9-9 1335
9.Dunder JiříLukáč Michal89-96 3145
10.Honč OndřejHájek Karel747  3055
11.Skopec DanielSatrapa Jan-8-86863265
12.Dunder JiříZajíček Luděk6-78-693275
13.Honč OndřejLukáč Michal5-128-993285
14.Kubišta JanHájek Karel-5-10-7  0386
15.Dunder JiříSatrapa Jan-7-6-5  0387
16.Honč OndřejZajíček Luděk12-10-8-4 1388
17.Kubišta JanLukáč Michal-8-4-7  0389
18.Skopec DanielMichálek Vojtěch8129  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Honč Ondřej22Satrapa Jan31
Kubišta Jan04Zajíček Luděk31
Skopec Daniel22Lukáč Michal22
Dunder Jiří31Hájek Karel12
   Michálek Vojtěch01



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice HVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:16 Avia Čakovice H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němický Jiří
Říha Karel
 
 

 
 
WO    3010
2.Dvořáková Lucie
Šrámek Daniel
 
 
Kotlorz Lukáš
Průša Ondřej
 
 
     3220
3.Říha KarelPrůša Ondřej     2321
4.Šrámek DanielKotlorz Lukáš     3131
5.Dvořáková LucieFausek Jiří     3041
6.Němický JiříŠedivý Stanislav     3251
7.Šrámek DanielPrůša Ondřej     1352
8.Dvořáková LucieKotlorz Lukáš     3162
9.Němický JiříFausek Jiří     3272
10.Říha KarelŠedivý Stanislav     3182
11.Dvořáková LuciePrůša Ondřej     3192
12.Němický JiříKotlorz Lukáš     30102
13.Říha KarelFausek Jiří         
14.Šrámek DanielŠedivý Stanislav         
15.Němický JiříPrůša Ondřej         
16.Říha KarelKotlorz Lukáš         
17.Šrámek DanielFausek Jiří         
18.Dvořáková LucieŠedivý Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Říha Karel11Průša Ondřej21
Šrámek Daniel11Kotlorz Lukáš03
Dvořáková Lucie30Fausek Jiří02
Němický Jiří30Šedivý Stanislav02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec AVrchní
rozhodčí:
Bratka Arnošt
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:14 SK Slivenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bratka Arnošt
Pospíšil Alois
 
 
Turcmanovič František
Žambokréthyová Milena
 
 
     3210
2.Arsenjev Petr
Flídr Josef
 
 
Hadrava Miloslav
Trnka Miloš
 
 
     3020
3.Pospíšil AloisHadrava Miloslav     3130
4.Bratka ArnoštTurcmanovič František     2331
5.Arsenjev PetrTrnka Miloš     3041
6.Flídr JosefŽambokréthyová Milena     3051
7.Bratka ArnoštHadrava Miloslav     1352
8.Arsenjev PetrTurcmanovič František     3262
9.Flídr JosefTrnka Miloš     3072
10.Pospíšil AloisŽambokréthyová Milena     3082
11.Arsenjev PetrHadrava Miloslav     0383
12.Flídr JosefTurcmanovič František     3093
13.Pospíšil AloisTrnka Miloš     30103
14.Bratka ArnoštŽambokréthyová Milena         
15.Flídr JosefHadrava Miloslav         
16.Pospíšil AloisTurcmanovič František         
17.Bratka ArnoštTrnka Miloš         
18.Arsenjev PetrŽambokréthyová Milena         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pospíšil Alois30Hadrava Miloslav21
Bratka Arnošt02Turcmanovič František12
Arsenjev Petr21Trnka Miloš03
Flídr Josef30Žambokréthyová Milena02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vršovice AVrchní
rozhodčí:
Jantač Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Vršovického nádraží 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:38604:630TJ Sokol Nové Vysočany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jiří ml.
Dvořák Jiří st.
 
 
Kartaš Zdeněk
Kalíšek Jiří
 
 
-587-9-72301
2.Jantač Petr
Joch Tomáš
 
 
Kobras Ludvík
Jonák Přemysl
 
 
63-9-9-82302
3.Jantač PetrKartaš Zdeněk-7-5-6  0303
4.Joch TomášKalíšek Jiří-66-84-82304
5.Dvořák Jiří st.Kobras Ludvík-7-6-3  0305
6.Dvořák Jiří ml.Jonák Přemysl1059  3015
7.Joch TomášKartaš Zdeněk-109-3753225
8.Dvořák Jiří st.Kalíšek Jiří8-104-9-132326
9.Dvořák Jiří ml.Kobras Ludvík-598-5-52327
10.Jantač PetrJonák Přemysl946  3037
11.Dvořák Jiří st.Kartaš Zdeněk-3-6-5  0338
12.Dvořák Jiří ml.Kalíšek Jiří-57-35113248
13.Jantač PetrKobras Ludvík59-107 3158
14.Joch TomášJonák Přemysl-7963 3168
15.Dvořák Jiří ml.Kartaš Zdeněk8-94-543278
16.Jantač PetrKalíšek Jiří-9-6-7  0379
17.Joch TomášKobras Ludvík-8-7-7  03710
18.Dvořák Jiří st.Jonák Přemysl         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jantač Petr22Kartaš Zdeněk22
Joch Tomáš22Kalíšek Jiří31
Dvořák Jiří st.03Kobras Ludvík31
Dvořák Jiří ml.31Jonák Přemysl03



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany BVrchní
rozhodčí:
Kobras Ludvík
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:31 TJ Sokol Nové Vysočany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalíšek Jiří
Kartaš Zdeněk
 
 
Fabian Jiří
Stočes Petr
 
 
     3210
2.Vytisk Václav
Kobras Ludvík
 
 
Čapek Karel
Ulrych Jiří
 
 
     3020
3.Kobras LudvíkUlrych Jiří     1321
4.Kartaš ZdeněkFabian Jiří     3031
5.Vytisk VáclavStočes Petr     3041
6.Kalíšek JiříČapek Karel     3151
7.Kartaš ZdeněkUlrych Jiří     1352
8.Vytisk VáclavFabian Jiří     3262
9.Kalíšek JiříStočes Petr     3272
10.Kobras LudvíkČapek Karel     3182
11.Vytisk VáclavUlrych Jiří     2383
12.Kalíšek JiříFabian Jiří     2384
13.Kobras LudvíkStočes Petr     2385
14.Kartaš ZdeněkČapek Karel     3095
15.Kalíšek JiříUlrych Jiří     1396
16.Kobras LudvíkFabian Jiří     0397
17.Kartaš ZdeněkStočes Petr     32107
18.Vytisk VáclavČapek Karel     03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kobras Ludvík13Ulrych Jiří40
Kartaš Zdeněk31Fabian Jiří22
Vytisk Václav21Stočes Petr13
Kalíšek Jiří22Čapek Karel03



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje BVrchní
rozhodčí:
Trnka Miloš
HOSTUJÍCÍ:SK Vršovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 4 Krč ; Za Obecním úřadem 354/7, Autobusem č. 293 ze stanice metra Budějovická. Autobus staví přímo před sokolovnou. Zastávka \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Nad Rybníky\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" (na znamení)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2016 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:26601:571TJ Kyje B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hadrava Miloslav
Trnka Miloš
 
 
Dvořák Jiří ml.
Dvořák Jiří st.
 
 
-8-78893210
2.Žambokréthyová Milena
Laštůvka Petr
 
 
Jantač Petr
Joch Tomáš
 
 
89-710 3120
3.Laštůvka PetrDvořák Jiří ml.-98-9-7 1321
4.Žambokréthyová MilenaJantač Petr856  3031
5.Trnka MilošJoch Tomáš-76-9-7 1332
6.Hadrava MiloslavDvořák Jiří st.-8-910-9 1333
7.Žambokréthyová MilenaDvořák Jiří ml.-65810 3143
8.Trnka MilošJantač Petr-107-5-10 1344
9.Hadrava MiloslavJoch Tomáš988  3054
10.Laštůvka PetrDvořák Jiří st.789  3064
11.Trnka MilošDvořák Jiří ml.-79-8-9 1365
12.Hadrava MiloslavJantač Petr-8-7-7  0366
13.Laštůvka PetrJoch Tomáš-8-971363276
14.Žambokréthyová MilenaDvořák Jiří st.9115  3086
15.Hadrava MiloslavDvořák Jiří ml.9-1292 3196
16.Laštůvka PetrJantač Petr9-598 31106
17.Žambokréthyová MilenaJoch Tomáš         
18.Trnka MilošDvořák Jiří st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Laštůvka Petr31Dvořák Jiří ml.22
Žambokréthyová Milena30Jantač Petr22
Trnka Miloš03Joch Tomáš12
Hadrava Miloslav22Dvořák Jiří st.12



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha IVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:16461:411TTC Elizza Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fausek Jiří
Průša Ondřej
 
 
Pospíšil Alois
Bratka Arnošt
 
 
9-6510 3110
2.Kotlorz Lukáš
Kadlec Vít
 
 
Arsenjev Petr
Frait František
 
 
6107  3020
3.Fausek JiříPospíšil Alois-7-9-8  0321
4.Kadlec VítArsenjev Petr7-777 3131
5.Kotlorz LukášBratka Arnošt-5-97993241
6.Průša OndřejFrait František-977-563251
7.Kadlec VítPospíšil Alois-16987 3161
8.Kotlorz LukášArsenjev Petr496  3071
9.Průša OndřejBratka Arnošt8-68-1093281
10.Fausek JiříFrait František-9102-1063291
11.Kotlorz LukášPospíšil Alois-8-499932101
12.Průša OndřejArsenjev Petr8-8-86 22  
13.Fausek JiříBratka Arnošt         
14.Kadlec VítFrait František         
15.Průša OndřejPospíšil Alois         
16.Fausek JiříArsenjev Petr         
17.Kadlec VítBratka Arnošt         
18.Kotlorz LukášFrait František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fausek Jiří11Pospíšil Alois12
Kadlec Vít20Arsenjev Petr02
Kotlorz Lukáš30Bratka Arnošt02
Průša Ondřej20Frait František02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. DVrchní
rozhodčí:
Lukáč Michal
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 240, 296 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 183, 267, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:19489:407TJ Sokol Petrovice I. D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Satrapa Jan
Lukáč Michal
 
 
Šrámek Daniel
Černý Jakub
 
 
5-836 3110
2.Lodek Jan
Zajíček Luděk
 
 
Němický Jiří
Říha Karel
 
 
-9785 3120
3.Satrapa JanNěmický Jiří-4-76-6 1321
4.Lukáč MichalŘíha Karel-8673 3131
5.Lodek JanŠrámek Daniel-4-6-9  0332
6.Zajíček LuděkČerný Jakub9-647 3142
7.Lukáč MichalNěmický Jiří-96-61093252
8.Lodek JanŘíha Karel-6-10-9  0353
9.Zajíček LuděkŠrámek Daniel758  3063
10.Satrapa JanČerný Jakub622  3073
11.Lodek JanNěmický Jiří5511  3083
12.Zajíček LuděkŘíha Karel4-579 3193
13.Satrapa JanŠrámek Daniel-7-83-7 1394
14.Lukáč MichalČerný Jakub778  30104
15.Zajíček LuděkNěmický Jiří         
16.Satrapa JanŘíha Karel         
17.Lukáč MichalŠrámek Daniel         
18.Lodek JanČerný Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Satrapa Jan12Němický Jiří12
Lukáč Michal30Říha Karel12
Lodek Jan12Šrámek Daniel21
Zajíček Luděk30Černý Jakub03



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik BVrchní
rozhodčí:
Zimmel Václav
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha IRozhodčí:Zimmel Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Šimon Milan
Datum dle rozpisu02. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:34512:558AC Sparta Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimon Milan
Adamčíková Dana
 
 
Skopec Daniel
Podrazil Václav
 
 
-86-9-10 1301
2.Zimmel Václav
Nosál Martin
 
 
Dunder Jiří
Barna Izabela
 
 
856  3011
3.Šimon MilanDunder Jiří-12-14-5  0312
4.Adamčíková DanaSkopec Daniel-4-6-8  0313
5.Nosál MartinBarna Izabela46-128 3123
6.Zimmel VáclavPodrazil Václav-1069-9103233
7.Adamčíková DanaDunder Jiří-7-8-5  0334
8.Nosál MartinSkopec Daniel-4-810-1 1335
9.Zimmel VáclavBarna Izabela569  3045
10.Šimon MilanPodrazil Václav-1-6-10  0346
11.Nosál MartinDunder Jiří-4468 3156
12.Zimmel VáclavSkopec Daniel-6911-8-92357
13.Šimon MilanBarna Izabela-84-7-6 1358
14.Adamčíková DanaPodrazil Vojtěch-8-612-7 1359
15.Zimmel VáclavDunder Jiří98-9-7-1023510
16.Šimon MilanSkopec Daniel         
17.Adamčíková DanaBarna Izabela         
18.Nosál MartinPodrazil Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimon Milan03Dunder Jiří31
Adamčíková Dana03Skopec Daniel30
Nosál Martin21Barna Izabela12
Zimmel Václav22Podrazil Václav11
   Podrazil Vojtěch10



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice CVrchní
rozhodčí:
Hanšpach Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II BRozhodčí:Dufek Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:Tichý Pavel
Datum dle rozpisu03. 11. 2016 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:50Rozhodčí:Zseller Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:31 TJ Sokol Běchovice II B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zseller Jiří
Tichý Pavel
 
 
Procházka Ivan ml.
Procházka Ivan st.
 
 
     1301
2.Dufek Stanislav
Hanšpach Daniel
 
 
Brůčková Marie
Farář Petr
 
 
     2302
3.Zseller JiříBrůčková Marie     1303
4.Tichý PavelProcházka Ivan ml.     0304
5.Dufek StanislavFarář Petr     3114
6.Hanšpach DanielProcházka Ivan st.     3024
7.Tichý PavelBrůčková Marie     0325
8.Dufek StanislavProcházka Ivan ml.     1326
9.Hanšpach DanielFarář Petr     1327
10.Zseller JiříProcházka Ivan st.     1328
11.Dufek StanislavBrůčková Marie     0329
12.Hanšpach DanielProcházka Ivan ml.     13210
13.Zseller JiříFarář Petr         
14.Tichý PavelProcházka Ivan st.         
15.Hanšpach DanielBrůčková Marie         
16.Zseller JiříProcházka Ivan ml.         
17.Tichý PavelFarář Petr         
18.Dufek StanislavProcházka Ivan st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zseller Jiří02Brůčková Marie30
Tichý Pavel02Procházka Ivan ml.30
Dufek Stanislav12Farář Petr11
Hanšpach Daniel12Procházka Ivan st.11



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha CVrchní
rozhodčí:
Čapek Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:14 SK OAZA Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ulrych Jiří
Čapek Karel
 
 
Procházka Ivan ml.
Procházka Ivan st.
 
 
     3010
2.Stočes Petr
Fabian Jiří
 
 
Brůčková Marie
Farář Petr
 
 
     1311
3.Čapek KarelBrůčková Marie     3021
4.Fabian JiříProcházka Ivan ml.     3031
5.Stočes PetrFarář Petr     3241
6.Ulrych JiříProcházka Ivan st.     3151
7.Fabian JiříBrůčková Marie     3061
8.Stočes PetrProcházka Ivan ml.     1362
9.Ulrych JiříFarář Petr     3272
10.Čapek KarelProcházka Ivan st.     3082
11.Stočes PetrBrůčková Marie     3292
12.Ulrych JiříProcházka Ivan ml.     31102
13.Čapek KarelFarář Petr         
14.Fabian JiříProcházka Ivan st.         
15.Ulrych JiříBrůčková Marie         
16.Čapek KarelProcházka Ivan ml.         
17.Fabian JiříFarář Petr         
18.Stočes PetrProcházka Ivan st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čapek Karel20Brůčková Marie03
Fabian Jiří20Procházka Ivan ml.12
Stočes Petr21Farář Petr02
Ulrych Jiří30Procházka Ivan st.02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha IVrchní
rozhodčí:
Kroupa Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:36655:653nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dunder Jiří
Hubač Martin
 
 
Dufek Stanislav
Vanka Petr
 
 
785  3010
2.Barna Izabela
Kubišta Jan
 
 
Rybenský Marek
Hanšpach Daniel
 
 
-69-8-7 1311
3.Kubišta JanRybenský Marek-7-8-9  0312
4.Barna IzabelaHanšpach Daniel-78-9-8 1313
5.Dunder JiříDufek Stanislav8-99-873223
6.Hubač MartinVanka Petr-9-74463233
7.Barna IzabelaRybenský Marek-7-6-8  0334
8.Dunder JiříHanšpach Daniel787  3044
9.Hubač MartinDufek Stanislav-9877 3154
10.Kubišta JanVanka Petr897  3064
11.Dunder JiříRybenský Marek-78-69-52365
12.Hubač MartinHanšpach Daniel-11-310-6 1366
13.Kubišta JanDufek Stanislav7-92-8-82367
14.Barna IzabelaVanka Petr89-9-783277
15.Hubač MartinRybenský Marek-93-9-6 1378
16.Kubišta JanHanšpach Daniel-7-5-8  0379
17.Barna IzabelaDufek Stanislav-7889 3189
18.Dunder JiříVanka Petr89-76 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubišta Jan13Rybenský Marek40
Barna Izabela22Hanšpach Daniel31
Dunder Jiří31Dufek Stanislav13
Hubač Martin22Vanka Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice HVrchní
rozhodčí:
Šrámek Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:32 TJ ABC Branik B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlíková Jana
Šrámek Daniel
 
 
Adamčíková Dana
Petira Martin
 
 
     0301
2.Říha Karel
Němický Jiří
 
 
Hložek Vojtěch
Nosál Martin
 
 
     3011
3.Říha KarelPetira Martin     2312
4.Šrámek DanielHložek Vojtěch     3222
5.Havlíková JanaAdamčíková Dana     3032
6.Němický JiříNosál Martin     2333
7.Šrámek DanielPetira Martin     1334
8.Havlíková JanaHložek Vojtěch     2335
9.Němický JiříAdamčíková Dana     3045
10.Říha KarelNosál Martin     2346
11.Havlíková JanaPetira Martin     0347
12.Němický JiříHložek Vojtěch     3057
13.Říha KarelAdamčíková Dana     1358
14.Šrámek DanielNosál Martin     1359
15.Němický JiříPetira Martin     03510
16.Říha KarelHložek Vojtěch         
17.Šrámek DanielAdamčíková Dana         
18.Havlíková JanaNosál Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Říha Karel03Petira Martin40
Šrámek Daniel12Hložek Vojtěch12
Havlíková Jana12Adamčíková Dana12
Němický Jiří22Nosál Martin30



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec AVrchní
rozhodčí:
Bratka Arnošt
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8 SK Slivenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bratka Arnošt
Pospíšil Alois
 
 
Satrapa Jan
Lukáč Michal
 
 
     3110
2.Arsenjev Petr
Flídr Josef
 
 
Zajíček Luděk
Lodek Jan
 
 
     3120
3.Pospíšil AloisZajíček Luděk     3130
4.Arsenjev PetrSatrapa Jan     3240
5.Bratka ArnoštLukáč Michal     3050
6.Flídr JosefLodek Jan     3060
7.Arsenjev PetrZajíček Luděk     3070
8.Bratka ArnoštSatrapa Jan     3280
9.Flídr JosefLukáč Michal     3190
10.Pospíšil AloisLodek Jan     30100
11.Bratka ArnoštZajíček Luděk         
12.Flídr JosefSatrapa Jan         
13.Pospíšil AloisLukáč Michal         
14.Arsenjev PetrLodek Jan         
15.Flídr JosefZajíček Luděk         
16.Pospíšil AloisSatrapa Jan         
17.Arsenjev PetrLukáč Michal         
18.Bratka ArnoštLodek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pospíšil Alois20Zajíček Luděk02
Arsenjev Petr20Satrapa Jan02
Bratka Arnošt20Lukáč Michal02
Flídr Josef20Lodek Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vršovice AVrchní
rozhodčí:
Jantač Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Vršovického nádraží 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:943:32735:663nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jiří ml.
Dvořák Jiří st.
 
 
Průša Ondřej
Rochowanski Jan
 
 
2-547 3110
2.Jantač Petr
Joch Tomáš
 
 
Hoke Daniel
Kotlorz Lukáš
 
 
697  3020
3.Jantač PetrPrůša Ondřej137  3030
4.Dvořák Jiří st.Hoke Daniel796  3040
5.Joch TomášRochowanski Jan6-1011-6-72341
6.Dvořák Jiří ml.Kotlorz Lukáš356  3051
7.Dvořák Jiří st.Průša Ondřej108-8-6-92352
8.Joch TomášHoke Daniel6-810-12123262
9.Dvořák Jiří ml.Rochowanski Jan825  3072
10.Jantač PetrKotlorz Lukáš6-69-9-102373
11.Joch TomášPrůša Ondřej-10810-3-122374
12.Dvořák Jiří ml.Hoke Daniel-68-98-62375
13.Jantač PetrRochowanski Jan3210  3085
14.Dvořák Jiří st.Kotlorz Lukáš-499-463295
15.Dvořák Jiří ml.Průša Ondřej-13-768-92396
16.Jantač PetrHoke Daniel-2-1047-92397
17.Dvořák Jiří st.Rochowanski Jan711-7-7-122398
18.Joch TomášKotlorz Lukáš-7-6-12  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jantač Petr22Průša Ondřej31
Dvořák Jiří st.22Hoke Daniel22
Joch Tomáš13Rochowanski Jan22
Dvořák Jiří ml.22Kotlorz Lukáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany BVrchní
rozhodčí:
Kobras Ludvík
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:14 TJ Sokol Nové Vysočany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalíšek Jiří
Kartaš Zdeněk
 
 
Hadrava Miloslav
Navrátil Ladislav
 
 
     3010
2.Vytisk Václav
Kobras Ludvík
 
 
Trnka Miloš
Hořínek Pavel
 
 
     3020
3.Vytisk VáclavHadrava Miloslav     3130
4.Kobras LudvíkNavrátil Ladislav     3240
5.Kartaš ZdeněkTrnka Miloš     3050
6.Kalíšek JiříHořínek Pavel     2351
7.Kobras LudvíkHadrava Miloslav     3061
8.Kartaš ZdeněkNavrátil Ladislav     2362
9.Kalíšek JiříTrnka Miloš     3072
10.Vytisk VáclavHořínek Pavel     3282
11.Kartaš ZdeněkHadrava Miloslav     3292
12.Kalíšek JiříNavrátil Ladislav     31102
13.Vytisk VáclavTrnka Miloš     31  
14.Kobras LudvíkHořínek Pavel         
15.Kalíšek JiříHadrava Miloslav         
16.Vytisk VáclavNavrátil Ladislav         
17.Kobras LudvíkTrnka Miloš         
18.Kartaš ZdeněkHořínek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vytisk Václav20Hadrava Miloslav03
Kobras Ludvík20Navrátil Ladislav12
Kartaš Zdeněk21Trnka Miloš02
Kalíšek Jiří21Hořínek Pavel11



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje BVrchní
rozhodčí:
Hadrava Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha CRozhodčí:Navrátil Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 4 Krč ; Za Obecním úřadem 354/7, Autobusem č. 293 ze stanice metra Budějovická. Autobus staví přímo před sokolovnou. Zastávka \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Nad Rybníky\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" (na znamení)Rozhodčí:Laštůvka Petr
Datum dle rozpisu16. 11. 2016 19:30 Začátek
utkání
19:45Konec
utkání
22:10Rozhodčí:Žambokréthyová Milena
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:18510:449TJ Kyje B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hadrava Miloslav
Žambokréthyová Milena
 
 
Čapek Karel
Laube David
 
 
WO    0301
2.Laštůvka Petr
Navrátil Ladislav
 
 
Stočes Petr
Fabian Jiří
 
 
11127  3011
3.Žambokréthyová MilenaČapek Karel48-11-983221
4.Navrátil LadislavFabian Jiří-612-710-82322
5.Hadrava MiloslavLaube David-12685 3132
6.Laštůvka PetrStočes Petr88-89 3142
7.Navrátil LadislavČapek Karel77-911 3152
8.Hadrava MiloslavFabian Jiří-8986 3162
9.Laštůvka PetrLaube David81-73 3172
10.Žambokréthyová MilenaStočes Petr87-52 3182
11.Hadrava MiloslavČapek Karel-10875 3192
12.Laštůvka PetrFabian Jiří6-4-126-92393
13.Žambokréthyová MilenaLaube David377  30103
14.Navrátil LadislavStočes Petr         
15.Laštůvka PetrČapek Karel         
16.Žambokréthyová MilenaFabian Jiří         
17.Navrátil LadislavLaube David         
18.Hadrava MiloslavStočes Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Žambokréthyová Milena30Čapek Karel03
Navrátil Ladislav11Fabian Jiří21
Hadrava Miloslav30Laube David03
Laštůvka Petr21Stočes Petr02
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha IVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:04Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:20582:479TTC Elizza Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sága Marián
Kotlorz Lukáš
 
 
Adámek Jiří
Kartaš Zdeněk
 
 
10-1315-6-62301
2.Průša Ondřej
Fausek Jiří
 
 
Kobras Ludvík
Vytisk Václav
 
 
689  3011
3.Sága MariánVytisk Václav-99-8-6 1312
4.Průša OndřejKobras Ludvík75-8-10-42313
5.Kotlorz LukášKartaš Zdeněk499  3023
6.Fausek JiříAdámek Jiří1137  3033
7.Průša OndřejVytisk Václav8-86-873243
8.Kotlorz LukášKobras Ludvík6-6-69-82344
9.Fausek JiříKartaš Zdeněk746  3054
10.Sága MariánAdámek Jiří1144  3064
11.Kotlorz LukášVytisk Václav7-1014 3174
12.Fausek JiříKobras Ludvík2-6-11443284
13.Sága MariánKartaš Zdeněk-99-107103294
14.Průša OndřejAdámek Jiří45-117 31104
15.Fausek JiříVytisk Václav         
16.Sága MariánKobras Ludvík         
17.Průša OndřejKartaš Zdeněk         
18.Kotlorz LukášAdámek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sága Marián21Vytisk Václav12
Průša Ondřej21Kobras Ludvík21
Kotlorz Lukáš21Kartaš Zdeněk03
Fausek Jiří30Adámek Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. DVrchní
rozhodčí:
Lukáč Michal
HOSTUJÍCÍ:SK Vršovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 240, 296 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 183, 267, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:540:27654:608TJ Sokol Petrovice I. D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Satrapa Jan
Lukáč Michal
 
 
Polášek Lukáš
Dvořák Jiří st.
 
 
8-965 3110
2.Hájek Karel
Zajíček Luděk
 
 
Jantač Petr
Joch Tomáš
 
 
7-98-10103220
3.Satrapa JanJantač Petr-8914-8-82321
4.Lukáč MichalJoch Tomáš-329-9-32322
5.Hájek KarelDvořák Jiří st.773  3032
6.Zajíček LuděkPolášek Lukáš-6-99493242
7.Lukáč MichalJantač Petr-89-61063252
8.Hájek KarelJoch Tomáš9-87-10-72353
9.Zajíček LuděkDvořák Jiří st.-44-91193263
10.Satrapa JanPolášek Lukáš593  3073
11.Hájek KarelJantač Petr11-10139 3183
12.Zajíček LuděkJoch Tomáš-599-6-112384
13.Satrapa JanDvořák Jiří st.84-7-383294
14.Lukáč MichalPolášek Lukáš-8-784-82395
15.Zajíček LuděkJantač Petr798  30105
16.Satrapa JanJoch Tomáš         
17.Lukáč MichalDvořák Jiří st.         
18.Hájek KarelPolášek Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Satrapa Jan21Jantač Petr13
Lukáč Michal12Joch Tomáš30
Hájek Karel21Dvořák Jiří st.03
Zajíček Luděk31Polášek Lukáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik BVrchní
rozhodčí:
Zimmel Václav
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:33 SK Slivenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zimmel Václav
Petira Martin
 
 
Třesohlavý Josef
Arsenjev Petr
 
 
     2301
2.Král Ludvík ml.
Čihák Josef ml.
 
 
Bratka Arnošt
Pospíšil Alois
 
 
     3211
3.Král Ludvík ml.Pospíšil Alois     3021
4.Zimmel VáclavArsenjev Petr     2322
5.Petira MartinBratka Arnošt     3032
6.Čihák Josef ml.Třesohlavý Josef     3142
7.Zimmel VáclavPospíšil Alois     1343
8.Petira MartinArsenjev Petr     3053
9.Čihák Josef ml.Bratka Arnošt     0354
10.Král Ludvík ml.Třesohlavý Josef     3064
11.Petira MartinPospíšil Alois     0365
12.Čihák Josef ml.Arsenjev Petr     2366
13.Král Ludvík ml.Bratka Arnošt     3076
14.Kopřiva JanTřesohlavý Josef     0377
15.Čihák Josef ml.Pospíšil Alois     1378
16.Král Ludvík ml.Arsenjev Petr     2379
17.Kopřiva JanBratka Arnošt     03710
18.Petira MartinTřesohlavý Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Král Ludvík ml.31Pospíšil Alois31
Zimmel Václav02Arsenjev Petr31
Petira Martin21Bratka Arnošt22
Čihák Josef ml.13Třesohlavý Josef12
Kopřiva Jan02   
střídání: místo Zimmel nastoupil Kopřiva



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice CVrchní
rozhodčí:
Hanšpach Daniel
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2016 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:36 Avia Čakovice H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tichý Pavel
Zseller Jiří
 
 
Šrámek Daniel
Mach Jakub
 
 
     0301
2.Dufek Stanislav
Hanšpach Daniel
 
 
Němický Jiří
Říha Karel
 
 
     3211
3.Dufek StanislavNěmický Jiří     3021
4.Tichý PavelMach Jakub     0322
5.Zseller JiříŘíha Karel     2323
6.Hanšpach DanielŠrámek Daniel     3233
7.Tichý PavelNěmický Jiří     1334
8.Zseller JiříMach Jakub     1335
9.Hanšpach DanielŘíha Karel     3145
10.Dufek StanislavŠrámek Daniel     0346
11.Zseller JiříNěmický Jiří     3156
12.Hanšpach DanielMach Jakub     0357
13.Dufek StanislavŘíha Karel     0358
14.Tichý PavelŠrámek Daniel     1359
15.Hanšpach DanielNěmický Jiří     03510
16.Dufek StanislavMach Jakub         
17.Tichý PavelŘíha Karel         
18.Zseller JiříŠrámek Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dufek Stanislav12Němický Jiří22
Tichý Pavel03Mach Jakub30
Zseller Jiří12Říha Karel21
Hanšpach Daniel22Šrámek Daniel21



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II BVrchní
rozhodčí:
Chmelík David
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2016 19:10 Začátek
utkání
19:40Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:16513:403TJ Sokol Běchovice II B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brůčková Marie
Dvořák Petr
 
 
Dunder Jiří
Barna Izabela
 
 
8-7-57-62301
2.Procházka Ivan ml.
Chmelík David
 
 
Skopec Daniel
Podrazil Vojtěch
 
 
WO    3011
3.Chmelík DavidSkopec Daniel7-79-893221
4.Brůčková MarieDunder Jiří-7109-4-92322
5.Dvořák PetrPodrazil Vojtěch-11-145-7 1323
6.Procházka Ivan ml.Barna Izabela993  3033
7.Brůčková MarieSkopec Daniel83-85 3143
8.Dvořák PetrDunder Jiří-7-6-9  0344
9.Procházka Ivan ml.Podrazil Vojtěch658  3054
10.Chmelík DavidBarna Izabela488  3064
11.Dvořák PetrSkopec Daniel6-845 3174
12.Procházka Ivan ml.Dunder Jiří1387  3084
13.Chmelík DavidPodrazil Vojtěch484  3094
14.Brůčková MarieBarna Izabela948  30104
15.Procházka Ivan ml.Skopec Daniel         
16.Chmelík DavidDunder Jiří         
17.Brůčková MariePodrazil Vojtěch         
18.Dvořák PetrBarna Izabela         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Chmelík David30Skopec Daniel03
Brůčková Marie21Dunder Jiří21
Dvořák Petr12Podrazil Vojtěch12
Procházka Ivan ml.30Barna Izabela03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha CVrchní
rozhodčí:
Čapek Karel
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:10 SK OAZA Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fabian Jiří
Stočes Petr
 
 
Hubač Martin
Skopec Daniel
 
 
     3110
2.Čapek Karel
Ulrych Jiří
 
 
Barna Izabela
Dunder Jiří
 
 
     3120
3.Čapek KarelSkopec Daniel     3030
4.Fabian JiříDunder Jiří     3040
5.Stočes PetrBarna Izabela     3050
6.Ulrych JiříHubač Martin     3060
7.Fabian JiříSkopec Daniel     1361
8.Stočes PetrDunder Jiří     3071
9.Ulrych JiříBarna Izabela     3081
10.Čapek KarelHubač Martin     3191
11.Stočes PetrSkopec Daniel     1392
12.Ulrych JiříDunder Jiří     31102
13.Čapek KarelBarna Izabela     30  
14.Fabian JiříHubač Martin         
15.Ulrych JiříSkopec Daniel         
16.Čapek KarelDunder Jiří         
17.Fabian JiříBarna Izabela         
18.Stočes PetrHubač Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čapek Karel20Skopec Daniel21
Fabian Jiří11Dunder Jiří03
Stočes Petr21Barna Izabela02
Ulrych Jiří30Hubač Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice HVrchní
rozhodčí:
Šrámek Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:16492:418Avia Čakovice H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Říha Karel
Němický Jiří
 
 
Dvořák Petr
Nagy Ondrej
 
 
-58913 3110
2.Šrámek Daniel
Mach Jakub
 
 
Rejent Martin
Sejpka Ladislav
 
 
-6-5-6  0311
3.Říha KarelDvořák Petr-5-529-42312
4.Němický JiříNagy Ondrej7-11109 3122
5.Šrámek DanielRejent Martin1277  3032
6.Mach JakubSejpka Ladislav563  3042
7.Němický JiříDvořák Petr89-7-883252
8.Šrámek DanielNagy Ondrej8-9-68-72353
9.Mach JakubRejent Martin67-114 3163
10.Říha KarelSejpka Ladislav-6879 3173
11.Šrámek DanielDvořák Petr897  3083
12.Mach JakubNagy Ondrej19-96 3193
13.Říha KarelRejent Martin225  30103
14.Němický JiříSejpka Ladislav         
15.Mach JakubDvořák Petr         
16.Říha KarelNagy Ondrej         
17.Němický JiříRejent Martin         
18.Šrámek DanielSejpka Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Říha Karel21Dvořák Petr12
Němický Jiří20Nagy Ondrej12
Šrámek Daniel21Rejent Martin03
Mach Jakub30Sejpka Ladislav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec AVrchní
rozhodčí:
Bratka Arnošt
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5 SK Slivenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Alois
Bratka Arnošt
 
 
Mareš Petr
Novotný Vladimír
 
 
     3010
2.Flídr Josef
Arsenjev Petr
 
 

 
 
WO    3020
3.Pospíšil AloisMareš Petr     3030
4.Arsenjev PetrNovotný Vladimír     3140
5.Bratka ArnoštVanka Petr     3150
6.Flídr JosefWO    3060
7.Arsenjev PetrMareš Petr     3270
8.Bratka ArnoštNovotný Vladimír     3180
9.Flídr JosefVanka Petr     3090
10.Pospíšil AloisWO    30100
11.Bratka ArnoštMareš Petr         
12.Flídr JosefNovotný Vladimír         
13.Pospíšil AloisVanka Petr         
14.Arsenjev Petr         
15.Flídr JosefMareš Petr         
16.Pospíšil AloisNovotný Vladimír         
17.Arsenjev PetrVanka Petr         
18.Bratka Arnošt         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pospíšil Alois10Mareš Petr02
Arsenjev Petr20Novotný Vladimír02
Bratka Arnošt20Vanka Petr02
Flídr Josef10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vršovice AVrchní
rozhodčí:
Jantač Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Vršovického nádaží 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1016:33414:465TJ ABC Branik B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jantač Petr
Jantačová Zuzana
 
 
Král Ludvík st.
Zimmel Václav
 
 
9-4-85-82301
2.Dvořák Jiří ml.
Dvořák Jiří st.
 
 
Nosál Martin
Čihák Josef ml.
 
 
86-9-6-92302
3.Jantač PetrNosál Martin-8-87-7 1303
4.Jantačová ZuzanaČihák Josef ml.-5-6-8  0304
5.Dvořák Jiří st.Zimmel Václav-8-49-5 1305
6.Dvořák Jiří ml.Král Ludvík st.-85-8-7 1306
7.Joch TomášNosál Martin-3867 3116
8.Dvořák Jiří st.Čihák Josef ml.-4-9-9  0317
9.Dvořák Jiří ml.Zimmel Václav-85-13-9 1318
10.Jantač PetrKrál Ludvík st.-844-853228
11.Dvořák Jiří st.Nosál Martin2-6-6-7 1329
12.Dvořák Jiří ml.Čihák Josef ml.-8-98-5 13210
13.Jantač PetrZimmel Václav         
14.Joch TomášKrál Ludvík st.         
15.Dvořák Jiří ml.Nosál Martin         
16.Jantač PetrČihák Josef ml.         
17.Joch TomášZimmel Václav         
18.Dvořák Jiří st.Král Ludvík st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jantač Petr11Nosál Martin21
Jantačová Zuzana01Čihák Josef ml.30
Dvořák Jiří st.03Zimmel Václav20
Dvořák Jiří ml.03Král Ludvík st.11
Joch Tomáš10   
Zápas č. 7 střídaní: Jantačová - Joch



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany BVrchní
rozhodčí:
Kobras Ludvík
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:33 TJ Sokol Petrovice I. D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalíšek Jiří
Kartaš Zdeněk
 
 
Lukáč Michal
Satrapa Jan
 
 
     0301
2.Vytisk Václav
Kobras Ludvík
 
 
Hájek Karel
Zajíček Luděk
 
 
     3211
3.Vytisk VáclavSatrapa Jan     2312
4.Kobras LudvíkZajíček Luděk     3022
5.Kartaš ZdeněkLukáč Michal     3132
6.Kalíšek JiříHájek Karel     1333
7.Kobras LudvíkSatrapa Jan     1334
8.Kartaš ZdeněkZajíček Luděk     0335
9.Kalíšek JiříLukáč Michal     2336
10.Vytisk VáclavHájek Karel     2337
11.Kartaš ZdeněkSatrapa Jan     0338
12.Kalíšek JiříZajíček Luděk     3048
13.Vytisk VáclavLukáč Michal     3058
14.Kobras LudvíkHájek Karel     0359
15.Kalíšek JiříSatrapa Jan     23510
16.Vytisk VáclavZajíček Luděk         
17.Kobras LudvíkLukáč Michal         
18.Kartaš ZdeněkHájek Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vytisk Václav12Satrapa Jan40
Kobras Ludvík12Zajíček Luděk12
Kartaš Zdeněk12Lukáč Michal12
Kalíšek Jiří13Hájek Karel30



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje BVrchní
rozhodčí:
Hadrava Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha IRozhodčí:Žambokréthyová Milena
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 4 Krč ; Za Obecním úřadem 354/7, Autobusem č. 293 ze stanice metra Budějovická. Autobus staví přímo před sokolovnou. Zastávka \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Nad Rybníky\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" (na znamení)Rozhodčí:Laštůvka Petr
Datum dle rozpisu23. 11. 2016 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:Navrátil Ladislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1020:32485:522TTC Elizza Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žambokréthyová Milena
Laštůvka Petr
 
 
Luňová Zuzana
Fausek Jiří
 
 
5-8-6-4 1301
2.Hadrava Miloslav
Navrátil Ladislav
 
 
Kadlec Vít
Kotlorz Lukáš
 
 
-9-9-8  0302
3.Žambokréthyová MilenaKadlec Vít-48-9963212
4.Laštůvka PetrKotlorz Lukáš10-88-9-92313
5.Navrátil LadislavFausek Jiří9-5-6-9 1314
6.Hadrava MiloslavLuňová Zuzana-123-108-82315
7.Laštůvka PetrKadlec Vít-9-7-8  0316
8.Navrátil LadislavKotlorz Lukáš-98-7-9 1317
9.Hadrava MiloslavFausek Jiří-5-10109-32318
10.Žambokréthyová MilenaLuňová Zuzana725  3028
11.Navrátil LadislavKadlec Vít-6-9-11  0329
12.Hadrava MiloslavKotlorz Lukáš151210  3039
13.Žambokréthyová MilenaFausek Jiří-109-99-823310
14.Laštůvka PetrLuňová Zuzana338  30  
15.Hadrava MiloslavKadlec Vít         
16.Žambokréthyová MilenaKotlorz Lukáš         
17.Laštůvka PetrFausek Jiří         
18.Navrátil LadislavLuňová Zuzana         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Žambokréthyová Milena21Kadlec Vít21
Laštůvka Petr02Kotlorz Lukáš21
Navrátil Ladislav03Fausek Jiří30
Hadrava Miloslav12Luňová Zuzana11



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha IVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:24614:563TTC Elizza Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotlorz Lukáš
Sága Marián
 
 
Brenner Zdeněk
Totzauer Karel
 
 
-9-89-10 1301
2.Fausek Jiří
Průša Ondřej
 
 
Kadlec Antonín
Stočes Petr
 
 
999  3011
3.Sága MariánStočes Petr89-9-6-72312
4.Průša OndřejBrenner Zdeněk8-8108 3122
5.Kotlorz LukášTotzauer Karel7-997 3132
6.Fausek JiříKadlec Antonín79-6-963242
7.Průša OndřejStočes Petr-789-4-132343
8.Kotlorz LukášBrenner Zdeněk95-77 3153
9.Fausek JiříTotzauer Karel1145  3063
10.Sága MariánKadlec Antonín4-910-10-112364
11.Kotlorz LukášStočes Petr-7-17-7 1365
12.Fausek JiříBrenner Zdeněk499  3075
13.Sága MariánTotzauer Karel1184  3085
14.Průša OndřejKadlec Antonín9-5-10953295
15.Fausek JiříStočes Petr5-9-731132105
16.Sága MariánBrenner Zdeněk         
17.Průša OndřejTotzauer Karel         
18.Kotlorz LukášKadlec Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sága Marián12Stočes Petr31
Průša Ondřej21Brenner Zdeněk03
Kotlorz Lukáš21Totzauer Karel03
Fausek Jiří40Kadlec Antonín12



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. DVrchní
rozhodčí:
Lukáč Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 240, 296 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 183, 267, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:37589:641TJ Kyje B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Satrapa Jan
Lukáč Michal
 
 
Hadrava Miloslav
Navrátil Ladislav
 
 
-9555 3110
2.Zajíček Luděk
Lodek Jan
 
 
Laštůvka Petr
Žambokréthyová Milena
 
 
8-7911 3120
3.Zajíček LuděkLaštůvka Petr8-5-48-72321
4.Lodek JanŽambokréthyová Milena10-11-46103231
5.Lukáč MichalHadrava Miloslav-7-5-8  0332
6.Satrapa JanNavrátil Ladislav57-101 3142
7.Lodek JanLaštůvka Petr1089  3052
8.Lukáč MichalŽambokréthyová Milena-9-8-5  0353
9.Satrapa JanHadrava Miloslav-9-10-4  0354
10.Zajíček LuděkNavrátil Ladislav-3-9-8  0355
11.Lukáč MichalLaštůvka Petr-7-5-7  0356
12.Satrapa JanŽambokréthyová Milena7-8-8683266
13.Zajíček LuděkHadrava Miloslav118-8-9-92367
14.Lodek JanNavrátil Ladislav8912  3077
15.Satrapa JanLaštůvka Petr-810-57-72378
16.Zajíček LuděkŽambokréthyová Milena-58-7-8 1379
17.Lodek JanHadrava Miloslav-511-5-4 13710
18.Lukáč MichalNavrátil Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zajíček Luděk04Laštůvka Petr31
Lodek Jan31Žambokréthyová Milena22
Lukáč Michal03Hadrava Miloslav40
Satrapa Jan22Navrátil Ladislav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik BVrchní
rozhodčí:
Zimmel Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany BRozhodčí:Zimmel Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Petira Martin
Datum dle rozpisu30. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:23Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:23581:529TJ ABC Branik B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nosál Martin
Zimmel Václav
 
 
Kartaš Zdeněk
Kalíšek Jiří
 
 
-48-31053210
2.Čihák Josef ml.
Petira Martin
 
 
Kobras Ludvík
Vytisk Václav
 
 
-12136-10-112311
3.Čihák Josef ml.Vytisk Václav-6667 3121
4.Nosál MartinKalíšek Jiří2107  3031
5.Zimmel VáclavKobras Ludvík43-7-853241
6.Petira MartinKartaš Zdeněk-9963 3151
7.Nosál MartinVytisk Václav-126-38103261
8.Zimmel VáclavKalíšek Jiří69-712 3171
9.Petira MartinKobras Ludvík-7-83-8 1372
10.Čihák Josef ml.Kartaš Zdeněk-66-6-1 1373
11.Zimmel VáclavVytisk Václav672  3083
12.Petira MartinKalíšek Jiří-91212-2-62384
13.Čihák Josef ml.Kobras Ludvík11-1298 3194
14.Nosál MartinKartaš Zdeněk9-8711 31104
15.Petira MartinVytisk Václav787  30  
16.Čihák Josef ml.Kalíšek Jiří         
17.Nosál MartinKobras Ludvík         
18.Zimmel VáclavKartaš Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čihák Josef ml.21Vytisk Václav03
Nosál Martin30Kalíšek Jiří12
Zimmel Václav30Kobras Ludvík12
Petira Martin12Kartaš Zdeněk12



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice CVrchní
rozhodčí:
Hanšpach Daniel
HOSTUJÍCÍ:SK Vršovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2016 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dufek Stanislav
Tichý Pavel
 
 
Jantač Petr
Joch Tomáš
 
 
     1301
2.Rybenský Marek
Hanšpach Daniel
 
 
Dvořák Jiří st.
Dvořák Jiří ml.
 
 
     3211
3.Hanšpach DanielDvořák Jiří ml.     1312
4.Dufek StanislavJoch Tomáš     2313
5.Tichý PavelJantač Petr     0314
6.Rybenský MarekDvořák Jiří st.     3124
7.Dufek StanislavDvořák Jiří ml.     1325
8.Tichý PavelJoch Tomáš     1326
9.Rybenský MarekJantač Petr     3036
10.Hanšpach DanielDvořák Jiří st.     3046
11.Tichý PavelDvořák Jiří ml.     0347
12.Rybenský MarekJoch Tomáš     3057
13.Hanšpach DanielJantač Petr     3267
14.Dufek StanislavDvořák Jiří st.     3277
15.Rybenský MarekDvořák Jiří ml.     3287
16.Hanšpach DanielJoch Tomáš     3097
17.Dufek StanislavJantač Petr     0398
18.Tichý PavelDvořák Jiří st.