Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha JVrchní
rozhodčí:
Kaucký Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:59Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:18534:464SF SKK EL Niňo Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaucký Vladimír
Kubelka Martin
 
 
Koťátko Pravoslav
Oppitz Karel
 
 
-411-34-42301
2.Náhlik Pavol
Němec Filip
 
 
Klatovský Karel
Studničný Jaromír
 
 
1010-716 3111
3.Korchak OleksandrKoťátko Pravoslav-7996 3121
4.Němec FilipKlatovský Karel10-7-8-9 1322
5.Náhlik PavolStudničný Jaromír5911  3032
6.Khalaila AdamOppitz Karel10-9912 3142
7.Němec FilipKoťátko Pravoslav-85-74-92343
8.Náhlik PavolKlatovský Karel310-9-973253
9.Khalaila AdamStudničný Jaromír198  3063
10.Korchak OleksandrOppitz Karel6-859 3173
11.Náhlik PavolKoťátko Pravoslav4-948 3183
12.Khalaila AdamKlatovský Karel6-4-69123293
13.Korchak OleksandrStudničný Jaromír555  30103
14.Němec FilipOppitz Karel         
15.Khalaila AdamKoťátko Pravoslav         
16.Korchak OleksandrKlatovský Karel         
17.Němec FilipStudničný Jaromír         
18.Náhlik PavolOppitz Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Korchak Oleksandr30Koťátko Pravoslav12
Němec Filip02Klatovský Karel12
Náhlik Pavol30Studničný Jaromír03
Khalaila Adam30Oppitz Karel02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice BVrchní
rozhodčí:
Marek Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2016 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:32636:632TJ Malešice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skoupý Libor
Hájek Bedřich
 
 
Kunert Ladislav
Stejskal Radek
 
 
-99-7-6 1301
2.Ibl Josef
Marek Jaroslav
 
 
Jágr Martin
Svatoš Daniel
 
 
-7-7-4  0302
3.Ibl JosefKunert Ladislav9-978 3112
4.Marek JaroslavSvatoš Daniel6118  3022
5.Skoupý LiborJágr Martin-8-989-92323
6.Hájek BedřichStejskal Radek-7-1010943233
7.Marek JaroslavKunert Ladislav774  3043
8.Skoupý LiborSvatoš Daniel89-8-573253
9.Hájek BedřichJágr Martin-889-793263
10.Ibl JosefStejskal Radek636  3073
11.Skoupý LiborKunert Ladislav9104  3083
12.Hájek BedřichSvatoš Daniel78-3-10-82384
13.Ibl JosefJágr Martin76-5-7163294
14.Marek JaroslavStejskal Radek-7-6-4  0395
15.Hájek BedřichKunert Ladislav-8-7-9  0396
16.Ibl JosefSvatoš Daniel-76-9-6 1397
17.Marek JaroslavJágr Martin9-7-69632107
18.Skoupý LiborStejskal Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ibl Josef31Kunert Ladislav13
Marek Jaroslav31Svatoš Daniel22
Skoupý Libor21Jágr Martin13
Hájek Bedřich22Stejskal Radek12



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Start Praha BVrchní
rozhodčí:
Bajtler Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrov 336, Praha 1, uprostřed mostu LegiíRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:33562:585SK Start Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bajtler Martin
Hrazdira Adam
 
 
Svoboda Igor
Gebauer René
 
 
6-6910 3110
2.Havel Jiří
Nacher Patrik
 
 
Vodička Šimon
Boloňský Andrej
 
 
7-107-583220
3.Hrazdira AdamVodička Šimon-4-9-3  0321
4.Bajtler MartinSvoboda Igor-10-9-6  0322
5.Nacher PatrikBoloňský Andrej-62-8-9 1323
6.Havel JiříGebauer René615  3033
7.Bajtler MartinVodička Šimon87-33 3143
8.Nacher PatrikSvoboda Igor-8-8-5  0344
9.Havel JiříBoloňský Andrej786  3054
10.Hrazdira AdamGebauer RenéWO    0355
11.Nacher PatrikVodička Šimon-8-6-8  0356
12.Havel JiříSvoboda Igor-6-89-3 1357
13.Adášek JanBoloňský Andrej-78-71063267
14.Bajtler MartinGebauer René656  3077
15.Havel JiříVodička Šimon-6-62-8 1378
16.Adášek JanSvoboda Igor-23-2883288
17.Bajtler MartinBoloňský Andrej5129  3098
18.Nacher PatrikGebauer René710-76 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrazdira Adam01Vodička Šimon31
Bajtler Martin31Svoboda Igor31
Nacher Patrik13Boloňský Andrej13
Havel Jiří22Gebauer René03
Adášek Jan20   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov CVrchní
rozhodčí:
Vláčil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, 1. patro, divadelní sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fišer Josef
Elčkner Miroslav ml.
 
 
Svoboda Vladimír
Hrdý Jiří
 
 
     0301
2.Ruml Jiří
Hladík Petr
 
 
Poluk Alexandr
Hanke Tomáš
 
 
     3011
3.Elčkner Miroslav ml.Svoboda Vladimír     3121
4.Hladík PetrPoluk Alexandr     3031
5.Ruml JiříHanke Tomáš     0332
6.Fišer JosefHrdý Jiří     1333
7.Hladík PetrSvoboda Vladimír     3143
8.Ruml JiříPoluk Alexandr     2344
9.Fišer JosefHanke Tomáš     1345
10.Elčkner Miroslav ml.Hrdý Jiří     1346
11.Ruml JiříSvoboda Vladimír     1347
12.Fišer JosefPoluk Alexandr     3257
13.Elčkner Miroslav ml.Hanke Tomáš     3067
14.Hladík PetrHrdý Jiří     3077
15.Fišer JosefSvoboda Vladimír     1378
16.Elčkner Miroslav ml.Poluk Alexandr     0379
17.Hladík PetrHanke Tomáš     3189
18.Ruml JiříHrdý Jiří     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Elčkner Miroslav ml.22Svoboda Vladimír22
Hladík Petr40Poluk Alexandr22
Ruml Jiří13Hanke Tomáš22
Fišer Josef13Hrdý Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy BVrchní
rozhodčí:
Mára Karel
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Školce 254, tělocvična MŠ na konci uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:41706:737Slovan KST Bohnice G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mára Karel
Habrych Richard
 
 
Matuna Václav
Pinkas Jan
 
 
489  3010
2.Vojta Martin
Vojta Libor
 
 
Cihlář Matěj
Kouba Jan
 
 
9-887 3120
3.Vojta MartinMatuna Václav9-8-15693230
4.Vojta LiborPinkas Jan-10-8-5  0331
5.Habrych RichardCihlář Matěj9-8-11-10 1332
6.Mára KarelKouba Jan8-56-1163242
7.Vojta LiborMatuna Václav12-867 3152
8.Habrych RichardPinkas Jan97-9-693262
9.Mára KarelCihlář Matěj-3-711-4 1363
10.Vojta MartinKouba Jan-7-10-13  0364
11.Habrych RichardMatuna Václav-410-6-5 1365
12.Mára KarelPinkas Jan-7-863-72366
13.Vojta MartinCihlář Matěj-775-8-82367
14.Vojta LiborKouba Jan68-10-9-52368
15.Mára KarelMatuna Václav95-97 3178
16.Vojta MartinPinkas Jan-4-1118-82379
17.Vojta LiborCihlář Matěj-238-533289
18.Habrych RichardKouba Jan-47-12-7 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vojta Martin13Matuna Václav13
Vojta Libor22Pinkas Jan31
Habrych Richard13Cihlář Matěj31
Mára Karel22Kouba Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice EVrchní
rozhodčí:
Středa Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:28587:534TJ Lokomotiva Vršovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pína Jan
Středa Martin
 
 
Svobodová Nikola
Provazník Lukáš
 
 
-1045-683210
2.Nágr Pavel
Mládek Bohuslav
 
 
Lüder Jan
Karpíšek Ondřej
 
 
725  3020
3.Středa MartinSvobodová Nikola-8-97-7 1321
4.Nágr PavelLüder Jan44-7-693231
5.Mládek BohuslavProvazník Lukáš-7-7-9  0332
6.Pína JanKarpíšek Ondřej4-98-853242
7.Nágr PavelSvobodová Nikola868  3052
8.Mládek BohuslavLüder Jan-4-10-7  0353
9.Pína JanProvazník Lukáš-7792 3163
10.Středa MartinKarpíšek Ondřej-148-58-92364
11.Mládek BohuslavSvobodová Nikola-5-4-9  0365
12.Pína JanLüder Jan89-43 3175
13.Středa MartinProvazník Lukáš596  3085
14.Nágr PavelKarpíšek Ondřej8-89-2-42386
15.Pína JanSvobodová Nikola46-73 3196
16.Středa MartinLüder Jan212-77 31106
17.Nágr PavelProvazník Lukáš797  30  
18.Mládek BohuslavKarpíšek Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Středa Martin22Svobodová Nikola22
Nágr Pavel21Lüder Jan13
Mládek Bohuslav03Provazník Lukáš12
Pína Jan40Karpíšek Ondřej21

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy