Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice EVrchní
rozhodčí:
Středa Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:9435:340TJ Lokomotiva Vršovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pína Jan
Středa Martin
 
 
Koťátko Pravoslav
Oppitz Karel
 
 
-99-78-72301
2.Nágr Pavel
Knobloch Miroslav
 
 
Klatovský Karel
Studničný Jaromír
 
 
558  3011
3.Pína JanStudničný Jaromír3-119-1093221
4.Knobloch MiroslavKlatovský Karel7108  3031
5.Středa MartinOppitz Karel-9-79973241
6.Nágr PavelKoťátko Pravoslav6107  3051
7.Knobloch MiroslavStudničný Jaromír757  3061
8.Středa MartinKlatovský Karel3-996 3171
9.Nágr PavelOppitz Karel1077  3081
10.Pína JanKoťátko Pravoslav510-512 3191
11.Středa MartinStudničný Jaromír6411  30101
12.Nágr PavelKlatovský Karel         
13.Pína JanOppitz Karel         
14.Knobloch MiroslavKoťátko Pravoslav         
15.Nágr PavelStudničný Jaromír         
16.Pína JanKlatovský Karel         
17.Knobloch MiroslavOppitz Karel         
18.Středa MartinKoťátko Pravoslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pína Jan20Studničný Jaromír03
Knobloch Miroslav20Klatovský Karel02
Středa Martin30Oppitz Karel02
Nágr Pavel20Koťátko Pravoslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov EVrchní
rozhodčí:
Kočvara Vlastimil
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:16482:426TJ Střížkov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svobodová Nikola
Provazník Lukáš
 
 
Mára Karel
Kohout Pavel
 
 
7-8-78-72301
2.Karpíšek Ondřej
Runštuk Tomáš
 
 
Zajíček Jaroslav
Kácl Jiří
 
 
4128  3011
3.Provazník LukášMára Karel7914  3021
4.Karpíšek OndřejKohout Pavel7147  3031
5.Runštuk TomášZajíček Jaroslav-212812 3141
6.Svobodová NikolaKácl Jiří458  3051
7.Karpíšek OndřejMára Karel-8-10-8  0352
8.Runštuk TomášKohout Pavel-4-5-5  0353
9.Svobodová NikolaZajíček Jaroslav587  3063
10.Provazník LukášKácl Jiří8611  3073
11.Runštuk TomášMára Karel-3-1-7  0374
12.Svobodová NikolaKohout Pavel-7-98-7 1375
13.Provazník LukášZajíček Jaroslav876  3085
14.Karpíšek OndřejKácl Jiří426  3095
15.Svobodová NikolaMára Karel179  30105
16.Provazník LukášKohout Pavel         
17.Karpíšek OndřejZajíček Jaroslav         
18.Runštuk TomášKácl Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Provazník Lukáš30Mára Karel22
Karpíšek Ondřej21Kohout Pavel21
Runštuk Tomáš12Zajíček Jaroslav03
Svobodová Nikola31Kácl Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice GVrchní
rozhodčí:
Pinkas Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:20553:465Slovan KST Bohnice G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cihlář Matěj
Novotný Marek
 
 
Treybal Václav
Elčkner Miroslav ml.
 
 
-3-82-13 1301
2.Matuna Václav
Pinkas Jan
 
 
Ruml Jiří
Čermák Jiří
 
 
774  3011
3.Pinkas JanČermák Jiří469  3021
4.Matuna VáclavElčkner Miroslav ml.85-122 3131
5.Novotný MarekRuml Jiří106-9-9-52332
6.Cihlář MatějTreybal Václav4-99-633242
7.Matuna VáclavČermák Jiří878  3052
8.Novotný MarekElčkner Miroslav ml.7-5-6-7 1353
9.Cihlář MatějRuml Jiří79-108 3163
10.Pinkas JanTreybal Václav1066  3073
11.Novotný MarekČermák Jiří-8-7-6  0374
12.Cihlář MatějElčkner Miroslav ml.8-1032 3184
13.Pinkas JanRuml Jiří-7-77-10 1385
14.Matuna VáclavTreybal Václav5410  3095
15.Cihlář MatějČermák Jiří81214  30105
16.Pinkas JanElčkner Miroslav ml.         
17.Matuna VáclavRuml Jiří         
18.Novotný MarekTreybal Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pinkas Jan21Čermák Jiří13
Matuna Václav30Elčkner Miroslav ml.12
Novotný Marek03Ruml Jiří21
Cihlář Matěj40Treybal Václav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely AVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Start Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mladoboleslavská 210, Praha 9, 19700, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany do stanice Kbely, 202 z Černého mostu a Proseka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:36 SK Start Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poluk Alexandr
Kučera Dušan
 
 
Adášek Jan
Bajtler Martin
 
 
     3210
2.Svoboda Vladimír
Hrdý Jiří
 
 
Nacher Patrik
Havel Jiří
 
 
     0311
3.Hrdý JiříAdášek Jan     1312
4.Poluk AlexandrHavel Jiří     0313
5.Kučera DušanBajtler Martin     3123
6.Svoboda VladimírNacher Patrik     3033
7.Poluk AlexandrAdášek Jan     1334
8.Kučera DušanHavel Jiří     1335
9.Svoboda VladimírBajtler Martin     3045
10.Hrdý JiříNacher Patrik     2346
11.Kučera DušanAdášek Jan     3156
12.Svoboda VladimírHavel Jiří     3266
13.Hrdý JiříBajtler Martin     0367
14.Poluk AlexandrNacher Patrik     1368
15.Svoboda VladimírAdášek Jan     3078
16.Hrdý JiříHavel Jiří     2379
17.Poluk AlexandrBajtler Martin     23710
18.Kučera DušanNacher Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrdý Jiří04Adášek Jan22
Poluk Alexandr04Havel Jiří31
Kučera Dušan21Bajtler Martin22
Svoboda Vladimír40Nacher Patrik21



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha FVrchní
rozhodčí:
Svoboda Igor
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice BRozhodčí:Budík Bohuslav st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:330:14 TJ Sokol Nusle Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Budík Bohuslav st.
Vodička Šimon
 
 
Skoupý Libor
Ibl Josef
 
 
     3010
2.Svoboda Igor
Beneš Karel
 
 
Tomek Jakub
Marek Jaroslav
 
 
     3220
3.Svoboda IgorTomek Jakub     0321
4.Vodička ŠimonSkoupý Libor     3131
5.Beneš KarelMarek Jaroslav     3041
6.Budík Bohuslav st.Ibl Josef     3051
7.Vodička ŠimonTomek Jakub     0352
8.Beneš KarelSkoupý Libor     3062
9.Budík Bohuslav st.Marek Jaroslav     3072
10.Svoboda IgorIbl Josef     3082
11.Beneš KarelTomek Jakub     0383
12.Budík Bohuslav st.Skoupý Libor     3193
13.Svoboda IgorMarek Jaroslav     31103
14.Vodička ŠimonIbl Josef         
15.Budík Bohuslav st.Tomek Jakub         
16.Svoboda IgorSkoupý Libor         
17.Vodička ŠimonMarek Jaroslav         
18.Beneš KarelIbl Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Igor21Tomek Jakub30
Vodička Šimon11Skoupý Libor03
Beneš Karel21Marek Jaroslav03
Budík Bohuslav st.30Ibl Josef02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky EVrchní
rozhodčí:
Jágr Martin
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:32626:582SF SKK EL Niňo Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalaš Vladislav
Celler Jiří
 
 
Korchak Oleksandr
Tkačík Ján
 
 
-8-85-7 1301
2.Jágr Martin
Svatoš Daniel
 
 
Náhlik Pavol
Kubelka Martin
 
 
6127  3011
3.Jágr MartinNáhlik Pavol33-6-8-62312
4.Svatoš DanielKubelka Martin-5-4-5  0313
5.Kalaš VladislavKorchak Oleksandr1034  3023
6.Celler JiříTkačík Ján-10-1137-72324
7.Svatoš DanielNáhlik Pavol-7-4-9  0325
8.Kalaš VladislavKubelka Martin957  3035
9.Celler JiříKorchak Oleksandr753  3045
10.Jágr MartinTkačík Ján659  3055
11.Kalaš VladislavNáhlik Pavol43-94 3165
12.Celler JiříKubelka Martin99-119 3175
13.Jágr MartinKorchak Oleksandr-78-9-5 1376
14.Svatoš DanielTkačík Ján978  3086
15.Celler JiříNáhlik Pavol-95-7-5 1387
16.Jágr MartinKubelka Martin-794-6-92388
17.Svatoš DanielKorchak Oleksandr-6-11-7  0389
18.Kalaš VladislavTkačík Ján-6-1186-723810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jágr Martin13Náhlik Pavol31
Svatoš Daniel13Kubelka Martin22
Kalaš Vladislav31Korchak Oleksandr22
Celler Jiří22Tkačík Ján22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy