Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec BVrchní
rozhodčí:
Studničný Jaromír
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 440, Praha 6 – Suchdol, Konečná zastávka autobusu č. 107 - „Suchdol“, Poté 50 m od stanice (za ZŠ), vchod do budovy zezadu, (od běžeckého oválu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:16Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:106:31282:411SF SKK EL Niňo Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oppitz Karel
Racek Jiří
 
 
Prokopenko Oleg
Vyvadil Jiří
 
 
-6-11-8  0301
2.Klatovský Karel
Studničný Jaromír
 
 
Náhlik Pavol
Tkačík Ján
 
 
-679-9-82302
3.Studničný JaromírProkopenko Oleg-3-4-2  0303
4.Klatovský KarelNáhlik Pavol11-1-7-9 1304
5.Racek JiříTkačík Ján-3-14-5  0305
6.Oppitz KarelVyvadil Jiří115-127 3115
7.Klatovský KarelProkopenko Oleg-13-4-4  0316
8.Racek JiříNáhlik Pavol-9-6-4  0317
9.Oppitz KarelTkačík Ján-9-6-9  0318
10.Studničný JaromírVyvadil Jiří-5-7-10  0319
11.Racek JiříProkopenko Oleg-1-14-3  03110
12.Oppitz KarelNáhlik Pavol         
13.Studničný JaromírTkačík Ján         
14.Klatovský KarelVyvadil Jiří         
15.Oppitz KarelProkopenko Oleg         
16.Studničný JaromírNáhlik Pavol         
17.Klatovský KarelTkačík Ján         
18.Racek JiříVyvadil Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Studničný Jaromír02Prokopenko Oleg30
Klatovský Karel02Náhlik Pavol20
Racek Jiří03Tkačík Ján20
Oppitz Karel11Vyvadil Jiří11



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky EVrchní
rozhodčí:
Jágr Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:32683:619TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stránský Zdeněk
Celler Jiří
 
 
Skoupý Libor
Hájek Bedřich
 
 
-8-978-82301
2.Jágr Martin
Svatoš Daniel
 
 
Tomek Jakub
Marek Jaroslav
 
 
-569-1043211
3.Jágr MartinTomek Jakub-5-9-9  0312
4.Svatoš DanielSkoupý Libor7-656 3122
5.Stránský ZdeněkHájek Bedřich-899-1683232
6.Celler JiříJiřička Miroslav148  3042
7.Svatoš DanielTomek Jakub-155-8-6 1343
8.Stránský ZdeněkSkoupý Libor10-119-973253
9.Celler JiříHájek Bedřich-12-14-8  0354
10.Jágr MartinJiřička Miroslav668  3064
11.Stránský ZdeněkTomek Jakub-10-9-5  0365
12.Celler JiříSkoupý Libor668  3075
13.Jágr MartinHájek Bedřich-1062-873285
14.Svatoš DanielMarek Jaroslav8-9-8-7 1386
15.Celler JiříTomek Jakub956  3096
16.Jágr MartinSkoupý Libor46-9-12-62397
17.Svatoš DanielHájek Bedřich-8106-8732107
18.Stránský ZdeněkMarek Jaroslav7-15   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jágr Martin22Tomek Jakub31
Svatoš Daniel22Skoupý Libor13
Stránský Zdeněk21Hájek Bedřich13
Celler Jiří31Jiřička Miroslav02
   Marek Jaroslav10



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha FVrchní
rozhodčí:
Brettschneider Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SK Start Praha BRozhodčí:Gebauer René
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:30289:406SK Start Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gebauer René
Špicarová Ivana
 
 
Adášek Jan
Bajtler Martin
 
 
-7-8-6  0301
2.Brettschneider Zdeněk
Vodička Šimon
 
 
Havel Jiří
Nacher Patrik
 
 
-5-10-5  0302
3.Vodička ŠimonAdášek Jan-9-68-5 1303
4.Gebauer RenéHavel Jiří-78-1-8 1304
5.Špicarová IvanaBajtler Martin8-8-5-4 1305
6.Brettschneider ZdeněkNacher Patrik-17-5-5  0306
7.Gebauer RenéAdášek Jan-87-68-92307
8.Špicarová IvanaHavel Jiří-5-1-1  0308
9.Brettschneider ZdeněkBajtler Martin-6-45-9 1309
10.Vodička ŠimonNacher Patrik959  3019
11.Špicarová IvanaAdášek Jan-8-6-6  03110
12.Brettschneider ZdeněkHavel Jiří         
13.Vodička ŠimonBajtler Martin         
14.Gebauer RenéNacher Patrik         
15.Brettschneider ZdeněkAdášek Jan         
16.Vodička ŠimonHavel Jiří         
17.Gebauer RenéBajtler Martin         
18.Špicarová IvanaNacher Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vodička Šimon11Adášek Jan30
Gebauer René02Havel Jiří20
Špicarová Ivana03Bajtler Martin20
Brettschneider Zdeněk02Nacher Patrik11



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely AVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mladoboleslavská 210, Praha 9, 19700, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany do stanice Kbely, 202 z Černého mostu a Proseka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:33605:602nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Vladimír
Hrdý Jiří
 
 
Hladík Petr
Ruml Jiří
 
 
6810  3010
2.Poluk Alexandr
Bartoňová Eva
 
 
Treybal Václav
Fišer Josef
 
 
1147  3020
3.Poluk AlexandrHladík Petr91010  3030
4.Bartoňová EvaFišer Josef-4-7-6  0331
5.Hrdý JiříRuml Jiří29-12-8-102332
6.Svoboda VladimírTreybal Václav810-99 3142
7.Bartoňová EvaHladík Petr-3-4-10  0343
8.Hrdý JiříFišer Josef952  3053
9.Svoboda VladimírRuml Jiří-97-69-72354
10.Poluk AlexandrTreybal Václav-7-9-6  0355
11.Hrdý JiříHladík Petr-8367 3165
12.Svoboda VladimírFišer Josef538  3075
13.Poluk AlexandrRuml Jiří-8-106-6 1376
14.Bartoňová EvaTreybal Václav-9-7-3  0377
15.Svoboda VladimírHladík Petr58-9-1093287
16.Poluk AlexandrFišer Josef-59-9-7 1388
17.Bartoňová EvaRuml Jiří-2-4-7  0389
18.Hrdý JiříTreybal Václav6-7-72103299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Poluk Alexandr13Hladík Petr13
Bartoňová Eva04Fišer Josef22
Hrdý Jiří31Ruml Jiří40
Svoboda Vladimír31Treybal Václav22



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice GVrchní
rozhodčí:
Pinkas Jan
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6383:237Slovan KST Bohnice G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matuna Václav
Pinkas Jan
 
 
Zajíček Jaroslav
Mára Karel
 
 
677  3010
2.Cihlář Matěj
Komín Ondřej
 
 
Čadil Petr
Chutný Bohumír
 
 
4-722 3120
3.Pinkas JanMára Karel91211  3030
4.Matuna VáclavZajíček Jaroslav733  3040
5.Komín OndřejČadil Petr-67-9993250
6.Cihlář MatějChutný Bohumír216  3060
7.Matuna VáclavMára Karel587  3070
8.Komín OndřejZajíček Jaroslav-10846 3180
9.Cihlář MatějČadil Petr54-74 3190
10.Pinkas JanChutný Bohumír63-93 31100
11.Komín OndřejMára Karel         
12.Cihlář MatějZajíček Jaroslav         
13.Pinkas JanČadil Petr         
14.Matuna VáclavChutný Bohumír         
15.Cihlář MatějMára Karel         
16.Pinkas JanZajíček Jaroslav         
17.Matuna VáclavČadil Petr         
18.Komín OndřejChutný Bohumír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pinkas Jan20Mára Karel02
Matuna Václav20Zajíček Jaroslav02
Komín Ondřej20Čadil Petr02
Cihlář Matěj20Chutný Bohumír02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov EVrchní
rozhodčí:
Svobodová Nikola
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:21546:466TJ Střížkov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svobodová Nikola
Provazník Lukáš
 
 
Hlaváček Ivan
Středa Martin
 
 
-8-6-12  0301
2.Karpíšek Ondřej
Lüder Jan
 
 
Nágr Pavel
Veselý Filip
 
 
6-8-5-9 1302
3.Provazník LukášNágr Pavel5-7-11-4 1303
4.Lüder JanVeselý Filip-33-56-82304
5.Karpíšek OndřejStředa Martin678  3014
6.Svobodová NikolaHlaváček Ivan543  3024
7.Lüder JanNágr Pavel1278  3034
8.Karpíšek OndřejVeselý Filip8-6-3733244
9.Svobodová NikolaStředa Martin756  3054
10.Provazník LukášHlaváček Ivan779  3064
11.Karpíšek OndřejNágr Pavel-77-63-52365
12.Svobodová NikolaVeselý Filip723  3075
13.Provazník LukášStředa Martin8-757 3185
14.Lüder JanHlaváček Ivan-11657 3195
15.Svobodová NikolaNágr Pavel-6811-71032105
16.Provazník LukášVeselý Filip1099  30  
17.Lüder JanStředa Martin         
18.Karpíšek OndřejHlaváček Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Provazník Lukáš21Nágr Pavel22
Lüder Jan21Veselý Filip12
Karpíšek Ondřej21Středa Martin03
Svobodová Nikola40Hlaváček Ivan03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy