Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov EVrchní
rozhodčí:
Provazník Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:17509:422TJ Střížkov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svobodová Nikola
Provazník Lukáš
 
 
Klatovský Karel
Studničný Jaromír
 
 
-8378 3110
2.Lüder Jan
Karpíšek Ondřej
 
 
Koťátko Pravoslav
Oppitz Karel
 
 
-9812-8-62311
3.Provazník LukášKoťátko Pravoslav-12-109843221
4.Lüder JanOppitz Karel5-6511 3131
5.Karpíšek OndřejStudničný Jaromír9-7-7-5 1332
6.Svobodová NikolaKlatovský Karel83-9-1163242
7.Lüder JanKoťátko Pravoslav951  3052
8.Karpíšek OndřejOppitz Karel-5-99593262
9.Svobodová NikolaStudničný Jaromír756  3072
10.Provazník LukášKlatovský Karel87-12-1043282
11.Karpíšek OndřejKoťátko Pravoslav965  3092
12.Svobodová NikolaOppitz Karel97-78 31102
13.Provazník LukášStudničný Jaromír         
14.Lüder JanKlatovský Karel         
15.Svobodová NikolaKoťátko Pravoslav         
16.Provazník LukášOppitz Karel         
17.Lüder JanStudničný Jaromír         
18.Karpíšek OndřejKlatovský Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Provazník Lukáš20Koťátko Pravoslav03
Lüder Jan20Oppitz Karel03
Karpíšek Ondřej21Studničný Jaromír11
Svobodová Nikola30Klatovský Karel02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice EVrchní
rozhodčí:
Středa Martin
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:31413:465Slovan KST Bohnice G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pína Jan
Středa Martin
 
 
Matuna Václav
Pinkas Jan
 
 
-8-9-6  0301
2.Nágr Pavel
Veselý Filip
 
 
Cihlář Matěj
Komín Ondřej
 
 
56-10-9-62302
3.Pína JanCihlář Matěj-6-10-12  0303
4.Veselý FilipMatuna Václav-98-5-7 1304
5.Středa MartinPinkas Jan-6-7-6  0305
6.Nágr PavelKomín Ondřej848  3015
7.Veselý FilipCihlář Matěj-6-6-12  0316
8.Středa MartinMatuna Václav-6-86-8 1317
9.Nágr PavelPinkas Jan67-3-3-72318
10.Pína JanKomín Ondřej837  3028
11.Středa MartinCihlář Matěj-27-3-9 1329
12.Nágr PavelMatuna Václav12-1156 3139
13.Pína JanPinkas Jan-107-6-7 13310
14.Veselý FilipKomín Ondřej         
15.Nágr PavelCihlář Matěj         
16.Pína JanMatuna Václav         
17.Veselý FilipPinkas Jan         
18.Středa MartinKomín Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pína Jan12Cihlář Matěj30
Veselý Filip02Matuna Václav21
Středa Martin03Pinkas Jan30
Nágr Pavel21Komín Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy BVrchní
rozhodčí:
Mára Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Školce 254, tělocvična MŠ na konci uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:21511:457SK Dolní Měcholupy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mára Karel
Kohout Pavel
 
 
Svoboda Vladimír
Hrdý Jiří
 
 
11-34-1193210
2.Vojta Martin
Vojta Libor
 
 
Poluk Alexandr
Kubáň Tomáš
 
 
-8837 3120
3.Mára KarelSvoboda Vladimír-5-67-4 1321
4.Vojta LiborPoluk Alexandr711-7-1043231
5.Vojta MartinHrdý Jiří8-11-47113241
6.Kohout PavelKubáň Tomáš845  3051
7.Vojta LiborSvoboda Vladimír-8-79-6 1352
8.Vojta MartinPoluk Alexandr9-45-5103262
9.Kohout PavelHrdý Jiří226  3072
10.Mára KarelKubáň Tomáš-6-6-10  0373
11.Vojta MartinSvoboda Vladimír78-14-543283
12.Kohout PavelPoluk Alexandr938  3093
13.Mára KarelHrdý Jiří24-813 31103
14.Vojta LiborKubáň Tomáš-6768 31  
15.Kohout PavelSvoboda Vladimír         
16.Mára KarelPoluk Alexandr         
17.Vojta LiborHrdý Jiří         
18.Vojta MartinKubáň Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mára Karel12Svoboda Vladimír21
Vojta Libor11Poluk Alexandr03
Vojta Martin30Hrdý Jiří03
Kohout Pavel30Kubáň Tomáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov CVrchní
rozhodčí:
Trejbal Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, 1. patro, divadelní sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:26581:521TJ Sokol Žižkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fišer Josef
Olach Miloslav
 
 
Vodička Šimon
Gebauer René
 
 
976  3010
2.Hladík Petr
Treybal Václav
 
 
Boloňský Andrej
Beneš Karel
 
 
566  3020
3.Fišer JosefVodička Šimon-5-166-52321
4.Treybal VáclavBeneš Karel-678-10-142322
5.Olach MiloslavBoloňský Andrej-6-88-6 1323
6.Hladík PetrGebauer René597  3033
7.Treybal VáclavVodička Šimon-875-913243
8.Olach MiloslavBeneš Karel-57-5-8 1344
9.Hladík PetrBoloňský Andrej285  3054
10.Fišer JosefGebauer René408  3064
11.Olach MiloslavVodička Šimon-57-5-9 1365
12.Hladík PetrBeneš Karel-8-9-7  0366
13.Fišer JosefBoloňský Andrej635  3076
14.Treybal VáclavGebauer René-5-4-4  0377
15.Hladík PetrVodička Šimon-89-71053287
16.Fišer JosefBeneš Karel9-687 3197
17.Treybal VáclavBoloňský Andrej567  30107
18.Olach MiloslavGebauer René         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fišer Josef31Vodička Šimon22
Treybal Václav22Beneš Karel31
Olach Miloslav03Boloňský Andrej13
Hladík Petr31Gebauer René12



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Start Praha BVrchní
rozhodčí:
Bajtler Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrov 336, Praha 1, uprostřed mostu LegiíRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:14495:382SK Start Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adášek Jan
Bajtler Martin
 
 
Celler Jiří
Kalaš Vladislav
 
 
82-4-1543210
2.Rybář Martin
Havel Jiří
 
 
Svatoš Daniel
Jágr Martin
 
 
767  3020
3.Rybář MartinCeller Jiří1049  3030
4.Havel JiříKalaš Vladislav-88-92-72331
5.Botek RadomírSvatoš Daniel510-9-5-152332
6.Adášek JanJágr Martin568  3042
7.Havel JiříCeller Jiří-97-8343252
8.Botek RadomírKalaš Vladislav759  3062
9.Adášek JanSvatoš Daniel-67515 3172
10.Rybář MartinJágr Martin573  3082
11.Botek RadomírCeller Jiří-7-67843292
12.Adášek JanKalaš Vladislav5-586 31102
13.Rybář MartinSvatoš Daniel628  30  
14.Havel JiříJágr Martin         
15.Adášek JanCeller Jiří         
16.Rybář MartinKalaš Vladislav         
17.Havel JiříSvatoš Daniel         
18.Botek RadomírJágr Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rybář Martin20Celler Jiří03
Havel Jiří11Kalaš Vladislav12
Botek Radomír21Svatoš Daniel11
Adášek Jan30Jágr Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice BVrchní
rozhodčí:
Hájek Bedřich
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:39600:661SF SKK EL Niňo Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skoupý Libor
Hájek Bedřich
 
 
Prokopenko Oleg
Korchak Oleksandr
 
 
-1112108 3110
2.Tomek Jakub
Marek Jaroslav
 
 
Khalaila Adam
Náhlik Pavol
 
 
6-856 3120
3.Marek JaroslavProkopenko Oleg13-7-4-7 1321
4.Skoupý LiborKhalaila Adam-8-7-10  0322
5.Hájek BedřichNáhlik Pavol-6-7-9  0323
6.Tomek JakubKorchak Oleksandr-109-11873233
7.Skoupý LiborProkopenko Oleg-8-5-6  0334
8.Hájek BedřichKhalaila Adam77-6-14-12335
9.Tomek JakubNáhlik Pavol8-1053 3145
10.Marek JaroslavKorchak Oleksandr-9-91011-142346
11.Hájek BedřichProkopenko Oleg-71-9-1 1347
12.Tomek JakubKhalaila Adam-77-413-112348
13.Marek JaroslavNáhlik Pavol7-104-883258
14.Skoupý LiborKorchak Oleksandr8-8-9-8 1359
15.Tomek JakubProkopenko Oleg911-9-893269
16.Marek JaroslavKhalaila AdamWO    03610
17.Skoupý LiborNáhlik Pavol         
18.Hájek BedřichKorchak Oleksandr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Marek Jaroslav12Prokopenko Oleg31
Skoupý Libor03Khalaila Adam30
Hájek Bedřich03Náhlik Pavol12
Tomek Jakub31Korchak Oleksandr21
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy