Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec BVrchní
rozhodčí:
Klatovský Karel
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 440, Praha 6 – Suchdol, Konečná zastávka autobusu č. 107 - „Suchdol“, Poté 50 m od stanice (za ZŠ), vchod do budovy zezadu, (od běžeckého oválu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:33365:473SK Dolní Měcholupy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koťátko Pravoslav
Racek Jiří
 
 
Mára Karel
Kohout Pavel
 
 
-7-4-3  0301
2.Studničný Jaromír
Klatovský Karel
 
 
Vojta Martin
Vojta Libor
 
 
-9-767-42302
3.Klatovský KarelKohout Pavel11-4-4-6 1303
4.Racek JiříVojta Martin-9-4-7  0304
5.Koťátko PravoslavMára Karel56-5-5103214
6.Studničný JaromírVojta Libor-10-119-7 1315
7.Racek JiříKohout Pavel8-3-5-4 1316
8.Koťátko PravoslavVojta Martin88-88 3126
9.Studničný JaromírMára Karel-9-12-6  0327
10.Klatovský KarelVojta Libor-7-4-9  0328
11.Koťátko PravoslavKohout Pavel10-9-8-7 1329
12.Studničný JaromírVojta Martin-88-9-4 13210
13.Klatovský KarelMára Karel         
14.Racek JiříVojta Libor         
15.Studničný JaromírKohout Pavel         
16.Klatovský KarelVojta Martin         
17.Racek JiříMára Karel         
18.Koťátko PravoslavVojta Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Klatovský Karel02Kohout Pavel30
Racek Jiří02Vojta Martin21
Koťátko Pravoslav21Mára Karel11
Studničný Jaromír03Vojta Libor20



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov CVrchní
rozhodčí:
Fišer Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, 1. patro, divadelní sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:27589:547TJ Sokol Žižkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Elčkner Miroslav ml.
Fišer Josef
 
 
Nágr Pavel
Veselý Filip
 
 
784  3010
2.Čermák Jiří
Fusová Anička
 
 
Středa Martin
Hlaváček Ivan
 
 
279  3020
3.Elčkner Miroslav ml.Nágr Pavel1085  3030
4.Fišer JosefVeselý Filip-5-6-10  0331
5.Čermák JiříStředa Martin-86-95-72332
6.Fusová AničkaHlaváček Ivan-87-6-5 1333
7.Fišer JosefNágr Pavel5-5107 3143
8.Čermák JiříVeselý Filip88-47 3153
9.Fusová AničkaStředa Martin610-6-7-92354
10.Elčkner Miroslav ml.Hlaváček Ivan288  3064
11.Čermák JiříNágr Pavel9-6-8-6 1365
12.Fusová AničkaVeselý Filip7-9-5-5 1366
13.Elčkner Miroslav ml.Středa Martin98-9-983276
14.Fišer JosefHlaváček Ivan757  3086
15.Fusová AničkaNágr Pavel-3-5-6  0387
16.Elčkner Miroslav ml.Veselý Filip-618-793297
17.Fišer JosefStředa Martin455  30107
18.Čermák JiříHlaváček Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Elčkner Miroslav ml.40Nágr Pavel22
Fišer Josef31Veselý Filip22
Čermák Jiří12Středa Martin22
Fusová Anička04Hlaváček Ivan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Start Praha BVrchní
rozhodčí:
Bajtler Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrov 336, Praha 1, uprostřed mostu LegiíRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:14464:357SK Start Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adášek Jan
Bajtler Martin
 
 
Kušta Petr
Bátrla Daniel
 
 
137  3010
2.Havel Jiří
Nacher Patrik
 
 
Svobodová Nikola
Karpíšek Ondřej
 
 
577  3020
3.Rybář MartinSvobodová Nikola67-87 3130
4.Havel JiříKarpíšek Ondřej-1010-9-8 1331
5.Nacher PatrikKušta Petr10410  3041
6.Adášek JanBátrla Daniel655  3051
7.Havel JiříSvobodová Nikola-68-97103261
8.Nacher PatrikKarpíšek Ondřej-9-7-5  0362
9.Adášek JanKušta Petr945  3072
10.Rybář MartinBátrla Daniel677  3082
11.Nacher PatrikSvobodová Nikola-125-6-4 1383
12.Adášek JanKarpíšek Ondřej6-714 3193
13.Rybář MartinKušta Petr67-87 31103
14.Havel JiříBátrla Daniel         
15.Adášek JanSvobodová Nikola         
16.Rybář MartinKarpíšek Ondřej         
17.Havel JiříKušta Petr         
18.Nacher PatrikBátrla Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rybář Martin30Svobodová Nikola12
Havel Jiří11Karpíšek Ondřej21
Nacher Patrik12Kušta Petr03
Adášek Jan30Bátrla Daniel02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice BVrchní
rozhodčí:
Hofman Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:109:33255:435Slovan KST Bohnice G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skoupý Libor
Marek Jaroslav
 
 
Matuna Václav
Pinkas Jan
 
 
WO    0301
2.Tomek Jakub
Jiřička Miroslav
 
 
Cihlář Matěj
Kouba Jan
 
 
-6-7-9  0302
3.Skoupý LiborCihlář MatějWO    0303
4.Marek JaroslavMatuna Václav-7-8-5  0304
5.Jiřička MiroslavPinkas Jan-5-9-8  0305
6.Tomek JakubKouba Jan4-10-71073215
7.Marek JaroslavCihlář Matěj-7-6-12  0316
8.Jiřička MiroslavMatuna Václav-5-10-8  0317
9.Tomek JakubPinkas Jan895  3027
10.Skoupý LiborKouba JanWO    0328
11.Jiřička MiroslavCihlář Matěj-5-6-6  0329
12.Tomek JakubMatuna Václav-74911 3139
13.Skoupý LiborPinkas JanWO    03310
14.Marek JaroslavKouba Jan         
15.Tomek JakubCihlář Matěj         
16.Skoupý LiborMatuna Václav         
17.Marek JaroslavPinkas Jan         
18.Jiřička MiroslavKouba Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Marek Jaroslav02Cihlář Matěj20
Jiřička Miroslav03Matuna Václav21
Tomek Jakub30Pinkas Jan11
   Kouba Jan01
WO04WO40
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha JVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 03. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:8403:305SF SKK EL Niňo Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korchak Oleksandr
Prokopenko Oleg
 
 
Kučera Dušan
Hanke Tomáš
 
 
8-7-7-7 1301
2.Khalaila Adam
Kubelka Martin
 
 
Hrdý Jiří
Poluk Alexandr
 
 
8910  3011
3.Khalaila AdamHanke Tomáš9911  3021
4.Kubelka MartinPoluk Alexandr325  3031
5.Korchak OleksandrKučera Dušan9-1287 3141
6.Prokopenko OlegHrdý Jiří761  3051
7.Kubelka MartinHanke Tomáš959  3061
8.Korchak OleksandrPoluk Alexandr-5127-763271
9.Prokopenko OlegKučera Dušan547  3081
10.Khalaila AdamHrdý Jiří95-74 3191
11.Korchak OleksandrHanke Tomáš-4668 31101
12.Prokopenko OlegPoluk Alexandr561  30  
13.Khalaila AdamKučera Dušan9-910-7-823  
14.Kubelka MartinHrdý Jiří         
15.Prokopenko OlegHanke Tomáš         
16.Khalaila AdamPoluk Alexandr         
17.Kubelka MartinKučera Dušan         
18.Korchak OleksandrHrdý Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Khalaila Adam20Hanke Tomáš03
Kubelka Martin20Poluk Alexandr02
Korchak Oleksandr30Kučera Dušan02
Prokopenko Oleg20Hrdý Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky EVrchní
rozhodčí:
Kalaš Vladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:33 TJ Sokol Nusle Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stránský Zdeněk
Konopásek Luboš
 
 
Budík Bohuslav st.
Vodička Šimon
 
 
     0301
2.Celler Jiří
Kalaš Vladislav
 
 
Svoboda Igor
Beneš Karel
 
 
     3011
3.Konopásek LubošSvoboda Igor     3121
4.Stránský ZdeněkBudík Bohuslav st.     3031
5.Kalaš VladislavVodička Šimon     0332
6.Celler JiříBeneš Karel     3142
7.Stránský ZdeněkSvoboda Igor     1343
8.Kalaš VladislavBudík Bohuslav st.     1344
9.Celler JiříVodička Šimon     2345
10.Konopásek LubošBeneš Karel     3155
11.Kalaš VladislavSvoboda Igor     2356
12.Celler JiříBudík Bohuslav st.     1357
13.Konopásek LubošVodička Šimon     2358
14.Stránský ZdeněkBeneš Karel     3068
15.Celler JiříSvoboda Igor     0369
16.Konopásek LubošBudík Bohuslav st.     03610
17.Stránský ZdeněkVodička Šimon         
18.Kalaš VladislavBeneš Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Konopásek Luboš22Svoboda Igor31
Stránský Zdeněk21Budík Bohuslav st.31
Kalaš Vladislav03Vodička Šimon30
Celler Jiří13Beneš Karel03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy