Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha DVrchní
rozhodčí:
Brenner Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:34 TJ Lokomotiva Vršovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Totzauer Karel
Hezina Jiří
 
 
Knobloch Miroslav
Veselý Filip
 
 
     1301
2.Brenner Zdeněk
Stýblo Jaroslav
 
 
Hlaváček Ivan
Blažková Anežka
 
 
     0302
3.Stýblo JaroslavKnobloch Miroslav     0303
4.Totzauer KarelVeselý Filip     2304
5.Brenner ZdeněkHlaváček Ivan     3114
6.Hezina JiříBlažková Anežka     1315
7.Totzauer KarelKnobloch Miroslav     1316
8.Brenner ZdeněkVeselý Filip     3226
9.Hezina JiříHlaváček Ivan     3136
10.Stýblo JaroslavBlažková Anežka     2337
11.Brenner ZdeněkKnobloch Miroslav     0338
12.Hezina JiříVeselý Filip     3048
13.Stýblo JaroslavHlaváček Ivan     1349
14.Totzauer KarelBlažková Anežka     13410
15.Hezina JiříKnobloch Miroslav         
16.Stýblo JaroslavVeselý Filip         
17.Totzauer KarelHlaváček Ivan         
18.Brenner ZdeněkBlažková Anežka         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Stýblo Jaroslav03Knobloch Miroslav30
Totzauer Karel03Veselý Filip12
Brenner Zdeněk21Hlaváček Ivan12
Hezina Jiří21Blažková Anežka30
nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha BVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:09Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:36598:621TJ Stadion Žižkov - Ulita D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Lukáš
Szilágyi Tomáš
 
 
Baxa Karel
Dalešický Josef
 
 
-7-98-9 1301
2.Fejks Michal
Filip Miroslav
 
 
Ťuík Jan
Šilar Bohuslav
 
 
-998-6-82302
3.Fejks MichalDalešický Josef-3-7-8  0303
4.Szilágyi TomášBaxa Karel5-8-7-8 1304
5.Filip MiroslavŤuík Jan-7-878123214
6.Moravec Lukᚊilar Bohuslav-8887 3124
7.Szilágyi TomášDalešický Josef879  3034
8.Filip MiroslavBaxa Karel-11-10-9  0335
9.Moravec Lukᚍuík Jan54-109 3145
10.Fejks MichalŠilar Bohuslav-68-7-5 1346
11.Filip MiroslavDalešický Josef-4-3-4  0347
12.Moravec LukášBaxa Karel454  3057
13.Fejks MichalŤuík Jan6-11-59-82358
14.Szilágyi Tomᚊilar Bohuslav812-8-993268
15.Moravec LukášDalešický Josef-9-3-4  0369
16.Fejks MichalBaxa Karel1163  3079
17.Szilágyi Tomᚍuík Jan8-93-10-323710
18.Filip MiroslavŠilar Bohuslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fejks Michal13Dalešický Josef31
Szilágyi Tomáš22Baxa Karel22
Filip Miroslav12Ťuík Jan22
Moravec Lukáš31Šilar Bohuslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CVrchní
rozhodčí:
Černý Ondřej
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha KRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:39626:653SF SKK EL Niňo Praha K

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Ondřej
Litomiský Petr
 
 
Brož Patrik
Tkačík Ján
 
 
-6-957-132301
2.Adámek Jiří
Klindera Antonín
 
 
Vyvadil Jiří
Kozel Rudolf
 
 
-10-7-3  0302
3.Klindera AntonínTkačík Ján-7-6-9  0303
4.Adámek JiříBrož Patrik-47-39153213
5.Litomiský PetrVyvadil Jiří57-97 3123
6.Černý OndřejKozel Rudolf-9-12-4  0324
7.Adámek JiříTkačík Ján-8-85-7 1325
8.Litomiský PetrBrož Patrik99-12-12-72326
9.Černý OndřejVyvadil Jiří-9-76-8 1327
10.Klindera AntonínKozel Rudolf-6-8-8  0328
11.Litomiský PetrTkačík Ján10-875 3138
12.Černý OndřejBrož Patrik9-874 3148
13.Klindera AntonínVyvadil Jiří-108-91183258
14.Adámek JiříKozel Rudolf-87-11583268
15.Černý OndřejTkačík Ján-10-5-8  0369
16.Klindera AntonínBrož Patrik938  3079
17.Adámek JiříVyvadil Jiří6-9-7-5 13710
18.Litomiský PetrKozel Rudolf-9-956732  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Klindera Antonín22Tkačík Ján31
Adámek Jiří22Brož Patrik13
Litomiský Petr21Vyvadil Jiří22
Černý Ondřej13Kozel Rudolf21



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CVrchní
rozhodčí:
Rejent Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2016 19:10 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:18529:452TJ Sokol Běchovice II C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Petr
Nagy Ondrej
 
 
Hanke Tomáš
Kučera Dušan
 
 
7-8-7-8 1301
2.Rejent Martin
Sejpka Ladislav
 
 
Klouček Martin
Jursa David
 
 
710-59 3111
3.Nagy OndrejHanke Tomáš-88-148123221
4.Rejent MartinKlouček Martin4-759 3131
5.Sejpka LadislavJursa David8-785 3141
6.Dvořák PetrKučera Dušan6104  3051
7.Rejent MartinHanke Tomáš-11-89-6 1352
8.Sejpka LadislavKlouček Martin819  3062
9.Dvořák PetrJursa David-6389 3172
10.Nagy OndrejKučera Dušan4-9-8293282
11.Sejpka LadislavHanke Tomáš2-815-8-22383
12.Dvořák PetrKlouček Martin959  3093
13.Nagy OndrejJursa David-14983 31103
14.Rejent MartinKučera Dušan-5-311  12  
15.Dvořák PetrHanke Tomáš         
16.Nagy OndrejKlouček Martin         
17.Rejent MartinJursa David         
18.Sejpka LadislavKučera Dušan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nagy Ondrej30Hanke Tomáš21
Rejent Martin11Klouček Martin03
Sejpka Ladislav21Jursa David03
Dvořák Petr30Kučera Dušan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha GVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2016 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:33 SK HAMR B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Motlík Pavel
Motlíková Ilona
 
 
Doležel Vladimír
Šinákl Jan
 
 
     3210
2.Drahota Jiří
Slunéčko Jindřich
 
 
Maršíková Martina
Joska Tomáš
 
 
     1311
3.Motlík PavelŠinákl Jan     0312
4.Slunéčko JindřichDoležel Vladimír     1313
5.Wavrečka RonaldMaršíková Martina     2314
6.Drahota JiříJoska Tomáš     3124
7.Beneš KarelŠinákl Jan     0325
8.Wavrečka RonaldDoležel Vladimír     0326
9.Drahota JiříMaršíková Martina     0327
10.Motlík PavelJoska Tomáš     3037
11.Wavrečka RonaldŠinákl Jan     2338
12.Drahota JiříDoležel VladimírWO    0339
13.Motlík PavelMaršíková Martina     23310
14.Beneš KarelJoska Tomáš         
15.Drahota JiříŠinákl Jan         
16.Motlík PavelDoležel Vladimír         
17.Beneš KarelMaršíková Martina         
18.Wavrečka RonaldJoska Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Motlík Pavel12Šinákl Jan30
Slunéčko Jindřich01Doležel Vladimír20
Wavrečka Ronald03Maršíková Martina30
Drahota Jiří11Joska Tomáš02
Beneš Karel01   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška BVrchní
rozhodčí:
Žďárský Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:18 TJ Zelená Liška B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žďárský Zdeněk
Vencálek Jiří
 
 
Záhorský Vladislav
Bicek Kryštof
 
 
     3210
2.Faistaver Patrik
Gerdžikov Svetoslav
 
 
Táborský Michal
Skála Patrik
 
 
     3120
3.Vencálek JiříTáborský Michal     3030
4.Faistaver PatrikSkála Patrik     1331
5.Gerdžikov SvetoslavZáhorský Vladislav     3141
6.Žďárský ZdeněkBicek Kryštof     3051
7.Faistaver PatrikTáborský Michal     3261
8.Gerdžikov SvetoslavSkála Patrik     3071
9.Žďárský ZdeněkZáhorský Vladislav     0372
10.Vencálek JiříBicek Kryštof     3282
11.Gerdžikov SvetoslavTáborský Michal     3292
12.Žďárský ZdeněkSkála Patrik     32102
13.Vencálek JiříZáhorský Vladislav         
14.Faistaver PatrikBicek Kryštof         
15.Žďárský ZdeněkTáborský Michal         
16.Vencálek JiříSkála Patrik         
17.Faistaver PatrikZáhorský Vladislav         
18.Gerdžikov SvetoslavBicek Kryštof         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vencálek Jiří20Táborský Michal03
Faistaver Patrik11Skála Patrik12
Gerdžikov Svetoslav30Záhorský Vladislav11
Žďárský Zdeněk21Bicek Kryštof02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS