Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha BVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
20:42Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1022:30449:493TJ Lokomotiva Vršovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Szilágyi Tomáš
Listík Vít
 
 
Knobloch Miroslav
Veselý Filip
 
 
-9-5-7  0301
2.Moravec Lukáš
Fejks Michal
 
 
Havránek Jakub
Kuděj Petr
 
 
475  3011
3.Moravec LukášVeselý Filip876  3021
4.Fejks MichalHavránek Jakub-7-7-8  0322
5.Listík VítKnobloch Miroslav-9-7-5  0323
6.Szilágyi TomášKuděj Petr834  3033
7.Fejks MichalVeselý Filip710-7-9-52334
8.Listík VítHavránek Jakub-3-4-8  0335
9.Szilágyi TomášKnobloch Miroslav-5-10-6  0336
10.Moravec LukášKuděj Petr679  3046
11.Listík VítVeselý Filip-6-5-9  0347
12.Szilágyi TomášHavránek Jakub-8-413-7 1348
13.Moravec LukášKnobloch Miroslav598  3058
14.Fejks MichalKuděj Petr1169  3068
15.Szilágyi TomášVeselý Filip8-3-11-9 1369
16.Moravec LukášHavránek Jakub-4-5-8  03610
17.Fejks MichalKnobloch Miroslav         
18.Listík VítKuděj Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Moravec Lukáš31Veselý Filip31
Fejks Michal12Havránek Jakub40
Listík Vít03Knobloch Miroslav21
Szilágyi Tomáš13Kuděj Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha DVrchní
rozhodčí:
Dusbaba Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:34457:534TJ Sokol Nové Vysočany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hezina Jiří
Kadlec Antonín
 
 
Černý Ondřej
Litomiský Petr
 
 
-2-4-9  0301
2.Dusbaba Miroslav
Laube David
 
 
Adámek Jiří
Klindera Antonín
 
 
7-3-10-7 1302
3.Dusbaba MiroslavLitomiský Petr-6-5-6  0303
4.Laube DavidČerný Ondřej1487  3013
5.Hezina JiříKlindera Antonín7-7-5-5 1314
6.Kadlec AntonínAdámek Jiří8-5-18-7 1315
7.Laube DavidLitomiský Petr-11-3-5  0316
8.Hezina JiříČerný Ondřej-775-8-102317
9.Kadlec AntonínKlindera Antonín13-52-683227
10.Dusbaba MiroslavAdámek Jiří-9-7-4  0328
11.Hezina JiříLitomiský Petr74-36 3138
12.Kadlec AntonínČerný Ondřej68-89 3148
13.Dusbaba MiroslavKlindera Antonín-9-87-7 1349
14.Laube DavidAdámek Jiří10-13-8-8 13410
15.Kadlec AntonínLitomiský Petr7-12518 31  
16.Dusbaba MiroslavČerný Ondřej         
17.Laube DavidKlindera Antonín         
18.Hezina JiříAdámek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dusbaba Miroslav03Litomiský Petr21
Laube David12Černý Ondřej12
Hezina Jiří12Klindera Antonín21
Kadlec Antonín21Adámek Jiří30
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita DVrchní
rozhodčí:
Ťuík Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:35644:659TJ Sokol Běchovice II C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ťuík Jan
Baxa Karel
 
 
Nagy Ondrej
Procházka Ivan st.
 
 
105-58 3110
2.Dalešický Josef
Dalešický Tomáš
 
 
Rejent Martin
Sejpka Ladislav
 
 
6-87-9-112311
3.Ťuík JanSejpka Ladislav-6-3-2  0312
4.Baxa KarelNagy Ondrej-3-12-8  0313
5.Dalešický TomášRejent Martin-76-5-9 1314
6.Dalešický JosefProcházka Ivan st.9-1076 3124
7.Baxa KarelSejpka Ladislav-10-967-182325
8.Dalešický TomášNagy Ondrej11-6-18-20 1326
9.Dalešický JosefRejent Martin385  3036
10.Ťuík JanProcházka Ivan st.-8-98463246
11.Dalešický TomášSejpka Ladislav-11-78-5 1347
12.Dalešický JosefNagy Ondrej8-776 3157
13.Ťuík JanRejent Martin77-4-10-62358
14.Baxa KarelProcházka Ivan st.886  3068
15.Dalešický JosefSejpka Ladislav955  3078
16.Ťuík JanNagy Ondrej-4136-6-32379
17.Baxa KarelRejent Martin-2-510-7 13710
18.Dalešický TomášProcházka Ivan st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ťuík Jan13Sejpka Ladislav31
Baxa Karel13Nagy Ondrej31
Dalešický Tomáš03Rejent Martin31
Dalešický Josef40Procházka Ivan st.03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha KVrchní
rozhodčí:
Vyvadil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:25Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:33514:526TJ Sokol Nusle Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tkačík Ján
Vyvadil Jiří
 
 
Motlík Pavel
Wavrečka Ronald
 
 
25-9-12-62301
2.Brož Patrik
Svoboda Maxim
 
 
Slunéčko Jindřich
Drahota Jiří
 
 
789  3011
3.Brož PatrikBeneš Karel-10-9-16  0312
4.Vyvadil JiříSlunéčko Jindřich10-595 3122
5.Tkačík JánDrahota Jiří-6-6-9  0323
6.Svoboda MaximMotlík Pavel595  3033
7.Vyvadil JiříBeneš Karel-8-8-6  0334
8.Tkačík JánSlunéčko Jindřich-108-9-5 1335
9.Svoboda MaximDrahota Jiří-7-11-10  0336
10.Brož PatrikMotlík Pavel-94-8763246
11.Tkačík JánBeneš Karel-7-6-6  0347
12.Svoboda MaximSlunéčko Jindřich8-69-8-122348
13.Brož PatrikPour Lukáš5115  3058
14.Vyvadil JiříMotlík Pavel7-8-61-72359
15.Svoboda MaximBeneš Karel-8-8-8  03510
16.Brož PatrikSlunéčko Jindřich         
17.Vyvadil JiříPour Lukáš         
18.Tkačík JánMotlík Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brož Patrik21Beneš Karel40
Vyvadil Jiří12Slunéčko Jindřich21
Tkačík Ján03Drahota Jiří20
Svoboda Maxim13Motlík Pavel12
   Pour Lukáš01
Střídání Sokola Nusle : Pour střídal Drahotu



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BVrchní
rozhodčí:
Kučera Dušan
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mladoboleslavská 210, Praha 9, 19700, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany do stanice Kbely, 202 z Černého mostu a Proseka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:39661:697TJ Zelená Liška B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klouček Martin
Trnka Josef
 
 
Žďárský Zdeněk
Krieger Karel
 
 
106-10-6-62301
2.Kučera Dušan
Jursa David
 
 
Gerdžikov Svetoslav
Faistaver Patrik
 
 
128-89 3111
3.Klouček MartinGerdžikov Svetoslav-9-10-12  0312
4.Kučera DušanFaistaver Patrik-10-771083222
5.Trnka JosefŽďárský Zdeněk-5-7-10  0323
6.Jursa DavidKrieger Karel-999-9-32324
7.Kučera DušanGerdžikov Svetoslav61410  3034
8.Trnka JosefFaistaver Patrik-10-7-10  0335
9.Jursa DavidŽďárský Zdeněk-6-15193245
10.Klouček MartinKrieger Karel115-68 3155
11.Trnka JosefGerdžikov Svetoslav-6-79-7 1356
12.Jursa DavidFaistaver Patrik8-6-10-10 1357
13.Klouček MartinŽďárský Zdeněk-3-6712-72358
14.Kučera DušanKrieger Karel8-838 3168
15.Jursa DavidGerdžikov Svetoslav-8-1081213278
16.Klouček MartinFaistaver Patrik10-54-5-12379
17.Kučera DušanŽďárský Zdeněk-7-463-723710
18.Trnka JosefKrieger Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klouček Martin13Gerdžikov Svetoslav22
Kučera Dušan31Faistaver Patrik31
Trnka Josef03Žďárský Zdeněk31
Jursa David22Krieger Karel12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR BVrchní
rozhodčí:
Courton Ivan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí ARozhodčí:Šinákl Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Záběhlická ulice, Praha 10, Sportovní areál HAMRRozhodčí:Joska Tomáš
Datum dle rozpisu20. 01. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:Bruk Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:27547:517SK HAMR B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šinákl Jan
Joska Tomáš
 
 
Táborský Michal
Skála Patrik
 
 
-6-108383210
2.Courton Ivan
Bruk Martin
 
 
Záhorský Vladislav
Zikl Petr
 
 
-86-47-72311
3.Courton IvanTáborský Michal-7-4-5  0312
4.Joska TomášSkála Patrik-888-1073222
5.Bruk MartinZáhorský Vladislav-68-10-9 1323
6.Šinákl JanZikl Petr634  3033
7.Joska TomášTáborský Michal-4-8-4  0334
8.Bruk MartinSkála Patrik-4953 3144
9.Šinákl JanZáhorský Vladislav8-697 3154
10.Maršíková MartinaZikl Petr484  3064
11.Bruk MartinTáborský Michal-5-8-5  0365
12.Šinákl JanSkála Patrik-757-593275
13.Maršíková MartinaZáhorský Vladislav-6995 3185
14.Joska TomášZikl Petr35-103 3195
15.Šinákl JanTáborský Michal109-10-7832105
16.Maršíková MartinaSkála Patrik8-7-9  12  
17.Joska TomášZáhorský Vladislav         
18.Bruk MartinZikl Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Courton Ivan01Táborský Michal31
Joska Tomáš21Skála Patrik03
Bruk Martin12Záhorský Vladislav12
Šinákl Jan40Zikl Petr03
Maršíková Martina20   
Po 1.kole střídá Courtona Ivana Martina Maršíková

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS