Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CVrchní
rozhodčí:
Adámek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1020:34462:535TJ Lokomotiva Vršovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Ondřej
Litomiský Petr
 
 
Knobloch Miroslav
Veselý Filip
 
 
-7-6-4  0301
2.Adámek Jiří
Klindera Antonín
 
 
Havránek Jakub
Lexa Karel
 
 
5-48-5-72302
3.Černý OndřejVeselý Filip-84-55-62303
4.Klindera AntonínHavránek Jakub-8-117-7 1304
5.Adámek JiříKnobloch Miroslav-5-4-9  0305
6.Litomiský PetrLexa Karel-9-86873215
7.Klindera AntonínVeselý Filip9-7-711-82316
8.Adámek JiříHavránek Jakub-5-5-9  0317
9.Litomiský PetrKnobloch Miroslav-6-1011-11 1318
10.Černý OndřejLexa Karel949  3028
11.Adámek JiříVeselý Filip9-8-9-5 1329
12.Litomiský PetrHavránek Jakub7-8-58103239
13.Černý OndřejKnobloch Miroslav9-2-109-923310
14.Klindera AntonínLexa Karel         
15.Litomiský PetrVeselý Filip         
16.Černý OndřejHavránek Jakub         
17.Klindera AntonínKnobloch Miroslav         
18.Adámek JiříLexa Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Černý Ondřej12Veselý Filip30
Klindera Antonín02Havránek Jakub21
Adámek Jiří03Knobloch Miroslav30
Litomiský Petr21Lexa Karel02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha BVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:33Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:12434:347TTC Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Tomáš
Moravec Lukáš
 
 
Rejent Martin
Sejpka Ladislav
 
 
-9949 3110
2.Zahradník Václav
Fejks Michal
 
 
Procházka Ivan st.
Rezek Jan ml.
 
 
-77108 3120
3.Moravec LukášRejent Martin764  3030
4.Zahradník VáclavSejpka Ladislav6-669 3140
5.Fejks MichalProcházka Ivan st.-9-368-72341
6.Jelínek TomášRezek Jan ml.88-93 3151
7.Zahradník VáclavRejent Martin98-3-573261
8.Fejks MichalSejpka Ladislav104-75 3171
9.Jelínek TomášProcházka Ivan st.1056  3081
10.Moravec LukášRezek Jan ml.732  3091
11.Fejks MichalRejent Martin39-9-5932101
12.Jelínek TomášSejpka Ladislav         
13.Moravec LukášProcházka Ivan st.         
14.Zahradník VáclavRezek Jan ml.         
15.Jelínek TomášRejent Martin         
16.Moravec LukášSejpka Ladislav         
17.Zahradník VáclavProcházka Ivan st.         
18.Fejks MichalRezek Jan ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Moravec Lukáš20Rejent Martin03
Zahradník Václav20Sejpka Ladislav02
Fejks Michal21Procházka Ivan st.11
Jelínek Tomáš20Rezek Jan ml.02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha DVrchní
rozhodčí:
Brenner Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:26551:508SK OAZA Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brenner Zdeněk
Kadlec Antonín
 
 
Drahota Jiří
Hedervári Robert
 
 
37-2-473210
2.Hezina Jiří
Totzauer Karel
 
 
Boloňský Andrej
Beneš Karel
 
 
4-4-8-5 1311
3.Totzauer KarelDrahota Jiří7-41110 3121
4.Hezina JiříBeneš Karel-109-8-7 1322
5.Brenner ZdeněkBoloňský Andrej8-106-913232
6.Kadlec AntonínNesvačilová Petra983  3042
7.Hezina JiříHedervári Robert785  3052
8.Brenner ZdeněkBeneš Karel9-3-1-10 1353
9.Kadlec AntonínBoloňský Andrej2-3-5343263
10.Totzauer KarelNesvačilová Petra475  3073
11.Brenner ZdeněkHedervári Robert-13-3-10  0374
12.Kadlec AntonínBeneš Karel-7-6-11  0375
13.Totzauer KarelBoloňský Andrej7-1488 3185
14.Hezina JiříNesvačilová Petra9-9-9633295
15.Kadlec AntonínHedervári Robert-91036 31105
16.Totzauer KarelBeneš Karel         
17.Hezina JiříBoloňský Andrej         
18.Brenner ZdeněkNesvačilová Petra         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Totzauer Karel30Drahota Jiří01
Hezina Jiří21Beneš Karel30
Brenner Zdeněk12Boloňský Andrej03
Kadlec Antonín31Nesvačilová Petra03
   Hedervári Robert12
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita DVrchní
rozhodčí:
Ťuík Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:38514:591TJ Zelená Liška B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dalešický Tomáš
Vokál Roman
 
 
Gerdžikov Svetoslav
Krieger Karel
 
 
-2-7-9  0301
2.Baxa Karel
Ťuík Jan
 
 
Vencálek Jiří
Mikšátko Roman
 
 
-8-7-5  0302
3.Baxa KarelGerdžikov Svetoslav-8-7-3  0303
4.Ťuík JanVencálek Jiří4-3-8-11 1304
5.Dalešický TomášKrieger Karel-14-97-8 1305
6.Vokál RomanMikšátko Roman96-49 3115
7.Ťuík JanGerdžikov Svetoslav-5-2-3  0316
8.Dalešický TomášVencálek Jiří8-756 3126
9.Vokál RomanKrieger Karel8-588 3136
10.Baxa KarelMikšátko Roman-98-5-5 1337
11.Dalešický TomášGerdžikov Svetoslav9-8-6693247
12.Vokál RomanVencálek Jiří-8-77563257
13.Baxa KarelKrieger Karel3-7-7-6 1358
14.Ťuík JanMikšátko Roman8-757 3168
15.Vokál RomanGerdžikov Svetoslav-6-7-9  0369
16.Baxa KarelVencálek Jiří-87-58-523610
17.Ťuík JanKrieger Karel         
18.Dalešický TomášMikšátko Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Baxa Karel04Gerdžikov Svetoslav31
Ťuík Jan12Vencálek Jiří22
Dalešický Tomáš21Krieger Karel21
Vokál Roman31Mikšátko Roman12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha KVrchní
rozhodčí:
Ezr Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:33544:541TJ Sokol Praha Podolí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ezr Petr
Ezr František
 
 
Makal František
Záhorský Vladislav
 
 
8-1565 3110
2.Brož Patrik
Kozel Rudolf
 
 
Táborský Michal
Skála Patrik
 
 
5-5-8-8 1311
3.Ezr PetrTáborský Michal755  3021
4.Brož PatrikMakal František-768-6-72322
5.Ezr FrantišekSkála Patrik-3-6-8  0323
6.Kozel RudolfZáhorský Vladislav666  3033
7.Brož PatrikTáborský Michal-9-3-6  0334
8.Ezr FrantišekMakal František10-7-6-9 1335
9.Kozel RudolfSkála Patrik57-13-983245
10.Ezr PetrZáhorský Vladislav186  3055
11.Ezr FrantišekTáborský Michal-8-4-6  0356
12.Kozel RudolfMakal František-7-85-8 1357
13.Ezr PetrSkála Patrik656  3067
14.Brož PatrikZáhorský Vladislav-5-7-6  0368
15.Kozel RudolfTáborský Michal-87-9-8 1369
16.Ezr PetrMakal František559  3079
17.Brož PatrikSkála Patrik-7-9-11  03710
18.Ezr FrantišekZáhorský Vladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ezr Petr40Táborský Michal31
Brož Patrik04Makal František31
Ezr František03Skála Patrik22
Kozel Rudolf22Záhorský Vladislav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BVrchní
rozhodčí:
Kučera Dušan
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mladoboleslavská 210, Praha 9, 19700, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany do stanice Kbely, 202 z Černého mostu a Proseka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:34425:520SK HAMR B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klouček Martin
Dusílek Jaromír
 
 
Šinákl Jan
Doležel Vladimír
 
 
10610  3010
2.Kučera Dušan
Hanke Tomáš
 
 
Maršíková Martina
Joska Tomáš
 
 
4109  3020
3.Klouček MartinŠinákl Jan-6-4-3  0321
4.Dusílek JaromírDoležel Vladimír-6-1-8  0322
5.Hanke TomášJoska Tomáš-14-9-9  0323
6.Kučera DušanMaršíková Martina-510-81263233
7.Dusílek JaromírŠinákl Jan-4-13-4  0334
8.Hanke TomášDoležel Vladimír-4-98-9 1335
9.Kučera DušanJoska Tomáš-1056-773245
10.Klouček MartinMaršíková Martina7-5-88-72346
11.Hanke Tomᚊinákl Jan-9-4-1  0347
12.Kučera DušanDoležel Vladimír-8-455-52348
13.Klouček MartinJoska Tomáš-6-58-8 1349
14.Dusílek JaromírMaršíková Martina-8-2-7  03410
15.Kučera DušanŠinákl Jan         
16.Klouček MartinDoležel Vladimír         
17.Dusílek JaromírJoska Tomáš         
18.Hanke TomášMaršíková Martina         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Klouček Martin03Šinákl Jan30
Dusílek Jaromír03Doležel Vladimír30
Hanke Tomáš03Joska Tomáš21
Kučera Dušan21Maršíková Martina21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy