Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice FVrchní
rozhodčí:
Veselý Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:34605:641nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Knobloch Miroslav
Veselý Filip
 
 
Kučera Dušan
Hanke Tomáš
 
 
8-46-11-82301
2.Blažková Anežka
Lexa Karel
 
 
Klouček Martin
Jursa David
 
 
7-114-683211
3.Lexa KarelHanke Tomáš-79-7-8 1312
4.Blažková AnežkaKlouček Martin-5-3-3  0313
5.Veselý FilipJursa David610-9-963223
6.Knobloch MiroslavKučera Dušan579  3033
7.Blažková AnežkaHanke Tomáš8-8-18-32334
8.Veselý FilipKlouček Martin986  3044
9.Knobloch MiroslavJursa David738  3054
10.Lexa KarelKučera Dušan5-7-7-7 1355
11.Veselý FilipHanke Tomáš-8-6-10  0356
12.Knobloch MiroslavKlouček Martin-107137 3166
13.Lexa KarelJursa David910-410 3176
14.Blažková AnežkaKučera Dušan-12-49-3 1377
15.Knobloch MiroslavHanke Tomáš974  3087
16.Lexa KarelKlouček Martin8-869 3197
17.Blažková AnežkaJursa David-6-4-3  0398
18.Veselý FilipKučera Dušan-7-3-12  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lexa Karel22Hanke Tomáš31
Blažková Anežka04Klouček Martin13
Veselý Filip22Jursa David13
Knobloch Miroslav40Kučera Dušan31



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR BVrchní
rozhodčí:
Šinákl Jan
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha KRozhodčí:Courton Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Záběhlická ulice, Praha 10, Sportovní areál HAMRRozhodčí:Doležel Vladimír
Datum dle rozpisu17. 02. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:45Rozhodčí:Joska Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:25561:498SK HAMR B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Joska Tomáš
Maršíková Martina
 
 
Svoboda Maxim
Vyvadil Jiří
 
 
58-89 3110
2.Šinákl Jan
Doležel Vladimír
 
 
Ezr Petr
Ezr František
 
 
-10-77-4 1311
3.Doležel VladimírEzr Petr-4-5-4  0312
4.Maršíková MartinaSvoboda Maxim773  3022
5.Joska TomášEzr František-766-8173232
6.Šinákl JanVyvadil Jiří55-62 3142
7.Maršíková MartinaEzr Petr-98-6-7 1343
8.Joska TomášSvoboda Maxim496  3053
9.Šinákl JanEzr František3-9107 3163
10.Doležel VladimírVyvadil Jiří4-9-7-9 1364
11.Joska TomášEzr Petr-4-6-8  0365
12.Šinákl JanSvoboda Maxim74-79 3175
13.Doležel VladimírEzr František464  3085
14.Maršíková MartinaVyvadil Jiří826  3095
15.Šinákl JanEzr Petr7-13-6-5 1396
16.Doležel VladimírSvoboda Maxim67-910 31106
17.Maršíková MartinaEzr František         
18.Joska TomášVyvadil Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Doležel Vladimír22Ezr Petr40
Maršíková Martina21Svoboda Maxim04
Joska Tomáš21Ezr František03
Šinákl Jan31Vyvadil Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí AVrchní
rozhodčí:
Táborský Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Praha Podolí, Podolská 90/5, Praha 4, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:16526:343TJ Sokol Praha Podolí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skála Patrik
Táborský Michal
 
 

 
 
WO    3010
2.Záhorský Vladislav
Kolařík Ivan
 
 
Dalešický Tomáš
Ťuík Jan
 
 
7-611-9-92311
3.Táborský MichalŤuík Jan8512  3021
4.Skála PatrikDalešický Tomáš1179  3031
5.Záhorský VladislavKrieger Jan-86-6253241
6.Kolařík IvanWO    3051
7.Skála PatrikŤuík Jan9-7-87-82352
8.Záhorský VladislavDalešický Tomáš-9993 3162
9.Kolařík IvanKrieger Jan-8-6-8  0363
10.Táborský MichalWO    3073
11.Záhorský VladislavŤuík Jan-9955 3183
12.Kolařík IvanDalešický Tomáš-8-765-72384
13.Táborský MichalKrieger Jan557  3094
14.Skála PatrikWO    30104
15.Kolařík IvanŤuík Jan         
16.Táborský MichalDalešický Tomáš         
17.Skála PatrikKrieger Jan         
18.Záhorský Vladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Táborský Michal20Ťuík Jan12
Skála Patrik11Dalešický Tomáš12
Záhorský Vladislav30Krieger Jan12
Kolařík Ivan02   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška BVrchní
rozhodčí:
Krieger Karel
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2349:148TJ Zelená Liška B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gerdžikov Svetoslav
Faistaver Patrik
 
 
Hezina Jiří
Stýblo Jaroslav
 
 
964  3010
2.Vencálek Jiří
Žďárský Zdeněk
 
 
Kadlec Antonín
 
 
WO    3020
3.Vencálek JiříHezina Jiří-87910 3130
4.Faistaver PatrikStýblo Jaroslav885  3040
5.Žďárský ZdeněkKadlec Antonín9-885 3150
6.Gerdžikov SvetoslavWO    3060
7.Faistaver PatrikHezina Jiří1185  3070
8.Žďárský ZdeněkStýblo Jaroslav473  3080
9.Gerdžikov SvetoslavKadlec AntonínWO    3090
10.Vencálek JiříWO    30100
11.Žďárský ZdeněkHezina Jiří         
12.Gerdžikov SvetoslavStýblo Jaroslav         
13.Vencálek JiříKadlec Antonín         
14.Faistaver Patrik         
15.Gerdžikov SvetoslavHezina Jiří         
16.Vencálek JiříStýblo Jaroslav         
17.Faistaver PatrikKadlec Antonín         
18.Žďárský Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vencálek Jiří10Hezina Jiří02
Faistaver Patrik20Stýblo Jaroslav02
Žďárský Zdeněk20Kadlec Antonín01
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha GVrchní
rozhodčí:
Hedervári Robert
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha BRozhodčí:Drahota Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:35526:562TTC Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Motlík Pavel
Pour Lukáš
 
 
Moravec Lukáš
Szilágyi Tomáš
 
 
-7883 3110
2.Drahota Jiří
Hedervári Robert
 
 
Fejks Michal
Ruzha Lumír
 
 
-78-97-82311
3.Pour LukášMoravec Lukáš-8-9-6  0312
4.Drahota JiříFejks Michal56-34 3122
5.Hedervári RobertSzilágyi Tomáš76-9-8-72323
6.Motlík PavelRuzha Lumír-68-12-7 1324
7.Drahota JiříMoravec Lukáš-89-124-42325
8.Hedervári RobertFejks Michal-10-89-6 1326
9.Motlík PavelSzilágyi Tomáš-8-8-8  0327
10.Pour LukášRuzha Lumír-8-6-5  0328
11.Hedervári RobertMoravec Lukáš-848-1363238
12.Motlík PavelFejks Michal7-788 3148
13.Pour LukášSzilágyi Tomáš-8-8-6  0349
14.Beneš KarelRuzha Lumír6511  3059
15.Motlík PavelMoravec Lukáš11-3-4-4 13510
16.Pour LukášFejks Michal         
17.Beneš KarelSzilágyi Tomáš         
18.Hedervári RobertRuzha Lumír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pour Lukáš03Moravec Lukáš31
Drahota Jiří11Fejks Michal12
Hedervári Robert12Szilágyi Tomáš30
Motlík Pavel13Ruzha Lumír21
Beneš Karel10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CVrchní
rozhodčí:
Rejent Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2017 19:10 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1027:31535:542TJ Sokol Nové Vysočany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rejent Martin
Sejpka Ladislav
 
 
Černý Ondřej
Litomiský Petr
 
 
-11635 3110
2.Procházka Ivan st.
Brůček František
 
 
Adámek Jiří
Kňažík Ondřej
 
 
-128-7-5 1311
3.Sejpka LadislavKňažík Ondřej86-10-3-92312
4.Procházka Ivan st.Litomiský Petr847  3022
5.Brůček FrantišekČerný Ondřej16-6-13-9 1323
6.Rejent MartinKlindera Antonín488  3033
7.Procházka Ivan st.Kňažík Ondřej888  3043
8.Brůček FrantišekLitomiský Petr-3-5-4  0344
9.Rejent MartinČerný Ondřej7-8-77-82345
10.Sejpka LadislavKlindera Antonín854  3055
11.Brůček FrantišekKňažík Ondřej7-47-7-62356
12.Rejent MartinLitomiský Petr-8-89-11 1357
13.Sejpka LadislavČerný Ondřej-85-9-8 1358
14.Procházka Ivan st.Klindera Antonín-877-4-62359
15.Rejent MartinAdámek Jiří-7-10-7  03510
16.Sejpka LadislavLitomiský Petr         
17.Procházka Ivan st.Černý Ondřej         
18.Brůček FrantišekKlindera Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sejpka Ladislav12Kňažík Ondřej21
Procházka Ivan st.21Litomiský Petr21
Brůček František03Černý Ondřej30
Rejent Martin13Klindera Antonín12
   Adámek Jiří10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy