Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CVrchní
rozhodčí:
Rejent Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2017 19:10 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1016:35424:500TJ Lokomotiva Vršovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brůček František
Rezek Jan st.
 
 
Knobloch Miroslav
Veselý Filip
 
 
-4-5-6  0301
2.Rejent Martin
Procházka Ivan st.
 
 
Havránek Jakub
Lexa Karel
 
 
-68-1763211
3.Procházka Ivan st.Veselý Filip-4-99-13 1312
4.Brůček FrantišekHavránek Jakub-6-5-8  0313
5.Rezek Jan st.Knobloch Miroslav-2-6-6  0314
6.Rejent MartinLexa Karel743  3024
7.Brůček FrantišekVeselý Filip-8-6-1  0325
8.Rezek Jan st.Havránek Jakub-4-8-8  0326
9.Rejent MartinKnobloch Miroslav12-8-8-9 1327
10.Procházka Ivan st.Lexa Karel-11121-873237
11.Rezek Jan st.Veselý Filip-11175 3147
12.Rejent MartinHavránek Jakub-99-7-4 1348
13.Procházka Ivan st.Knobloch Miroslav-8-6-8  0349
14.Brůček FrantišekLexa Karel-144-8-7 13410
15.Rejent MartinVeselý Filip-8759 31  
16.Procházka Ivan st.Havránek Jakub         
17.Brůček FrantišekKnobloch Miroslav         
18.Rezek Jan st.Lexa Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Procházka Ivan st.12Veselý Filip21
Brůček František03Havránek Jakub30
Rezek Jan st.12Knobloch Miroslav30
Rejent Martin12Lexa Karel12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CVrchní
rozhodčí:
Adámek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:330:18465:404TJ Sokol Nové Vysočany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Ondřej
Litomiský Petr
 
 
Boloňský Andrej
Beneš Karel
 
 
61011  3010
2.Adámek Jiří
Kňažík Ondřej
 
 
Motlík Pavel
Nesvačilová Petra
 
 
495  3020
3.Kňažík OndřejBeneš Karel-8-1191063230
4.Adámek JiříMotlík Pavel-8-7-7  0331
5.Černý OndřejBoloňský Andrej6-4-9973241
6.Litomiský PetrNesvačilová Petra64-97 3151
7.Adámek JiříBeneš Karel-3-7-6  0352
8.Černý OndřejMotlík Pavel75-6-983262
9.Litomiský PetrBoloňský Andrej485  3072
10.Kňažík OndřejNesvačilová Petra728  3082
11.Černý OndřejBeneš Karel-13-8-3  0383
12.Litomiský PetrMotlík Pavel5118  3093
13.Kňažík OndřejBoloňský Andrej-38-82332103
14.Adámek JiříNesvačilová Petra         
15.Litomiský PetrBeneš Karel         
16.Kňažík OndřejMotlík Pavel         
17.Adámek JiříBoloňský Andrej         
18.Černý OndřejNesvačilová Petra         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kňažík Ondřej30Beneš Karel21
Adámek Jiří02Motlík Pavel12
Černý Ondřej21Boloňský Andrej03
Litomiský Petr30Nesvačilová Petra02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha BVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:42Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:23553:513TTC Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Tomáš
Moravec Lukáš
 
 
Gerdžikov Svetoslav
Krieger Karel
 
 
754  3010
2.Fejks Michal
Szilágyi Tomáš
 
 
Žďárský Zdeněk
Mikšátko Roman
 
 
-13-7-4  0311
3.Moravec LukášGerdžikov Svetoslav9-10-10-3 1312
4.Fejks MichalŽďárský Zdeněk384  3022
5.Szilágyi TomášKrieger Karel11-5610 3132
6.Jelínek TomášMikšátko Roman6410  3042
7.Fejks MichalGerdžikov Svetoslav-8-596-102343
8.Szilágyi Tomᚎďárský Zdeněk-8-69-8 1344
9.Jelínek TomášKrieger Karel7-7-8783254
10.Moravec LukášMikšátko Roman676  3064
11.Szilágyi TomášGerdžikov Svetoslav-2-611-2 1365
12.Jelínek Tomᚎďárský Zdeněk9-109-893275
13.Moravec LukášKrieger Karel128-67 3185
14.Fejks MichalMikšátko Roman682  3095
15.Jelínek TomášGerdžikov Svetoslav-99-43732105
16.Listík VítŽďárský Zdeněk-7-2-6  03  
17.Fejks MichalKrieger Karel         
18.Szilágyi TomášMikšátko Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Moravec Lukáš21Gerdžikov Svetoslav31
Fejks Michal21Žďárský Zdeněk12
Szilágyi Tomáš12Krieger Karel03
Jelínek Tomáš40Mikšátko Roman03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha DVrchní
rozhodčí:
Dusbaba Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:106:30279:387TJ Sokol Praha Podolí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hezina Jiří
Stýblo Jaroslav
 
 
Skála Patrik
Táborský Michal
 
 
9-9-78-62301
2.Dusbaba Miroslav
Laube David
 
 
Kolařík Ivan
Záhorský Vladislav
 
 
-3-5-3  0302
3.Laube DavidTáborský Michal-0-5-8  0303
4.Dusbaba MiroslavSkála Patrik-4-7-5  0304
5.Stýblo JaroslavZáhorský Vladislav-6-8-8  0305
6.Hezina JiříKolařík Ivan-8-9-8  0306
7.Dusbaba MiroslavTáborský Michal-3-8-8  0307
8.Stýblo JaroslavSkála Patrik-8-99-6 1308
9.Hezina JiříZáhorský Vladislav15-87-8-92309
10.Laube DavidKolařík Ivan4-8-14-9 13010
11.Stýblo JaroslavTáborský Michal         
12.Hezina JiříSkála Patrik         
13.Laube DavidZáhorský Vladislav         
14.Dusbaba MiroslavKolařík Ivan         
15.Hezina JiříTáborský Michal         
16.Laube DavidSkála Patrik         
17.Dusbaba MiroslavZáhorský Vladislav         
18.Stýblo JaroslavKolařík Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Laube David02Táborský Michal20
Dusbaba Miroslav02Skála Patrik20
Stýblo Jaroslav02Záhorský Vladislav20
Hezina Jiří02Kolařík Ivan20



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita DVrchní
rozhodčí:
Ťuík Jan
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1017:36438:510SK HAMR B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dalešický Josef
Dalešický Tomáš
 
 
Maršíková Martina
Joska Tomáš
 
 
-668-933210
2.Baxa Karel
Ťuík Jan
 
 
Šinákl Jan
Doležel Vladimír
 
 
-58-1-7 1311
3.Baxa KarelŠinákl Jan-6-7-7  0312
4.Dalešický TomášMaršíková Martina-9-9-8  0313
5.Ťuík JanDoležel Vladimír-712-7-9 1314
6.Dalešický JosefJoska Tomáš6-105-973224
7.Dalešický Tomᚊinákl Jan-9-3-10  0325
8.Ťuík JanMaršíková Martina7-585 3135
9.Dalešický JosefDoležel Vladimír5-645 3145
10.Baxa KarelJoska Tomáš-11-4-9  0346
11.Ťuík JanŠinákl Jan-66-56-42347
12.Dalešický JosefMaršíková Martina-5-76-12 1348
13.Baxa KarelDoležel Vladimír-8-7-8  0349
14.Dalešický TomášJoska Tomáš-5-4-4  03410
15.Dalešický JosefŠinákl Jan         
16.Baxa KarelMaršíková Martina         
17.Dalešický TomášDoležel Vladimír         
18.Ťuík JanJoska Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Baxa Karel03Šinákl Jan30
Dalešický Tomáš03Maršíková Martina21
Ťuík Jan12Doležel Vladimír21
Dalešický Josef21Joska Tomáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha KVrchní
rozhodčí:
Vyvadil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:33480:521TJ Sokol Kbely B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vyvadil Jiří
Kozel Rudolf
 
 
Bartoňová Eva
Kučera Dušan
 
 
-11-2-5  0301
2.Ezr František
Svoboda Maxim
 
 
Klouček Martin
Jursa David
 
 
-92-75-72302
3.Ezr FrantišekKlouček Martin-710-8-8 1303
4.Svoboda MaximKučera Dušan-6-5-5  0304
5.Vyvadil JiříBartoňová Eva710-9-333214
6.Kozel RudolfJursa David8610  3024
7.Svoboda MaximKlouček Martin-8-4-2  0325
8.Vyvadil JiříKučera Dušan2-7-9-3 1326
9.Kozel RudolfBartoňová Eva287  3036
10.Ezr FrantišekJursa David-38310 3146
11.Vyvadil JiříKlouček Martin-7-610-5 1347
12.Kozel RudolfKučera Dušan-8-7-6  0348
13.Ezr FrantišekBartoňová Eva854  3058
14.Svoboda MaximJursa David4117  3068
15.Kozel RudolfKlouček Martin-7-6-9  0369
16.Ezr FrantišekKučera Dušan-8-96-3 13610
17.Svoboda MaximBartoňová Eva         
18.Vyvadil JiříJursa David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ezr František22Klouček Martin40
Svoboda Maxim12Kučera Dušan40
Vyvadil Jiří12Bartoňová Eva03
Kozel Rudolf22Jursa David03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS