Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice FVrchní
rozhodčí:
Veselý Daniel
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha KRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:9406:302TJ Lokomotiva Vršovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Knobloch Miroslav
Veselý Filip
 
 
Khozeuly Yedil
Ezr František
 
 
6-94-1043210
2.Havránek Jakub
Lexa Karel
 
 
Vyvadil Jiří
Kozel Rudolf
 
 
87-87 3120
3.Lexa KarelKhozeuly Yedil-7469 3130
4.Knobloch MiroslavEzr František796  3040
5.Veselý FilipKozel Rudolf277  3050
6.Havránek JakubVyvadil Jiří795  3060
7.Knobloch MiroslavKhozeuly Yedil7-487 3170
8.Veselý FilipEzr František6-848 3180
9.Havránek JakubKozel Rudolf788  3090
10.Lexa KarelVyvadil Jiří-9-75-3 1391
11.Veselý FilipKhozeuly Yedil767  30101
12.Havránek JakubEzr František         
13.Lexa KarelKozel Rudolf         
14.Knobloch MiroslavVyvadil Jiří         
15.Havránek JakubKhozeuly Yedil         
16.Lexa KarelEzr František         
17.Knobloch MiroslavKozel Rudolf         
18.Veselý FilipVyvadil Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lexa Karel11Khozeuly Yedil03
Knobloch Miroslav20Ezr František02
Veselý Filip30Kozel Rudolf02
Havránek Jakub20Vyvadil Jiří11



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mladoboleslavská 210, Praha 9, 19700, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany do stanice Kbely, 202 z Černého mostu a Proseka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:28673:602TJ Sokol Kbely B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Dušan
Hanke Tomáš
 
 
Šilar Bohuslav
Ťuík Jan
 
 
497  3010
2.Klouček Martin
Jursa David
 
 
Dalešický Josef
Dalešický Tomáš
 
 
-6-86-7 1311
3.Kučera DušanDalešický Josef-98-6-6 1312
4.Jursa DavidŤuík Jan-777-1-32313
5.Klouček MartinDalešický Tomáš71013  3023
6.Hanke Tomᚊilar Bohuslav4123  3033
7.Jursa DavidDalešický Josef12-5-87-62334
8.Klouček MartinŤuík Jan744  3044
9.Hanke TomášDalešický Tomáš658  3054
10.Kučera DušanŠilar Bohuslav-128712 3164
11.Klouček MartinDalešický Josef9-68-10-82365
12.Hanke Tomᚍuík Jan-543-12-122366
13.Kučera DušanDalešický Tomáš-127-8783276
14.Jursa DavidŠilar Bohuslav-99-1010103286
15.Hanke TomášDalešický Josef-12-4-10  0387
16.Kučera DušanŤuík Jan401  3097
17.Jursa DavidDalešický Tomáš-107-54732107
18.Klouček MartinŠilar Bohuslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kučera Dušan31Dalešický Josef40
Jursa David22Ťuík Jan22
Klouček Martin21Dalešický Tomáš04
Hanke Tomáš22Šilar Bohuslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR BVrchní
rozhodčí:
Doležel Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha DRozhodčí:Joska Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Záběhlická ulice, Praha 10, Sportovní areál HAMRRozhodčí:Bruk Martin
Datum dle rozpisu03. 03. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:10Rozhodčí:Šinákl Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:5372:260SK HAMR B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležel Vladimír
Joska Tomáš
 
 
Hezina Jiří
Totzauer Karel
 
 
10412  3010
2.Maršíková Martina
Bruk Martin
 
 
Stýblo Jaroslav
Laube David
 
 
-7528 3120
3.Doležel VladimírHezina Jiří647  3030
4.Maršíková MartinaTotzauer Karel7510  3040
5.Joska TomášStýblo Jaroslav393  3050
6.Bruk MartinLaube David761  3060
7.Maršíková MartinaHezina Jiří977  3070
8.Joska TomášTotzauer Karel-3-9-8  0371
9.Bruk MartinStýblo Jaroslav768  3081
10.Doležel VladimírLaube David8127  3091
11.Joska TomášHezina Jiří9-797 31101
12.Bruk MartinTotzauer Karel-95   11  
13.Doležel VladimírStýblo Jaroslav         
14.Maršíková MartinaLaube David         
15.Bruk MartinHezina Jiří         
16.Doležel VladimírTotzauer Karel         
17.Maršíková MartinaStýblo Jaroslav         
18.Joska TomášLaube David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Doležel Vladimír20Hezina Jiří03
Maršíková Martina20Totzauer Karel11
Joska Tomáš21Stýblo Jaroslav02
Bruk Martin20Laube David02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí AVrchní
rozhodčí:
Táborský Michal
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha BRozhodčí:Makal František
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Praha Podolí, Podolská 90/5, Praha 4, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:18501:446TJ Sokol Praha Podolí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skála Patrik
Táborský Michal
 
 
Filip Miroslav
Szilágyi Tomáš
 
 
91210  3010
2.Kolařík Ivan
Makal František
 
 
Moravec Lukáš
Fejks Michal
 
 
892  3020
3.Táborský MichalMoravec Lukáš-7572 3130
4.Makal FrantišekFejks Michal736  3040
5.Skála PatrikSzilágyi Tomáš7-6-95-62341
6.Kolařík IvanFilip Miroslav9-6-1-4 1342
7.Makal FrantišekMoravec Lukáš-374-6103252
8.Skála PatrikFejks Michal9-9-7-4 1353
9.Kolařík IvanSzilágyi Tomáš8-5-4-8 1354
10.Táborský MichalFilip Miroslav377  3064
11.Skála PatrikMoravec Lukáš597  3074
12.Kolařík IvanFejks Michal68-86 3184
13.Táborský MichalSzilágyi Tomáš-9778 3194
14.Makal FrantišekFilip Miroslav1111-57 31104
15.Kolařík IvanMoravec Lukáš         
16.Táborský MichalFejks Michal         
17.Makal FrantišekSzilágyi Tomáš         
18.Skála PatrikFilip Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Táborský Michal30Moravec Lukáš03
Makal František30Fejks Michal12
Skála Patrik12Szilágyi Tomáš21
Kolařík Ivan12Filip Miroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška BVrchní
rozhodčí:
Krieger Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:32682:672nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gerdžikov Svetoslav
Žďárský Zdeněk
 
 
Adámek Jiří
Kňažík Ondřej
 
 
-1211-68103210
2.Vencálek Jiří
Krieger Karel
 
 
Klindera Antonín
Černý Ondřej
 
 
698  3020
3.Vencálek JiříKňažík Ondřej8-2-138-62321
4.Krieger KarelČerný Ondřej-6-106-6 1322
5.Žďárský ZdeněkKlindera Antonín5105  3032
6.Gerdžikov SvetoslavAdámek Jiří39-9-2-82333
7.Krieger KarelKňažík Ondřej-7-6-6  0334
8.Žďárský ZdeněkČerný Ondřej-76-69-92335
9.Gerdžikov SvetoslavKlindera Antonín546  3045
10.Vencálek JiříAdámek Jiří8107  3055
11.Žďárský ZdeněkKňažík Ondřej-88157 3165
12.Gerdžikov SvetoslavČerný Ondřej-39-5-12 1366
13.Vencálek JiříKlindera Antonín-6766 3176
14.Krieger KarelAdámek Jiří-398-10-122377
15.Gerdžikov SvetoslavKňažík Ondřej-18-10-0  0378
16.Vencálek JiříČerný Ondřej6-7104 3188
17.Krieger KarelKlindera Antonín10104  3098
18.Žďárský ZdeněkAdámek Jiří-7-878-92399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vencálek Jiří31Kňažík Ondřej31
Krieger Karel13Černý Ondřej31
Žďárský Zdeněk22Klindera Antonín04
Gerdžikov Svetoslav13Adámek Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha GVrchní
rozhodčí:
Hedervári Robert
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CRozhodčí:Drahota Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:47Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:24550:498TJ Sokol Nusle Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drahota Jiří
Nesvačilová Petra
 
 
Rezek Jan st.
Brůček František
 
 
-1-105783210
2.Motlík Pavel
Hedervári Robert
 
 
Procházka Ivan st.
Rejent Martin
 
 
-810-9563220
3.Motlík PavelRejent Martin-7-8-6  0321
4.Hedervári RobertProcházka Ivan st.669  3031
5.Nesvačilová PetraRezek Jan st.-6-8-6  0332
6.Drahota JiříBrůček František-12978 3142
7.Hedervári RobertRejent Martin9-6-12-7 1343
8.Nesvačilová PetraProcházka Ivan st.-8-9-13  0344
9.Drahota JiříRezek Jan st.475  3054
10.Motlík PavelBrůček František-9-84643264
11.Nesvačilová PetraRejent Martin-3-99-3 1365
12.Drahota JiříProcházka Ivan st.-66310 3175
13.Motlík PavelRezek Jan st.554  3085
14.Hedervári RobertBrůček František66-126 3195
15.Beneš KarelRejent Martin14147  30105
16.Motlík PavelProcházka Ivan st.         
17.Hedervári RobertRezek Jan st.         
18.Nesvačilová PetraBrůček František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Motlík Pavel21Rejent Martin31
Hedervári Robert21Procházka Ivan st.12
Nesvačilová Petra03Rezek Jan st.12
Drahota Jiří30Brůček František03
Beneš Karel10   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy