Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice FVrchní
rozhodčí:
Veselý Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 03. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:8410:243TJ Lokomotiva Vršovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Knobloch Miroslav
Veselý Filip
 
 
Baxa Karel
Ťuík Jan
 
 
658  3010
2.Havránek Jakub
Lexa Karel
 
 

 
 
WO    3020
3.Lexa KarelŤuík Jan3-88-9-32321
4.Veselý FilipBaxa Karel-7179 3131
5.Knobloch MiroslavNajbertová Lucie36-64 3141
6.Havránek JakubWO    3051
7.Veselý FilipŤuík Jan9-67-1093261
8.Knobloch MiroslavBaxa Karel5910  3071
9.Havránek JakubNajbertová Lucie578  3081
10.Lexa KarelWO    3091
11.Knobloch MiroslavŤuík Jan106-79 31101
12.Havránek JakubBaxa Karel8    10  
13.Lexa KarelNajbertová Lucie         
14.Veselý Filip         
15.Havránek JakubŤuík Jan         
16.Lexa KarelBaxa Karel         
17.Veselý FilipNajbertová Lucie         
18.Knobloch Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Lexa Karel01Ťuík Jan12
Veselý Filip20Baxa Karel02
Knobloch Miroslav30Najbertová Lucie02
Havránek Jakub10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha KVrchní
rozhodčí:
Tkačík Jan
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 03. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:28644:568SF SKK EL Niňo Praha K

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ezr František
Svoboda Maxim
 
 
Kadlec Antonín
Hezina Jiří
 
 
489  3010
2.Tkačík Ján
Kozel Rudolf
 
 
Stýblo Jaroslav
Laube David
 
 
56-98 3120
3.Svoboda MaximKadlec Antonín-9-58-4 1321
4.Ezr FrantišekHezina Jiří57-9-9-122322
5.Tkačík JánStýblo Jaroslav616  3032
6.Kozel RudolfLaube David376  3042
7.Ezr FrantišekKadlec Antonín-712-96-72343
8.Tkačík JánHezina Jiří-91057 3153
9.Kozel RudolfStýblo Jaroslav5-954 3163
10.Svoboda MaximLaube David-6475 3173
11.Tkačík JánKadlec Antonín-9-57-1 1374
12.Kozel RudolfHezina Jiří-97-9693284
13.Svoboda MaximStýblo Jaroslav467  3094
14.Ezr FrantišekLaube David-510-6-9 1395
15.Kozel RudolfKadlec Antonín-5-4-8  0396
16.Svoboda MaximHezina Jiří6-10-1111-62397
17.Ezr FrantišekStýblo Jaroslav58-79 31107
18.Tkačík JánLaube David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Maxim22Kadlec Antonín40
Ezr František13Hezina Jiří22
Tkačík Ján21Stýblo Jaroslav04
Kozel Rudolf31Laube David12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BVrchní
rozhodčí:
Dusan Kucera
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mladoboleslavská 210, Praha 9, 19700, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany do stanice Kbely, 202 z Černého mostu a Proseka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:26615:550TJ Sokol Kbely B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klouček Martin
Jursa David
 
 
Szilágyi Tomáš
Smíšek Jaroslav
 
 
35-54 3110
2.Kučera Dušan
Hanke Tomáš
 
 
Zahradník Václav
Fejks Michal
 
 
7103  3020
3.Kučera DušanFejks Michal-66510 3130
4.Jursa DavidZahradník Václav-877-5-52331
5.Hanke TomášSzilágyi Tomáš-109-76-62332
6.Klouček MartinSmíšek Jaroslav-85-8873242
7.Jursa DavidFejks Michal1199  3052
8.Hanke TomášZahradník Václav-107-76-72353
9.Klouček MartinSzilágyi Tomáš12-1487 3163
10.Kučera DušanSmíšek Jaroslav42-43 3173
11.Hanke TomášFejks Michal-13-64-6 1374
12.Klouček MartinZahradník Václav-984-883284
13.Kučera DušanSzilágyi Tomáš-5-10-9  0385
14.Jursa DavidSmíšek Jaroslav-5399 3195
15.Klouček MartinFejks Michal-9129-8632105
16.Kučera DušanZahradník Václav-9-9-12  03  
17.Jursa DavidSzilágyi Tomáš         
18.Hanke TomášSmíšek Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kučera Dušan21Fejks Michal13
Jursa David21Zahradník Václav21
Hanke Tomáš03Szilágyi Tomáš21
Klouček Martin40Smíšek Jaroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR BVrchní
rozhodčí:
Šinákl Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CRozhodčí:Joska Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Záběhlická ulice, Praha 10, Sportovní areál HAMRRozhodčí:Doležel Vladimír
Datum dle rozpisu24. 03. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:10Rozhodčí:Bruk Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:21546:451SK HAMR B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šinákl Jan
Doležel Vladimír
 
 
Černý Ondřej
Kňažík Ondřej
 
 
-6268 3110
2.Maršíková Martina
Bruk Martin
 
 
Adámek Jiří
Klindera Antonín
 
 
8-14410 3120
3.Doležel VladimírKňažík Ondřej8-7-9-3 1321
4.Bruk MartinČerný Ondřej73-104 3131
5.Joska TomášKlindera Antonín-8659 3141
6.Šinákl JanAdámek Jiří8-7-95-92342
7.Bruk MartinKňažík Ondřej-7-9-11  0343
8.Joska TomášČerný Ondřej8-649 3153
9.Šinákl JanKlindera Antonín234  3063
10.Doležel VladimírAdámek Jiří5-7-11-9 1364
11.Maršíková MartinaKňažík Ondřej788  3074
12.Šinákl JanČerný Ondřej-786-223284
13.Doležel VladimírKlindera Antonín6510  3094
14.Bruk MartinAdámek Jiří-866-11832104
15.Šinákl JanKňažík Ondřej4125  30  
16.Doležel VladimírČerný Ondřej         
17.Bruk MartinKlindera Antonín         
18.Maršíková MartinaAdámek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Doležel Vladimír12Kňažík Ondřej21
Bruk Martin21Černý Ondřej03
Joska Tomáš20Klindera Antonín03
Šinákl Jan21Adámek Jiří21
Maršíková Martina10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí AVrchní
rozhodčí:
Táborský Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Praha Podolí, Podolská 90/5, Praha 4, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:27594:547TJ Sokol Praha Podolí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Táborský Michal
Skála Patrik
 
 
Procházka Ivan st.
Sejpka Ladislav
 
 
-1087-653210
2.Záhorský Vladislav
Kolařík Ivan
 
 
Dvořák Petr
Nagy Ondrej
 
 
-83-9-7 1311
3.Táborský MichalDvořák Petr6610  3021
4.Skála PatrikNagy Ondrej969  3031
5.Záhorský VladislavSejpka Ladislav-3-1231163241
6.Kolařík IvanProcházka Ivan st.788  3051
7.Skála PatrikDvořák Petr64-11-1193261
8.Záhorský VladislavNagy Ondrej-10-8-10  0362
9.Kolařík IvanSejpka Ladislav-877-873272
10.Táborský MichalProcházka Ivan st.129  3082
11.Záhorský VladislavDvořák Petr-8-96-2 1383
12.Kolařík IvanNagy Ondrej89-7-6-92384
13.Táborský MichalSejpka Ladislav-8-7-6  0385
14.Skála PatrikProcházka Ivan st.8-9-8983295
15.Kolařík IvanDvořák Petr-79-991032105
16.Táborský MichalNagy Ondrej         
17.Skála PatrikSejpka Ladislav         
18.Záhorský VladislavProcházka Ivan st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Táborský Michal21Dvořák Petr13
Skála Patrik30Nagy Ondrej21
Záhorský Vladislav12Sejpka Ladislav12
Kolařík Ivan31Procházka Ivan st.03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška BVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:12463:377TJ Zelená Liška B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gerdžikov Svetoslav
Faistaver Patrik
 
 
Beneš Karel
Drahota Jiří
 
 
-96106 3110
2.Vencálek Jiří
Krieger Karel
 
 
Hedervári Robert
Wavrečka Ronald
 
 
-11697 3120
3.Gerdžikov SvetoslavBeneš Karel7105  3030
4.Vencálek JiříDrahota Jiří4-9-86-72331
5.Faistaver PatrikWavrečka Ronald676  3041
6.Žďárský ZdeněkAdámek Miroslav8-679 3151
7.Vencálek JiříBeneš Karel6-385 3161
8.Faistaver PatrikHedervári Robert8105  3071
9.Žďárský ZdeněkWavrečka Ronald117-610 3181
10.Gerdžikov SvetoslavAdámek Miroslav6-11010 3191
11.Faistaver PatrikBeneš Karel-868-6-72392
12.Žďárský ZdeněkHedervári Robert554  30102
13.Krieger KarelWavrečka Ronald         
14.Vencálek JiříAdámek Miroslav         
15.Žďárský ZdeněkBeneš Karel         
16.Krieger KarelHedervári Robert         
17.Vencálek JiříWavrečka Ronald         
18.Faistaver PatrikAdámek Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gerdžikov Svetoslav20Beneš Karel12
Vencálek Jiří11Drahota Jiří10
Faistaver Patrik21Wavrečka Ronald02
Žďárský Zdeněk30Adámek Miroslav02
   Hedervári Robert02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS