Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška BVrchní
rozhodčí:
Krieger Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 03. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:31371:434TJ Lokomotiva Vršovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gerdžikov Svetoslav
Krieger Karel
 
 
Knobloch Miroslav
Veselý Filip
 
 
-4-9-10  0301
2.Žďárský Zdeněk
Samohejl Erich
 
 
Havránek Jakub
Hlaváček Ivan
 
 
-8-510-6 1302
3.Gerdžikov SvetoslavKnobloch Miroslav-510-8-3 1303
4.Samohejl ErichHavránek Jakub-6-8-5  0304
5.Krieger KarelVeselý Filip-34-5-4 1305
6.Žďárský ZdeněkHlaváček Ivan1273  3015
7.Mikšátko RomanKnobloch Miroslav-9-14-12  0316
8.Krieger KarelHavránek Jakub-9-62-7 1317
9.Žďárský ZdeněkVeselý Filip2-10-6-4 1318
10.Gerdžikov SvetoslavHlaváček Ivan6-818 3128
11.Krieger KarelKnobloch Miroslav-127-13-62329
12.Žďárský ZdeněkHavránek Jakub-85-5-6 13210
13.Gerdžikov SvetoslavVeselý Filip         
14.Mikšátko RomanHlaváček Ivan         
15.Žďárský ZdeněkKnobloch Miroslav         
16.Gerdžikov SvetoslavHavránek Jakub         
17.Mikšátko RomanVeselý Filip         
18.Krieger KarelHlaváček Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Gerdžikov Svetoslav11Knobloch Miroslav30
Samohejl Erich01Havránek Jakub30
Krieger Karel03Veselý Filip20
Žďárský Zdeněk12Hlaváček Ivan02
Mikšátko Roman01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha GVrchní
rozhodčí:
Hedervári Robert
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí ARozhodčí:Adámek Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 03. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:32490:448TJ Sokol Praha Podolí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hedervári Robert
Pour Lukáš
 
 
Táborský Michal
Skála Patrik
 
 
-11-3-5  0301
2.Boloňský Andrej
Adámek Miroslav
 
 
Kolařík Ivan
Záhorský Vladislav
 
 
WO    3011
3.Pour LukášTáborský Michal-2-1-2  0312
4.Boloňský AndrejSkála Patrik6-12-9-5 1313
5.Hedervári RobertKolařík Ivan-5-913-8 1314
6.Adámek MiroslavZáhorský VladislavWO    3024
7.Boloňský AndrejTáborský Michal-5-910-8 1325
8.Hedervári RobertSkála Patrik-8-85753235
9.Adámek MiroslavKolařík Ivan-104-10-8 1336
10.Pour LukášZáhorský VladislavWO    3046
11.Hedervári RobertTáborský Michal-6-8-11  0347
12.Adámek MiroslavSkála Patrik-14-8-2  0348
13.Pour LukášKolařík Ivan-689-7-92349
14.Boloňský AndrejZáhorský VladislavWO    3059
15.Adámek MiroslavTáborský Michal7-7-98-723510
16.Pour LukášSkála Patrik-6-7-6  03  
17.Boloňský AndrejKolařík Ivan         
18.Hedervári RobertZáhorský Vladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pour Lukáš02Táborský Michal40
Boloňský Andrej02Skála Patrik21
Hedervári Robert12Kolařík Ivan30
Adámek Miroslav03   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CVrchní
rozhodčí:
Nagy Ondrej
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 03. 2017 19:10 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:30314:408SK HAMR B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nagy Ondrej
Procházka Ivan st.
 
 
Šinákl Jan
Doležel Vladimír
 
 
-5-4-8  0301
2.Sejpka Ladislav
Brůček František
 
 
Maršíková Martina
Joska Tomáš
 
 
9109  3011
3.Nagy OndrejŠinákl Jan-47-7-11 1312
4.Sejpka LadislavDoležel Vladimír2-7-6-11 1313
5.Procházka Ivan st.Joska Tomáš-5-7-10  0314
6.Brůček FrantišekMaršíková Martina-9-7-5  0315
7.Sejpka LadislavŠinákl Jan-76-810-52316
8.Procházka Ivan st.Doležel Vladimír-78-10-10 1317
9.Brůček FrantišekJoska Tomáš-3-7-3  0318
10.Nagy OndrejMaršíková Martina-4-9-7  0319
11.Procházka Ivan st.Šinákl Jan-7-108-10 13110
12.Brůček FrantišekDoležel Vladimír-6-7-8  03  
13.Nagy OndrejJoska Tomáš         
14.Sejpka LadislavMaršíková Martina         
15.Brůček FrantišekŠinákl Jan         
16.Nagy OndrejDoležel Vladimír         
17.Sejpka LadislavJoska Tomáš         
18.Procházka Ivan st.Maršíková Martina         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nagy Ondrej02Šinákl Jan30
Sejpka Ladislav02Doležel Vladimír20
Procházka Ivan st.03Joska Tomáš20
Brůček František02Maršíková Martina20



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CVrchní
rozhodčí:
Adámek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:39608:663TJ Sokol Kbely B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Litomiský Petr
Kňažík Ondřej
 
 
Hanke Tomáš
Kučera Dušan
 
 
6-6-7773210
2.Adámek Jiří
Klindera Antonín
 
 
Klouček Martin
Jursa David
 
 
-8-11-11  0311
3.Klindera AntonínKlouček Martin6-87-593221
4.Adámek JiříHanke Tomáš-9-5-4  0322
5.Kňažík OndřejJursa David9910  3032
6.Litomiský PetrKučera Dušan689  3042
7.Adámek JiříKlouček Martin-9-11-3  0343
8.Kňažík OndřejHanke Tomáš8-169-9-42344
9.Litomiský PetrJursa David-77-6-7 1345
10.Klindera AntonínKučera Dušan10-3-3-5 1346
11.Kňažík OndřejKlouček Martin-878-953256
12.Litomiský PetrHanke Tomáš-11-96-8 1357
13.Klindera AntonínJursa David-491110 3167
14.Adámek JiříKučera Dušan-8-7-4  0368
15.Litomiský PetrKlouček Martin-858-873278
16.Klindera AntonínHanke Tomáš9-7-7-5 1379
17.Adámek JiříJursa David-952-9-623710
18.Kňažík OndřejKučera Dušan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klindera Antonín22Klouček Martin13
Adámek Jiří04Hanke Tomáš40
Kňažík Ondřej21Jursa David22
Litomiský Petr22Kučera Dušan21



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha BVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha KRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:37Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:25528:539TTC Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Tomáš
Moravec Lukáš
 
 
Vyvadil Jiří
Kozel Rudolf
 
 
-81279 3110
2.Fejks Michal
Houček Jaroslav
 
 
Ezr Petr
Ezr František
 
 
10-5-7-9 1311
3.Moravec LukášEzr Petr-3-7-1  0312
4.Houček JaroslavKozel Rudolf795  3022
5.Fejks MichalVyvadil Jiří5-6911 3132
6.Jelínek TomášEzr František359  3042
7.Houček JaroslavEzr Petr-10-7-4  0343
8.Fejks MichalKozel Rudolf-8-110-7 1344
9.Jelínek TomášVyvadil Jiří698  3054
10.Moravec LukášEzr František14-948 3164
11.Fejks MichalEzr Petr-6-3-2  0365
12.Jelínek TomášKozel Rudolf-7997 3175
13.Moravec LukášVyvadil Jiří-64107 3185
14.Houček JaroslavEzr František-79-5-8 1386
15.Jelínek TomášEzr Petr8-9-7993296
16.Moravec LukášKozel Rudolf886  30106
17.Houček JaroslavVyvadil Jiří         
18.Fejks MichalEzr František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Moravec Lukáš31Ezr Petr31
Houček Jaroslav12Kozel Rudolf13
Fejks Michal12Vyvadil Jiří03
Jelínek Tomáš40Ezr František12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha DVrchní
rozhodčí:
Brenner Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 03. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:35622:631SK OAZA Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brenner Zdeněk
Kadlec Antonín
 
 
Dalešický Josef
Dalešický Tomáš
 
 
-10-3-8  0301
2.Hezina Jiří
Totzauer Karel
 
 
Baxa Karel
Ťuík Jan
 
 
9-547 3111
3.Hezina JiříDalešický Josef-14-27-8 1312
4.Totzauer KarelŤuík Jan687  3022
5.Brenner ZdeněkBaxa Karel-886-1083232
6.Kadlec AntonínDalešický Tomáš-876-8123242
7.Totzauer KarelDalešický Josef-6-6-5  0343
8.Brenner ZdeněkŤuík Jan-73-8993253
9.Kadlec AntonínBaxa Karel947  3063
10.Hezina JiříDalešický Tomáš-75-7-8 1364
11.Brenner ZdeněkDalešický Josef-4-77-6 1365
12.Kadlec AntonínŤuík Jan6-937 3175
13.Hezina JiříBaxa Karel-7-5-7  0376
14.Totzauer KarelDalešický Tomáš10-659 3186
15.Kadlec AntonínDalešický Josef-9-8-5  0387
16.Hezina JiříŤuík Jan-8-9-9  0388
17.Totzauer KarelBaxa Karel1289  3098
18.Brenner ZdeněkDalešický Tomáš-56-811532108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hezina Jiří04Dalešický Josef40
Totzauer Karel31Ťuík Jan13
Brenner Zdeněk31Baxa Karel13
Kadlec Antonín31Dalešický Tomáš13
NE

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS