Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR BVrchní
rozhodčí:
Maršíková Martina
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice FRozhodčí:Doležel Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Záběhlická ulice, Praha 10, Sportovní areál HAMRRozhodčí:Joska Tomáš
Datum dle rozpisu14. 10. 2016 19:30 Začátek
utkání
19:40Konec
utkání
21:58Rozhodčí:Šinákl Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:22562:482SK HAMR B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležel Vladimír
Šinákl Jan
 
 
Blažková Anežka
Hlaváček Ivan
 
 
61011  3010
2.Maršíková Martina
Joska Tomáš
 
 
Knobloch Miroslav
Veselý Filip
 
 
85-9-6-92311
3.Doležel VladimírKnobloch Miroslav8-8-114-72312
4.Maršíková MartinaHlaváček Ivan64-8-753222
5.Joska TomášVeselý Filip-10658 3132
6.Šinákl JanBlažková Anežka76-85 3142
7.Maršíková MartinaKnobloch Miroslav78-4-4-62343
8.Joska TomášHlaváček Ivan-9-5-4  0344
9.Šinákl JanVeselý Filip-477-953254
10.Doležel VladimírBlažková Anežka75-95 3164
11.Joska TomášKnobloch Miroslav10-696 3174
12.Šinákl JanHlaváček Ivan9-91-633284
13.Doležel VladimírVeselý Filip12410  3094
14.Maršíková MartinaBlažková Anežka657  30104
15.Šinákl JanKnobloch Miroslav         
16.Doležel VladimírHlaváček Ivan         
17.Maršíková MartinaVeselý Filip         
18.Joska TomášBlažková Anežka         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Doležel Vladimír21Knobloch Miroslav21
Maršíková Martina21Hlaváček Ivan12
Joska Tomáš21Veselý Filip03
Šinákl Jan30Blažková Anežka03
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BVrchní
rozhodčí:
Kučera Dušan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mladoboleslavská 210, Praha 9, 19700, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany do stanice Kbely, 202 z Černého mostu a Proseka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:20 TJ Sokol Kbely B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Dušan
Hanke Tomáš
 
 
Táborský Michal
Skála Patrik
 
 
     2301
2.Klouček Martin
Jursa David
 
 
Záhorský Vladislav
Kolařík Ivan
 
 
     3211
3.Klouček MartinTáborský Michal     3021
4.Jursa DavidSkála Patrik     2322
5.Kučera DušanZáhorský Vladislav     3032
6.Hanke TomášKolařík Ivan     3242
7.Jursa DavidTáborský Michal     0343
8.Kučera DušanSkála Patrik     3253
9.Hanke TomášZáhorský Vladislav     3263
10.Klouček MartinKolařík Ivan     3173
11.Kučera DušanTáborský Michal     3083
12.Hanke TomášSkála Patrik     3293
13.Klouček MartinZáhorský Vladislav     30103
14.Jursa DavidKolařík Ivan         
15.Hanke TomášTáborský Michal         
16.Klouček MartinSkála Patrik         
17.Jursa DavidZáhorský Vladislav         
18.Kučera DušanKolařík Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klouček Martin30Táborský Michal12
Jursa David02Skála Patrik12
Kučera Dušan30Záhorský Vladislav03
Hanke Tomáš30Kolařík Ivan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha KVrchní
rozhodčí:
Ezr Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:21532:449SF SKK EL Niňo Praha K

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ezr František
Ezr Petr
 
 
Gerdžikov Svetoslav
Faistaver Patrik
 
 
-104-104-102301
2.Kozel Rudolf
Vyvadil Jiří
 
 
Konopa Josef
Krieger Karel
 
 
-10876 3111
3.Ezr PetrFaistaver Patrik8-115-8103221
4.Vyvadil JiříGerdžikov Svetoslav7-8-6-6 1322
5.Kozel RudolfKonopa Josef-68-5983232
6.Ezr FrantišekKrieger Karel876  3042
7.Vyvadil JiříFaistaver Patrik8-7-7-6 1343
8.Kozel RudolfGerdžikov Svetoslav-6-7-4  0344
9.Ezr FrantišekKonopa Josef-73-7053254
10.Ezr PetrKrieger Karel235  3064
11.Kozel RudolfFaistaver Patrik67-57 3174
12.Ezr FrantišekGerdžikov Svetoslav6103  3084
13.Ezr PetrKonopa Josef755  3094
14.Vyvadil JiříKrieger Karel9-1078 31104
15.Ezr FrantišekFaistaver Patrik11    10  
16.Ezr PetrGerdžikov Svetoslav         
17.Vyvadil JiříKonopa Josef         
18.Kozel RudolfKrieger Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ezr Petr30Faistaver Patrik12
Vyvadil Jiří12Gerdžikov Svetoslav21
Kozel Rudolf21Konopa Josef03
Ezr František30Krieger Karel03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita DVrchní
rozhodčí:
Ťuík Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:33 TJ Sokol Nusle Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ťuík Jan
Baxa Karel
 
 
Drahota Jiří
Hedervári Robert
 
 
     0301
2.Dalešický Tomáš
Vokál Roman
 
 
Slunéčko Jindřich
Nesvačilová Petra
 
 
     2302
3.Baxa KarelNesvačilová Petra     3112
4.Ťuík JanDrahota Jiří     2313
5.Dalešický TomášSlunéčko Jindřich     0314
6.Vokál RomanWavrečka Ronald     3024
7.Ťuík JanNesvačilová Petra     3134
8.Dalešický TomášDrahota Jiří     0335
9.Vokál RomanSlunéčko Jindřich     0336
10.Baxa KarelWavrečka Ronald     1337
11.Dalešický TomášNesvačilová Petra     2338
12.Vokál RomanDrahota Jiří     3148
13.Baxa KarelSlunéčko Jindřich     0349
14.Ťuík JanWavrečka Ronald     03410
15.Vokál RomanNesvačilová Petra         
16.Baxa KarelDrahota Jiří         
17.Ťuík JanSlunéčko Jindřich         
18.Dalešický TomášWavrečka Ronald         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Baxa Karel12Nesvačilová Petra12
Ťuík Jan12Drahota Jiří21
Dalešický Tomáš03Slunéčko Jindřich30
Vokál Roman21Wavrečka Ronald21



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha DVrchní
rozhodčí:
Brenner Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1027:32 TJ Sokol Běchovice II C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brenner Zdeněk
Stočes Petr
 
 
Dvořák Petr
Nagy Ondrej
 
 
     1301
2.Hezina Jiří
Totzauer Karel
 
 
Sejpka Ladislav
Rejent Martin
 
 
     2302
3.Totzauer KarelDvořák Petr     1303
4.Hezina JiříNagy Ondrej     1304
5.Brenner ZdeněkRejent Martin     3114
6.Stočes PetrSejpka Ladislav     3124
7.Hezina JiříDvořák Petr     2325
8.Brenner ZdeněkNagy Ondrej     3035
9.Stočes PetrRejent Martin     3045
10.Totzauer KarelSejpka Ladislav     2346
11.Brenner ZdeněkDvořák Petr     0347
12.Stočes PetrNagy Ondrej     3057
13.Totzauer KarelRejent Martin     1358
14.Hezina JiříSejpka Ladislav     1359
15.Stočes PetrDvořák Petr     13510
16.Totzauer KarelNagy Ondrej         
17.Hezina JiříRejent Martin         
18.Brenner ZdeněkSejpka Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Totzauer Karel03Dvořák Petr40
Hezina Jiří03Nagy Ondrej12
Brenner Zdeněk21Rejent Martin12
Stočes Petr31Sejpka Ladislav21



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha BVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:34648:648nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Lukáš
Szilágyi Tomáš
 
 
Adámek Jiří
Klindera Antonín
 
 
14-612-783210
2.Fejks Michal
Fiala Aleš
 
 
Černý Ondřej
Jonák Přemysl
 
 
-8-7-13  0311
3.Moravec LukášČerný Ondřej-6-7-8  0312
4.Szilágyi TomášKlindera Antonín7-7-8-8 1313
5.Fiala AlešAdámek Jiří7-966 3123
6.Fejks MichalJonák Přemysl7-9-10-4 1324
7.Szilágyi TomášČerný Ondřej-10-4-11  0325
8.Fiala AlešKlindera Antonín8-3-8-10 1326
9.Fejks MichalAdámek Jiří-10798 3136
10.Moravec LukášJonák Přemysl783  3046
11.Jelínek TomášČerný Ondřej9-9107 3156
12.Fejks MichalKlindera Antonín9-8-5-10 1357
13.Moravec LukášAdámek Jiří993  3067
14.Szilágyi TomášJonák Přemysl6214  3077
15.Fejks MichalČerný Ondřej-1-6109-62378
16.Moravec LukášKlindera Antonín11-98-863288
17.Szilágyi TomášAdámek Jiří-108-4-8 1389
18.Jelínek TomášJonák Přemysl258  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Moravec Lukáš31Černý Ondřej31
Szilágyi Tomáš13Klindera Antonín31
Fiala Aleš11Adámek Jiří13
Fejks Michal13Jonák Přemysl13
Jelínek Tomáš20   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy