Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BVrchní
rozhodčí:
Kučera Dušan
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mladoboleslavská 210, Praha 9, 19700, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany do stanice Kbely, 202 z Černého mostu a Proseka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1019:34 TJ Lokomotiva Vršovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klouček Martin
Jursa David
 
 
Knobloch Miroslav
Veselý Filip
 
 
     0301
2.Hanke Tomáš
Kubáň Tomáš
 
 
Havránek Jakub
Kuděj Petr
 
 
     2302
3.Jursa DavidKnobloch Miroslav     0303
4.Kučera DušanKuděj Petr     1304
5.Kubáň TomášHlaváček Ivan     2305
6.Hanke TomášVeselý Filip     2306
7.Kučera DušanKnobloch Miroslav     2307
8.Kubáň TomášKuděj Petr     3217
9.Hanke TomášHlaváček Ivan     3227
10.Jursa DavidVeselý Filip     1328
11.Kubáň TomášKnobloch Miroslav     1329
12.Hanke TomášKuděj Petr     23210
13.Jursa DavidHlaváček Ivan         
14.Kučera DušanVeselý Filip         
15.Hanke TomášKnobloch Miroslav         
16.Jursa DavidKuděj Petr         
17.Kučera DušanHlaváček Ivan         
18.Kubáň TomášVeselý Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jursa David02Knobloch Miroslav30
Kučera Dušan02Kuděj Petr21
Kubáň Tomáš12Hlaváček Ivan11
Hanke Tomáš12Veselý Filip20



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha KVrchní
rozhodčí:
Ezr Petr
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:37602:638SK HAMR B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vyvadil Jiří
Kozel Rudolf
 
 
Šinákl Jan
Doležel Vladimír
 
 
-88-510-92301
2.Ezr František
Ezr Petr
 
 
Maršíková Martina
Joska Tomáš
 
 
4-911-883211
3.Vyvadil JiříDoležel Vladimír5-58-9-82312
4.Ezr PetrMaršíková Martina1447  3022
5.Ezr FrantišekJoska Tomáš8-884 3132
6.Kozel RudolfŠinákl Jan-6-5-5  0333
7.Ezr PetrDoležel Vladimír5-918 3143
8.Ezr FrantišekMaršíková Martina9-911-273253
9.Kozel RudolfJoska Tomáš-6-11-9  0354
10.Vyvadil JiříŠinákl Jan-9-4-7  0355
11.Ezr FrantišekDoležel Vladimír11-655 3165
12.Kozel RudolfMaršíková Martina67-11-6-32366
13.Vyvadil JiříJoska Tomáš2-9-610-72367
14.Ezr PetrŠinákl Jan-5-379-82368
15.Kozel RudolfDoležel Vladimír8-6-5-7 1369
16.Vyvadil JiříMaršíková Martina-810-16-1 13610
17.Ezr PetrJoska Tomáš7911  30  
18.Ezr FrantišekŠinákl Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vyvadil Jiří04Doležel Vladimír22
Ezr Petr21Maršíková Martina22
Ezr František30Joska Tomáš21
Kozel Rudolf04Šinákl Jan30



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita DVrchní
rozhodčí:
Ťuík Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:32 TJ Stadion Žižkov - Ulita D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ťuík Jan
Najbertová Lucie
 
 
Záhorský Vladislav
Kolařík Ivan
 
 
     1301
2.Dalešický Josef
Dalešický Tomáš
 
 
Táborský Michal
Skála Patrik
 
 
     1302
3.Dalešický JosefTáborský Michal     3012
4.Ťuík JanSkála Patrik     2313
5.Dalešický TomášZáhorský Vladislav     2314
6.Vokál RomanKolařík Ivan     3224
7.Ťuík JanTáborský Michal     0325
8.Dalešický TomášSkála Patrik     3235
9.Vokál RomanZáhorský Vladislav     3145
10.Dalešický JosefKolařík Ivan     3155
11.Dalešický TomášTáborský Michal     0356
12.Vokál RomanSkála Patrik     3066
13.Dalešický JosefZáhorský Vladislav     3176
14.Ťuík JanKolařík Ivan     0377
15.Vokál RomanTáborský Michal     3087
16.Dalešický JosefSkála Patrik     3197
17.Ťuík JanZáhorský Vladislav     0398
18.Dalešický TomášKolařík Ivan     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dalešický Josef40Táborský Michal22
Ťuík Jan04Skála Patrik13
Dalešický Tomáš22Záhorský Vladislav22
Vokál Roman40Kolařík Ivan13



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha DVrchní
rozhodčí:
Brenner Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:36 TJ Zelená Liška B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brenner Zdeněk
Stočes Petr
 
 
Gerdžikov Svetoslav
Faistaver Patrik
 
 
     0301
2.Hezina Jiří
Totzauer Karel
 
 
Vencálek Jiří
Krieger Karel
 
 
     3211
3.Brenner ZdeněkGerdžikov Svetoslav     3021
4.Totzauer KarelVencálek Jiří     0322
5.Hezina JiříFaistaver Patrik     0323
6.Stočes PetrŽďárský Zdeněk     3233
7.Totzauer KarelGerdžikov Svetoslav     2334
8.Hezina JiříVencálek Jiří     2335
9.Stočes PetrFaistaver Patrik     3045
10.Brenner ZdeněkŽďárský Zdeněk     3155
11.Hezina JiříGerdžikov Svetoslav     3165
12.Stočes PetrVencálek Jiří     0366
13.Brenner ZdeněkFaistaver Patrik     2367
14.Totzauer KarelŽďárský Zdeněk     0368
15.Stočes PetrGerdžikov Svetoslav     2369
16.Brenner ZdeněkVencálek Jiří     03610
17.Totzauer KarelFaistaver Patrik         
18.Hezina JiříŽďárský Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brenner Zdeněk22Gerdžikov Svetoslav22
Totzauer Karel03Vencálek Jiří40
Hezina Jiří12Faistaver Patrik21
Stočes Petr22Žďárský Zdeněk12
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha BVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:07Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1038:32659:603TJ Sokol Nusle Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Tomáš
Fejks Michal
 
 
Slunéčko Jindřich
Drahota Jiří
 
 
-781-10-112301
2.Mutl David
Szilágyi Tomáš
 
 
Wavrečka Ronald
Hedervári Robert
 
 
5-10122 3111
3.Fejks MichalWavrečka Ronald-8-59-8 1312
4.Szilágyi TomášDrahota Jiří-89-5-8 1313
5.Mutl DavidSlunéčko Jindřich-59-8-8 1314
6.Jelínek TomášPour Lukáš7211  3024
7.Szilágyi TomášWavrečka Ronald9-9-104-32325
8.Mutl DavidDrahota Jiří-3-78-8 1326
9.Jelínek TomášSlunéčko Jindřich698  3036
10.Fejks MichalPour Lukáš5312  3046
11.Mutl DavidWavrečka Ronald-7-49-7 1347
12.Jelínek TomášHedervári Robert585  3057
13.Fejks MichalSlunéčko Jindřich1087  3067
14.Szilágyi TomášPour Lukáš562  3077
15.Jelínek TomášWavrečka Ronald610-11-10-92378
16.Fejks MichalHedervári Robert47-54 3188
17.Szilágyi TomášSlunéčko Jindřich4-2-2-5 1389
18.Mutl DavidPour Lukáš2-10-91-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fejks Michal31Wavrečka Ronald40
Szilágyi Tomáš13Drahota Jiří20
Mutl David04Slunéčko Jindřich22
Jelínek Tomáš31Pour Lukáš13
   Hedervári Robert02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CVrchní
rozhodčí:
Klindera Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:39 TJ Sokol Běchovice II C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adámek Jiří
Klindera Antonín
 
 
Dvořák Petr
Nagy Ondrej
 
 
     2301
2.Černý Ondřej
Jonák Přemysl
 
 
Rejent Martin
Rezek Jan ml.
 
 
     3111
3.Klindera AntonínDvořák Petr     1312
4.Adámek JiříNagy Ondrej     2313
5.Jonák PřemyslRejent Martin     3223
6.Černý OndřejRezek Jan ml.     3133
7.Adámek JiříDvořák Petr     0334
8.Jonák PřemyslNagy Ondrej     2335
9.Černý OndřejRejent Martin     3145
10.Klindera AntonínRezek Jan ml.     2346
11.Jonák PřemyslDvořák Petr     1347
12.Černý OndřejNagy Ondrej     3257
13.Klindera AntonínRejent Martin     3267
14.Adámek JiříRezek Jan ml.     0368
15.Černý OndřejDvořák Petr     2369
16.Klindera AntonínNagy Ondrej     03610
17.Adámek JiříRejent Martin         
18.Jonák PřemyslRezek Jan ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klindera Antonín13Dvořák Petr40
Adámek Jiří03Nagy Ondrej31
Jonák Přemysl12Rejent Martin03
Černý Ondřej31Rezek Jan ml.21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS