Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha KVrchní
rozhodčí:
Ezr Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka (Ex), Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:32524:535TJ Lokomotiva Vršovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ezr Petr
Ezr František
 
 
Hlaváček Ivan
Havránek Jakub
 
 
79-88 3110
2.Vyvadil Jiří
Kozel Rudolf
 
 
Knobloch Miroslav
Veselý Filip
 
 
7-8-7-8 1311
3.Kozel RudolfKnobloch Miroslav-3-88-5 1312
4.Ezr PetrHavránek Jakub757  3022
5.Vyvadil JiříVeselý Filip368  3032
6.Ezr FrantišekHlaváček Ivan-7-4-8  0333
7.Ezr PetrKnobloch Miroslav859  3043
8.Vyvadil JiříHavránek Jakub5-8-7-6 1344
9.Ezr FrantišekVeselý Filip-4-8-7  0345
10.Kozel RudolfHlaváček Ivan525  3055
11.Vyvadil JiříKnobloch Miroslav89-8-10-102356
12.Ezr FrantišekHavránek Jakub-4-8-8  0357
13.Kozel RudolfVeselý Filip-32-7-9 1358
14.Ezr PetrHlaváček Ivan-7767 3168
15.Ezr FrantišekKnobloch Miroslav9-129-4-122369
16.Kozel RudolfHavránek Jakub-13-8-9  03610
17.Ezr PetrVeselý Filip         
18.Vyvadil JiříHlaváček Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kozel Rudolf13Knobloch Miroslav31
Ezr Petr30Havránek Jakub31
Vyvadil Jiří12Veselý Filip21
Ezr František04Hlaváček Ivan12
Knobloch-hození pálkou



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita DVrchní
rozhodčí:
Ťuík Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:31 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ťuík Jan
Šilar Bohuslav
 
 
Klouček Martin
Dusílek Jaromír
 
 
     3010
2.Dalešický Josef
Dalešický Tomáš
 
 
Hanke Tomáš
Kučera Dušan
 
 
     1311
3.Šilar BohuslavHanke Tomáš     1312
4.Baxa KarelKlouček Martin     1313
5.Dalešický TomášKučera Dušan     0314
6.Dalešický JosefDusílek Jaromír     3024
7.Baxa KarelHanke Tomáš     0325
8.Dalešický TomášKlouček Martin     3035
9.Dalešický JosefKučera Dušan     3245
10.Ťuík JanDusílek Jaromír     3155
11.Dalešický TomášHanke Tomáš     1356
12.Dalešický JosefKlouček Martin     3066
13.Ťuík JanKučera Dušan     1367
14.Baxa KarelDusílek Jaromír     3077
15.Dalešický JosefHanke Tomáš     3187
16.Ťuík JanKlouček Martin     1388
17.Baxa KarelKučera Dušan     1389
18.Dalešický TomášDusílek Jaromír     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šilar Bohuslav01Hanke Tomáš31
Baxa Karel13Klouček Martin22
Dalešický Tomáš22Kučera Dušan31
Dalešický Josef40Dusílek Jaromír04
Ťuík Jan12   



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha DVrchní
rozhodčí:
Totzauer Karel
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:105:30 SK HAMR B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Totzauer Karel
Hezina Jiří
 
 
Doležel Vladimír
Šinákl Jan
 
 
     2301
2.Kadlec Antonín
Laube David
 
 
Maršíková Martina
Joska Tomáš
 
 
     0302
3.Totzauer KarelDoležel Vladimír     0303
4.Kadlec AntonínMaršíková Martina     0304
5.Laube DavidŠinákl Jan     0305
6.Hezina JiříJoska Tomáš     1306
7.Kadlec AntonínDoležel Vladimír     0307
8.Laube DavidMaršíková Martina     1308
9.Hezina JiříŠinákl Jan     0309
10.Totzauer KarelJoska Tomáš     13010
11.Laube DavidDoležel Vladimír         
12.Hezina JiříMaršíková Martina         
13.Totzauer KarelŠinákl Jan         
14.Kadlec AntonínJoska Tomáš         
15.Hezina JiříDoležel Vladimír         
16.Totzauer KarelMaršíková Martina         
17.Kadlec AntonínŠinákl Jan         
18.Laube DavidJoska Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Totzauer Karel02Doležel Vladimír20
Kadlec Antonín02Maršíková Martina20
Laube David02Šinákl Jan20
Hezina Jiří02Joska Tomáš20
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha BVrchní
rozhodčí:
Mutl David
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:38574:623TJ Sokol Praha Podolí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Remunda Alexandros Matheos
Mutl David
 
 
Skála Patrik
Táborský Michal
 
 
-6-37-8 1301
2.Fejks Michal
Szilágyi Tomáš
 
 
Záhorský Vladislav
Kolařík Ivan
 
 
-105-10543211
3.Szilágyi TomášTáborský Michal-4-78-6 1312
4.Remunda Alexandros MatheosSkála Patrik-6611-5-82313
5.Mutl DavidZáhorský Vladislav79-107 3123
6.Fejks MichalKolařík Ivan6-67-1093233
7.Remunda Alexandros MatheosTáborský Michal6-8-4-4 1334
8.Mutl DavidSkála Patrik-9-77-3 1335
9.Fejks MichalZáhorský Vladislav7-7-8-7 1336
10.Szilágyi TomášKolařík Ivan5-894 3146
11.Mutl DavidTáborský Michal-7-9-2  0347
12.Fejks MichalSkála Patrik9-579 3157
13.Szilágyi TomášZáhorský Vladislav-10-125-6 1358
14.Remunda Alexandros MatheosKolařík Ivan-9-6-7  0359
15.Fejks MichalTáborský Michal89-26 3169
16.Szilágyi TomášSkála Patrik7-78-9-923610
17.Zahradník VáclavZáhorský Vladislav         
18.Mutl DavidKolařík Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Szilágyi Tomáš13Táborský Michal31
Remunda Alexandros Matheos03Skála Patrik31
Mutl David12Záhorský Vladislav21
Fejks Michal31Kolařík Ivan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CVrchní
rozhodčí:
Klindera Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jonák Přemysl
Černý Ondřej
 
 
Faistaver Patrik
Samohejl Erich
 
 
     2301
2.Klindera Antonín
Adámek Jiří
 
 
Krieger Karel
Mikšátko Roman
 
 
     3111
3.Klindera AntonínFaistaver Patrik     3221
4.Adámek JiříKrieger Karel     0322
5.Jonák PřemyslMikšátko Roman     2323
6.Černý OndřejSamohejl Erich     3133
7.Adámek JiříFaistaver Patrik     0334
8.Jonák PřemyslKrieger Karel     2335
9.Černý OndřejMikšátko Roman     3145
10.Klindera AntonínSamohejl Erich     3155
11.Jonák PřemyslFaistaver Patrik     0356
12.Černý OndřejKrieger Karel     1357
13.Klindera AntonínMikšátko Roman     2358
14.Adámek JiříSamohejl Erich     3068
15.Černý OndřejFaistaver Patrik     1369
16.Klindera AntonínKrieger Karel     3179
17.Adámek JiříMikšátko Roman     3089
18.Jonák PřemyslSamohejl Erich     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klindera Antonín31Faistaver Patrik31
Adámek Jiří22Krieger Karel31
Jonák Přemysl13Mikšátko Roman22
Černý Ondřej22Samohejl Erich04



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CVrchní
rozhodčí:
Sejpka Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2016 19:10 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:33669:653nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sejpka Ladislav
Chmelík David
 
 
Drahota Jiří
Beneš Karel
 
 
-107-7-12 1301
2.Dvořák Petr
Nagy Ondrej
 
 
Wavrečka Ronald
Hedervári Robert
 
 
-1417-5-4 1302
3.Dvořák PetrDrahota Jiří-9-11-10  0303
4.Nagy OndrejBeneš Karel10-6-10673213
5.Sejpka LadislavWavrečka Ronald8-7-39-72314
6.Chmelík DavidHedervári Robert8-8102 3124
7.Nagy OndrejDrahota Jiří6-6-10-4 1325
8.Sejpka LadislavBeneš Karel7-73-8-12326
9.Chmelík DavidWavrečka Ronald-6796 3136
10.Dvořák PetrHedervári Robert811-148 3146
11.Sejpka LadislavPour Lukáš775  3056
12.Chmelík DavidBeneš Karel-8-9-9  0357
13.Dvořák PetrWavrečka Ronald-9-8-6  0358
14.Nagy OndrejHedervári Robert-9495 3168
15.Chmelík DavidPour Lukáš768  3078
16.Dvořák PetrBeneš Karel988  3088
17.Nagy OndrejWavrečka Ronald14-11-9-10 1389
18.Sejpka LadislavHedervári Robert796  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dvořák Petr22Drahota Jiří20
Nagy Ondrej22Beneš Karel22
Sejpka Ladislav22Wavrečka Ronald31
Chmelík David31Hedervári Robert04
   Pour Lukáš02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS