Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice FVrchní
rozhodčí:
Veselý Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2016 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:37617:651nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Knobloch Miroslav
Veselý Filip
 
 
Drahota Jiří
Beneš Karel
 
 
-108-10983210
2.Hlaváček Ivan
Blažková Anežka
 
 
Motlík Pavel
Hedervári Robert
 
 
-8-8-4  0311
3.Lexa KarelBeneš Karel-59-3-7 1312
4.Hlaváček IvanDrahota Jiří-4988 3122
5.Veselý FilipWavrečka Ronald66-7-773232
6.Knobloch MiroslavMotlík Pavel865  3042
7.Hlaváček IvanBeneš Karel-7-6-5  0343
8.Veselý FilipDrahota Jiří-8-4-5  0344
9.Knobloch MiroslavWavrečka Ronald3-848 3154
10.Blažková AnežkaMotlík Pavel-9-8-9  0355
11.Veselý FilipBeneš Karel10-7611 3165
12.Knobloch MiroslavDrahota Jiří-10968 3175
13.Blažková AnežkaWavrečka Ronald-8-8108-52376
14.Hlaváček IvanMotlík Pavel108-104 3186
15.Knobloch MiroslavBeneš Karel-61069 3196
16.Blažková AnežkaDrahota Jiří-6-6-10  0397
17.Hlaváček IvanWavrečka Ronald-364-4-92398
18.Veselý FilipHedervári Robert-7-7-11  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lexa Karel01Beneš Karel22
Hlaváček Ivan22Drahota Jiří22
Veselý Filip22Wavrečka Ronald22
Knobloch Miroslav40Motlík Pavel12
Blažková Anežka03Hedervári Robert10



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška BVrchní
rozhodčí:
Krieger Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:31 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gerdžikov Svetoslav
Žďárský Zdeněk
 
 
Dvořák Petr
Nagy Ondrej
 
 
     1301
2.Konopa Josef
Krieger Karel
 
 
Sejpka Ladislav
Rejent Martin
 
 
     0302
3.Gerdžikov SvetoslavDvořák Petr     2303
4.Konopa JosefNagy Ondrej     3013
5.Krieger KarelRejent Martin     0314
6.Žďárský ZdeněkSejpka Ladislav     3224
7.Konopa JosefDvořák Petr     1325
8.Krieger KarelNagy Ondrej     1326
9.Žďárský ZdeněkRejent Martin     3036
10.Gerdžikov SvetoslavSejpka Ladislav     3046
11.Krieger KarelDvořák Petr     3256
12.Žďárský ZdeněkNagy Ondrej     3066
13.Gerdžikov SvetoslavRejent Martin     3076
14.Konopa JosefSejpka Ladislav     2377
15.Žďárský ZdeněkDvořák Petr     1378
16.Gerdžikov SvetoslavNagy Ondrej     3088
17.Konopa JosefRejent Martin     3098
18.Krieger KarelSejpka Ladislav     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Gerdžikov Svetoslav31Dvořák Petr31
Konopa Josef22Nagy Ondrej13
Krieger Karel13Rejent Martin13
Žďárský Zdeněk31Sejpka Ladislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí AVrchní
rozhodčí:
Táborský Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Praha Podolí, Podolská 90/5, Praha 4, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:10464:382TJ Sokol Praha Podolí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Makal František
Táborský Michal
 
 
Černý Martin
Jonák Přemysl
 
 
372  3010
2.Záhorský Vladislav
Kolařík Ivan
 
 
Adámek Jiří
Klindera Antonín
 
 
-8798 3120
3.Táborský MichalČerný Ondřej15-6-7953230
4.Makal FrantišekKlindera Antonín899  3040
5.Záhorský VladislavAdámek Jiří876  3050
6.Kolařík IvanJonák Přemysl10-656 3160
7.Makal FrantišekČerný Ondřej689  3070
8.Záhorský VladislavKlindera Antonín-12-11147-72371
9.Kolařík IvanAdámek Jiří91011  3081
10.Táborský MichalJonák Přemysl7107  3091
11.Záhorský VladislavČerný Ondřej-810-9-8 1392
12.Kolařík IvanKlindera Antonín10106  30102
13.Táborský MichalAdámek Jiří         
14.Makal FrantišekJonák Přemysl         
15.Kolařík IvanČerný Ondřej         
16.Táborský MichalKlindera Antonín         
17.Makal FrantišekAdámek Jiří         
18.Záhorský VladislavJonák Přemysl         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Táborský Michal20Černý Ondřej12
Makal František20Klindera Antonín12
Záhorský Vladislav12Adámek Jiří02
Kolařík Ivan30Jonák Přemysl02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR BVrchní
rozhodčí:
Maršíková Martina
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Záběhlická ulice, Praha 10, Sportovní areál HAMRRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2016 19:30 Začátek
utkání
19:35Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:24536:501SK HAMR B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležel Vladimír
Šinákl Jan
 
 
Zahradník Václav
Houček Jaroslav
 
 
62-9-763210
2.Maršíková Martina
Joska Tomáš
 
 
Smíšek Jaroslav
Fejks Michal
 
 
9814  3020
3.Doležel VladimírFejks Michal-65-7-4 1321
4.Maršíková MartinaHouček Jaroslav33-107 3131
5.Joska TomášZahradník Václav-6-89-2 1332
6.Šinákl JanSmíšek Jaroslav6-6-3273242
7.Maršíková MartinaFejks Michal985  3052
8.Joska TomášHouček Jaroslav-96-2673262
9.Šinákl JanZahradník Václav-99-11763272
10.Doležel VladimírSmíšek Jaroslav1353  3082
11.Joska TomášFejks Michal-789-263292
12.Šinákl JanHouček Jaroslav-88-7-6 1393
13.Doležel VladimírZahradník Václav-7-3-16  0394
14.Maršíková MartinaSmíšek Jaroslav99-97 31104
15.Šinákl JanFejks Michal108-810 31  
16.Doležel VladimírHouček Jaroslav         
17.Maršíková MartinaZahradník Václav         
18.Joska TomášSmíšek Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Doležel Vladimír12Fejks Michal12
Maršíková Martina30Houček Jaroslav12
Joska Tomáš21Zahradník Václav21
Šinákl Jan21Smíšek Jaroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BVrchní
rozhodčí:
Kučera Dušan
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mladoboleslavská 210, Praha 9, 19700, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany do stanice Kbely, 202 z Černého mostu a Proseka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:27 TJ Sokol Kbely B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Dušan
Jursa David
 
 
Totzauer Karel
Hezina Jiří
 
 
     3110
2.Klouček Martin
Dusílek Jaromír
 
 
Laube David
Dusbaba Miroslav
 
 
     2311
3.Kučera DušanHezina Jiří     3021
4.Dusílek JaromírTotzauer Karel     0322
5.Jursa DavidDusbaba Miroslav     2323
6.Klouček MartinLaube David     3033
7.Dusílek JaromírHezina Jiří     1334
8.Jursa DavidTotzauer Karel     3144
9.Klouček MartinDusbaba Miroslav     3054
10.Kučera DušanLaube David     3064
11.Jursa DavidHezina Jiří     0365
12.Klouček MartinTotzauer Karel     3175
13.Kučera DušanDusbaba Miroslav     3085
14.Dusílek JaromírLaube David     1386
15.Klouček MartinHezina Jiří     3096
16.Kučera DušanTotzauer Karel     0397
17.Dusílek JaromírDusbaba Miroslav     0398
18.Jursa DavidLaube David     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kučera Dušan31Hezina Jiří22
Dusílek Jaromír04Totzauer Karel22
Jursa David22Dusbaba Miroslav22
Klouček Martin40Laube David13



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha KVrchní
rozhodčí:
Ezr Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:19512:357SF SKK EL Niňo Praha K

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ezr Petr
Ezr František
 
 

 
 
WO    3010
2.Vyvadil Jiří
Kozel Rudolf
 
 
Dalešický Tomáš
Dalešický Josef
 
 
888  3020
3.Vyvadil JiříDalešický Josef-1-85-4 1321
4.Ezr PetrDalešický Tomáš777  3031
5.Ezr FrantišekŤuík Jan979  3041
6.Kozel RudolfWO    3051
7.Ezr PetrDalešický Josef212-4-793261
8.Ezr FrantišekDalešický Tomáš-8-9-8  0362
9.Kozel RudolfŤuík Jan8-811-663272
10.Vyvadil JiříWO    3082
11.Ezr FrantišekDalešický Josef-6-14-11  0383
12.Kozel RudolfDalešický Tomáš6-6-7-4 1384
13.Vyvadil JiříŤuík Jan-465-10-82385
14.Ezr PetrWO    3095
15.Kozel RudolfDalešický JosefWO    30105
16.Vyvadil JiříDalešický Tomáš         
17.Ezr PetrŤuík Jan         
18.Ezr František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vyvadil Jiří02Dalešický Josef21
Ezr Petr20Dalešický Tomáš21
Ezr František12Ťuík Jan12
Kozel Rudolf11   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS