Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita DVrchní
rozhodčí:
Ťuík Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:34 TJ Lokomotiva Vršovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ťuík Jan
Dalešický Tomáš
 
 
Knobloch Miroslav
Veselý Filip
 
 
     2301
2.Baxa Karel
Bečan Martin
 
 
Hlaváček Ivan
Havránek Jakub
 
 
     0302
3.Baxa KarelVeselý Filip     1303
4.Dalešický TomášHavránek Jakub     0304
5.Ťuík JanKnobloch Miroslav     0305
6.Dalešický JosefHlaváček Ivan     3115
7.Dalešický TomášVeselý Filip     0316
8.Ťuík JanHavránek Jakub     0317
9.Dalešický JosefKnobloch Miroslav     2318
10.Baxa KarelHlaváček Ivan     3128
11.Ťuík JanVeselý Filip     1329
12.Dalešický JosefHavránek Jakub     3239
13.Baxa KarelKnobloch Miroslav     03310
14.Dalešický TomášHlaváček Ivan         
15.Dalešický JosefVeselý Filip         
16.Baxa KarelHavránek Jakub         
17.Dalešický TomášKnobloch Miroslav         
18.Ťuík JanHlaváček Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Baxa Karel12Veselý Filip30
Dalešický Tomáš02Havránek Jakub21
Ťuík Jan03Knobloch Miroslav30
Dalešický Josef21Hlaváček Ivan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha DVrchní
rozhodčí:
Dusbaba Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha KRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:108:34 SF SKK EL Niňo Praha K

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dusbaba Miroslav
Laube David
 
 
Brož Patrik
Tkačík Ján
 
 
     0301
2.Hezina Jiří
Stýblo Jaroslav
 
 
Ezr Petr
Vyvadil Jiří
 
 
     3211
3.Laube DavidBrož Patrik     0312
4.Stýblo JaroslavTkačík Ján     0313
5.Hezina JiříEzr Petr     0314
6.Dusbaba MiroslavVyvadil Jiří     0315
7.Stýblo JaroslavBrož Patrik     0316
8.Hezina JiříTkačík Ján     1317
9.Dusbaba MiroslavEzr Petr     0318
10.Laube DavidVyvadil Jiří     0319
11.Hezina JiříBrož Patrik     3229
12.Dusbaba MiroslavTkačík Ján     13210
13.Laube DavidEzr Petr         
14.Stýblo JaroslavVyvadil Jiří         
15.Dusbaba MiroslavBrož Patrik         
16.Laube DavidTkačík Ján         
17.Stýblo JaroslavEzr Petr         
18.Hezina JiříVyvadil Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Laube David02Brož Patrik21
Stýblo Jaroslav02Tkačík Ján30
Hezina Jiří12Ezr Petr20
Dusbaba Miroslav03Vyvadil Jiří20



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha BVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:07Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:35528:595TJ Sokol Kbely B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fiala Aleš
Listík Vít
 
 

 
 
WO    3010
2.Fejks Michal
Szilágyi Tomáš
 
 
Hanke Tomáš
Kučera Dušan
 
 
-4-9-10  0311
3.Szilágyi TomášHanke Tomáš-12-11-8  0312
4.Fiala AlešKučera Dušan-2-7109113222
5.Listík VítKlouček Martin-2-3-4  0323
6.Fejks MichalKubáň Tomáš-75-75-42324
7.Fiala AlešHanke Tomáš-4-28-9 1325
8.Listík VítKučera Dušan-8-3-2  0326
9.Fejks MichalKlouček Martin1098  3036
10.Szilágyi TomášKubáň Tomáš-8-1257-42337
11.Listík VítHanke Tomáš-2-1-2  0338
12.Fejks MichalKučera Dušan688  3048
13.Szilágyi TomášKlouček Martin1617  3058
14.Fiala AlešKubáň Tomáš-47-8473268
15.Fejks MichalHanke Tomáš13-11-2-6 1369
16.Szilágyi TomášKučera Dušan99-212 3179
17.Fiala AlešKlouček Martin5-7-8-7 13710
18.Listík VítKubáň Tomáš-4-1-14  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Szilágyi Tomáš22Hanke Tomáš40
Fiala Aleš22Kučera Dušan13
Listík Vít03Klouček Martin22
Fejks Michal22Kubáň Tomáš21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CVrchní
rozhodčí:
Klindera Antonín
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1010:32 SK HAMR B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Ondřej
Jonák Přemysl
 
 
Doležel Vladimír
Šinákl Jan
 
 
     0301
2.Adámek Jiří
Klindera Antonín
 
 
Maršíková Martina
Joska Tomáš
 
 
     1302
3.Klindera AntonínDoležel Vladimír     0303
4.Adámek JiříŠinákl Jan     1304
5.Jonák PřemyslMaršíková Martina     0305
6.Černý OndřejJoska Tomáš     0306
7.Adámek JiříDoležel Vladimír     0307
8.Jonák PřemyslŠinákl Jan     0308
9.Černý OndřejMaršíková Martina     1309
10.Klindera AntonínJoska Tomáš     3019
11.Jonák PřemyslDoležel Vladimír     3229
12.Černý OndřejŠinákl Jan     13210
13.Klindera AntonínMaršíková Martina         
14.Adámek JiříJoska Tomáš         
15.Černý OndřejDoležel Vladimír         
16.Klindera AntonínŠinákl Jan         
17.Adámek JiříMaršíková Martina         
18.Jonák PřemyslJoska Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Klindera Antonín11Doležel Vladimír21
Adámek Jiří02Šinákl Jan30
Jonák Přemysl12Maršíková Martina20
Černý Ondřej03Joska Tomáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CVrchní
rozhodčí:
Rejent Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2016 19:10 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:21550:466TJ Sokol Běchovice II C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nagy Ondrej
Dvořák Petr
 
 
Táborský Michal
Skála Patrik
 
 
9-12-88-82301
2.Rejent Martin
Sejpka Ladislav
 
 
Kolařík Ivan
Záhorský Vladislav
 
 
42-69 3111
3.Nagy OndrejTáborský Michal-758-6-82312
4.Sejpka LadislavBicek Kryštof-9-14-9  0313
5.Rejent MartinZáhorský Vladislav810-611 3123
6.Dvořák PetrKolařík Ivan756  3033
7.Sejpka LadislavTáborský Michal221  3043
8.Rejent MartinBicek Kryštof-3959 3153
9.Dvořák PetrZáhorský Vladislav-9-98593263
10.Nagy OndrejKolařík Ivan-1093-1093273
11.Rejent MartinTáborský Michal-9-7-3  0374
12.Dvořák PetrBicek Kryštof-8-78843284
13.Nagy OndrejZáhorský Vladislav1475  3094
14.Sejpka LadislavKolařík Ivan286  30104
15.Dvořák PetrTáborský Michal1049  30  
16.Nagy OndrejBicek Kryštof         
17.Sejpka LadislavZáhorský Vladislav         
18.Rejent MartinKolařík Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nagy Ondrej21Táborský Michal21
Sejpka Ladislav21Bicek Kryštof12
Rejent Martin21Záhorský Vladislav03
Dvořák Petr30Kolařík Ivan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha GVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška BRozhodčí:Hedervári Robert
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2016 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:34 TJ Sokol Nusle Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wavrečka Ronald
Hedervári Robert
 
 
Vencálek Jiří
Žďárský Zdeněk
 
 
     3010
2.Drahota Jiří
Slunéčko Jindřich
 
 
Gerdžikov Svetoslav
Faistaver Patrik
 
 
     3020
3.Wavrečka RonaldVencálek Jiří     3030
4.Motlík PavelFaistaver Patrik     3140
5.Slunéčko JindřichGerdžikov Svetoslav     2341
6.Drahota JiříŽďárský Zdeněk     3051
7.Motlík PavelVencálek Jiří     1352
8.Slunéčko JindřichFaistaver Patrik     2353
9.Drahota JiříGerdžikov Svetoslav     3263
10.Wavrečka RonaldŽďárský Zdeněk     3273
11.Slunéčko JindřichVencálek Jiří     2374
12.Boloňský AndrejFaistaver Patrik     0375
13.Wavrečka RonaldGerdžikov Svetoslav     3185
14.Motlík PavelŽďárský Zdeněk     1386
15.Boloňský AndrejVencálek Jiří     0387
16.Wavrečka RonaldFaistaver Patrik     3297
17.Motlík PavelGerdžikov Svetoslav     2398
18.Slunéčko JindřichŽďárský Zdeněk     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Wavrečka Ronald40Vencálek Jiří31
Motlík Pavel13Faistaver Patrik22
Slunéčko Jindřich13Gerdžikov Svetoslav22
Drahota Jiří20Žďárský Zdeněk13
Boloňský Andrej02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS