Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FVrchní
rozhodčí:
Stejskal Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:12438:309TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gargulák František
Charvátová Zuzana
 
 
Bečan Martin
Vokál Jan
 
 
10-9-7-3 1301
2.Kunert Ladislav
Stejskal Radek
 
 
Najbertová Lucie
 
 
WO    3011
3.Vránová HelenaNajbertová Lucie-910115 3121
4.Gargulák FrantišekBečan Martin87-6-5123231
5.Stejskal RadekVokál Jan7-61011 3141
6.Kunert LadislavWO    3051
7.Gargulák FrantišekNajbertová Lucie-10875 3161
8.Stejskal RadekBečan Martin89-6-5123271
9.Kunert LadislavVokál Jan743  3081
10.Vránová HelenaWO    3091
11.Stejskal RadekNajbertová Lucie-9-8105732101
12.Kunert LadislavBečan Martin         
13.Vránová HelenaVokál Jan         
14.Gargulák František         
15.Kunert LadislavNajbertová Lucie         
16.Vránová HelenaBečan Martin         
17.Gargulák FrantišekVokál Jan         
18.Stejskal Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vránová Helena10Najbertová Lucie03
Gargulák František20Bečan Martin02
Stejskal Radek30Vokál Jan02
Kunert Ladislav10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha CVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
19:44Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:8412:242TTC Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poulíček Jaroslav
Brýna Karel
 
 
Fronk Václav
Žerava Miroslav
 
 
-10-99-6 1301
2.Zahradník Václav
Mutl David
 
 
Kára Jiří
Baťka Petr
 
 
WO    3011
3.Mutl DavidŽerava Miroslav978  3021
4.Poulíček JaroslavKára Jiří67-88 3131
5.Brýna KarelFronk Václav9-975 3141
6.Zahradník VáclavBaťka PetrWO    3051
7.Poulíček JaroslavŽerava Miroslav-99-101083261
8.Brýna KarelKára Jiří528  3071
9.Zahradník VáclavFronk Václav546  3081
10.Mutl DavidBaťka PetrWO    3091
11.Brýna KarelŽerava Miroslav7-994 31101
12.Zahradník VáclavKára Jiří         
13.Mutl DavidFronk Václav         
14.Poulíček JaroslavBaťka Petr         
15.Zahradník VáclavŽerava Miroslav         
16.Mutl DavidKára Jiří         
17.Poulíček JaroslavFronk Václav         
18.Brýna KarelBaťka Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Mutl David10Žerava Miroslav03
Poulíček Jaroslav20Kára Jiří02
Brýna Karel30Fronk Václav02
Zahradník Václav10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany DVrchní
rozhodčí:
Černý Martin
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha MRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2016 00:00 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:40624:672SF SKK EL Niňo Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Erben Michal
Litomiský Petr
 
 
Tkačík Ján
Brož Patrik
 
 
98-8-3-92301
2.Černý Martin
Nováček Vladimír
 
 
Šrytr Petr
Gajda Jonáš
 
 
1369  3011
3.Erben MichalBrož Patrik-6104-6-52312
4.Černý MartinTkačík Ján-4-5-9  0313
5.Nováček VladimírGajda Jonáš688  3023
6.Litomiský PetrŠrytr Petr58-7-973233
7.Černý MartinBrož Patrik-5-3-13  0334
8.Nováček VladimírTkačík Ján-9-10-10  0335
9.Litomiský PetrGajda Jonáš-96-7873245
10.Erben MichalŠrytr Petr-993-943255
11.Nováček VladimírBrož Patrik-5-115-7 1356
12.Litomiský PetrTkačík Ján-6-781-62357
13.Erben MichalGajda Jonáš-1010-8963267
14.Černý MartinŠrytr Petr-1-6-2  0368
15.Litomiský PetrBrož Patrik88-86 3178
16.Erben MichalTkačík Ján6-399 3188
17.Černý MartinGajda Jonáš-4-9-8  0389
18.Nováček VladimírŠrytr Petr-5-8-8  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Erben Michal31Brož Patrik31
Černý Martin04Tkačík Ján31
Nováček Vladimír13Gajda Jonáš13
Litomiský Petr31Šrytr Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice GVrchní
rozhodčí:
Mládek Bohuslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:35606:639TTC Elizza Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lexa Karel
Dušek Jiří
 
 
Groh Alexander
Špinar Michal
 
 
388  3010
2.Mládek Bohuslav
Frolík Jindřich
 
 
Kocánek Jiří
Průša Ondřej
 
 
-5-3122-92311
3.Mládek BohuslavKocánek Jiří-8912-5-42312
4.Dušek JiříGroh Alexander-4-510-9 1313
5.Frolík JindřichPrůša Ondřej-6-8-6  0314
6.Lexa KarelŠpinar Michal1085  3024
7.Dušek JiříKocánek Jiří-5-7-3  0325
8.Frolík JindřichGroh Alexander7-7-9-13 1326
9.Lexa KarelPrůša Ondřej4-311-753236
10.Mládek BohuslavŠpinar Michal593  3046
11.Frolík JindřichKocánek Jiří-78-3-5 1347
12.Lexa KarelGroh Alexander710-9-5-62348
13.Mládek BohuslavPrůša Ondřej129-29 3158
14.Dušek JiříŠpinar Michal99-123 3168
15.Lexa KarelKocánek Jiří-958-7-72369
16.Mládek BohuslavGroh Alexander3-377 3179
17.Dušek JiříPrůša Ondřej-9-910-9 13710
18.Frolík JindřichŠpinar Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mládek Bohuslav31Kocánek Jiří40
Dušek Jiří13Groh Alexander31
Frolík Jindřich03Průša Ondřej22
Lexa Karel22Špinar Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška CVrchní
rozhodčí:
Hajný Josef
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1027:35 KK Konstruktiva Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hajný Josef
Pavlíček Ladislav
 
 
Černý Pavel
Peller Marek
 
 
     3210
2.Konopa Josef
Holštein Jaroslav
 
 
Ouroda František
Toman Bedřich
 
 
     1311
3.Pavlíček LadislavToman Bedřich     3021
4.Konopa JosefOuroda František     2322
5.Holštein JaroslavČerný Pavel     3132
6.Hajný JosefPeller Marek     1333
7.Konopa JosefToman Bedřich     2334
8.Holštein JaroslavOuroda František     1335
9.Hajný JosefČerný Pavel     1336
10.Pavlíček LadislavPeller Marek     3246
11.Holštein JaroslavToman Bedřich     0347
12.Hajný JosefOuroda František     1348
13.Pavlíček LadislavČerný Pavel     1349
14.Konopa JosefPeller Marek     3059
15.Hajný JosefToman Bedřich     23510
16.Pavlíček LadislavOuroda František         
17.Konopa JosefČerný Pavel         
18.Holštein JaroslavPeller Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavlíček Ladislav21Toman Bedřich31
Konopa Josef12Ouroda František30
Holštein Jaroslav12Černý Pavel21
Hajný Josef04Peller Marek12



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice IVrchní
rozhodčí:
Herčík Lubomír
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:34655:666nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Jakub
Herčík Lubomír
 
 
Handl Erich
Pilný Pavel
 
 
-12-7-7  0301
2.Petříková Michaela
Makovský Zdeněk
 
 
Chaloupek Petr
Vanka Radek
 
 
-1212-1-7 1302
3.Petříková MichaelaHandl Erich-97153 3112
4.Černý JakubChaloupek Petr6-10-71283222
5.Makovský ZdeněkPilný Pavel7-8-8-7 1323
6.Herčík LubomírPražák Bohumil686  3033
7.Černý JakubHandl Erich-8-78-5 1334
8.Makovský ZdeněkChaloupek Petr12-8-9-3 1335
9.Herčík LubomírPilný Pavel-11-6-7  0336
10.Petříková MichaelaPražák Bohumil-5864 3146
11.Makovský ZdeněkHandl Erich286  3056
12.Herčík LubomírChaloupek Petr10-7-48-42357
13.Petříková MichaelaPilný Pavel-68104 3167
14.Černý JakubPražák Bohumil1084  3077
15.Herčík LubomírHandl Erich8-16-89-82378
16.Petříková MichaelaChaloupek Petr-64116 3188
17.Černý JakubPilný Pavel-8-2-8  0389
18.Makovský ZdeněkPražák Bohumil-314810 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Petříková Michaela40Handl Erich22
Černý Jakub22Chaloupek Petr22
Makovský Zdeněk22Pilný Pavel31
Herčík Lubomír13Pražák Bohumil04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy