Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice IVrchní
rozhodčí:
Pražák Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1011:33322:444TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadavý Ondřej
Chvátal Zdeněk
 
 
Vránová Helena
Stejskal Radek
 
 
-5-77-7 1301
2.Chaloupek Petr
Vanka Radek
 
 
Gargulák František
Hruban Vladimír
 
 
-4-1094-52302
3.Kadavý OndřejVránová Helena-8-1-9  0303
4.Pražák BohumilStejskal Radek-8-7-5  0304
5.Vanka RadekKunert Ladislav-5-8-6  0305
6.Chaloupek PetrGargulák František99-84 3115
7.Pražák BohumilVránová Helena4-5-9-4 1316
8.Chvátal ZdeněkStejskal Radek-5-6-1  0317
9.Chaloupek PetrKunert Ladislav6-7-91153227
10.Kadavý OndřejGargulák František-5-6-10  0328
11.Chvátal ZdeněkVránová Helena-4-4-4  0329
12.Chaloupek PetrStejskal Radek-511-5-5 13210
13.Kadavý OndřejKunert Ladislav-9-12-9  03  
14.Pražák BohumilGargulák František         
15.Chaloupek PetrVránová Helena         
16.Kadavý OndřejStejskal Radek         
17.Pražák BohumilKunert Ladislav         
18.Chvátal ZdeněkGargulák František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kadavý Ondřej02Vránová Helena30
Pražák Bohumil02Stejskal Radek30
Vanka Radek01Kunert Ladislav11
Chaloupek Petr21Gargulák František11
Chvátal Zdeněk02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BVrchní
rozhodčí:
Peller Marek
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:539:20 KK Konstruktiva Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Pavel
Peller Marek
 
 
Černý Jakub
Herčík Lubomír
 
 
     2301
2.Toman Bedřich
Ouroda František
 
 
Makovský Zdeněk
Vaňásek Jiří ml.
 
 
WO    3011
3.Bukovský PetrVaňásek Jiří ml.     2312
4.Toman BedřichHerčík Lubomír     1313
5.Peller MarekČerný Jakub     2314
6.Ouroda FrantišekMakovský ZdeněkWO    3024
7.Toman BedřichVaňásek Jiří ml.     2325
8.Peller MarekHerčík Lubomír     3035
9.Ouroda FrantišekČerný Jakub     3045
10.Bukovský PetrMakovský ZdeněkWO    3055
11.Peller MarekVaňásek Jiří ml.     3165
12.Ouroda FrantišekHerčík Lubomír     3275
13.Bukovský PetrČerný Jakub     3185
14.Toman BedřichMakovský ZdeněkWO    3095
15.Ouroda FrantišekVaňásek Jiří ml.     31105
16.Bukovský PetrHerčík Lubomír         
17.Toman BedřichČerný Jakub         
18.Peller MarekMakovský Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bukovský Petr11Vaňásek Jiří ml.22
Toman Bedřich02Herčík Lubomír12
Peller Marek21Černý Jakub12
Ouroda František30   
WO40WO04
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha JVrchní
rozhodčí:
Groh Alexander
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:32391:484TJ Zelená Liška C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benák Vít
Kratochvíl David
 
 
Hajný Josef
Pavlíček Ladislav
 
 
-4-5-3  0301
2.Groh Alexander
Černý Jiří
 
 
Samohejl Erich
Holštein Jaroslav
 
 
1545  3011
3.Benák VítPavlíček Ladislav107-156 3121
4.Černý JiříHajný Josef-897-7-62322
5.Groh AlexanderHolštein Jaroslav5-59-8-102323
6.Kratochvíl DavidSamohejl Erich-7-8-9  0324
7.Černý JiříPavlíček Ladislav-7-7-6  0325
8.Groh AlexanderHajný Josef7-10-9-9 1326
9.Kratochvíl DavidHolštein Jaroslav-3-5-8  0327
10.Benák VítSamohejl Erich810-77 3137
11.Groh AlexanderPavlíček Ladislav9-4-9-2 1338
12.Kratochvíl DavidHajný Josef-7-4-6  0339
13.Benák VítHolštein Jaroslav-5-26-2 13310
14.Černý JiříSamohejl Erich         
15.Kratochvíl DavidPavlíček Ladislav         
16.Benák VítHajný Josef         
17.Černý JiříHolštein Jaroslav         
18.Groh AlexanderSamohejl Erich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Benák Vít21Pavlíček Ladislav21
Černý Jiří02Hajný Josef30
Groh Alexander03Holštein Jaroslav30
Kratochvíl David03Samohejl Erich11



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha MVrchní
rozhodčí:
Šrytr Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:30664:620SF SKK EL Niňo Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šíp Martin
Koběrský Matěj
 
 
Frolík Jindřich
Pestr Luděk
 
 
-8-854-52301
2.Šrytr Petr
Brož Patrik
 
 
Mládek Bohuslav
Dušek Jiří
 
 
-9-1117103211
3.Šíp MartinMládek Bohuslav4910  3021
4.Brož PatrikFrolík Jindřich88-65 3131
5.Šrytr PetrPestr Luděk910-86 3141
6.Koběrský MatějDušek Jiří9-97-6-82342
7.Brož PatrikMládek Bohuslav1469  3052
8.Šrytr PetrFrolík Jindřich-5-4-5  0353
9.Koběrský MatějPestr Luděk-9-10-9  0354
10.Šíp MartinDušek Jiří10-1057 3164
11.Šrytr PetrMládek Bohuslav6-8-7-6 1365
12.Koběrský MatějFrolík Jindřich-9669 3175
13.Šíp MartinPestr Luděk766  3085
14.Brož PatrikDušek Jiří787  3095
15.Koběrský MatějMládek Bohuslav-1187-4-52396
16.Šíp MartinFrolík Jindřich-7-8-8  0397
17.Brož PatrikPestr Luděk-7-539-82398
18.Šrytr PetrDušek Jiří1295  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šíp Martin31Mládek Bohuslav22
Brož Patrik31Frolík Jindřich22
Šrytr Petr22Pestr Luděk22
Koběrský Matěj13Dušek Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje DVrchní
rozhodčí:
Trubl Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany DRozhodčí:Kára Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 4 Krč ; Za Obecním úřadem 354/7, Autobusem č. 293 ze stanice metra Budějovická. Autobus staví přímo před sokolovnou. Zastávka \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Nad Rybníky\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" (na znamení)Rozhodčí:Trubl Vladimír
Datum dle rozpisu14. 12. 2016 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:Fronk Václav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:33 TJ Sokol Nové Vysočany D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trubl Vladimír
Kára Jiří
 
 
Litomiský Petr
Erben Michal
 
 
     0301
2.Žerava Miroslav
Fronk Václav
 
 
Nováček Vladimír
Černý Martin
 
 
     0302
3.Žerava MiroslavLitomiský Petr     2303
4.Kára JiříErben Michal     3113
5.Fronk VáclavNováček Vladimír     1314
6.Trubl VladimírČerný Martin     3024
7.Kára JiříLitomiský Petr     0325
8.Fronk VáclavErben Michal     3035
9.Trubl VladimírNováček Vladimír     0336
10.Žerava MiroslavČerný Martin     3146
11.Fronk VáclavLitomiský Petr     1347
12.Trubl VladimírErben Michal     1348
13.Žerava MiroslavNováček Vladimír     0349
14.Kára JiříČerný Martin     3159
15.Trubl VladimírLitomiský Petr     03510
16.Žerava MiroslavErben Michal         
17.Kára JiříNováček Vladimír         
18.Fronk VáclavČerný Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Žerava Miroslav12Litomiský Petr40
Kára Jiří21Erben Michal12
Fronk Václav12Nováček Vladimír30
Trubl Vladimír13Černý Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita EVrchní
rozhodčí:
Krieger Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1018:33 TTC Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krieger Jan
Sochor David
 
 
Houček Jaroslav
Brýna Karel
 
 
     3210
2.Vokál Jan
Vokál Roman
 
 
Mutl David
Zahradník Václav
 
 
     1311
3.Vokál RomanHouček Jaroslav     1312
4.Vokál JanZahradník Václav     0313
5.Sochor DavidBrýna Karel     1314
6.Krieger JanMutl David     3024
7.Vokál JanHouček Jaroslav     0325
8.Sochor DavidZahradník Václav     0326
9.Krieger JanBrýna Karel     0327
10.Vokál RomanMutl David     3037
11.Sochor DavidHouček Jaroslav     0338
12.Krieger JanZahradník Václav     0339
13.Vokál RomanBrýna Karel     3149
14.Vokál JanMutl David     3059
15.Krieger JanHouček Jaroslav     03510
16.Vokál RomanZahradník Václav     03  
17.Vokál JanBrýna Karel         
18.Sochor DavidMutl David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vokál Roman21Houček Jaroslav40
Vokál Jan12Zahradník Václav30
Sochor David03Brýna Karel21
Krieger Jan13Mutl David03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy