Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FVrchní
rozhodčí:
Stejskal Radek
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:27588:576TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kunert Ladislav
Stejskal Radek
 
 
Zahradník Václav
Mutl David
 
 
10-8-412103210
2.Konopásek Luboš
Gargulák František
 
 
Brýna Karel
Houček Jaroslav
 
 
7-10-7363220
3.Kunert LadislavZahradník Václav-9-5-9  0321
4.Konopásek LubošHouček Jaroslav-5-158483231
5.Stejskal RadekBrýna Karel-7-897133241
6.Gargulák FrantišekMutl David-8104-3-62342
7.Konopásek LubošZahradník Václav-68-7883252
8.Stejskal RadekHouček Jaroslav6-59-4-32353
9.Gargulák FrantišekBrýna Karel9416  3063
10.Kunert LadislavMutl David9-778 3173
11.Stejskal RadekZahradník Václav-10858 3183
12.Gargulák FrantišekHouček Jaroslav-7-88-7 1384
13.Kunert LadislavBrýna Karel8-686 3194
14.Konopásek LubošMutl David4-5-77632104
15.Gargulák FrantišekZahradník Václav977  30  
16.Kunert LadislavHouček Jaroslav         
17.Konopásek LubošBrýna Karel         
18.Stejskal RadekMutl David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kunert Ladislav21Zahradník Václav12
Konopásek Luboš30Houček Jaroslav21
Stejskal Radek21Brýna Karel03
Gargulák František12Mutl David12



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita EVrchní
rozhodčí:
Krieger Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:36641:640nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koutník Roman
Krieger Jan
 
 
Litomiský Petr
Erben Michal
 
 
10-6-88-92301
2.Vokál Roman
Vokál Jan
 
 
Černý Martin
Nováček Vladimír
 
 
311-99 3111
3.Vokál JanLitomiský Petr-8-8-7  0312
4.Vokál RomanErben Michal6-85-873222
5.Krieger JanNováček Vladimír-7-8-2  0323
6.Koutník RomanČerný Martin-610-7-8 1324
7.Vokál RomanLitomiský Petr47-84 3134
8.Krieger JanErben Michal9-9-6-9 1335
9.Koutník RomanNováček Vladimír-87-7-4 1336
10.Vokál JanČerný Martin896  3046
11.Krieger JanLitomiský Petr-10-4-5  0347
12.Koutník RomanErben Michal-810-7-8 1348
13.Vokál JanNováček Vladimír85-9-663258
14.Vokál RomanČerný Martin48-87 3168
15.Koutník RomanLitomiský Petr-65-6-6 1369
16.Vokál JanErben Michal8-5510 3179
17.Vokál RomanNováček Vladimír116-106 3189
18.Krieger JanČerný Martin9101  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vokál Jan31Litomiský Petr31
Vokál Roman40Erben Michal22
Krieger Jan13Nováček Vladimír22
Koutník Roman04Černý Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje DVrchní
rozhodčí:
Trubl Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice GRozhodčí:Trubl Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 4 Krč ; Za Obecním úřadem 354/7, Autobusem č. 293 ze stanice metra Budějovická. Autobus staví přímo před sokolovnou. Zastávka \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Nad Rybníky\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" (na znamení)Rozhodčí:Kára Jiří
Datum dle rozpisu11. 01. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:50Rozhodčí:Žerava Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1026:35562:587TJ Lokomotiva Vršovice G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trubl Vladimír
Kára Jiří
 
 
Frolík Jindřich
Pestr Luděk
 
 
-8-9-8  0301
2.Žerava Miroslav
Fronk Václav
 
 
Hanek Stanislav st.
Kuděj Petr
 
 
-712-7893211
3.Žerava MiroslavKuděj Petr89-59 3121
4.Kára JiříHanek Stanislav st.-124-67103231
5.Fronk VáclavFrolík Jindřich977  3041
6.Trubl VladimírPestr Luděk-8-7-7  0342
7.Kára JiříKuděj Petr-8-5-4  0343
8.Fronk VáclavHanek Stanislav st.916  3053
9.Trubl VladimírFrolík Jindřich-4910-7-92354
10.Žerava MiroslavPestr Luděk-9-7-6  0355
11.Fronk VáclavKuděj Petr744  3065
12.Trubl VladimírMládek Bohuslav946  3075
13.Žerava MiroslavFrolík Jindřich-10-13-5  0376
14.Kára JiříPestr Luděk6-7-99-52377
15.Trubl VladimírKuděj Petr-10-11-9  0378
16.Žerava MiroslavMládek Bohuslav-6-104-4 1379
17.Kára JiříFrolík Jindřich-8-9-12  03710
18.Fronk VáclavPestr Luděk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žerava Miroslav13Kuděj Petr22
Kára Jiří13Hanek Stanislav st.02
Fronk Václav30Frolík Jindřich31
Trubl Vladimír13Pestr Luděk30
   Mládek Bohuslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha MVrchní
rozhodčí:
Novotný Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2017 00:00 Začátek
utkání
20:10Konec
utkání
22:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:34671:685SF SKK EL Niňo Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brož Patrik
Gajda Jonáš
 
 
Hajný Josef
Pavlíček Ladislav
 
 
-9-8-4  0301
2.Šíp Martin
Koběrský Matěj
 
 
Konopa Josef
Krieger Karel
 
 
6-91011 3111
3.Šíp MartinKonopa Josef5916  3021
4.Koběrský MatějHajný Josef-6-6-7  0322
5.Gajda JonášKrieger Karel10-6910 3132
6.Brož PatrikPavlíček Ladislav815-8-9-92333
7.Koběrský MatějKonopa Josef-11-713-21 1334
8.Gajda JonášHajný Josef-8-3-12  0335
9.Brož PatrikKrieger Karel-812-8-0 1336
10.Šíp MartinPavlíček Ladislav-1159-883246
11.Gajda JonášKonopa Josef-3109-1333256
12.Brož PatrikHajný Josef88-910 3166
13.Šíp MartinKrieger Karel78-67 3176
14.Koběrský MatějPavlíček Ladislav-76-89103286
15.Brož PatrikKonopa Josef-10-6-9  0387
16.Šíp MartinHajný Josef4-9-7373297
17.Koběrský MatějKrieger Karel-4886 31107
18.Gajda JonášPavlíček Ladislav-711   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šíp Martin40Konopa Josef22
Koběrský Matěj22Hajný Josef22
Gajda Jonáš21Krieger Karel13
Brož Patrik13Pavlíček Ladislav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha JVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:14468:384TTC Elizza Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benák Jan
Rochowanski Jan
 
 
Černý Jakub
Herčík Lubomír
 
 
-5889 3110
2.Benák Vít
Průša Ondřej
 
 
Makovský Zdeněk
Štěpánek Tomáš
 
 
759  3020
3.Benák JanHerčík Lubomír7-12-10993230
4.Benák VítMakovský Zdeněk94-9-893240
5.Průša OndřejŠtěpánek Tomáš3-79-8-102341
6.Rochowanski JanČerný Jakub-85-58113251
7.Benák VítHerčík Lubomír2-667 3161
8.Průša OndřejMakovský Zdeněk799  3071
9.Rochowanski JanŠtěpánek Tomáš-8585 3181
10.Benák JanČerný Jakub593  3091
11.Průša OndřejHerčík Lubomír7-8-107632101
12.Rochowanski JanMakovský Zdeněk898  30  
13.Benák JanŠtěpánek Tomáš         
14.Benák VítČerný Jakub         
15.Rochowanski JanHerčík Lubomír         
16.Benák JanMakovský Zdeněk         
17.Benák VítŠtěpánek Tomáš         
18.Průša OndřejČerný Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Benák Jan20Herčík Lubomír03
Benák Vít20Makovský Zdeněk02
Průša Ondřej21Štěpánek Tomáš11
Rochowanski Jan20Černý Jakub02



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BVrchní
rozhodčí:
Peller Marek
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:15497:377KK Konstruktiva Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ouroda František
Toman Bedřich
 
 
Pražák Bohumil
Kadavý Ondřej
 
 
5-955 3110
2.Bukovský Petr
Peller Marek
 
 
Chaloupek Petr
Handl Erich
 
 
5-9-6-6 1311
3.Bukovský PetrHandl Erich76-7-7-72312
4.Peller MarekChaloupek Petr-546-783222
5.Ouroda FrantišekPražák Bohumil556  3032
6.Toman BedřichKadavý Ondřej4-829 3142
7.Peller MarekHandl Erich5-66-7-102343
8.Ouroda FrantišekChaloupek Petr3106  3053
9.Toman BedřichPražák Bohumil985  3063
10.Bukovský PetrKadavý Ondřej69-412 3173
11.Ouroda FrantišekHandl Erich54-77 3183
12.Toman BedřichChaloupek Petr1262  3093
13.Bukovský PetrPražák Bohumil356  30103
14.Peller MarekKadavý Ondřej         
15.Toman BedřichHandl Erich         
16.Bukovský PetrChaloupek Petr         
17.Peller MarekPražák Bohumil         
18.Ouroda FrantišekKadavý Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bukovský Petr21Handl Erich21
Peller Marek11Chaloupek Petr03
Ouroda František30Pražák Bohumil03
Toman Bedřich30Kadavý Ondřej02
NE

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy