Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BVrchní
rozhodčí:
Peller Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:34451:530TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ouroda František
Bukovský Petr
 
 
Jágr Martin
Konopásek Luboš
 
 
10-4-4-5 1301
2.Černý Pavel
Peller Marek
 
 
Gargulák František
Kunert Ladislav
 
 
10-7-6-4 1302
3.Černý PavelJágr Martin-9-8-4  0303
4.Bukovský PetrKonopásek Luboš-6-10-6  0304
5.Peller MarekGargulák František-4-5-7  0305
6.Ouroda FrantišekKunert Ladislav438  3015
7.Bukovský PetrJágr Martin-7-5-8  0316
8.Peller MarekKonopásek Luboš10-8-7-4 1317
9.Ouroda FrantišekGargulák František928  3027
10.Černý PavelKunert Ladislav-11-3-7  0328
11.Peller MarekJágr Martin-9-7-7  0329
12.Ouroda FrantišekKonopásek Luboš-10-58843239
13.Černý PavelGargulák František6-588 3149
14.Bukovský PetrKunert Ladislav-79912 3159
15.Ouroda FrantišekJágr Martin7-117-6-923510
16.Černý PavelKonopásek Luboš         
17.Bukovský PetrGargulák František         
18.Peller MarekKunert Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Černý Pavel12Jágr Martin40
Bukovský Petr12Konopásek Luboš21
Peller Marek03Gargulák František12
Ouroda František31Kunert Ladislav12
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice IVrchní
rozhodčí:
Kadavý Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:6391:255Slovan KST Bohnice I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Handl Erich
Handlová Natálie
 
 
Groh Alexander
Špinar Michal
 
 
979  3010
2.Chaloupek Petr
Pilný Pavel
 
 
Šedivý Stanislav
Černý Jiří
 
 
210-87 3120
3.Handl ErichGroh Alexander-66-5-9 1321
4.Chaloupek PetrŠpinar Michal543  3031
5.Handlová NatálieČerný Jiří1057  3041
6.Pilný PavelŠedivý Stanislav-88-10773251
7.Chaloupek PetrGroh Alexander865  3061
8.Handlová NatálieŠpinar Michal10106  3071
9.Pilný PavelČerný Jiří251  3081
10.Handl ErichŠedivý Stanislav663  3091
11.Handlová NatálieGroh Alexander572  30101
12.Pilný PavelŠpinar Michal         
13.Handl ErichČerný Jiří         
14.Chaloupek PetrŠedivý Stanislav         
15.Pilný PavelGroh Alexander         
16.Handl ErichŠpinar Michal         
17.Chaloupek PetrČerný Jiří         
18.Handlová NatálieŠedivý Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Handl Erich11Groh Alexander12
Chaloupek Petr20Špinar Michal02
Handlová Natálie30Černý Jiří02
Pilný Pavel20Šedivý Stanislav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice IVrchní
rozhodčí:
Černý Jakub
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha MRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2017 18:30 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:37709:698Avia Čakovice I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šišková Gabriela
Dvořáková Anna
 
 
Brož Patrik
Gajda Jonáš
 
 
47-7-793210
2.Herčík Lubomír
Černý Jakub
 
 
Šrytr Petr
Šíp Martin
 
 
64-86 3120
3.Černý JakubŠíp Martin-6-69-8 1321
4.Herčík LubomírBrož Patrik-5-79-14 1322
5.Dvořáková AnnaGajda Jonáš-9996 3132
6.Šišková GabrielaŠrytr Petr-4411-1083242
7.Herčík LubomírŠíp Martin-8-8-9  0343
8.Dvořáková AnnaBrož Patrik7-89-7-92344
9.Šišková GabrielaGajda Jonáš-8796 3154
10.Černý JakubŠrytr Petr-9-991063264
11.Dvořáková AnnaŠíp Martin56-6-9-92365
12.Šišková GabrielaBrož Patrik794  3075
13.Černý JakubGajda Jonáš-99104 3185
14.Herčík LubomírŠrytr Petr-4556 3195
15.Šišková GabrielaŠíp Martin-8-3-7  0396
16.Černý JakubBrož Patrik9-8-5-9 1397
17.Herčík LubomírGajda Jonáš12-69-6-52398
18.Dvořáková AnnaŠrytr Petr-10-357832108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Černý Jakub22Šíp Martin40
Herčík Lubomír13Brož Patrik31
Dvořáková Anna22Gajda Jonáš13
Šišková Gabriela31Šrytr Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška CVrchní
rozhodčí:
Hajný Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:9399:286TJ Zelená Liška C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hajný Josef
Pavlíček Ladislav
 
 
Fronk Václav
Kára Jiří
 
 
2810  3010
2.Konopa Josef
Samohejl Erich
 
 
Trubl Vladimír
Špaček Václav
 
 
449  3020
3.Pavlíček LadislavFronk Václav899  3030
4.Konopa JosefTrubl Vladimír-99-6303240
5.Samohejl ErichKára Jiří-88-9983250
6.Hajný JosefŠpaček Václav-64-8473260
7.Konopa JosefFronk Václav-7967 3170
8.Samohejl ErichTrubl Vladimír-6758 3180
9.Hajný JosefKára Jiří-9674 3190
10.Pavlíček LadislavŠpaček Václav643  30100
11.Samohejl ErichFronk Václav         
12.Hajný JosefTrubl Vladimír         
13.Pavlíček LadislavKára Jiří         
14.Konopa JosefŠpaček Václav         
15.Hajný JosefFronk Václav         
16.Pavlíček LadislavTrubl Vladimír         
17.Konopa JosefKára Jiří         
18.Samohejl ErichŠpaček Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pavlíček Ladislav20Fronk Václav02
Konopa Josef20Trubl Vladimír02
Samohejl Erich20Kára Jiří02
Hajný Josef20Špaček Václav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice GVrchní
rozhodčí:
Mládek Bohuslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:33644:625TJ Lokomotiva Vršovice G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frolík Jindřich
Mládek Bohuslav
 
 
Koutník Roman
Vokál Roman
 
 
6810  3010
2.Dušek Jiří
Lexa Karel
 
 
Krieger Jan
Najbertová Lucie
 
 
7-78-873220
3.Mládek BohuslavVokál Roman-811-9-6 1321
4.Frolík JindřichKoutník Roman-9-96893231
5.Dušek JiříKrieger Jan88-4-5-62332
6.Lexa KarelNajbertová Lucie88-68 3142
7.Frolík JindřichVokál Roman88-84 3152
8.Dušek JiříKoutník Roman-54-10343262
9.Lexa KarelKrieger Jan3146  3072
10.Mládek BohuslavNajbertová Lucie-10-75-8 1373
11.Dušek JiříVokál Roman-6-6-12  0374
12.Lexa KarelKoutník Roman9-87-12-32375
13.Mládek BohuslavKrieger Jan458  3085
14.Frolík JindřichNajbertová Lucie-8-3-6  0386
15.Lexa KarelVokál Roman-8-5-13  0387
16.Mládek BohuslavKoutník Roman364  3097
17.Frolík JindřichKrieger Jan-11-4-8  0398
18.Dušek JiříNajbertová Lucie-18510 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mládek Bohuslav22Vokál Roman31
Frolík Jindřich22Koutník Roman13
Dušek Jiří22Krieger Jan22
Lexa Karel22Najbertová Lucie22



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany DVrchní
rozhodčí:
Erben Michal
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1017:35398:525TTC Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Martin
Černý Václav
 
 
Bárta Vít
Brýna Karel
 
 
-4-3-6  0301
2.Litomiský Petr
Erben Michal
 
 
Houček Jaroslav
Zahradník Václav
 
 
7-109-583211
3.Černý VáclavHouček Jaroslav-8-3-5  0312
4.Litomiský PetrZahradník Václav6-98-8-82313
5.Erben MichalBrýna Karel10-2117 3123
6.Černý MartinBárta Vít6-995 3133
7.Litomiský PetrHouček Jaroslav-12-9-10  0334
8.Erben MichalZahradník Václav-9-6-10  0335
9.Černý MartinBrýna Karel910-810 3145
10.Černý VáclavBárta Vít-5-3-0  0346
11.Erben MichalHouček Jaroslav-3-4-3  0347
12.Černý MartinZahradník Václav-1-2-2  0348
13.Nováček VladimírBrýna Karel-7-7-7  0349
14.Litomiský PetrBárta Vít496  3059
15.Černý MartinHouček Jaroslav-6-6-6  03510
16.Nováček VladimírZahradník Václav-6-5-4  03  
17.Litomiský PetrBrýna Karel         
18.Erben MichalBárta Vít         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černý Václav02Houček Jaroslav40
Litomiský Petr12Zahradník Václav30
Erben Michal12Brýna Karel12
Černý Martin22Bárta Vít12
Nováček Vladimír01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy