Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:12461:358TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kunert Ladislav
Stejskal Radek
 
 
Litomiský Petr
Erben Michal
 
 
858  3010
2.Konopásek Luboš
Gargulák František
 
 
Černý Martin
Nováček Vladimír
 
 
8812  3020
3.Kunert LadislavErben Michal645  3030
4.Konopásek LubošLitomiský Petr6-6-6-8 1331
5.Stejskal RadekČerný Martin-9456 3141
6.Gargulák FrantišekNováček Vladimír-5356 3151
7.Konopásek LubošErben Michal11-976 3161
8.Stejskal RadekLitomiský Petr-8-579-62362
9.Gargulák FrantišekČerný Martin3311  3072
10.Kunert LadislavNováček Vladimír585  3082
11.Stejskal RadekErben Michal886  3092
12.Gargulák FrantišekLitomiský Petr-6-511-5 1393
13.Kunert LadislavČerný Martin973  30103
14.Konopásek LubošNováček Vladimír         
15.Gargulák FrantišekErben Michal         
16.Kunert LadislavLitomiský Petr         
17.Konopásek LubošČerný Martin         
18.Stejskal RadekNováček Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kunert Ladislav30Erben Michal03
Konopásek Luboš11Litomiský Petr30
Stejskal Radek21Černý Martin03
Gargulák František21Nováček Vladimír02



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha CVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:44Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:19517:419TTC Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zahradník Václav
Mutl David
 
 
Hanek Stanislav st.
Mládek Bohuslav
 
 
847  3010
2.Poulíček Jaroslav
Brýna Karel
 
 
Dušek Jiří
Lexa Karel
 
 
10-7-5-5 1311
3.Poulíček JaroslavMládek Bohuslav-9-8-7  0312
4.Mutl DavidLexa Karel-77-11-3 1313
5.Brýna KarelDušek Jiří3126  3023
6.Zahradník VáclavHanek Stanislav st.681  3033
7.Mutl DavidMládek Bohuslav-8697 3143
8.Brýna KarelLexa Karel-5-956-72344
9.Zahradník VáclavDušek Jiří1-963 3154
10.Poulíček JaroslavHanek Stanislav st.1058  3064
11.Brýna KarelMládek Bohuslav-91010-793274
12.Zahradník VáclavLexa Karel4-9-47103284
13.Poulíček JaroslavDušek Jiří7-676 3194
14.Mutl DavidHanek Stanislav st.WO    30104
15.Zahradník VáclavMládek Bohuslav         
16.Poulíček JaroslavLexa Karel         
17.Mutl DavidDušek Jiří         
18.Brýna KarelHanek Stanislav st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Poulíček Jaroslav21Mládek Bohuslav12
Mutl David11Lexa Karel21
Brýna Karel21Dušek Jiří03
Zahradník Václav30Hanek Stanislav st.02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita EVrchní
rozhodčí:
Krieger Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:36572:620TJ Zelená Liška C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krieger Jan
Sochor David
 
 
Krieger Karel
Konopa Josef
 
 
-7-8-8  0301
2.Vokál Roman
Koutník Roman
 
 
Hajný Josef
Pavlíček Ladislav
 
 
-889-9-72302
3.Vokál RomanKonopa Josef-97108 3112
4.Koutník RomanHajný Josef-5-4810-62313
5.Krieger JanKrieger Karel-96-6-7 1314
6.Sochor DavidPavlíček Ladislav-9-6-6  0315
7.Koutník RomanKonopa Josef-67-9-8 1316
8.Krieger JanHajný Josef-8710-1183226
9.Sochor DavidKrieger Karel949  3036
10.Vokál RomanPavlíček Ladislav9910  3046
11.Krieger JanKonopa Josef-8-8-7  0347
12.Sochor DavidHajný Josef7-9-7-8 1348
13.Vokál RomanKrieger Karel-8-691053258
14.Koutník RomanPavlíček Ladislav-4-8-9  0359
15.Sochor DavidKonopa Josef3-477 3169
16.Vokál RomanHajný Josef9107  3079
17.Koutník RomanKrieger Karel-8-4-4  03710
18.Krieger JanPavlíček Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vokál Roman40Konopa Josef22
Koutník Roman04Hajný Josef22
Krieger Jan12Krieger Karel22
Sochor David22Pavlíček Ladislav21



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje DVrchní
rozhodčí:
Trnka Miloš
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice IRozhodčí:Kára Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 4 Krč ; Za Obecním úřadem 354/7, Autobusem č. 293 ze stanice metra Budějovická. Autobus staví přímo před sokolovnou. Zastávka \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Nad Rybníky\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" (na znamení)Rozhodčí:Trubl Vladimír
Datum dle rozpisu25. 01. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:Baťka Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:34480:522Avia Čakovice I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trubl Vladimír
Baťka Petr
 
 
Šišková Gabriela
Makovský Zdeněk
 
 
-87-9-5 1301
2.Fronk Václav
Špaček Václav
 
 
Vaňásek Jiří ml.
Černý Jakub
 
 
-10-78-5 1302
3.Baťka PetrVaňásek Jiří ml.-4310-4-82303
4.Fronk VáclavMakovský Zdeněk54-88 3113
5.Špaček VáclavŠišková Gabriela-5-7-8  0314
6.Trubl VladimírČerný Jakub-7-4-5  0315
7.Fronk VáclavVaňásek Jiří ml.9-789 3125
8.Špaček VáclavMakovský Zdeněk-10-4-9  0326
9.Trubl VladimírŠišková Gabriela-9-86-9 1327
10.Baťka PetrČerný Jakub-85-6-6 1328
11.Špaček VáclavVaňásek Jiří ml.-7-8-9  0329
12.Trubl VladimírMakovský Zdeněk6-667 3139
13.Baťka PetrŠišková Gabriela-6963 3149
14.Fronk VáclavČerný Jakub789  3059
15.Trubl VladimírVaňásek Jiří ml.3-7-5-9 13510
16.Baťka PetrMakovský Zdeněk         
17.Fronk VáclavŠišková Gabriela         
18.Špaček VáclavČerný Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Baťka Petr12Vaňásek Jiří ml.31
Fronk Václav30Makovský Zdeněk12
Špaček Václav03Šišková Gabriela21
Trubl Vladimír13Černý Jakub21



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha MVrchní
rozhodčí:
Šrytr Petr
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:19553:467SF SKK EL Niňo Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tkačík Ján
Šíp Martin
 
 
Chaloupek Petr
Handl Erich
 
 
-9-8109103210
2.Gajda Jonáš
Šrytr Petr
 
 
Pražák Bohumil
Kadavý Ondřej
 
 
-7-82-6 1311
3.Šíp MartinHandl Erich-9-89-10 1312
4.Gajda JonášChaloupek Petr71114  3022
5.Šrytr PetrKadavý Ondřej-6448 3132
6.Tkačík JánPražák Bohumil368  3042
7.Gajda JonášHandl Erich-12-119963252
8.Šrytr PetrChaloupek Petr-10-117553262
9.Tkačík JánKadavý Ondřej544  3072
10.Šíp MartinPražák Bohumil613-77 3182
11.Šrytr PetrHandl Erich7-6-89-82383
12.Tkačík JánChaloupek Petr106-89 3193
13.Šíp MartinKadavý Ondřej28-139 31103
14.Gajda JonášPražák Bohumil659  30  
15.Tkačík JánHandl Erich         
16.Šíp MartinChaloupek Petr         
17.Gajda JonášKadavý Ondřej         
18.Šrytr PetrPražák Bohumil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šíp Martin21Handl Erich21
Gajda Jonáš20Chaloupek Petr03
Šrytr Petr21Kadavý Ondřej03
Tkačík Ján30Pražák Bohumil02



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha JVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:19502:450TTC Elizza Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benák Vít
Průša Ondřej
 
 
Toman Bedřich
Bukovský Petr
 
 
11-7-8993210
2.Benák Jan
Rochowanski Jan
 
 
Černý Pavel
Peller Marek
 
 
5-85-563220
3.Benák JanToman Bedřich989  3030
4.Benák VítBukovský Petr-9779 3140
5.Průša OndřejČerný Pavel743  3050
6.Rochowanski JanPeller Marek485  3060
7.Benák VítToman Bedřich-7-2-6  0361
8.Průša OndřejBukovský Petr7-8-81093271
9.Rochowanski JanČerný Pavel-6-989-122372
10.Benák JanPeller Marek108-98 3182
11.Průša OndřejToman Bedřich8-7-61093292
12.Rochowanski JanBukovský Petr6-8-9-0 1393
13.Benák JanČerný Pavel911  30103
14.Benák VítPeller Marek         
15.Rochowanski JanToman Bedřich         
16.Benák JanBukovský Petr         
17.Benák VítČerný Pavel         
18.Průša OndřejPeller Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Benák Jan30Toman Bedřich12
Benák Vít11Bukovský Petr12
Průša Ondřej30Černý Pavel12
Rochowanski Jan12Peller Marek02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy