Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha JVrchní
rozhodčí:
Vohradský Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1020:34475:522TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Burka Václav
Kratochvíl David
 
 
Kunert Ladislav
Gargulák František
 
 
-2-8-6  0301
2.Sloup Richard
Černý Jiří
 
 
Charvátová Zuzana
Hruban Vladimír
 
 
97-106 3111
3.Burka VáclavKunert Ladislav-4-10-7  0312
4.Kratochvíl DavidGargulák František-6-13-8  0313
5.Černý JiříHruban Vladimír78-43 3123
6.Sloup RichardCharvátová Zuzana576  3033
7.Kratochvíl DavidKunert Ladislav-11-9-7  0334
8.Černý JiříGargulák František-6-12-3  0335
9.Sloup RichardHruban Vladimír81-118 3145
10.Burka VáclavCharvátová Zuzana79-99 3155
11.Černý JiříKunert Ladislav-7-8-6  0356
12.Sloup RichardGargulák František-9-6-3  0357
13.Burka VáclavHruban Vladimír-10-79-9 1358
14.Kratochvíl DavidCharvátová Zuzana745  3068
15.Sloup RichardKunert Ladislav-7-79-7 1369
16.Burka VáclavGargulák František-8-9-6  03610
17.Kratochvíl DavidHruban Vladimír         
18.Černý JiříCharvátová Zuzana         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Burka Václav13Kunert Ladislav40
Kratochvíl David12Gargulák František40
Černý Jiří12Hruban Vladimír12
Sloup Richard22Charvátová Zuzana03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BVrchní
rozhodčí:
Peller Marek
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha MRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:35724:677nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ouroda František
Toman Bedřich
 
 
Gajda Jonáš
Khozeuly Yedil
 
 
-115-9-8 1301
2.Černý Pavel
Peller Marek
 
 
Šíp Martin
Šrytr Petr
 
 
5-77-1083211
3.Bukovský PetrŠíp Martin-5-10912-82312
4.Toman BedřichGajda Jonáš129-11-8-82313
5.Černý PavelKhozeuly Yedil-4629 3123
6.Ouroda FrantišekŠrytr Petr988  3033
7.Peller MarekŠíp Martin-4-969-72334
8.Černý PavelGajda Jonáš5-9-10793244
9.Ouroda FrantišekKhozeuly Yedil-9121012 3154
10.Bukovský PetrŠrytr Petr2-64-9-92355
11.Černý PavelŠíp Martin-8-12-13  0356
12.Ouroda FrantišekGajda Jonáš1013  3066
13.Bukovský PetrKhozeuly Yedil55-910 3176
14.Peller MarekŠrytr Petr6410  3086
15.Ouroda FrantišekŠíp Martin-6-712-9 1387
16.Bukovský PetrGajda Jonáš-9-13-10  0388
17.Peller MarekKhozeuly Yedil6-746 3198
18.Černý PavelŠrytr Petr6-5-3-5 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bukovský Petr13Šíp Martin40
Toman Bedřich01Gajda Jonáš22
Černý Pavel22Khozeuly Yedil04
Ouroda František31Šrytr Petr22
Peller Marek21   
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice IVrchní
rozhodčí:
Kadavý Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:32611:507Slovan KST Bohnice I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Handlová Natálie
Vanka Radek
 
 
Kára Jiří
Žerava Miroslav
 
 
-11557 3110
2.Kadavý Ondřej
Chvátal Zdeněk
 
 

 
 
WO    3020
3.Kadavý OndřejTrubl Vladimír5-6-7-7 1321
4.Vanka RadekŽerava Miroslav-7-2-11  0322
5.Chvátal ZdeněkKára Jiří-6-4-11  0323
6.Handlová NatálieWO    3033
7.Vanka RadekTrubl Vladimír-6-6-9  0334
8.Chvátal ZdeněkŽerava Miroslav-10-8-8  0335
9.Handlová NatálieKára Jiří8-89-8103245
10.Kadavý OndřejWO    3055
11.Chvátal ZdeněkTrubl Vladimír-7-49-6 1356
12.Handlová NatálieŽerava Miroslav-88-9693266
13.Kadavý OndřejKára Jiří9-38-10-92367
14.Vanka RadekWO    3077
15.Handlová NatálieTrubl Vladimír-888-673287
16.Kadavý OndřejŽerava Miroslav9-6107 3197
17.Vanka RadekKára Jiří-8-9-7  0398
18.Chvátal ZdeněkWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kadavý Ondřej12Trubl Vladimír31
Vanka Radek03Žerava Miroslav22
Chvátal Zdeněk03Kára Jiří31
Handlová Natálie30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice IVrchní
rozhodčí:
Petříková Michaela
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:18519:442Avia Čakovice I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Jakub
Herčík Lubomír
 
 
Najbertová Lucie
Vokál Jan
 
 
-7-84753210
2.Štěpánek Tomáš
Petříková Michaela
 
 
Bečan Martin
Koutník Roman
 
 
799  3020
3.Herčík LubomírKoutník Roman-9-107-7 1321
4.Černý JakubNajbertová Lucie-5987 3131
5.Štěpánek TomášVokál Jan-9-7-9  0332
6.Petříková MichaelaBečan Martin165  3042
7.Černý JakubKoutník Roman7115  3052
8.Štěpánek TomášNajbertová Lucie11105  3062
9.Petříková MichaelaVokál Jan-6-6-3  0363
10.Herčík LubomírBečan Martin622  3073
11.Štěpánek TomášKoutník Roman-9-795-42374
12.Petříková MichaelaNajbertová Lucie6116  3084
13.Herčík LubomírVokál Jan-388-9-72385
14.Černý JakubBečan Martin857  3095
15.Petříková MichaelaKoutník Roman1188  30105
16.Herčík LubomírNajbertová Lucie4-91010 31  
17.Černý JakubVokál Jan         
18.Štěpánek TomášBečan Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Herčík Lubomír12Koutník Roman22
Černý Jakub30Najbertová Lucie03
Štěpánek Tomáš12Vokál Jan30
Petříková Michaela31Bečan Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška CVrchní
rozhodčí:
Krieger Karel
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1010:31306:439TTC Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
Samohejl Erich
 
 
Zahradník Václav
Mutl David
 
 
WO    0301
2.Hajný Josef
Krieger Karel
 
 
Brýna Karel
Houček Jaroslav
 
 
8-10912 3111
3.Zahradník VáclavWO    0312
4.Samohejl ErichHouček Jaroslav-12-8-6  0313
5.Krieger KarelBrýna Karel9910  3023
6.Hajný JosefMutl David-67-9-8 1324
7.Samohejl ErichZahradník Václav-8-15-7  0325
8.Krieger KarelHouček Jaroslav-8-6-8  0326
9.Hajný JosefBrýna Karel-96-98-102327
10.Mutl DavidWO    0328
11.Krieger KarelZahradník Václav-8-14-8  0329
12.Hajný JosefHouček Jaroslav3-6-10-7 13210
13.Brýna Karel         
14.Samohejl ErichMutl David         
15.Hajný JosefZahradník Václav         
16.Houček Jaroslav         
17.Samohejl ErichBrýna Karel         
18.Krieger KarelMutl David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Samohejl Erich02Zahradník Václav20
Krieger Karel12Houček Jaroslav30
Hajný Josef03Brýna Karel11
   Mutl David10
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice GVrchní
rozhodčí:
Mládek Bohuslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:28608:537TJ Lokomotiva Vršovice G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mládek Bohuslav
Pestr Luděk
 
 

 
 
WO    3010
2.Dušek Jiří
Lexa Karel
 
 
Erben Michal
Nováček Vladimír
 
 
-710-7663220
3.Mládek BohuslavErben Michal-5-1314-8 1321
4.Pestr LuděkNováček Vladimír7-879 3131
5.Dušek JiříČerný Václav758  3041
6.Lexa KarelLitomiský Petr-6-657-82342
7.Pestr LuděkErben Michal585  3052
8.Dušek JiříNováček Vladimír-99-6-3 1353
9.Lexa KarelČerný Václav-8353 3163
10.Mládek BohuslavLitomiský Petr10-4-8-8 1364
11.Dušek JiříErben Michal-8-11-8  0365
12.Lexa KarelNováček Vladimír7-1095 3175
13.Mládek BohuslavČerný Václav637  3085
14.Pestr LuděkLitomiský Petr-7-9-6  0386
15.Lexa KarelErben Michal979  3096
16.Mládek BohuslavNováček Vladimír-11-6-9  0397
17.Pestr LuděkČerný Václav-1066-7632107
18.Dušek JiříLitomiský Petr-610-7-5 13  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Mládek Bohuslav13Erben Michal22
Pestr Luděk31Nováček Vladimír22
Dušek Jiří12Černý Václav04
Lexa Karel31Litomiský Petr30
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy