Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:20559:485TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kunert Ladislav
Stejskal Radek
 
 
Mládek Bohuslav
Pestr Luděk
 
 
-7814-993210
2.Vránová Helena
Gargulák František
 
 
Lexa Karel
Dušek Jiří
 
 
6-6-9-9 1311
3.Kunert LadislavMládek Bohuslav-88512 3121
4.Vránová HelenaPestr Luděk912-710 3131
5.Gargulák FrantišekLexa Karel3-78-993241
6.Stejskal RadekDušek Jiří858  3051
7.Vránová HelenaMládek Bohuslav10-8-97-92352
8.Gargulák FrantišekPestr Luděk453  3062
9.Stejskal RadekLexa Karel9-8-11-9 1363
10.Kunert LadislavDušek Jiří-1197-563273
11.Gargulák FrantišekMládek Bohuslav77-99 3183
12.Stejskal RadekPestr Luděk653  3093
13.Kunert LadislavLexa Karel-1110-109832103
14.Vránová HelenaDušek Jiří957  30  
15.Stejskal RadekMládek Bohuslav         
16.Kunert LadislavPestr Luděk         
17.Vránová HelenaLexa Karel         
18.Gargulák FrantišekDušek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kunert Ladislav30Mládek Bohuslav12
Vránová Helena11Pestr Luděk03
Gargulák František30Lexa Karel12
Stejskal Radek21Dušek Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany DVrchní
rozhodčí:
Černý Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1018:34419:499TJ Zelená Liška C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nováček Vladimír
Erben Michal
 
 
Hajný Josef
Pavlíček Ladislav
 
 
86-69 3110
2.Černý Václav
Černý Martin
 
 
Krieger Karel
Samohejl Erich
 
 
-4-10-2  0311
3.Černý MartinKrieger Karel8-5-9-4 1312
4.Černý VáclavHajný Josef-5-9-6  0313
5.Erben MichalPavlíček Ladislav-7838 3123
6.Nováček VladimírSamohejl Erich6-783 3133
7.Černý VáclavKrieger Karel-1-4-3  0334
8.Erben MichalHajný Josef-6567 3144
9.Nováček VladimírPavlíček Ladislav764  3054
10.Černý MartinSamohejl Erich-9-13-4  0355
11.Erben MichalKrieger Karel-9-7-7  0356
12.Nováček VladimírHajný Josef-87-9-9 1357
13.Černý MartinPavlíček Ladislav-7-5-7  0358
14.Černý VáclavSamohejl Erich-9-4-3  0359
15.Nováček VladimírKrieger Karel-119-5-7 13510
16.Černý MartinHajný Josef-10-4-7  03  
17.Černý VáclavPavlíček Ladislav         
18.Erben MichalSamohejl Erich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černý Martin03Krieger Karel40
Černý Václav03Hajný Josef21
Erben Michal21Pavlíček Ladislav12
Nováček Vladimír22Samohejl Erich21



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha CVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:47Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:21535:469TTC Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Houček Jaroslav
Brýna Karel
 
 
Černý Jakub
Herčík Lubomír
 
 
-88-10-9 1301
2.Poulíček Jaroslav
Bárta Vít
 
 
Makovský Zdeněk
Štěpánek Tomáš
 
 
-8-911-10 1302
3.Brýna KarelHerčík Lubomír-5695 3112
4.Poulíček JaroslavŠtěpánek Tomáš7137  3022
5.Bárta VítČerný Jakub-881-563232
6.Houček JaroslavMakovský Zdeněk859  3042
7.Poulíček JaroslavHerčík Lubomír5-5-3-6 1343
8.Bárta VítŠtěpánek Tomáš-9-831053253
9.Houček JaroslavČerný Jakub65-109 3163
10.Brýna KarelMakovský Zdeněk8-7-2-9 1364
11.Bárta VítHerčík Lubomír9-879 3174
12.Houček JaroslavŠtěpánek Tomáš576  3084
13.Brýna KarelČerný Jakub67-69 3194
14.Poulíček JaroslavMakovský Zdeněk7-945 31104
15.Houček JaroslavHerčík Lubomír         
16.Brýna KarelŠtěpánek Tomáš         
17.Poulíček JaroslavČerný Jakub         
18.Bárta VítMakovský Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Brýna Karel21Herčík Lubomír12
Poulíček Jaroslav21Štěpánek Tomáš03
Bárta Vít30Černý Jakub03
Houček Jaroslav30Makovský Zdeněk12



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita EVrchní
rozhodčí:
Ťuík Jan
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:33650:618TJ Stadion Žižkov - Ulita E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krieger Jan
Koutník Roman
 
 
Handl Erich
Pilný Pavel
 
 
9-4-8-12 1301
2.Ťuík Jan
Vokál Jan
 
 
Chaloupek Petr
Vanka Radek
 
 
-8-5-4  0302
3.Vokál JanHandl Erich48-96 3112
4.Krieger JanPilný Pavel868  3022
5.Koutník RomanChaloupek Petr9-98-7-42323
6.Ťuík JanKadavý Ondřej5211  3033
7.Krieger JanHandl Erich-5-6-8  0334
8.Koutník RomanPilný Pavel6-12-9-6 1335
9.Ťuík JanChaloupek Petr5-235 3145
10.Vokál JanKadavý Ondřej-757-353255
11.Koutník RomanHandl Erich-46-8-7 1356
12.Ťuík JanPilný Pavel7410  3066
13.Vokál JanChaloupek Petr55-7-8113276
14.Krieger JanKadavý Ondřej6-94-10-102377
15.Ťuík JanHandl Erich669  3087
16.Vokál JanPilný Pavel-13858 3197
17.Krieger JanChaloupek Petr-9-5-8  0398
18.Koutník RomanKadavý Ondřej-56-78932108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vokál Jan40Handl Erich22
Krieger Jan13Pilný Pavel13
Koutník Roman13Chaloupek Petr22
Ťuík Jan40Kadavý Ondřej13



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje DVrchní
rozhodčí:
Trubl Vladimír
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BRozhodčí:Kára Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 4 Krč ; Za Obecním úřadem 354/7, Autobusem č. 293 ze stanice metra Budějovická. Autobus staví přímo před sokolovnou. Zastávka \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Nad Rybníky\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" (na znamení)Rozhodčí:Trubl Vladimír
Datum dle rozpisu15. 02. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:Fronk Václav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1013:30344:432KK Konstruktiva Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trubl Vladimír
Kára Jiří
 
 
Ouroda František
Bukovský Petr
 
 
-1-5-10  0301
2.Fronk Václav
Žerava Miroslav
 
 
Černý Pavel
Peller Marek
 
 
8-6-7-8 1302
3.Žerava MiroslavOuroda František-6810-7-92303
4.Trubl VladimírPeller Marek-2-27-10 1304
5.Kára JiříČerný Pavel-98-11-6 1305
6.Fronk VáclavBukovský Petr10-18-6-82306
7.Trubl VladimírOuroda František10-9-2-2 1307
8.Kára JiříPeller Marek-678-10-82308
9.Fronk VáclavČerný Pavel445  3018
10.Žerava MiroslavBukovský Petr-8-9-8  0319
11.Kára JiříOuroda František-7-8-7  03110
12.Fronk VáclavPeller Marek         
13.Žerava MiroslavČerný Pavel         
14.Trubl VladimírBukovský Petr         
15.Fronk VáclavOuroda František         
16.Žerava MiroslavPeller Marek         
17.Trubl VladimírČerný Pavel         
18.Kára JiříBukovský Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Žerava Miroslav02Ouroda František30
Trubl Vladimír02Peller Marek20
Kára Jiří03Černý Pavel11
Fronk Václav11Bukovský Petr20



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha MVrchní
rozhodčí:
Šrytr Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:36724:703nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gajda Jonáš
Trinh Viet
 
 
Kocánek Jiří
Průša Ondřej
 
 
-11-9105-112301
2.Šrytr Petr
Šíp Martin
 
 
Benák Vít
Benák Jan
 
 
-9967 3111
3.Gajda JonášKocánek Jiří8-5-126-82312
4.Šrytr PetrPrůša Ondřej-15912-9-82313
5.Trinh VietBenák Jan-78-9-9 1314
6.Šíp MartinBenák Vít-64-10833224
7.Šrytr PetrKocánek Jiří10-1-06-82325
8.Trinh VietPrůša Ondřej-3-8-7  0326
9.Šíp MartinBenák Jan108-104 3136
10.Gajda JonášBenák Vít-6945 3146
11.Trinh VietKocánek Jiří-8-7-3  0347
12.Šíp MartinPrůša Ondřej-67118 3157
13.Gajda JonášBenák Jan854  3067
14.Šrytr PetrBenák Vít861  3077
15.Šíp MartinKocánek Jiří-410-10793287
16.Gajda JonášPrůša Ondřej6-310-5-92388
17.Šrytr PetrBenák Jan5-765 3198
18.Trinh VietBenák Vít-13-7109-102399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gajda Jonáš22Kocánek Jiří31
Šrytr Petr22Průša Ondřej31
Trinh Viet04Benák Jan13
Šíp Martin40Benák Vít13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy