Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha MVrchní
rozhodčí:
Šrytr Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1025:34527:573TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šrytr Petr
Gajda Jonáš
 
 
Kunert Ladislav
Konopásek Luboš
 
 
-1286-6-52301
2.Khozeuly Yedil
Brož Patrik
 
 
Vránová Helena
Gargulák František
 
 
5-6-9-8 1302
3.Gajda JonášKunert Ladislav97-611 3112
4.Šrytr PetrKonopásek Luboš-6-7-4  0313
5.Khozeuly YedilVránová Helena97-7-9-122314
6.Brož PatrikGargulák František974  3024
7.Šrytr PetrKunert Ladislav-7-8-10  0325
8.Khozeuly YedilKonopásek Luboš8-8-35-02326
9.Brož PatrikVránová Helena-9-711-9 1327
10.Gajda JonášGargulák František99-9-753237
11.Khozeuly YedilKunert Ladislav58-7-6-72338
12.Brož PatrikKonopásek Luboš8-11-5-6 1339
13.Gajda JonášVránová Helena7-1399 3149
14.Šrytr PetrGargulák František-109-51-423410
15.Brož PatrikKunert Ladislav8    10  
16.Gajda JonášKonopásek Luboš         
17.Šrytr PetrVránová Helena         
18.Khozeuly YedilGargulák František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Gajda Jonáš30Kunert Ladislav21
Šrytr Petr03Konopásek Luboš30
Khozeuly Yedil03Vránová Helena21
Brož Patrik12Gargulák František12



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha JVrchní
rozhodčí:
Šedivý Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:9401:318TTC Elizza Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benák Vít
Benák Jan
 
 
Fronk Václav
Žerava Miroslav
 
 
-5996 3110
2.Rochowanski Jan
Šedivý Stanislav
 
 
Kára Jiří
Trubl Vladimír
 
 
96-88 3120
3.Benák VítFronk Václav8410  3030
4.Rochowanski JanTrubl Vladimír577  3040
5.Šedivý StanislavŽerava Miroslav-7-79883250
6.Benák JanKára Jiří-96-71253260
7.Rochowanski JanFronk Václav979  3070
8.Šedivý StanislavTrubl Vladimír678  3080
9.Benák JanŽerava Miroslav85-8-853290
10.Benák VítKára Jiří9-846 31100
11.Šedivý StanislavFronk Václav7-85  21  
12.Benák JanTrubl Vladimír         
13.Benák VítŽerava Miroslav         
14.Rochowanski JanKára Jiří         
15.Benák JanFronk Václav         
16.Benák VítTrubl Vladimír         
17.Rochowanski JanŽerava Miroslav         
18.Šedivý StanislavKára Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Benák Vít20Fronk Václav02
Rochowanski Jan20Trubl Vladimír02
Šedivý Stanislav20Žerava Miroslav02
Benák Jan20Kára Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BVrchní
rozhodčí:
Peller Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:18503:360KK Konstruktiva Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ouroda František
Bukovský Petr
 
 

 
 
WO    3010
2.Černý Pavel
Peller Marek
 
 
Ťuík Jan
Najbertová Lucie
 
 
7-4-97-42311
3.Bukovský PetrŤuík Jan-8-6-9  0312
4.Černý PavelNajbertová Lucie-71110-983222
5.Peller MarekKrieger Jan-1178-753232
6.Ouroda FrantišekWO    3042
7.Černý PavelŤuík Jan-6-8-6  0343
8.Peller MarekNajbertová Lucie356  3053
9.Ouroda FrantišekKrieger Jan868  3063
10.Bukovský PetrWO    3073
11.Peller MarekŤuík Jan910-9-1093283
12.Ouroda FrantišekNajbertová Lucie689  3093
13.Bukovský PetrKrieger Jan-99-8-6 1394
14.Černý PavelWO    30104
15.Ouroda FrantišekŤuík Jan         
16.Bukovský PetrNajbertová Lucie         
17.Černý PavelKrieger Jan         
18.Peller Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bukovský Petr02Ťuík Jan21
Černý Pavel11Najbertová Lucie03
Peller Marek30Krieger Jan12
Ouroda František20   
WO40WO04
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice IVrchní
rozhodčí:
Pražák Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:37520:578TTC Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chaloupek Petr
Vanka Radek
 
 
Houček Jaroslav
Bárta Vít
 
 
-79-76-82301
2.Handlová Natálie
Kadavý Ondřej
 
 
Mutl David
Poulíček Jaroslav
 
 
881  3011
3.Chaloupek PetrHouček Jaroslav6-6-5-4 1312
4.Kadavý OndřejMutl David-108-4-14 1313
5.Pražák BohumilBárta Vít8-610-6-42314
6.Handlová NatáliePoulíček Jaroslav9-9-3983224
7.Kadavý OndřejHouček Jaroslav-6-5-6  0325
8.Pražák BohumilMutl David-10-4-7  0326
9.Handlová NatálieBárta Vít6-66-823236
10.Chaloupek PetrPoulíček Jaroslav-755-8-92337
11.Pražák BohumilHouček Jaroslav-4-14-6  0338
12.Handlová NatálieMutl David86-76 3148
13.Chaloupek PetrBárta Vít56-8-993258
14.Vanka RadekPoulíček Jaroslav-5-6-7  0359
15.Handlová NatálieHouček Jaroslav5-5-6-9 13510
16.Chaloupek PetrMutl David712-8  21  
17.Vanka RadekBárta Vít         
18.Pražák BohumilPoulíček Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chaloupek Petr12Houček Jaroslav40
Kadavý Ondřej02Mutl David21
Pražák Bohumil03Bárta Vít12
Handlová Natálie31Poulíček Jaroslav21
Vanka Radek01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice IVrchní
rozhodčí:
Petříková Michaela
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:33443:509TJ Sokol Nové Vysočany D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpánek Tomáš
Hájek Alexandr
 
 
Erben Michal
Litomiský Petr
 
 
-9-6-7  0301
2.Vaňásek Jiří ml.
Petříková Michaela
 
 
Nováček Vladimír
Černý Martin
 
 
-69-3-5 1302
3.Vaňásek Jiří ml.Litomiský Petr12-4-4-7 1303
4.Hájek AlexandrErben Michal-7-8-8  0304
5.Štěpánek TomášNováček Vladimír-987-6113214
6.Petříková MichaelaČerný Martin549  3024
7.Hájek AlexandrLitomiský Petr-85-53-112325
8.Štěpánek TomášErben Michal8-7-94-72326
9.Petříková MichaelaNováček Vladimír-87-108-62327
10.Vaňásek Jiří ml.Černý Martin-4-9-5  0328
11.Štěpánek TomášLitomiský Petr-1-5-9  0329
12.Petříková MichaelaErben Michal7-1379 3139
13.Vaňásek Jiří ml.Nováček Vladimír7-37-10-1023310
14.Hájek AlexandrČerný Martin         
15.Petříková MichaelaLitomiský Petr         
16.Vaňásek Jiří ml.Erben Michal         
17.Hájek AlexandrNováček Vladimír         
18.Štěpánek TomášČerný Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vaňásek Jiří ml.03Litomiský Petr30
Hájek Alexandr02Erben Michal21
Štěpánek Tomáš12Nováček Vladimír21
Petříková Michaela21Černý Martin11



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška CVrchní
rozhodčí:
Krieger Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:31661:604nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hajný Josef
Pavlíček Ladislav
 
 
Mládek Bohuslav
Pestr Luděk
 
 
-121237 3110
2.Konopa Josef
Krieger Karel
 
 
Dušek Jiří
Lexa Karel
 
 
85-75 3120
3.Pavlíček LadislavMládek Bohuslav337  3030
4.Konopa JosefPestr Luděk968  3040
5.Krieger KarelLexa Karel-7-86-14 1341
6.Hajný JosefDušek Jiří-74-36103251
7.Konopa JosefMládek Bohuslav84-9-11-92352
8.Krieger KarelPestr Luděk911-8-6-72353
9.Hajný JosefLexa Karel-8-5-7  0354
10.Pavlíček LadislavDušek Jiří-86-6-9 1355
11.Krieger KarelMládek Bohuslav558  3065
12.Hajný JosefPestr Luděk6-8-9-9 1366
13.Pavlíček LadislavLexa Karel5158  3076
14.Konopa JosefDušek Jiří579  3086
15.Hajný JosefMládek Bohuslav-5-85-10 1387
16.Pavlíček LadislavPestr Luděk-86-3-4 1388
17.Konopa JosefLexa Karel-9-55-9 1389
18.Krieger KarelDušek Jiří7313  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pavlíček Ladislav22Mládek Bohuslav22
Konopa Josef22Pestr Luděk31
Krieger Karel22Lexa Karel31
Hajný Josef13Dušek Jiří13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy