Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FVrchní
rozhodčí:
Stejskal Radek
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:27 TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kunert Ladislav
Stejskal Radek
 
 
Ouroda František
Bukovský Petr
 
 
     3010
2.Vránová Helena
Hruban Vladimír
 
 
Peller Marek
Černý Pavel
 
 
     3020
3.Hruban VladimírOuroda František     1321
4.Vránová HelenaBukovský Petr     1322
5.Stejskal RadekČerný Pavel     3032
6.Kunert LadislavPeller Marek     3242
7.Vránová HelenaOuroda František     0343
8.Stejskal RadekBukovský Petr     1344
9.Kunert LadislavČerný Pavel     3254
10.Hruban VladimírPeller Marek     3064
11.Stejskal RadekOuroda František     2365
12.Kunert LadislavBukovský Petr     3275
13.Hruban VladimírČerný Pavel     3085
14.Vránová HelenaPeller Marek     1386
15.Kunert LadislavOuroda František     1387
16.Hruban VladimírBukovský Petr     3097
17.Vránová HelenaČerný Pavel     30107
18.Stejskal RadekPeller Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hruban Vladimír31Ouroda František40
Vránová Helena13Bukovský Petr22
Stejskal Radek12Černý Pavel04
Kunert Ladislav31Peller Marek12



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha JVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:36605:627Slovan KST Bohnice I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Průša Ondřej
Rochowanski Jan
 
 
Chaloupek Petr
Vanka Radek
 
 
-58-710-72301
2.Kratochvíl David
Vohradský Stanislav
 
 
Pražák Bohumil
Handlová Natálie
 
 
-89-10-5 1302
3.Vohradský StanislavChaloupek Petr-5-8-7  0303
4.Kratochvíl DavidHandlová Natálie12-5-4-4 1304
5.Rochowanski JanPražák Bohumil754  3014
6.Průša OndřejVanka Radek2810  3024
7.Kratochvíl DavidChaloupek Petr5-10-10-6 1325
8.Rochowanski JanHandlová Natálie96-87 3135
9.Průša OndřejPražák Bohumil765  3045
10.Vohradský StanislavVanka Radek-10-987-72346
11.Rochowanski JanChaloupek Petr7-75-863256
12.Průša OndřejHandlová Natálie8-897 3166
13.Vohradský StanislavPražák Bohumil-9-3-8  0367
14.Kratochvíl DavidVanka Radek-10-496-92368
15.Průša OndřejChaloupek Petr56-16-673278
16.Vohradský StanislavHandlová Natálie-89-3-7 1379
17.Kratochvíl DavidPražák Bohumil-3-9-6  03710
18.Rochowanski JanVanka Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vohradský Stanislav04Chaloupek Petr22
Kratochvíl David04Handlová Natálie22
Rochowanski Jan30Pražák Bohumil22
Průša Ondřej40Vanka Radek21



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha MVrchní
rozhodčí:
Šrytr Petr
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:14460:373SF SKK EL Niňo Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Khalaila Adam
Brož Patrik
 
 
Petříková Michaela
Šišková Gabriela
 
 
7710  3010
2.Šrytr Petr
Šíp Martin
 
 
Makovský Zdeněk
Hájek Alexandr
 
 
4-92-1093220
3.Šrytr PetrŠišková Gabriela-4-6-5  0321
4.Brož PatrikDvořáková Anna9109  3031
5.Šíp MartinMakovský Zdeněk977  3041
6.Khalaila AdamHájek Alexandr923  3051
7.Brož PatrikŠišková Gabriela9-9510 3161
8.Šíp MartinDvořáková Anna7-4-9-7 1362
9.Khalaila AdamMakovský Zdeněk587  3072
10.Šrytr PetrHájek Alexandr358  3082
11.Šíp MartinŠišková Gabriela-9-86-9 1383
12.Khalaila AdamDvořáková Anna-6985 3193
13.Šrytr PetrMakovský Zdeněk5-1094 31103
14.Brož PatrikHájek Alexandr755  30  
15.Khalaila AdamŠišková Gabriela         
16.Šrytr PetrDvořáková Anna         
17.Brož PatrikMakovský Zdeněk         
18.Šíp MartinHájek Alexandr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šrytr Petr21Šišková Gabriela21
Brož Patrik20Dvořáková Anna12
Šíp Martin12Makovský Zdeněk03
Khalaila Adam30Hájek Alexandr02



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje DVrchní
rozhodčí:
Trubl Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška CRozhodčí:Špaček Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 4 Krč ; Za Obecním úřadem 354/7, Autobusem č. 293 ze stanice metra Budějovická. Autobus staví přímo před sokolovnou. Zastávka \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Nad Rybníky\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" (na znamení)Rozhodčí:Žerava Miroslav
Datum dle rozpisu05. 10. 2016 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:Trubl Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:105:30232:367TJ Zelená Liška C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špaček Václav
Žerava Miroslav
 
 
Hajný Josef
Pavlíček Ladislav
 
 
4-8-4-5 1301
2.Trubl Vladimír
Kučera Jan
 
 
Krieger Karel
Konopa Josef
 
 
-8-8-3  0302
3.Žerava MiroslavKonopa Josef-39-7-5 1303
4.Špaček VáclavHolštein Jaroslav-5-8-4  0304
5.Kučera JanHajný Josef87-6-8-82305
6.Trubl VladimírPavlíček Ladislav-4-5-8  0306
7.Špaček VáclavKonopa Josef-4-2-8  0307
8.Kučera JanHolštein Jaroslav-2-5-7  0308
9.Trubl VladimírHajný Josef-5-7-10  0309
10.Žerava MiroslavPavlíček Ladislav-8-58-7 13010
11.Kučera JanKonopa Josef         
12.Trubl VladimírHolštein Jaroslav         
13.Žerava MiroslavHajný Josef         
14.Špaček VáclavPavlíček Ladislav         
15.Trubl VladimírKonopa Josef         
16.Žerava MiroslavHolštein Jaroslav         
17.Špaček VáclavHajný Josef         
18.Kučera JanPavlíček Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Žerava Miroslav02Konopa Josef20
Špaček Václav02Holštein Jaroslav20
Kučera Jan02Hajný Josef20
Trubl Vladimír02Pavlíček Ladislav20



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita EVrchní
rozhodčí:
Krieger Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:16 TJ Stadion Žižkov - Ulita E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vokál Jan
Vokál Roman
 
 
Dušek Jiří
Pecháček David
 
 
     3110
2.Koutník Roman
Krieger Jan
 
 
Frolík Jindřich
Mládek Bohuslav
 
 
     3120
3.Vokál RomanMládek Bohuslav     0321
4.Vokál JanFrolík Jindřich     3231
5.Koutník RomanDušek Jiří     3141
6.Krieger JanPecháček David     3051
7.Vokál JanMládek Bohuslav     3261
8.Koutník RomanFrolík Jindřich     3171
9.Krieger JanDušek Jiří     3181
10.Vokál RomanPecháček David     3091
11.Koutník RomanMládek Bohuslav     2392
12.Krieger JanFrolík Jindřich     31102
13.Vokál RomanDušek Jiří         
14.Vokál JanPecháček David         
15.Krieger JanMládek Bohuslav         
16.Vokál RomanFrolík Jindřich         
17.Vokál JanDušek Jiří         
18.Koutník RomanPecháček David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vokál Roman11Mládek Bohuslav21
Vokál Jan20Frolík Jindřich03
Koutník Roman21Dušek Jiří02
Krieger Jan30Pecháček David02



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha CVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:33627:602nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Houček Jaroslav
Brýna Karel
 
 
Erben Michal
Litomiský Petr
 
 
7-810-3-62301
2.Zahradník Václav
Mutl David
 
 
Černý Martin
Nováček Vladimír
 
 
-887-863211
3.Houček JaroslavLitomiský Petr6-8-8-7 1312
4.Mutl DavidErben Michal-5-1111-9 1313
5.Brýna KarelČerný Martin-8-9-4  0314
6.Zahradník VáclavNováček Vladimír1045  3024
7.Mutl DavidLitomiský Petr-5-8-7  0325
8.Brýna KarelErben Michal-87-7-11 1326
9.Zahradník VáclavČerný Martin322  3036
10.Houček JaroslavNováček Vladimír9-97-883246
11.Brýna KarelLitomiský Petr5-8-78-72347
12.Zahradník VáclavErben Michal985  3057
13.Houček JaroslavČerný Martin6211  3067
14.Mutl DavidNováček Vladimír-7-8-7  0368
15.Zahradník VáclavLitomiský Petr3-78-963278
16.Houček JaroslavErben Michal4514  3088
17.Mutl DavidČerný Martin9119  3098
18.Brýna KarelNováček Vladimír-6-3-6  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Houček Jaroslav31Litomiský Petr31
Mutl David13Erben Michal22
Brýna Karel04Černý Martin13
Zahradník Václav40Nováček Vladimír22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy