Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:6397:298TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kunert Ladislav
Stejskal Radek
 
 
Makovský Zdeněk
Štěpánek Tomáš
 
 
1085  3010
2.Vránová Helena
Gargulák František
 
 
Černý Jakub
Herčík Lubomír
 
 
-9879 3120
3.Kunert LadislavHerčík Lubomír-8995 3130
4.Vránová HelenaŠtěpánek Tomáš6812  3040
5.Stejskal RadekČerný Jakub7109  3050
6.Gargulák FrantišekMakovský Zdeněk61010  3060
7.Vránová HelenaHerčík Lubomír-8-94-8 1361
8.Stejskal RadekŠtěpánek Tomáš233  3071
9.Gargulák FrantišekČerný Jakub7-4108 3181
10.Kunert LadislavMakovský Zdeněk1049  3091
11.Stejskal RadekHerčík Lubomír7107  30101
12.Gargulák FrantišekŠtěpánek Tomáš7-1086 31  
13.Kunert LadislavČerný Jakub         
14.Vránová HelenaMakovský Zdeněk         
15.Gargulák FrantišekHerčík Lubomír         
16.Kunert LadislavŠtěpánek Tomáš         
17.Vránová HelenaČerný Jakub         
18.Stejskal RadekMakovský Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kunert Ladislav20Herčík Lubomír12
Vránová Helena11Štěpánek Tomáš02
Stejskal Radek30Černý Jakub02
Gargulák František20Makovský Zdeněk02



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška CVrchní
rozhodčí:
Krieger Karel
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:16475:392TJ Zelená Liška C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hajný Josef
Pavlíček Ladislav
 
 
Vanka Radek
Kadavý Ondřej
 
 
-141131 3110
2.Konopa Josef
Krieger Karel
 
 
Handl Erich
Handlová Natálie
 
 
-8898 3120
3.Pavlíček LadislavHandl Erich-8-49-5 1321
4.Konopa JosefHandlová Natálie-4-7-3  0322
5.Holštein JaroslavKadavý Ondřej457  3032
6.Hajný JosefPražák Bohumil-9777 3142
7.Konopa JosefHandl Erich967  3052
8.Holštein JaroslavHandlová Natálie8-7810 3162
9.Hajný JosefKadavý Ondřej633  3072
10.Pavlíček LadislavPražák Bohumil62-62 3182
11.Holštein JaroslavHandl Erich-6-86-7 1383
12.Hajný JosefHandlová Natálie6-1197 3193
13.Pavlíček LadislavKadavý Ondřej513-97 31103
14.Konopa JosefPražák Bohumil         
15.Hajný JosefHandl Erich         
16.Pavlíček LadislavHandlová Natálie         
17.Konopa JosefKadavý Ondřej         
18.Holštein JaroslavPražák Bohumil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pavlíček Ladislav21Handl Erich21
Konopa Josef11Handlová Natálie12
Holštein Jaroslav21Kadavý Ondřej03
Hajný Josef30Pražák Bohumil02



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice GVrchní
rozhodčí:
Mládek Bohuslav
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:36607:625nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mládek Bohuslav
Pestr Luděk
 
 
Ouroda František
Toman Bedřich
 
 
-7912-8-102301
2.Dušek Jiří
Lexa Karel
 
 
Černý Pavel
Peller Marek
 
 
-1097-1073211
3.Pestr LuděkToman Bedřich-6448 3121
4.Mládek BohuslavOuroda František-4-9-7  0322
5.Dušek JiříČerný Pavel-41199 3132
6.Lexa KarelPeller Marek8-686 3142
7.Mládek BohuslavToman Bedřich-38-6-5 1343
8.Dušek JiříOuroda František-26-9-8 1344
9.Lexa KarelČerný Pavel731  3054
10.Pestr LuděkPeller Marek-6-10910103264
11.Dušek JiříToman Bedřich-5-0-5  0365
12.Lexa KarelOuroda František-6-6-11  0366
13.Pestr LuděkČerný Pavel533  3076
14.Mládek BohuslavPeller Marek-678-863286
15.Lexa KarelToman Bedřich350  3096
16.Pestr LuděkOuroda František-4-6-7  0397
17.Mládek BohuslavČerný Pavel8-910-7-92398
18.Dušek JiříPeller Marek-7-5-5  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pestr Luděk31Toman Bedřich22
Mládek Bohuslav13Ouroda František40
Dušek Jiří13Černý Pavel13
Lexa Karel31Peller Marek13
---



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany DVrchní
rozhodčí:
Nováček Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6384:277TJ Sokol Nové Vysočany D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Erben Michal
Litomiský Petr
 
 
Groh Alexander
Černý Jiří
 
 
869  3010
2.Nováček Vladimír
Černý Martin
 
 
Kratochvíl David
Sloup Richard
 
 
838  3020
3.Nováček VladimírGroh Alexander89-96 3130
4.Erben MichalSloup Richard3310  3040
5.Černý MartinČerný Jiří-8569 3150
6.Litomiský PetrKratochvíl David-910105 3160
7.Erben MichalGroh Alexander887  3070
8.Černý MartinSloup Richard-833-893280
9.Litomiský PetrČerný Jiří6108  3090
10.Nováček VladimírKratochvíl David-57412 31100
11.Černý MartinGroh Alexander         
12.Litomiský PetrSloup Richard         
13.Nováček VladimírČerný Jiří         
14.Erben MichalKratochvíl David         
15.Litomiský PetrGroh Alexander         
16.Nováček VladimírSloup Richard         
17.Erben MichalČerný Jiří         
18.Černý MartinKratochvíl David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nováček Vladimír20Groh Alexander02
Erben Michal20Sloup Richard02
Černý Martin20Černý Jiří02
Litomiský Petr20Kratochvíl David02



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha CVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha MRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:38Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:24571:443TTC Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brýna Karel
Bárta Vít
 
 
Brož Patrik
Tkačík Ján
 
 
-5-6-7  0301
2.Mutl David
Zahradník Václav
 
 

 
 
WO    3011
3.Brýna KarelBrož Patrik-8-78-8 1312
4.Poulíček JaroslavTkačík Ján-4-911-5 1313
5.Mutl DavidNogoev Zholdoshbek886  3023
6.Bárta VítWO    3033
7.Poulíček JaroslavBrož Patrik-77-11-8 1334
8.Mutl DavidTkačík Ján-5-1069103244
9.Bárta VítNogoev Zholdoshbek7125  3054
10.Brýna KarelWO    3064
11.Mutl DavidBrož Patrik-6-88-6 1365
12.Bárta VítTkačík Ján-769-8-112366
13.Brýna KarelNogoev Zholdoshbek565  3076
14.Poulíček JaroslavWO    3086
15.Bárta VítBrož Patrik-22412 3196
16.Brýna KarelTkačík Ján-7-3-8  0397
17.Poulíček JaroslavNogoev Zholdoshbek938  30107
18.Mutl David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Brýna Karel12Brož Patrik31
Poulíček Jaroslav12Tkačík Ján31
Mutl David21Nogoev Zholdoshbek04
Bárta Vít21   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita EVrchní
rozhodčí:
Koutník Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 03. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:11417:335TJ Stadion Žižkov - Ulita E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vokál Roman
Vokál Jan
 
 
Fronk Václav
Žerava Miroslav
 
 
98-117 3110
2.Koutník Roman
Sochor David
 
 
Kára Jiří
Trubl Vladimír
 
 
-5-9-4  0311
3.Vokál JanFronk Václav939  3021
4.Koutník RomanTrubl Vladimír88-94 3131
5.Sochor DavidŽerava Miroslav89-44 3141
6.Vokál RomanKára Jiří47-86 3151
7.Koutník RomanFronk Václav868  3061
8.Sochor DavidTrubl Vladimír210-85 3171
9.Vokál RomanŽerava Miroslav9-99-9133281
10.Vokál JanKára Jiří76-53 3191
11.Sochor DavidFronk Václav8105  30101
12.Vokál RomanTrubl Vladimír         
13.Vokál JanŽerava Miroslav         
14.Koutník RomanKára Jiří         
15.Vokál RomanFronk Václav         
16.Vokál JanTrubl Vladimír         
17.Koutník RomanŽerava Miroslav         
18.Sochor DavidKára Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vokál Jan20Fronk Václav03
Koutník Roman20Trubl Vladimír02
Sochor David30Žerava Miroslav02
Vokál Roman20Kára Jiří02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy