Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita EVrchní
rozhodčí:
Krieger Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 03. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1034:33612:632TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vokál Roman
Vokál Jan
 
 
Kunert Ladislav
Stejskal Radek
 
 
-54-812-82301
2.Koutník Roman
Krieger Jan
 
 
Gargulák František
Vránová Helena
 
 
-9-137-102302
3.Vokál RomanKunert Ladislav95-66 3112
4.Vokál JanStejskal Radek986  3022
5.Krieger JanVránová Helena-8-1810-32323
6.Koutník RomanGargulák František-6-778-102324
7.Vokál JanKunert Ladislav-8-299-82325
8.Krieger JanStejskal Radek89-66 3135
9.Koutník RomanVránová Helena1188  3045
10.Vokál RomanGargulák František-79-89-82346
11.Krieger JanKunert Ladislav-7-989-92347
12.Koutník RomanStejskal Radek-9-10-7  0348
13.Vokál RomanVránová Helena8-899 3158
14.Vokál JanGargulák František665  3068
15.Koutník RomanKunert Ladislav-8-10-9  0369
16.Vokál RomanStejskal Radek-410-47-823610
17.Vokál JanVránová Helena         
18.Krieger JanGargulák František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vokál Roman22Kunert Ladislav31
Vokál Jan21Stejskal Radek22
Krieger Jan12Vránová Helena12
Koutník Roman13Gargulák František21



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje DVrchní
rozhodčí:
Trubl Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha CRozhodčí:Špaček Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 4 Krč ; Za Obecním úřadem 354/7, Autobusem č. 293 ze stanice metra Budějovická. Autobus staví přímo před sokolovnou. Zastávka \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Nad Rybníky\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" (na znamení)Rozhodčí:Kára Jiří
Datum dle rozpisu29. 03. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:30Rozhodčí:Trubl Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:35693:670nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kára Jiří
Žerava Miroslav
 
 
Bárta Vít
Poulíček Jaroslav
 
 
-861012 3110
2.Špaček Václav
Trubl Vladimír
 
 
Listík Vít
Buriánek Václav
 
 
-48-8-8 1311
3.Kára JiříPoulíček Jaroslav7-79-1033221
4.Žerava MiroslavBárta Vít59-10-9-102322
5.Špaček VáclavBuriánek Václav-8-8-3  0323
6.Trubl VladimírListík Vít-7366 3133
7.Žerava MiroslavPoulíček Jaroslav594  3043
8.Špaček VáclavBárta Vít-6-88-8 1344
9.Trubl VladimírBuriánek Václav76-6-3-172345
10.Kára JiříListík Vít11610  3055
11.Špaček VáclavPoulíček Jaroslav7-4-7-6 1356
12.Trubl VladimírBárta Vít511-7-873266
13.Kára JiříBuriánek Václav54-8-9-62367
14.Žerava MiroslavListík Vít75-6-453277
15.Trubl VladimírPoulíček Jaroslav-8-6-7  0378
16.Kára JiříBárta Vít876  3088
17.Žerava MiroslavBuriánek Václav10145  3098
18.Špaček VáclavListík Vít9-7-98-102399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kára Jiří31Poulíček Jaroslav22
Žerava Miroslav31Bárta Vít22
Špaček Václav04Buriánek Václav31
Trubl Vladimír22Listík Vít13



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha MVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 03. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:55Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:22533:464SF SKK EL Niňo Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šrytr Petr
Gajda Jonáš
 
 
Erben Michal
Litomiský Petr
 
 
-767-8-92301
2.Koběrský Matěj
Šíp Martin
 
 
Nováček Vladimír
Černý Martin
 
 
8-138 3111
3.Gajda JonášLitomiský Petr9-3-7-9 1312
4.Šrytr PetrErben Michal-108610 3122
5.Koběrský MatějNováček Vladimír-8-9-3  0323
6.Šíp MartinČerný Martin204  3033
7.Šrytr PetrLitomiský Petr8-1278 3143
8.Koběrský MatějErben Michal-1010-95113253
9.Šíp MartinNováček Vladimír9-8-9683263
10.Gajda JonášČerný Martin532  3073
11.Koběrský MatějLitomiský Petr-9-9-4  0374
12.Šíp MartinErben Michal76-3-10103284
13.Gajda JonášNováček Vladimír-8683 3194
14.Šrytr PetrČerný Martin698  30104
15.Šíp MartinLitomiský Petr91010  30  
16.Gajda JonášErben Michal         
17.Šrytr PetrNováček Vladimír         
18.Koběrský MatějČerný Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gajda Jonáš21Litomiský Petr21
Šrytr Petr30Erben Michal03
Koběrský Matěj12Nováček Vladimír12
Šíp Martin30Černý Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha JVrchní
rozhodčí:
Šedivý Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:107:31274:396TJ Lokomotiva Vršovice G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Groh Alexander
Burka Václav
 
 
Mládek Bohuslav
Pestr Luděk
 
 
-4-5-14  0301
2.Vohradský Stanislav
Černý Jiří
 
 
Dušek Jiří
Lexa Karel
 
 
-6-4-4  0302
3.Vohradský StanislavPestr Luděk-6-2-4  0303
4.Burka VáclavMládek Bohuslav-79-10-7 1304
5.Černý JiříLexa Karel-8-3-5  0305
6.Groh AlexanderDušek Jiří123-910 3115
7.Burka VáclavPestr Luděk-7-7-8  0316
8.Černý JiříMládek Bohuslav4-9-75-62317
9.Groh AlexanderLexa Karel-10-104-6 1318
10.Vohradský StanislavDušek Jiří-1-6-4  0319
11.Černý JiříPestr Luděk-9-3-2  03110
12.Groh AlexanderMládek Bohuslav-6    01  
13.Vohradský StanislavLexa Karel         
14.Burka VáclavDušek Jiří         
15.Groh AlexanderPestr Luděk         
16.Vohradský StanislavMládek Bohuslav         
17.Burka VáclavLexa Karel         
18.Černý JiříDušek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vohradský Stanislav02Pestr Luděk30
Burka Václav02Mládek Bohuslav20
Černý Jiří03Lexa Karel20
Groh Alexander11Dušek Jiří11



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BVrchní
rozhodčí:
Peller Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:17512:453KK Konstruktiva Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ouroda František
Toman Bedřich
 
 
Pavlíček Ladislav
Konopa Josef
 
 
8-6-7-5 1301
2.Černý Pavel
Peller Marek
 
 
Krieger Karel
Holštein Jaroslav
 
 
-12-7-9  0302
3.Toman BedřichKonopa Josef-1077-7133212
4.Černý PavelPavlíček Ladislav68-9-583222
5.Peller MarekHolštein Jaroslav998  3032
6.Ouroda FrantišekKrieger Karel856  3042
7.Černý PavelKonopa Josef1093  3052
8.Peller MarekPavlíček Ladislav11-7-5793262
9.Ouroda FrantišekHolštein Jaroslav9107  3072
10.Toman BedřichKrieger Karel5812  3082
11.Peller MarekKonopa Josef5-75-9-122383
12.Ouroda FrantišekPavlíček Ladislav-13958 3193
13.Toman BedřichHolštein Jaroslav-71029 31103
14.Černý PavelKrieger Karel         
15.Ouroda FrantišekKonopa Josef         
16.Toman BedřichPavlíček Ladislav         
17.Černý PavelHolštein Jaroslav         
18.Peller MarekKrieger Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Toman Bedřich30Konopa Josef12
Černý Pavel20Pavlíček Ladislav03
Peller Marek21Holštein Jaroslav03
Ouroda František30Krieger Karel02
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice IVrchní
rozhodčí:
Pražák Bohumil
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 03. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:40Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:28636:507Slovan KST Bohnice I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Handlová Natálie
Pilný Pavel
 
 
Černý Jakub
Vaňásek Jiří ml.
 
 
81111  3010
2.Pražák Bohumil
Kadavý Ondřej
 
 

 
 
WO    3020
3.Pilný PavelVaňásek Jiří ml.575  3030
4.Kadavý OndřejČerný Jakub-810-6-9 1331
5.Pražák BohumilHájek Alexandr10-8-10-8 1332
6.Handlová NatálieWO    3042
7.Kadavý OndřejVaňásek Jiří ml.-8-3-4  0343
8.Pražák BohumilČerný Jakub8-5-9-5 1344
9.Handlová NatálieHájek Alexandr-1179-10-92345
10.Pilný PavelWO    3055
11.Pražák BohumilVaňásek Jiří ml.8-6-4-8 1356
12.Handlová NatálieČerný Jakub9-896 3166
13.Pilný PavelHájek Alexandr6-137-6-132367
14.Kadavý OndřejWO    3077
15.Handlová NatálieVaňásek Jiří ml.-5610-383287
16.Pilný PavelČerný Jakub6-897 3197
17.Kadavý OndřejHájek Alexandr-6-45-3 1398
18.Pražák BohumilWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pilný Pavel21Vaňásek Jiří ml.22
Kadavý Ondřej03Černý Jakub22
Pražák Bohumil03Hájek Alexandr40
Handlová Natálie21   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy