Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FVrchní
rozhodčí:
Gargulák František
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:9449:313TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konopásek Luboš
Stejskal Radek
 
 
Kadavý Ondřej
Vaca Ondřej
 
 
619  3010
2.Gargulák František
Jágr Martin
 
 
Handlová Natálie
Pražák Bohumil
 
 
-86-83-82311
3.Jágr MartinHandlová Natálie579  3021
4.Konopásek LubošKadavý Ondřej876  3031
5.Stejskal RadekPražák Bohumil3106  3041
6.Gargulák FrantišekVaca Ondřej455  3051
7.Konopásek LubošHandlová Natálie1198  3061
8.Stejskal RadekKadavý Ondřej4-7-12273271
9.Gargulák FrantišekPražák Bohumil-5797 3181
10.Jágr MartinVaca Ondřej293  3091
11.Stejskal RadekHandlová Natálie-10611-5-72392
12.Gargulák FrantišekKadavý Ondřej456  30102
13.Jágr MartinPražák Bohumil         
14.Konopásek LubošVaca Ondřej         
15.Gargulák FrantišekHandlová Natálie         
16.Jágr MartinKadavý Ondřej         
17.Konopásek LubošPražák Bohumil         
18.Stejskal RadekVaca Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jágr Martin20Handlová Natálie12
Konopásek Luboš20Kadavý Ondřej03
Stejskal Radek21Pražák Bohumil02
Gargulák František30Vaca Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice IVrchní
rozhodčí:
Herčík Lubomír
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 04. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:741:26636:485Avia Čakovice I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Jakub
Herčík Lubomír
 
 

 
 
WO    3010
2.Štěpánek Tomáš
Makovský Zdeněk
 
 
Černý Pavel
Peller Marek
 
 
4-1110-11-62311
3.Černý JakubČerný Pavel4-6-8-7 1312
4.Makovský ZdeněkPeller Marek11-8-6-7 1313
5.Štěpánek TomášWO    3023
6.Herčík LubomírBukovský Petr-56-3-3 1324
7.Makovský ZdeněkČerný Pavel7-768 3134
8.Štěpánek TomášPeller Marek-5-497-72335
9.Herčík LubomírWO    3045
10.Černý JakubBukovský Petr9910  3055
11.Štěpánek TomášČerný Pavel2-884 3165
12.Herčík LubomírPeller Marek-7-893-62366
13.Černý JakubWO    3076
14.Makovský ZdeněkBukovský Petr-9998 3186
15.Herčík LubomírČerný Pavel10-8-10893296
16.Černý JakubPeller Marek5-4-58-112397
17.Makovský ZdeněkWO    30107
18.Štěpánek TomášBukovský Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Černý Jakub12Černý Pavel13
Makovský Zdeněk21Peller Marek40
Štěpánek Tomáš11Bukovský Petr12
Herčík Lubomír12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška CVrchní
rozhodčí:
Krieger Karel
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 04. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:30667:621TJ Zelená Liška C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlíček Ladislav
Hajný Josef
 
 
Groh Alexander
Šedivý Stanislav
 
 
-10767 3110
2.Konopa Josef
Krieger Karel
 
 
Kocánek Jiří
Průša Ondřej
 
 
-7-9315-62311
3.Pavlíček LadislavKocánek Jiří-9-7-6  0312
4.Konopa JosefPrůša Ondřej-9-86-9 1313
5.Holštein JaroslavGroh Alexander649  3023
6.Hajný JosefŠedivý Stanislav10712  3033
7.Konopa JosefKocánek Jiří9-10-2-5 1334
8.Holštein JaroslavPrůša Ondřej10-579 3144
9.Hajný JosefGroh Alexander886  3054
10.Pavlíček LadislavŠedivý Stanislav310-89 3164
11.Holštein JaroslavKocánek Jiří-12-10912-72365
12.Hajný JosefPrůša Ondřej-9-8-6  0366
13.Pavlíček LadislavGroh Alexander26-78 3176
14.Konopa JosefŠedivý Stanislav10-59-1023286
15.Hajný JosefKocánek Jiří-9-4-8  0387
16.Pavlíček LadislavPrůša Ondřej58-5-13-102388
17.Konopa JosefGroh Alexander938  3098
18.Holštein JaroslavŠedivý Stanislav737  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavlíček Ladislav22Kocánek Jiří40
Konopa Josef22Průša Ondřej31
Holštein Jaroslav31Groh Alexander04
Hajný Josef22Šedivý Stanislav04



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice GVrchní
rozhodčí:
Mládek Bohuslav
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha MRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 04. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:37580:618SF SKK EL Niňo Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mládek Bohuslav
Pestr Luděk
 
 
Gajda Jonáš
Svoboda Maxim
 
 
11-786 3110
2.Dušek Jiří
Lexa Karel
 
 
Šrytr Petr
Koběrský Matěj
 
 
-5-115-7 1311
3.Pestr LuděkSvoboda Maxim-86-5-2 1312
4.Mládek BohuslavGajda Jonáš7-105-8-122313
5.Dušek JiříKoběrský Matěj-6-3-10  0314
6.Lexa KarelŠrytr Petr2910  3024
7.Mládek BohuslavSvoboda Maxim-8-9-8  0325
8.Dušek JiříGajda Jonáš858  3035
9.Lexa KarelKoběrský Matěj11-7-87-82336
10.Pestr LuděkŠrytr Petr-210-10963246
11.Dušek JiříSvoboda Maxim-7-6-7  0347
12.Lexa KarelGajda Jonáš-991-9-72348
13.Pestr LuděkKoběrský Matěj-310-3663258
14.Mládek BohuslavŠrytr Petr-711-8-7 1359
15.Lexa KarelSvoboda Maxim54-9-8103269
16.Pestr LuděkGajda Jonáš8-5-4-9 13610
17.Mládek BohuslavKoběrský Matěj84-56 31  
18.Dušek JiříŠrytr Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pestr Luděk22Svoboda Maxim31
Mládek Bohuslav03Gajda Jonáš31
Dušek Jiří12Koběrský Matěj21
Lexa Karel22Šrytr Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany DVrchní
rozhodčí:
Černý Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 04. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:37565:615TJ Kyje D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nováček Vladimír
Erben Michal
 
 
Kára Jiří
Žerava Miroslav
 
 
555  3010
2.Černý Martin
Černý Václav
 
 
Baťka Petr
Fronk Václav
 
 
-7-4-6  0311
3.Nováček VladimírŽerava Miroslav-7-10-8  0312
4.Černý MartinFronk Václav-47-8-8 1313
5.Černý VáclavBaťka Petr-4-6-10  0314
6.Erben MichalKára Jiří-69108 3124
7.Černý MartinŽerava Miroslav-108-3-7 1325
8.Černý VáclavFronk Václav-5-6-4  0326
9.Erben MichalBaťka Petr645  3036
10.Nováček VladimírKára Jiří-9979 3146
11.Černý VáclavŽerava Miroslav-2-3-7  0347
12.Erben MichalFronk Václav-98-9563257
13.Nováček VladimírBaťka Petr442  3067
14.Černý MartinKára Jiří8-8-7-8 1368
15.Erben MichalŽerava Miroslav11-1176 3178
16.Nováček VladimírFronk Václav-29-71083288
17.Černý MartinBaťka Petr-699-7-72389
18.Černý VáclavKára Jiří-5-6-6  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nováček Vladimír31Žerava Miroslav31
Černý Martin04Fronk Václav22
Černý Václav04Baťka Petr22
Erben Michal40Kára Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha CVrchní
rozhodčí:
Buriánek Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 04. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1016:34410:503TJ Stadion Žižkov - Ulita E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brýna Karel
Houček Jaroslav
 
 
Koutník Roman
Ťuík Jan
 
 
-9-4-10  0301
2.Buriánek Václav
Listík Vít
 
 
Najbertová Lucie
Vokál Roman
 
 
-4-3-6  0302
3.Brýna KarelŤuík Jan-8-8-7  0303
4.Buriánek VáclavVokál Roman-8-59-8 1304
5.Listík VítNajbertová Lucie-849-7-62305
6.Houček JaroslavKoutník Roman7-1197 3115
7.Buriánek VáclavŤuík Jan-10-2-6  0316
8.Listík VítVokál Roman-5-2-5  0317
9.Houček JaroslavNajbertová Lucie-16998 3127
10.Brýna KarelKoutník Roman692  3037
11.Listík VítŤuík Jan-6-3-8  0338
12.Houček JaroslavVokál Roman8-6-8-8 1339
13.Brýna KarelNajbertová Lucie57-5-773249
14.Buriánek VáclavKoutník Roman-12-7-6  03410
15.Houček JaroslavŤuík Jan         
16.Brýna KarelVokál Roman         
17.Buriánek VáclavNajbertová Lucie         
18.Listík VítKoutník Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Brýna Karel21Ťuík Jan30
Buriánek Václav03Vokál Roman30
Listík Vít03Najbertová Lucie12
Houček Jaroslav21Koutník Roman12

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy