Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany DVrchní
rozhodčí:
Černý Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2016 00:00 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:37 TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Litomiský Petr
Erben Michal
 
 
Kunert Ladislav
Stejskal Radek
 
 
     1301
2.Černý Martin
Nováček Vladimír
 
 
Vránová Helena
Hruban Vladimír
 
 
     2302
3.Nováček VladimírKunert Ladislav     0303
4.Erben MichalStejskal Radek     3213
5.Černý MartinVránová Helena     1314
6.Litomiský PetrHruban Vladimír     3224
7.Erben MichalKunert Ladislav     0325
8.Černý MartinStejskal Radek     0326
9.Litomiský PetrVránová Helena     0327
10.Nováček VladimírHruban Vladimír     3137
11.Černý MartinKunert Ladislav     0338
12.Litomiský PetrStejskal Radek     3248
13.Nováček VladimírVránová Helena     2349
14.Erben MichalHruban Vladimír     13410
15.Litomiský PetrKunert Ladislav     30  
16.Nováček VladimírStejskal Radek         
17.Erben MichalVránová Helena         
18.Černý MartinHruban Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nováček Vladimír12Kunert Ladislav30
Erben Michal12Stejskal Radek12
Černý Martin03Vránová Helena30
Litomiský Petr21Hruban Vladimír12



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice GVrchní
rozhodčí:
Mládek Bohuslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1011:33365:457TTC Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dušek Jiří
Pecháček David
 
 
Zahradník Václav
Mutl David
 
 
-9-10-3  0301
2.Mládek Bohuslav
Frolík Jindřich
 
 
Brýna Karel
Dvořák Pavel
 
 
-95-10793211
3.Frolík JindřichZahradník Václav-6-6-8  0312
4.Dušek JiříDvořák Pavel-6-7-7  0313
5.Pecháček DavidMutl David-8-84-8 1314
6.Mládek BohuslavBrýna Karel7-6-7-9 1315
7.Dušek JiříZahradník Václav-14-9-3  0316
8.Pecháček DavidDvořák Pavel-7-6-7  0317
9.Mládek BohuslavMutl David-49811 3127
10.Frolík JindřichBrýna Karel-13-47-6 1328
11.Pecháček DavidZahradník Václav-3-7-3  0329
12.Mládek BohuslavDvořák Pavel-87-106-1123210
13.Frolík JindřichMutl David7-9   11  
14.Dušek JiříBrýna Karel         
15.Mládek BohuslavZahradník Václav         
16.Frolík JindřichDvořák Pavel         
17.Dušek JiříMutl David         
18.Pecháček DavidBrýna Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Frolík Jindřich02Zahradník Václav30
Dušek Jiří02Dvořák Pavel30
Pecháček David03Mutl David11
Mládek Bohuslav12Brýna Karel20



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška CVrchní
rozhodčí:
Krieger Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:17 TJ Zelená Liška C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hajný Josef
Pavlíček Ladislav
 
 
Vokál Roman
Vokál Jan
 
 
     1301
2.Konopa Josef
Krieger Karel
 
 
Krieger Jan
Koutník Roman
 
 
     3011
3.Pavlíček LadislavVokál Roman     3121
4.Konopa JosefVokál Jan     3031
5.Krieger KarelKrieger Jan     3141
6.Hajný JosefKoutník Roman     3051
7.Konopa JosefVokál Roman     3261
8.Krieger KarelVokál Jan     3271
9.Hajný JosefKrieger Jan     3081
10.Pavlíček LadislavKoutník Roman     3091
11.Krieger KarelVokál Roman     1392
12.Hajný JosefVokál Jan     2393
13.Pavlíček LadislavKrieger Jan     32103
14.Konopa JosefKoutník Roman     30  
15.Hajný JosefVokál Roman         
16.Pavlíček LadislavVokál Jan         
17.Konopa JosefKrieger Jan         
18.Krieger KarelKoutník Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavlíček Ladislav30Vokál Roman12
Konopa Josef20Vokál Jan12
Krieger Karel21Krieger Jan03
Hajný Josef21Koutník Roman02



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice IVrchní
rozhodčí:
Herčík Lubomír
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:8 Avia Čakovice I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Jakub
Herčík Lubomír
 
 
Kučera Jan
Kára Jiří
 
 
     3010
2.Makovský Zdeněk
Petříková Michaela
 
 
Trubl Vladimír
Žerava Miroslav
 
 
     3120
3.Černý JakubTrubl Vladimír     0321
4.Herčík LubomírKára Jiří     3031
5.Petříková MichaelaŽerava Miroslav     3141
6.Makovský ZdeněkKučera Jan     3051
7.Herčík LubomírTrubl Vladimír     3061
8.Petříková MichaelaKára Jiří     3171
9.Makovský ZdeněkŽerava Miroslav     3181
10.Černý JakubKučera Jan     3091
11.Petříková MichaelaTrubl Vladimír     31101
12.Makovský ZdeněkKára Jiří     03  
13.Černý JakubŽerava Miroslav         
14.Herčík LubomírKučera Jan         
15.Makovský ZdeněkTrubl Vladimír         
16.Černý JakubKára Jiří         
17.Herčík LubomírŽerava Miroslav         
18.Petříková MichaelaKučera Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Černý Jakub11Trubl Vladimír12
Herčík Lubomír20Kára Jiří02
Petříková Michaela30Žerava Miroslav02
Makovský Zdeněk20Kučera Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice IVrchní
rozhodčí:
Kadavý Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha MRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1017:33460:517SF SKK EL Niňo Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chaloupek Petr
Handl Erich
 
 
Brož Patrik
Šíp Martin
 
 
-9-16714133210
2.Pražák Bohumil
Handlová Natálie
 
 
Šrytr Petr
Khozeuly Yedil
 
 
-9-7-9  0311
3.Handl ErichKhozeuly Yedil1096  3021
4.Handlová NatálieBrož Patrik-7-12-10  0322
5.Pražák BohumilŠíp Martin-8-6-6  0323
6.Chaloupek PetrŠrytr Petr8-7-63-72324
7.Handlová NatálieKhozeuly Yedil-8-7-9  0325
8.Pražák BohumilBrož Patrik-5-9-8  0326
9.Chaloupek PetrŠíp Martin-9-8-9  0327
10.Handl ErichŠrytr Petr968  3037
11.Pražák BohumilKhozeuly Yedil-7-5-9  0338
12.Chaloupek PetrBrož Patrik-96812 3148
13.Handl ErichŠíp Martin7-8-78-62349
14.Handlová NatálieŠrytr Petr-69-5-7 13410
15.Chaloupek PetrKhozeuly Yedil         
16.Handl ErichBrož Patrik         
17.Handlová NatálieŠíp Martin         
18.Pražák BohumilŠrytr Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Handl Erich21Khozeuly Yedil21
Handlová Natálie03Brož Patrik21
Pražák Bohumil03Šíp Martin30
Chaloupek Petr12Šrytr Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BVrchní
rozhodčí:
Peller Marek
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5 KK Konstruktiva Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ouroda František
Toman Bedřich
 
 
Kratochvíl David
Burka Václav
 
 
     3010
2.Bukovský Petr
Peller Marek
 
 
Šedivý Stanislav
Sloup Richard
 
 
     3020
3.Toman BedřichBurka Václav     3130
4.Bukovský PetrKratochvíl David     3140
5.Peller MarekSloup Richard     3050
6.Ouroda FrantišekŠedivý Stanislav     3060
7.Bukovský PetrBurka Václav     3070
8.Peller MarekKratochvíl David     3080
9.Ouroda FrantišekSloup Richard     3290
10.Toman BedřichŠedivý Stanislav     31100
11.Peller MarekBurka Václav         
12.Ouroda FrantišekKratochvíl David         
13.Toman BedřichSloup Richard         
14.Bukovský PetrŠedivý Stanislav         
15.Ouroda FrantišekBurka Václav         
16.Toman BedřichKratochvíl David         
17.Bukovský PetrSloup Richard         
18.Peller MarekŠedivý Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Toman Bedřich20Burka Václav02
Bukovský Petr20Kratochvíl David02
Peller Marek20Sloup Richard02
Ouroda František20Šedivý Stanislav02
NE

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy