Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FVrchní
rozhodčí:
Stejskal Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:12431:382TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vránová Helena
Gargulák František
 
 
Trubl Vladimír
Kára Jiří
 
 
-107910 3110
2.Hruban Vladimír
Stejskal Radek
 
 
Žerava Miroslav
Špaček Václav
 
 
-68107 3120
3.Hruban VladimírTrubl Vladimír-6-7121093230
4.Vránová HelenaKára Jiří1087  3040
5.Stejskal RadekŽerava Miroslav-9-119973250
6.Gargulák FrantišekŠpaček Václav9102  3060
7.Vránová HelenaTrubl Vladimír88-6-763270
8.Stejskal RadekKára Jiří-961011 3180
9.Gargulák FrantišekŽerava Miroslav-5-78663290
10.Hruban VladimírŠpaček Václav9-788 31100
11.Stejskal RadekTrubl Vladimír-7-1011141032  
12.Gargulák FrantišekKára Jiří         
13.Hruban VladimírŽerava Miroslav         
14.Vránová HelenaŠpaček Václav         
15.Gargulák FrantišekTrubl Vladimír         
16.Hruban VladimírKára Jiří         
17.Vránová HelenaŽerava Miroslav         
18.Stejskal RadekŠpaček Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hruban Vladimír20Trubl Vladimír02
Vránová Helena20Kára Jiří02
Stejskal Radek20Žerava Miroslav02
Gargulák František20Špaček Václav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita EVrchní
rozhodčí:
Krieger Jan
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha MRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:33379:470SF SKK EL Niňo Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vokál Jan
Koutník Roman
 
 
Tkačík Ján
Brož Patrik
 
 
6-6-106113210
2.Krieger Jan
Sochor David
 
 
Gajda Jonáš
Šrytr Petr
 
 
-94-2-11 1311
3.Krieger JanTkačík Ján-4-5-7  0312
4.Vokál JanBrož Patrik-1411-8-5 1313
5.Koutník RomanŠrytr Petr-9-9-4  0314
6.Sochor DavidGajda Jonáš87-18 3124
7.Vokál JanTkačík Ján-98-9-9 1325
8.Koutník RomanBrož Patrik-68-8-9 1326
9.Sochor DavidŠrytr Petr-8-4-8  0327
10.Krieger JanGajda Jonáš-6-10-9  0328
11.Koutník RomanTkačík Ján-5-7-8  0329
12.Sochor DavidBrož Patrik-58-69-1323210
13.Krieger JanŠrytr Petr         
14.Vokál JanGajda Jonáš         
15.Sochor DavidTkačík Ján         
16.Krieger JanBrož Patrik         
17.Vokál JanŠrytr Petr         
18.Koutník RomanGajda Jonáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krieger Jan02Tkačík Ján30
Vokál Jan02Brož Patrik30
Koutník Roman03Šrytr Petr20
Sochor David12Gajda Jonáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha CVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:7412:288TTC Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brýna Karel
Houček Jaroslav
 
 
Špinar Michal
Groh Alexander
 
 
8-78-763210
2.Zahradník Václav
Mutl David
 
 
Šedivý Stanislav
Černý Jiří
 
 
526  3020
3.Houček JaroslavGroh Alexander564  3030
4.Mutl DavidŠpinar Michal81010  3040
5.Brýna KarelŠedivý Stanislav67-86 3150
6.Zahradník VáclavČerný Jiří1074  3060
7.Mutl DavidGroh Alexander-7-1059-42361
8.Brýna KarelŠpinar Michal4148  3071
9.Zahradník VáclavŠedivý Stanislav54-71 3181
10.Houček JaroslavČerný Jiří634  3091
11.Brýna KarelGroh Alexander1199  30101
12.Zahradník VáclavŠpinar Michal799  30  
13.Houček JaroslavŠedivý Stanislav         
14.Mutl DavidČerný Jiří         
15.Zahradník VáclavGroh Alexander         
16.Houček JaroslavŠpinar Michal         
17.Mutl DavidŠedivý Stanislav         
18.Brýna KarelČerný Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Houček Jaroslav20Groh Alexander12
Mutl David11Špinar Michal02
Brýna Karel30Šedivý Stanislav02
Zahradník Václav20Černý Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany DVrchní
rozhodčí:
Černý Martin
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2016 00:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:34 KK Konstruktiva Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Erben Michal
Litomiský Petr
 
 
Ouroda František
Toman Bedřich
 
 
     3010
2.Nováček Vladimír
Černý Martin
 
 
Černý Pavel
Peller Marek
 
 
     2311
3.Černý MartinOuroda František     0312
4.Nováček VladimírToman Bedřich     2313
5.Erben MichalČerný Pavel     3023
6.Litomiský PetrPeller Marek     3033
7.Nováček VladimírOuroda František     1334
8.Erben MichalToman Bedřich     1335
9.Litomiský PetrČerný Pavel     3145
10.Černý MartinPeller Marek     0346
11.Erben MichalOuroda František     0347
12.Litomiský PetrToman Bedřich     3257
13.Černý MartinČerný Pavel     1358
14.Nováček VladimírPeller Marek     3168
15.Litomiský PetrOuroda František     3078
16.Černý MartinToman Bedřich     0379
17.Nováček VladimírČerný Pavel     3089
18.Erben MichalPeller Marek     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černý Martin04Ouroda František31
Nováček Vladimír22Toman Bedřich31
Erben Michal13Černý Pavel13
Litomiský Petr40Peller Marek22



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice GVrchní
rozhodčí:
Mládek Bohuslav
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:34482:546Slovan KST Bohnice I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pecháček David
Bláhová Kateřina
 
 
Pilný Pavel
Vanka Radek
 
 
9-13-5-8 1301
2.Frolík Jindřich
Mládek Bohuslav
 
 
Pražák Bohumil
Handlová Natálie
 
 
-95-6953211
3.Mládek BohuslavPilný Pavel558  3021
4.Bláhová KateřinaHandlová Natálie-3-58-9 1322
5.Pecháček DavidPražák Bohumil-39-3-10 1323
6.Frolík JindřichVanka Radek85-10-973233
7.Bláhová KateřinaPilný Pavel-8-13-3  0334
8.Pecháček DavidHandlová Natálie-4-5-5  0335
9.Frolík JindřichPražák Bohumil-878-8-102336
10.Mládek BohuslavKadavý Ondřej981  3046
11.Pecháček DavidPilný Pavel-7-4-4  0347
12.Frolík JindřichHandlová Natálie-84-6-6 1348
13.Mládek BohuslavPražák Bohumil899  3058
14.Bláhová KateřinaKadavý Ondřej-411-6-4 1359
15.Frolík JindřichPilný Pavel-64-7-8 13510
16.Mládek BohuslavHandlová Natálie4-988 31  
17.Bláhová KateřinaPražák Bohumil         
18.Pecháček DavidKadavý Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mládek Bohuslav30Pilný Pavel31
Bláhová Kateřina03Handlová Natálie30
Pecháček David03Pražák Bohumil21
Frolík Jindřich13Vanka Radek01
   Kadavý Ondřej11
----



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška CVrchní
rozhodčí:
Krieger Karel
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:22 TJ Zelená Liška C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlíček Ladislav
Hajný Josef
 
 
Šišková Gabriela
Dvořáková Anna
 
 
     3010
2.Konopa Josef
Krieger Karel
 
 
Černý Jakub
Vaňásek Jiří ml.
 
 
     0311
3.Pavlíček LadislavČerný Jakub     3121
4.Konopa JosefDvořáková Anna     2322
5.Holštein JaroslavVaňásek Jiří ml.     3132
6.Hajný JosefŠišková Gabriela     3142
7.Konopa JosefČerný Jakub     3152
8.Holštein JaroslavDvořáková Anna     1353
9.Hajný JosefVaňásek Jiří ml.     3063
10.Pavlíček LadislavŠišková Gabriela     3073
11.Holštein JaroslavČerný Jakub     3283
12.Hajný JosefDvořáková Anna     2384
13.Pavlíček LadislavVaňásek Jiří ml.     2385
14.Konopa JosefŠišková Gabriela     3095
15.Hajný JosefČerný Jakub     31105
16.Pavlíček LadislavDvořáková Anna         
17.Konopa JosefVaňásek Jiří ml.         
18.Holštein JaroslavŠišková Gabriela         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavlíček Ladislav21Černý Jakub04
Konopa Josef21Dvořáková Anna30
Holštein Jaroslav21Vaňásek Jiří ml.12
Hajný Josef31Šišková Gabriela03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy