Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha CVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:32619:599TTC Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Houček Jaroslav
Brýna Karel
 
 
Kunert Ladislav
Stejskal Radek
 
 
911-12-7-62301
2.Zahradník Václav
Mutl David
 
 
Gargulák František
Hruban Vladimír
 
 
98-94 3111
3.Mutl DavidKunert Ladislav-8-5-8  0312
4.Houček JaroslavStejskal Radek-97-5-7 1313
5.Brýna KarelGargulák František-3-9-7  0314
6.Zahradník VáclavHruban Vladimír-5535 3124
7.Houček JaroslavKunert Ladislav-5-891183234
8.Brýna KarelStejskal Radek-79-51093244
9.Zahradník VáclavGargulák František-12-6-9  0345
10.Mutl DavidHruban Vladimír766  3055
11.Brýna KarelKunert Ladislav-11-65-6 1356
12.Zahradník VáclavStejskal Radek828  3066
13.Mutl DavidGargulák František-835-483276
14.Houček JaroslavHruban Vladimír1145  3086
15.Zahradník VáclavKunert Ladislav-15-10-6  0387
16.Mutl DavidStejskal Radek3-5510 3197
17.Houček JaroslavGargulák František5-88-6632107
18.Brýna KarelHruban Vladimír863  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mutl David31Kunert Ladislav31
Houček Jaroslav31Stejskal Radek13
Brýna Karel12Gargulák František22
Zahradník Václav22Hruban Vladimír03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany DVrchní
rozhodčí:
Erben Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:15 TJ Sokol Nové Vysočany D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Erben Michal
Litomiský Petr
 
 
Koutník Roman
Najbertová Lucie
 
 
     3110
2.Černý Martin
Nováček Vladimír
 
 
Krieger Jan
Bečan Martin
 
 
     3020
3.Litomiský PetrKoutník Roman     3130
4.Erben MichalBečan Martin     3040
5.Černý MartinNajbertová Lucie     3250
6.Nováček VladimírKrieger Jan     2351
7.Erben MichalKoutník Roman     3161
8.Černý MartinBečan Martin     3271
9.Nováček VladimírNajbertová Lucie     3181
10.Litomiský PetrKrieger Jan     3191
11.Černý MartinKoutník Roman     2392
12.Nováček VladimírBečan Martin     30102
13.Litomiský PetrNajbertová Lucie         
14.Erben MichalKrieger Jan         
15.Nováček VladimírKoutník Roman         
16.Litomiský PetrBečan Martin         
17.Erben MichalNajbertová Lucie         
18.Černý MartinKrieger Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Litomiský Petr20Koutník Roman12
Erben Michal20Bečan Martin03
Černý Martin21Najbertová Lucie02
Nováček Vladimír21Krieger Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice GVrchní
rozhodčí:
Mládek Bohuslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:15450:385TJ Lokomotiva Vršovice G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frolík Jindřich
Mládek Bohuslav
 
 
Žerava Miroslav
Baťka Petr
 
 
-12823 3110
2.Dušek Jiří
Kuděj Petr
 
 
Trubl Vladimír
Kučera Jan
 
 
-897-8103220
3.Frolík JindřichTrubl Vladimír7124  3030
4.Mládek BohuslavBaťka Petr-10-126873240
5.Dušek JiříŽerava Miroslav-479-673250
6.Kuděj PetrKučera Jan747  3060
7.Mládek BohuslavTrubl Vladimír787  3070
8.Dušek JiříBaťka Petr-10-49343280
9.Kuděj PetrŽerava Miroslav969  3090
10.Frolík JindřichKučera Jan-8-8-3  0391
11.Dušek JiříTrubl Vladimír5-2-8-2 1392
12.Kuděj PetrBaťka Petr849  30102
13.Frolík JindřichŽerava Miroslav         
14.Mládek BohuslavKučera Jan         
15.Kuděj PetrTrubl Vladimír         
16.Frolík JindřichBaťka Petr         
17.Mládek BohuslavŽerava Miroslav         
18.Dušek JiříKučera Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Frolík Jindřich11Trubl Vladimír12
Mládek Bohuslav20Baťka Petr03
Dušek Jiří21Žerava Miroslav02
Kuděj Petr30Kučera Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška CVrchní
rozhodčí:
Hajný Josef
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha MRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:13 TJ Zelená Liška C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hajný Josef
Pavlíček Ladislav
 
 
Šrytr Petr
Khozeuly Yedil
 
 
     3110
2.Konopa Josef
Samohejl Erich
 
 
Svoboda Maxim
Brož Patrik
 
 
     3020
3.Pavlíček LadislavKhozeuly Yedil     3030
4.Samohejl ErichSvoboda Maxim     2331
5.Konopa JosefŠrytr Petr     3141
6.Hajný JosefBrož Patrik     3151
7.Samohejl ErichKhozeuly Yedil     3261
8.Konopa JosefSvoboda Maxim     3271
9.Hajný JosefŠrytr Petr     3081
10.Pavlíček LadislavBrož Patrik     3191
11.Konopa JosefKhozeuly Yedil     32101
12.Hajný JosefSvoboda Maxim         
13.Pavlíček LadislavŠrytr Petr         
14.Samohejl ErichBrož Patrik         
15.Hajný JosefKhozeuly Yedil         
16.Pavlíček LadislavSvoboda Maxim         
17.Samohejl ErichŠrytr Petr         
18.Konopa JosefBrož Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pavlíček Ladislav20Khozeuly Yedil03
Samohejl Erich11Svoboda Maxim11
Konopa Josef30Šrytr Petr02
Hajný Josef20Brož Patrik02



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice IVrchní
rozhodčí:
Pražák Bohumil
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:16471:425Slovan KST Bohnice I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chaloupek Petr
Vanka Radek
 
 
Bukovský Petr
Korec Ladislav
 
 
535  3010
2.Pražák Bohumil
Pilný Pavel
 
 
Peller Marek
Černý Pavel
 
 
8-799 3120
3.Chaloupek PetrBukovský Petr87-98 3130
4.Pilný PavelKorec Ladislav579  3040
5.Pražák BohumilPeller Marek9-9-8-7 1341
6.Vanka RadekČerný Pavel-79-6-8 1342
7.Pilný PavelBukovský Petr8-787 3152
8.Pražák BohumilKorec Ladislav96-5-893262
9.Vanka RadekPeller Marek10-9-7993272
10.Chaloupek PetrČerný Pavel859  3082
11.Pražák BohumilBukovský Petr9-7-8993292
12.Vanka RadekKorec Ladislav-6987 31102
13.Chaloupek PetrPeller Marek         
14.Pilný PavelČerný Pavel         
15.Vanka RadekBukovský Petr         
16.Chaloupek PetrKorec Ladislav         
17.Pilný PavelPeller Marek         
18.Pražák BohumilČerný Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chaloupek Petr20Bukovský Petr03
Pilný Pavel20Korec Ladislav03
Pražák Bohumil21Peller Marek11
Vanka Radek21Černý Pavel11



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FVrchní
rozhodčí:
Stejskal Radek
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:27 TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kunert Ladislav
Stejskal Radek
 
 
Ouroda František
Bukovský Petr
 
 
     3010
2.Vránová Helena
Hruban Vladimír
 
 
Peller Marek
Černý Pavel
 
 
     3020
3.Hruban VladimírOuroda František     1321
4.Vránová HelenaBukovský Petr     1322
5.Stejskal RadekČerný Pavel     3032
6.Kunert LadislavPeller Marek     3242
7.Vránová HelenaOuroda František     0343
8.Stejskal RadekBukovský Petr     1344
9.Kunert LadislavČerný Pavel     3254
10.Hruban VladimírPeller Marek     3064
11.Stejskal RadekOuroda František     2365
12.Kunert LadislavBukovský Petr     3275
13.Hruban VladimírČerný Pavel     3085
14.Vránová HelenaPeller Marek     1386
15.Kunert LadislavOuroda František     1387
16.Hruban VladimírBukovský Petr     3097
17.Vránová HelenaČerný Pavel     30107
18.Stejskal RadekPeller Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hruban Vladimír31Ouroda František40
Vránová Helena13Bukovský Petr22
Stejskal Radek12Černý Pavel04
Kunert Ladislav31Peller Marek12



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha JVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:36605:627Slovan KST Bohnice I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Průša Ondřej
Rochowanski Jan
 
 
Chaloupek Petr
Vanka Radek
 
 
-58-710-72301
2.Kratochvíl David
Vohradský Stanislav
 
 
Pražák Bohumil
Handlová Natálie
 
 
-89-10-5 1302
3.Vohradský StanislavChaloupek Petr-5-8-7  0303
4.Kratochvíl DavidHandlová Natálie12-5-4-4 1304
5.Rochowanski JanPražák Bohumil754  3014
6.Průša OndřejVanka Radek2810  3024
7.Kratochvíl DavidChaloupek Petr5-10-10-6 1325
8.Rochowanski JanHandlová Natálie96-87 3135
9.Průša OndřejPražák Bohumil765  3045
10.Vohradský StanislavVanka Radek-10-987-72346
11.Rochowanski JanChaloupek Petr7-75-863256
12.Průša OndřejHandlová Natálie8-897 3166
13.Vohradský StanislavPražák Bohumil-9-3-8  0367
14.Kratochvíl DavidVanka Radek-10-496-92368
15.Průša OndřejChaloupek Petr56-16-673278
16.Vohradský StanislavHandlová Natálie-89-3-7 1379
17.Kratochvíl DavidPražák Bohumil-3-9-6  03710
18.Rochowanski JanVanka Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vohradský Stanislav04Chaloupek Petr22
Kratochvíl David04Handlová Natálie22
Rochowanski Jan30Pražák Bohumil22
Průša Ondřej40Vanka Radek21



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha MVrchní
rozhodčí:
Šrytr Petr
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:14460:373SF SKK EL Niňo Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Khalaila Adam
Brož Patrik
 
 
Petříková Michaela
Šišková Gabriela
 
 
7710  3010
2.Šrytr Petr
Šíp Martin
 
 
Makovský Zdeněk
Hájek Alexandr
 
 
4-92-1093220
3.Šrytr PetrŠišková Gabriela-4-6-5  0321
4.Brož PatrikDvořáková Anna9109  3031
5.Šíp MartinMakovský Zdeněk977  3041
6.Khalaila AdamHájek Alexandr923  3051
7.Brož PatrikŠišková Gabriela9-9510 3161
8.Šíp MartinDvořáková Anna7-4-9-7 1362
9.Khalaila AdamMakovský Zdeněk587  3072
10.Šrytr PetrHájek Alexandr358  3082
11.Šíp MartinŠišková Gabriela-9-86-9 1383
12.Khalaila AdamDvořáková Anna-6985 3193
13.Šrytr PetrMakovský Zdeněk5-1094 31103
14.Brož PatrikHájek Alexandr755  30  
15.Khalaila AdamŠišková Gabriela         
16.Šrytr PetrDvořáková Anna         
17.Brož PatrikMakovský Zdeněk         
18.Šíp MartinHájek Alexandr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šrytr Petr21Šišková Gabriela21
Brož Patrik20Dvořáková Anna12
Šíp Martin12Makovský Zdeněk03
Khalaila Adam30Hájek Alexandr02



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje DVrchní
rozhodčí:
Trubl Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška CRozhodčí:Špaček Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 4 Krč ; Za Obecním úřadem 354/7, Autobusem č. 293 ze stanice metra Budějovická. Autobus staví přímo před sokolovnou. Zastávka \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Nad Rybníky\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" (na znamení)Rozhodčí:Žerava Miroslav
Datum dle rozpisu05. 10. 2016 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:Trubl Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:105:30232:367TJ Zelená Liška C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špaček Václav
Žerava Miroslav
 
 
Hajný Josef
Pavlíček Ladislav
 
 
4-8-4-5 1301
2.Trubl Vladimír
Kučera Jan
 
 
Krieger Karel
Konopa Josef
 
 
-8-8-3  0302
3.Žerava MiroslavKonopa Josef-39-7-5 1303
4.Špaček VáclavHolštein Jaroslav-5-8-4  0304
5.Kučera JanHajný Josef87-6-8-82305
6.Trubl VladimírPavlíček Ladislav-4-5-8  0306
7.Špaček VáclavKonopa Josef-4-2-8  0307
8.Kučera JanHolštein Jaroslav-2-5-7  0308
9.Trubl VladimírHajný Josef-5-7-10  0309
10.Žerava MiroslavPavlíček Ladislav-8-58-7 13010
11.Kučera JanKonopa Josef         
12.Trubl VladimírHolštein Jaroslav         
13.Žerava MiroslavHajný Josef         
14.Špaček VáclavPavlíček Ladislav         
15.Trubl VladimírKonopa Josef         
16.Žerava MiroslavHolštein Jaroslav         
17.Špaček VáclavHajný Josef         
18.Kučera JanPavlíček Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Žerava Miroslav02Konopa Josef20
Špaček Václav02Holštein Jaroslav20
Kučera Jan02Hajný Josef20
Trubl Vladimír02Pavlíček Ladislav20



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita EVrchní
rozhodčí:
Krieger Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:16 TJ Stadion Žižkov - Ulita E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vokál Jan
Vokál Roman
 
 
Dušek Jiří
Pecháček David
 
 
     3110
2.Koutník Roman
Krieger Jan
 
 
Frolík Jindřich
Mládek Bohuslav
 
 
     3120
3.Vokál RomanMládek Bohuslav     0321
4.Vokál JanFrolík Jindřich     3231
5.Koutník RomanDušek Jiří     3141
6.Krieger JanPecháček David     3051
7.Vokál JanMládek Bohuslav     3261
8.Koutník RomanFrolík Jindřich     3171
9.Krieger JanDušek Jiří     3181
10.Vokál RomanPecháček David     3091
11.Koutník RomanMládek Bohuslav     2392
12.Krieger JanFrolík Jindřich     31102
13.Vokál RomanDušek Jiří         
14.Vokál JanPecháček David         
15.Krieger JanMládek Bohuslav         
16.Vokál RomanFrolík Jindřich         
17.Vokál JanDušek Jiří         
18.Koutník RomanPecháček David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vokál Roman11Mládek Bohuslav21
Vokál Jan20Frolík Jindřich03
Koutník Roman21Dušek Jiří02
Krieger Jan30Pecháček David02



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha CVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:33627:602nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Houček Jaroslav
Brýna Karel
 
 
Erben Michal
Litomiský Petr
 
 
7-810-3-62301
2.Zahradník Václav
Mutl David
 
 
Černý Martin
Nováček Vladimír
 
 
-887-863211
3.Houček JaroslavLitomiský Petr6-8-8-7 1312
4.Mutl DavidErben Michal-5-1111-9 1313
5.Brýna KarelČerný Martin-8-9-4  0314
6.Zahradník VáclavNováček Vladimír1045  3024
7.Mutl DavidLitomiský Petr-5-8-7  0325
8.Brýna KarelErben Michal-87-7-11 1326
9.Zahradník VáclavČerný Martin322  3036
10.Houček JaroslavNováček Vladimír9-97-883246
11.Brýna KarelLitomiský Petr5-8-78-72347
12.Zahradník VáclavErben Michal985  3057
13.Houček JaroslavČerný Martin6211  3067
14.Mutl DavidNováček Vladimír-7-8-7  0368
15.Zahradník VáclavLitomiský Petr3-78-963278
16.Houček JaroslavErben Michal4514  3088
17.Mutl DavidČerný Martin9119  3098
18.Brýna KarelNováček Vladimír-6-3-6  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Houček Jaroslav31Litomiský Petr31
Mutl David13Erben Michal22
Brýna Karel04Černý Martin13
Zahradník Václav40Nováček Vladimír22



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany DVrchní
rozhodčí:
Černý Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2016 00:00 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:37 TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Litomiský Petr
Erben Michal
 
 
Kunert Ladislav
Stejskal Radek
 
 
     1301
2.Černý Martin
Nováček Vladimír
 
 
Vránová Helena
Hruban Vladimír
 
 
     2302
3.Nováček VladimírKunert Ladislav     0303
4.Erben MichalStejskal Radek     3213
5.Černý MartinVránová Helena     1314
6.Litomiský PetrHruban Vladimír     3224
7.Erben MichalKunert Ladislav     0325
8.Černý MartinStejskal Radek     0326
9.Litomiský PetrVránová Helena     0327
10.Nováček VladimírHruban Vladimír     3137
11.Černý MartinKunert Ladislav     0338
12.Litomiský PetrStejskal Radek     3248
13.Nováček VladimírVránová Helena     2349
14.Erben MichalHruban Vladimír     13410
15.Litomiský PetrKunert Ladislav     30  
16.Nováček VladimírStejskal Radek         
17.Erben MichalVránová Helena         
18.Černý MartinHruban Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nováček Vladimír12Kunert Ladislav30
Erben Michal12Stejskal Radek12
Černý Martin03Vránová Helena30
Litomiský Petr21Hruban Vladimír12



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice GVrchní
rozhodčí:
Mládek Bohuslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1011:33365:457TTC Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dušek Jiří
Pecháček David
 
 
Zahradník Václav
Mutl David
 
 
-9-10-3  0301
2.Mládek Bohuslav
Frolík Jindřich
 
 
Brýna Karel
Dvořák Pavel
 
 
-95-10793211
3.Frolík JindřichZahradník Václav-6-6-8  0312
4.Dušek JiříDvořák Pavel-6-7-7  0313
5.Pecháček DavidMutl David-8-84-8 1314
6.Mládek BohuslavBrýna Karel7-6-7-9 1315
7.Dušek JiříZahradník Václav-14-9-3  0316
8.Pecháček DavidDvořák Pavel-7-6-7  0317
9.Mládek BohuslavMutl David-49811 3127
10.Frolík JindřichBrýna Karel-13-47-6 1328
11.Pecháček DavidZahradník Václav-3-7-3  0329
12.Mládek BohuslavDvořák Pavel-87-106-1123210
13.Frolík JindřichMutl David7-9   11  
14.Dušek JiříBrýna Karel         
15.Mládek BohuslavZahradník Václav         
16.Frolík JindřichDvořák Pavel         
17.Dušek JiříMutl David         
18.Pecháček DavidBrýna Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Frolík Jindřich02Zahradník Václav30
Dušek Jiří02Dvořák Pavel30
Pecháček David03Mutl David11
Mládek Bohuslav12Brýna Karel20



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška CVrchní
rozhodčí:
Krieger Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:17 TJ Zelená Liška C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hajný Josef
Pavlíček Ladislav
 
 
Vokál Roman
Vokál Jan
 
 
     1301
2.Konopa Josef
Krieger Karel
 
 
Krieger Jan
Koutník Roman
 
 
     3011
3.Pavlíček LadislavVokál Roman     3121
4.Konopa JosefVokál Jan     3031
5.Krieger KarelKrieger Jan     3141
6.Hajný JosefKoutník Roman     3051
7.Konopa JosefVokál Roman     3261
8.Krieger KarelVokál Jan     3271
9.Hajný JosefKrieger Jan     3081
10.Pavlíček LadislavKoutník Roman     3091
11.Krieger KarelVokál Roman     1392
12.Hajný JosefVokál Jan     2393
13.Pavlíček LadislavKrieger Jan     32103
14.Konopa JosefKoutník Roman     30  
15.Hajný JosefVokál Roman         
16.Pavlíček LadislavVokál Jan         
17.Konopa JosefKrieger Jan         
18.Krieger KarelKoutník Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavlíček Ladislav30Vokál Roman12
Konopa Josef20Vokál Jan12
Krieger Karel21Krieger Jan03
Hajný Josef21Koutník Roman02



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice IVrchní
rozhodčí:
Herčík Lubomír
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:8 Avia Čakovice I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Jakub
Herčík Lubomír
 
 
Kučera Jan
Kára Jiří
 
 
     3010
2.Makovský Zdeněk
Petříková Michaela
 
 
Trubl Vladimír
Žerava Miroslav
 
 
     3120
3.Černý JakubTrubl Vladimír     0321
4.Herčík LubomírKára Jiří     3031
5.Petříková MichaelaŽerava Miroslav     3141
6.Makovský ZdeněkKučera Jan     3051
7.Herčík LubomírTrubl Vladimír     3061
8.Petříková MichaelaKára Jiří     3171
9.Makovský ZdeněkŽerava Miroslav     3181
10.Černý JakubKučera Jan     3091
11.Petříková MichaelaTrubl Vladimír     31101
12.Makovský ZdeněkKára Jiří     03  
13.Černý JakubŽerava Miroslav         
14.Herčík LubomírKučera Jan         
15.Makovský ZdeněkTrubl Vladimír         
16.Černý JakubKára Jiří         
17.Herčík LubomírŽerava Miroslav         
18.Petříková MichaelaKučera Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Černý Jakub11Trubl Vladimír12
Herčík Lubomír20Kára Jiří02
Petříková Michaela30Žerava Miroslav02
Makovský Zdeněk20Kučera Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice IVrchní
rozhodčí:
Kadavý Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha MRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1017:33460:517SF SKK EL Niňo Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chaloupek Petr
Handl Erich
 
 
Brož Patrik
Šíp Martin
 
 
-9-16714133210
2.Pražák Bohumil
Handlová Natálie
 
 
Šrytr Petr
Khozeuly Yedil
 
 
-9-7-9  0311
3.Handl ErichKhozeuly Yedil1096  3021
4.Handlová NatálieBrož Patrik-7-12-10  0322
5.Pražák BohumilŠíp Martin-8-6-6  0323
6.Chaloupek PetrŠrytr Petr8-7-63-72324
7.Handlová NatálieKhozeuly Yedil-8-7-9  0325
8.Pražák BohumilBrož Patrik-5-9-8  0326
9.Chaloupek PetrŠíp Martin-9-8-9  0327
10.Handl ErichŠrytr Petr968  3037
11.Pražák BohumilKhozeuly Yedil-7-5-9  0338
12.Chaloupek PetrBrož Patrik-96812 3148
13.Handl ErichŠíp Martin7-8-78-62349
14.Handlová NatálieŠrytr Petr-69-5-7 13410
15.Chaloupek PetrKhozeuly Yedil         
16.Handl ErichBrož Patrik         
17.Handlová NatálieŠíp Martin         
18.Pražák BohumilŠrytr Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Handl Erich21Khozeuly Yedil21
Handlová Natálie03Brož Patrik21
Pražák Bohumil03Šíp Martin30
Chaloupek Petr12Šrytr Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BVrchní
rozhodčí:
Peller Marek
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5 KK Konstruktiva Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ouroda František
Toman Bedřich
 
 
Kratochvíl David
Burka Václav
 
 
     3010
2.Bukovský Petr
Peller Marek
 
 
Šedivý Stanislav
Sloup Richard
 
 
     3020
3.Toman BedřichBurka Václav     3130
4.Bukovský PetrKratochvíl David     3140
5.Peller MarekSloup Richard     3050
6.Ouroda FrantišekŠedivý Stanislav     3060
7.Bukovský PetrBurka Václav     3070
8.Peller MarekKratochvíl David     3080
9.Ouroda FrantišekSloup Richard     3290
10.Toman BedřichŠedivý Stanislav     31100
11.Peller MarekBurka Václav         
12.Ouroda FrantišekKratochvíl David         
13.Toman BedřichSloup Richard         
14.Bukovský PetrŠedivý Stanislav         
15.Ouroda FrantišekBurka Václav         
16.Toman BedřichKratochvíl David         
17.Bukovský PetrSloup Richard         
18.Peller MarekŠedivý Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Toman Bedřich20Burka Václav02
Bukovský Petr20Kratochvíl David02
Peller Marek20Sloup Richard02
Ouroda František20Šedivý Stanislav02
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FVrchní
rozhodčí:
Gargulák František
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:21584:530TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gargulák František
Papoušek Vladimír
 
 
Kratochvíl David
Burka Václav
 
 
7-46-12113210
2.Vránová Helena
Kunert Ladislav
 
 
Šedivý Stanislav
Kocánek Jiří
 
 
9612  3020
3.Vránová HelenaBurka Václav994  3030
4.Gargulák FrantišekKratochvíl David8-675 3140
5.Papoušek VladimírKocánek Jiří-97-9-7 1341
6.Kunert LadislavŠedivý Stanislav-96157 3151
7.Gargulák FrantišekBurka Václav9-3-99-82352
8.Papoušek VladimírKratochvíl David-7-899-102353
9.Kunert LadislavKocánek Jiří9128  3063
10.Vránová HelenaŠedivý Stanislav5128  3073
11.Papoušek VladimírBurka Václav108-57 3183
12.Kunert LadislavKratochvíl David-10-89843293
13.Vránová HelenaKocánek Jiří6-9-8-13 1394
14.Gargulák FrantišekŠedivý Stanislav6-9-77732104
15.Kunert LadislavBurka Václav6    10  
16.Vránová HelenaKratochvíl David         
17.Gargulák FrantišekKocánek Jiří         
18.Papoušek VladimírŠedivý Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vránová Helena21Burka Václav12
Gargulák František21Kratochvíl David12
Papoušek Vladimír12Kocánek Jiří21
Kunert Ladislav30Šedivý Stanislav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha MVrchní
rozhodčí:
Khozeuly Yedil
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:34389:485KK Konstruktiva Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brož Patrik
Khozeuly Yedil
 
 
Bukovský Petr
Peller Marek
 
 
-4-699-102301
2.Šíp Martin
Koběrský Matěj
 
 
Ouroda František
Toman Bedřich
 
 
-45-101063211
3.Brož PatrikOuroda František-8-84-7 1312
4.Šíp MartinToman Bedřich-984-773222
5.Koběrský MatějBukovský Petr-77-1-6 1323
6.Khozeuly YedilPeller Marek-12-4-9  0324
7.Šíp MartinOuroda František-510-7-6 1325
8.Koběrský MatějToman Bedřich-10-9-8  0326
9.Khozeuly YedilBukovský Petr-4-8-4  0327
10.Brož PatrikPeller Marek7-98-7-62328
11.Koběrský MatějOuroda František-6-511-9 1329
12.Khozeuly YedilToman Bedřich-9-4-3  03210
13.Brož PatrikBukovský Petr-9    01  
14.Šíp MartinPeller Marek         
15.Khozeuly YedilOuroda František         
16.Brož PatrikToman Bedřich         
17.Šíp MartinBukovský Petr         
18.Koběrský MatějPeller Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brož Patrik02Ouroda František30
Šíp Martin11Toman Bedřich21
Koběrský Matěj03Bukovský Petr20
Khozeuly Yedil03Peller Marek20



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje DVrchní
rozhodčí:
Trubl Vladimír
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice IRozhodčí:Kára Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 4 Krč ; Za Obecním úřadem 354/7, Autobusem č. 293 ze stanice metra Budějovická. Autobus staví přímo před sokolovnou. Zastávka \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Nad Rybníky\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" (na znamení)Rozhodčí:Kučera Jan
Datum dle rozpisu19. 10. 2016 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:Trubl Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:36 Slovan KST Bohnice I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Jan
Žerava Miroslav
 
 
Handl Erich
Chaloupek Petr
 
 
     0301
2.Trubl Vladimír
Kára Jiří
 
 
Pilný Pavel
Pražák Bohumil
 
 
     0302
3.Kára JiříHandl Erich     3212
4.Kučera JanChaloupek Petr     0313
5.Žerava MiroslavPilný Pavel     3123
6.Trubl VladimírPražák Bohumil     3133
7.Kučera JanHandl Erich     0334
8.Žerava MiroslavChaloupek Petr     1335
9.Trubl VladimírPilný Pavel     0336
10.Kára JiříPražák Bohumil     1337
11.Žerava MiroslavHandl Erich     2338
12.Trubl VladimírChaloupek Petr     3148
13.Kára JiříPilný Pavel     3158
14.Kučera JanPražák Bohumil     0359
15.Trubl VladimírHandl Erich     23510
16.Kára JiříChaloupek Petr     03  
17.Kučera JanPilný Pavel         
18.Žerava MiroslavPražák Bohumil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kára Jiří21Handl Erich31
Kučera Jan03Chaloupek Petr21
Žerava Miroslav12Pilný Pavel12
Trubl Vladimír22Pražák Bohumil21



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita EVrchní
rozhodčí:
Najbertová Lucie
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:35 TJ Stadion Žižkov - Ulita E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koutník Roman
Vokál Jan
 
 
Dvořáková Anna
Vaňásek Jiří ml.
 
 
     3110
2.Krieger Jan
Sochor David
 
 
Černý Jakub
Makovský Zdeněk
 
 
     1311
3.Koutník RomanDvořáková Anna     1312
4.Vokál JanČerný Jakub     3122
5.Krieger JanMakovský Zdeněk     1323
6.Najbertová LucieVaňásek Jiří ml.     3233
7.Vokál JanDvořáková Anna     1334
8.Krieger JanČerný Jakub     3144
9.Najbertová LucieMakovský Zdeněk     3154
10.Koutník RomanVaňásek Jiří ml.     3164
11.Krieger JanDvořáková Anna     0365
12.Najbertová LucieČerný Jakub     3175
13.Koutník RomanMakovský Zdeněk     2376
14.Vokál JanVaňásek Jiří ml.     3286
15.Najbertová LucieDvořáková Anna     1387
16.Koutník RomanČerný Jakub     0388
17.Vokál JanMakovský Zdeněk     3098
18.Krieger JanVaňásek Jiří ml.     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koutník Roman13Dvořáková Anna40
Vokál Jan31Černý Jakub13
Krieger Jan22Makovský Zdeněk22
Najbertová Lucie31Vaňásek Jiří ml.04



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha CVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:25575:541TTC Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brýna Karel
Houček Jaroslav
 
 
Konopa Josef
Pavlíček Ladislav
 
 
-3-9-9  0301
2.Mutl David
Zahradník Václav
 
 
Krieger Karel
Holštein Jaroslav
 
 
1487  3011
3.Houček JaroslavKonopa Josef-109-7-4 1312
4.Mutl DavidPavlíček Ladislav12-57-1283222
5.Brýna KarelHolštein Jaroslav-49-49-82323
6.Zahradník VáclavKrieger Karel7-755 3133
7.Mutl DavidKonopa Josef38-8-183243
8.Brýna KarelPavlíček Ladislav9-79-7-102344
9.Zahradník VáclavHolštein Jaroslav7106  3054
10.Houček JaroslavKrieger Karel786  3064
11.Brýna KarelKonopa Josef-6-9-8  0365
12.Zahradník VáclavPavlíček Ladislav-86612 3175
13.Houček JaroslavHolštein Jaroslav789  3085
14.Mutl DavidKrieger Karel-6-8-7  0386
15.Zahradník VáclavKonopa Josef1135  3096
16.Houček JaroslavPavlíček Ladislav8-941 31106
17.Mutl DavidHolštein Jaroslav699  30  
18.Brýna KarelKrieger Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Houček Jaroslav31Konopa Josef22
Mutl David21Pavlíček Ladislav13
Brýna Karel03Holštein Jaroslav12
Zahradník Václav40Krieger Karel12



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany DVrchní
rozhodčí:
Nováček Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2016 00:00 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:14 TJ Sokol Nové Vysočany D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Erben Michal
Litomiský Petr
 
 
Frolík Jindřich
Mládek Bohuslav
 
 
     3010
2.Černý Martin
Nováček Vladimír
 
 
Kuděj Petr
Dušek Jiří
 
 
     3020
3.Erben MichalKuděj Petr     3030
4.Černý MartinMládek Bohuslav     0331
5.Nováček VladimírFrolík Jindřich     3041
6.Litomiský PetrDušek Jiří     3151
7.Černý MartinKuděj Petr     2352
8.Nováček VladimírMládek Bohuslav     3162
9.Litomiský PetrFrolík Jindřich     0363
10.Erben MichalDušek Jiří     3073
11.Nováček VladimírKuděj Petr     3083
12.Litomiský PetrMládek Bohuslav     3293
13.Erben MichalFrolík Jindřich     31103
14.Černý MartinDušek Jiří         
15.Litomiský PetrKuděj Petr         
16.Erben MichalMládek Bohuslav         
17.Černý MartinFrolík Jindřich         
18.Nováček VladimírDušek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Erben Michal30Kuděj Petr12
Černý Martin02Mládek Bohuslav12
Nováček Vladimír30Frolík Jindřich12
Litomiský Petr21Dušek Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice GVrchní
rozhodčí:
Mládek Bohuslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:32413:496TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dušek Jiří
Kuděj Petr
 
 
Kunert Ladislav
Stejskal Radek
 
 
8-3-6-9 1301
2.Frolík Jindřich
Mládek Bohuslav
 
 
Gargulák František
Vránová Helena
 
 
956  3011
3.Frolík JindřichKunert Ladislav-4-5-2  0312
4.Mládek BohuslavStejskal Radek-4-11-9  0313
5.Dušek JiříVránová Helena10-10-8-4 1314
6.Kuděj PetrGargulák František-6775 3124
7.Mládek BohuslavKunert Ladislav-4-98-6 1325
8.Dušek JiříStejskal Radek-3-11-4  0326
9.Kuděj PetrVránová Helena-9-109-8 1327
10.Frolík JindřichGargulák František-815-5-6 1328
11.Dušek JiříKunert Ladislav-9710-11-52329
12.Kuděj PetrStejskal Radek613-128 3139
13.Frolík JindřichVránová Helena-6-9-9  03310
14.Mládek BohuslavGargulák František         
15.Kuděj PetrKunert Ladislav         
16.Frolík JindřichStejskal Radek         
17.Mládek BohuslavVránová Helena         
18.Dušek JiříGargulák František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Frolík Jindřich03Kunert Ladislav30
Mládek Bohuslav02Stejskal Radek21
Dušek Jiří03Vránová Helena30
Kuděj Petr21Gargulák František11



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška CVrchní
rozhodčí:
Krieger Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:18 TJ Zelená Liška C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hajný Josef
Pavlíček Ladislav
 
 
Erben Michal
Litomiský Petr
 
 
     3110
2.Konopa Josef
Krieger Karel
 
 
Černý Martin
Nováček Vladimír
 
 
     3120
3.Pavlíček LadislavLitomiský Petr     0321
4.Konopa JosefNováček Vladimír     2322
5.Holštein JaroslavErben Michal     3032
6.Hajný JosefČerný Martin     3042
7.Konopa JosefLitomiský Petr     1343
8.Holštein JaroslavNováček Vladimír     3053
9.Hajný JosefErben Michal     2354
10.Pavlíček LadislavČerný Martin     3064
11.Holštein JaroslavLitomiský Petr     3274
12.Hajný JosefNováček Vladimír     3084
13.Pavlíček LadislavErben Michal     3294
14.Konopa JosefČerný Martin     30104
15.Hajný JosefLitomiský Petr         
16.Pavlíček LadislavNováček Vladimír         
17.Konopa JosefErben Michal         
18.Holštein JaroslavČerný Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pavlíček Ladislav21Litomiský Petr21
Konopa Josef12Nováček Vladimír12
Holštein Jaroslav30Erben Michal12
Hajný Josef21Černý Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice IVrchní
rozhodčí:
Petříková Michaela
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (sál), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:37616:657TTC Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petříková Michaela
Šišková Gabriela
 
 
Zahradník Václav
Mutl David
 
 
-7104-983210
2.Makovský Zdeněk
Vaňásek Jiří ml.
 
 
Houček Jaroslav
Poulíček Jaroslav
 
 
9-97-383220
3.Šišková GabrielaHouček Jaroslav-5-66-6 1321
4.Makovský ZdeněkPoulíček Jaroslav-6-9-7  0322
5.Vaňásek Jiří ml.Zahradník Václav7-117-5-92323
6.Petříková MichaelaMutl David-8-89-8 1324
7.Makovský ZdeněkHouček Jaroslav-613-1-8 1325
8.Vaňásek Jiří ml.Poulíček Jaroslav697  3035
9.Petříková MichaelaZahradník Václav5-885 3145
10.Šišková GabrielaMutl David7-7-57143255
11.Vaňásek Jiří ml.Houček Jaroslav659  3065
12.Petříková MichaelaPoulíček Jaroslav108-8-10-72366
13.Šišková GabrielaZahradník Václav-6-7-8  0367
14.Makovský ZdeněkMutl David-712-8-3 1368
15.Petříková MichaelaHouček Jaroslav-3-889-92369
16.Šišková GabrielaPoulíček Jaroslav5118  3079
17.Makovský ZdeněkZahradník Václav-9-7-8  03710
18.Vaňásek Jiří ml.Mutl David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šišková Gabriela22Houček Jaroslav31
Makovský Zdeněk04Poulíček Jaroslav22
Vaňásek Jiří ml.21Zahradník Václav31
Petříková Michaela13Mutl David21



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice IVrchní
rozhodčí:
Kadavý Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:11435:336Slovan KST Bohnice I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Handl Erich
Pilný Pavel
 
 
Najbertová Lucie
Krieger Jan
 
 
897  3010
2.Pražák Bohumil
Handlová Natálie
 
 
Koutník Roman
Bečan Martin
 
 
66-1010 3120
3.Handlová NatálieKrieger Jan-9-6-6  0321
4.Pilný PavelKoutník Roman8107  3031
5.Pražák BohumilNajbertová Lucie10-8-7763241
6.Handl ErichBečan Martin525  3051
7.Pilný PavelKrieger Jan-78-9-9 1352
8.Pražák BohumilKoutník Roman5610  3062
9.Handl ErichNajbertová Lucie988  3072
10.Handlová NatálieBečan Martin286  3082
11.Pražák BohumilKrieger Jan-8-7410123292
12.Handl ErichKoutník Roman444  30102
13.Handlová NatálieNajbertová Lucie         
14.Pilný PavelBečan Martin         
15.Handl ErichKrieger Jan         
16.Handlová NatálieKoutník Roman         
17.Pilný PavelNajbertová Lucie         
18.Pražák BohumilBečan Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Handlová Natálie11Krieger Jan21
Pilný Pavel11Koutník Roman03
Pražák Bohumil30Najbertová Lucie02
Handl Erich30Bečan Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BVrchní
rozhodčí:
Ouroda František
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje DRozhodčí:Toman Bedřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:Peller Marek
Datum dle rozpisu03. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:Ouroda František
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:8 KK Konstruktiva Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ouroda František
Toman Bedřich
 
 
Kára Jiří
Fronk Václav
 
 
     3010
2.Peller Marek
Černý Pavel
 
 
Baťka Petr
Žerava Miroslav
 
 
     3120
3.Peller MarekBaťka Petr     3130
4.Černý PavelŽerava Miroslav     1331
5.Toman BedřichKára Jiří     3041
6.Ouroda FrantišekFronk Václav     3051
7.Černý PavelBaťka Petr     3061
8.Toman BedřichŽerava Miroslav     3171
9.Ouroda FrantišekKára Jiří     3081
10.Peller MarekFronk Václav     3291
11.Toman BedřichBaťka Petr     30101
12.Ouroda FrantišekŽerava Miroslav         
13.Peller MarekKára Jiří         
14.Černý PavelFronk Václav         
15.Ouroda FrantišekBaťka Petr         
16.Peller MarekŽerava Miroslav         
17.Černý PavelKára Jiří         
18.Toman BedřichFronk Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Peller Marek20Baťka Petr03
Černý Pavel11Žerava Miroslav11
Toman Bedřich30Kára Jiří02
Ouroda František20Fronk Václav02
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha JVrchní
rozhodčí:
Šedivý Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha MRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:39700:724SF SKK EL Niňo Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rochowanski Jan
Benák Jan
 
 
Svoboda Maxim
Brož Patrik
 
 
-499-583210
2.Šedivý Stanislav
Benák Vít
 
 
Šíp Martin
Khozeuly Yedil
 
 
-710-9-6 1311
3.Benák JanBrož Patrik-9-98-9 1312
4.Rochowanski JanSvoboda Maxim-5113-1063222
5.Šedivý StanislavŠíp Martin-4910-8-112323
6.Benák VítKhozeuly Yedil976  3033
7.Rochowanski JanBrož Patrik-129-9-8 1334
8.Šedivý StanislavSvoboda Maxim-6-8-9  0335
9.Benák VítŠíp Martin53-116 3145
10.Benák JanKhozeuly Yedil-8-8612103255
11.Šedivý StanislavBrož Patrik7-3-73103265
12.Benák VítSvoboda Maxim8-7-6-4 1366
13.Benák JanŠíp Martin-8-99-9 1367
14.Rochowanski JanKhozeuly Yedil1099  3077
15.Benák VítBrož Patrik978  3087
16.Benák JanSvoboda Maxim13-8-11-4 1388
17.Rochowanski JanŠíp Martin-78-7-7 1389
18.Šedivý StanislavKhozeuly Yedil-98-128-823810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Benák Jan13Brož Patrik22
Rochowanski Jan22Svoboda Maxim31
Šedivý Stanislav13Šíp Martin31
Benák Vít31Khozeuly Yedil13



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FVrchní
rozhodčí:
Stejskal Radek
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha MRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:28617:593TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kunert Ladislav
Stejskal Radek
 
 
Tkačík Ján
Šrytr Petr
 
 
-7687 3110
2.Vránová Helena
Gargulák František
 
 
Šíp Martin
Koběrský Matěj
 
 
17-7-910-102311
3.Gargulák FrantišekTkačík Ján-7-8-5  0312
4.Vránová HelenaŠrytr Petr954  3022
5.Stejskal RadekŠíp Martin8-14-12-8 1323
6.Kunert LadislavKoběrský Matěj9-8118 3133
7.Vránová HelenaTkačík Ján-13-49-7 1334
8.Stejskal RadekŠrytr Petr6-865 3144
9.Kunert LadislavŠíp Martin-5-38643254
10.Gargulák FrantišekKoběrský Matěj-8-584-42355
11.Stejskal RadekTkačík Ján126-4-6-52356
12.Kunert LadislavŠrytr Petr-9467 3166
13.Gargulák FrantišekŠíp Martin6-869 3176
14.Vránová HelenaKoběrský Matěj8810  3086
15.Kunert LadislavTkačík JánWO    0387
16.Gargulák FrantišekŠrytr Petr585  3097
17.Vránová HelenaŠíp Martin482  30107
18.Stejskal RadekKoběrský Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gargulák František22Tkačík Ján30
Vránová Helena31Šrytr Petr04
Stejskal Radek12Šíp Martin13
Kunert Ladislav30Koběrský Matěj12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje DVrchní
rozhodčí:
Trubl Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha JRozhodčí:Kučera Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 4 Krč ; Za Obecním úřadem 354/7, Autobusem č. 293 ze stanice metra Budějovická. Autobus staví přímo před sokolovnou. Zastávka \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Nad Rybníky\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" (na znamení)Rozhodčí:Fronk Václav
Datum dle rozpisu09. 11. 2016 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:Kára Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1017:32 TTC Elizza Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trubl Vladimír
Kára Jiří
 
 
Groh Alexander
Šedivý Stanislav
 
 
     1301
2.Kučera Jan
Fronk Václav
 
 
Průša Ondřej
Kocánek Jiří
 
 
     0302
3.Kára JiříKocánek Jiří     0303
4.Fronk VáclavPrůša Ondřej     2304
5.Kučera JanGroh Alexander     0305
6.Trubl VladimírŠedivý Stanislav     1306
7.Fronk VáclavKocánek Jiří     1307
8.Kučera JanPrůša Ondřej     2308
9.Trubl VladimírGroh Alexander     3218
10.Kára JiříŠedivý Stanislav     3028
11.Kučera JanKocánek Jiří     2329
12.Trubl VladimírPrůša Ondřej     23210
13.Kára JiříGroh Alexander         
14.Fronk VáclavŠedivý Stanislav         
15.Trubl VladimírKocánek Jiří         
16.Kára JiříPrůša Ondřej         
17.Fronk VáclavGroh Alexander         
18.Kučera JanŠedivý Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kára Jiří11Kocánek Jiří30
Fronk Václav02Průša Ondřej30
Kučera Jan03Groh Alexander11
Trubl Vladimír12Šedivý Stanislav11



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita EVrchní
rozhodčí:
Krieger Jan
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:32 KK Konstruktiva Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krieger Jan
Koutník Roman
 
 
Toman Bedřich
Ouroda František
 
 
     0301
2.Sochor David
Najbertová Lucie
 
 
Bukovský Petr
Černý Pavel
 
 
     1302
3.Koutník RomanOuroda František     0303
4.Krieger JanToman Bedřich     0304
5.Sochor DavidBukovský Petr     3214
6.Najbertová LucieČerný Pavel     2315
7.Krieger JanOuroda František     0316
8.Sochor DavidToman Bedřich     0317
9.Najbertová LucieBukovský Petr     2318
10.Koutník RomanČerný Pavel     1319
11.Sochor DavidOuroda František     03110
12.Najbertová LucieToman Bedřich         
13.Koutník RomanBukovský Petr         
14.Krieger JanČerný Pavel         
15.Najbertová LucieOuroda František         
16.Koutník RomanToman Bedřich         
17.Krieger JanBukovský Petr         
18.Sochor DavidČerný Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Koutník Roman02Ouroda František30
Krieger Jan02Toman Bedřich20
Sochor David12Bukovský Petr11
Najbertová Lucie02Černý Pavel20



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha CVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:32664:634TTC Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Houček Jaroslav
Poulíček Jaroslav
 
 
Handl Erich
Pilný Pavel
 
 
-8-35-10 1301
2.Zahradník Václav
Mutl David
 
 
Chaloupek Petr
Vanka Radek
 
 
6128  3011
3.Mutl DavidHandl Erich-511-8-6 1312
4.Poulíček JaroslavChaloupek Petr-98-96-122313
5.Brýna KarelPilný Pavel-7857 3123
6.Houček JaroslavHandlová Natálie-10410-8-92324
7.Poulíček JaroslavHandl Erich-10874 3134
8.Brýna KarelChaloupek Petr8-8-10673244
9.Houček JaroslavPilný Pavel399  3054
10.Mutl DavidHandlová Natálie-4-7-8  0355
11.Brýna KarelHandl Erich-7-64-8 1356
12.Houček JaroslavChaloupek Petr-46107 3166
13.Zahradník VáclavPilný Pavel78-93 3176
14.Poulíček JaroslavHandlová Natálie-2-5-10  0377
15.Houček JaroslavHandl Erich-56-4-8 1378
16.Zahradník VáclavChaloupek Petr968  3088
17.Poulíček JaroslavPilný Pavel-5687 3198
18.Brýna KarelHandlová Natálie-145810 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mutl David02Handl Erich31
Poulíček Jaroslav22Chaloupek Petr13
Brýna Karel31Pilný Pavel04
Houček Jaroslav22Handlová Natálie31
Zahradník Václav20   



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany DVrchní
rozhodčí:
Litomiský Petr
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2016 00:00 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:330:11 TJ Sokol Nové Vysočany D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Erben Michal
Litomiský Petr
 
 
Makovský Zdeněk
Šišková Gabriela
 
 
     3010
2.
 
 

 
 
         
3.Erben MichalŠišková Gabriela     3220
4.Litomiský PetrMakovský Zdeněk     3030
5.Hájek AlexandrWO    0331
6.Nováček VladimírWO    3041
7.Litomiský PetrŠišková Gabriela     3051
8.Makovský ZdeněkWO    0352
9.Nováček VladimírHájek Alexandr     3062
10.Erben MichalWO    3072
11.Šišková GabrielaWO    0373
12.Nováček VladimírMakovský Zdeněk     3083
13.Erben MichalHájek Alexandr     3093
14.Litomiský PetrWO    30103
15.Nováček VladimírŠišková Gabriela         
16.Erben MichalMakovský Zdeněk         
17.Litomiský PetrHájek Alexandr         
18.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Erben Michal20Šišková Gabriela02
Litomiský Petr20Makovský Zdeněk02
Nováček Vladimír20Hájek Alexandr02
WO33WO33



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice GVrchní
rozhodčí:
Mládek Bohuslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:107:32272:413TJ Zelená Liška C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frolík Jindřich
Pecháček David
 
 
Pavlíček Ladislav
Konopa Josef
 
 
-7-5-3  0301
2.Kuděj Petr
Mládek Bohuslav
 
 
Krieger Karel
Holštein Jaroslav
 
 
-5-1010-4 1302
3.Mládek BohuslavKonopa Josef-2-9-5  0303
4.Pecháček DavidKrieger Karel-2-5-8  0304
5.Frolík JindřichPavlíček Ladislav-77-8-3 1305
6.Kuděj PetrHolštein Jaroslav-13-8-4  0306
7.Pecháček DavidKonopa Josef-4-5-4  0307
8.Frolík JindřichKrieger Karel-1295-673217
9.Kuděj PetrPavlíček Ladislav-10-7-5  0318
10.Mládek BohuslavHolštein Jaroslav-65-69-52319
11.Frolík JindřichKonopa Josef-8-4-4  03110
12.Kuděj PetrKrieger Karel         
13.Mládek BohuslavPavlíček Ladislav         
14.Pecháček DavidHolštein Jaroslav         
15.Kuděj PetrKonopa Josef         
16.Mládek BohuslavKrieger Karel         
17.Pecháček DavidPavlíček Ladislav         
18.Frolík JindřichHolštein Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mládek Bohuslav02Konopa Josef30
Pecháček David02Krieger Karel11
Frolík Jindřich12Pavlíček Ladislav20
Kuděj Petr02Holštein Jaroslav20



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška CVrchní
rozhodčí:
Hajný Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:37 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hajný Josef
Pavlíček Ladislav
 
 
Kunert Ladislav
Stejskal Radek
 
 
     3110
2.Holštein Jaroslav
Konopa Josef
 
 
Vránová Helena
Gargulák František
 
 
     2311
3.Pavlíček LadislavKunert Ladislav     0312
4.Konopa JosefVránová Helena     1313
5.Holštein JaroslavStejskal Radek     0314
6.Hajný JosefGargulák František     1315
7.Konopa JosefKunert Ladislav     1316
8.Holštein JaroslavVránová Helena     3126
9.Hajný JosefStejskal Radek     3036
10.Pavlíček LadislavGargulák František     3246
11.Holštein JaroslavKunert Ladislav     3056
12.Hajný JosefVránová Helena     3166
13.Pavlíček LadislavStejskal Radek     0367
14.Konopa JosefGargulák František     3277
15.Hajný JosefKunert Ladislav     0378
16.Pavlíček LadislavVránová Helena     3188
17.Konopa JosefStejskal Radek     3298
18.Holštein JaroslavGargulák František     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavlíček Ladislav22Kunert Ladislav31
Konopa Josef22Vránová Helena13
Holštein Jaroslav22Stejskal Radek22
Hajný Josef22Gargulák František22



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice IVrchní
rozhodčí:
Šišková Gabriela
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:32648:631Avia Čakovice I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šišková Gabriela
Šrámek Daniel
 
 
Kuděj Petr
Adamová Božena
 
 
-5-9-10  0301
2.Herčík Lubomír
Černý Jakub
 
 
Frolík Jindřich
Mládek Bohuslav
 
 
5-686 3111
3.Šišková GabrielaKuděj Petr-4-9-7  0312
4.Herčík LubomírMládek Bohuslav-9968 3122
5.Černý JakubFrolík Jindřich9-856 3132
6.Vaňásek Jiří ml.Adamová Božena7-958 3142
7.Herčík LubomírKuděj Petr5-4-77-62343
8.Černý JakubMládek Bohuslav-7968 3153
9.Vaňásek Jiří ml.Frolík Jindřich9-57-683263
10.Šišková GabrielaAdamová Božena-104-7-6 1364
11.Černý JakubKuděj Petr-78-7-2 1365
12.Vaňásek Jiří ml.Mládek Bohuslav-4667 3175
13.Šišková GabrielaFrolík Jindřich5-98-8-62376
14.Herčík LubomírAdamová Božena7129  3086
15.Vaňásek Jiří ml.Kuděj Petr9-6-85-62387
16.Šrámek DanielMládek Bohuslav7-87-983297
17.Herčík LubomírFrolík Jindřich96-139 31107
18.Černý JakubAdamová Božena10110  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šišková Gabriela03Kuděj Petr40
Herčík Lubomír31Mládek Bohuslav04
Černý Jakub21Frolík Jindřich13
Vaňásek Jiří ml.31Adamová Božena12
Šrámek Daniel10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice IVrchní
rozhodčí:
Pražák Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:25596:469Slovan KST Bohnice I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Handl Erich
Pilný Pavel
 
 
Erben Michal
Litomiský Petr
 
 
789  3010
2.Chaloupek Petr
Vanka Radek
 
 

 
 
WO    3020
3.Handl ErichLitomiský Petr-3-99-4 1321
4.Pražák BohumilNováček Vladimír49-5-863231
5.Pilný PavelErben Michal9-10-63-72332
6.Chaloupek PetrWO    3042
7.Pražák BohumilLitomiský Petr8-3-5-6 1343
8.Pilný PavelNováček Vladimír457  3053
9.Chaloupek PetrErben Michal-97-9-8 1354
10.Handl ErichWO    3064
11.Pilný PavelLitomiský Petr-99-9-7 1365
12.Chaloupek PetrNováček Vladimír-99-10963275
13.Handl ErichErben Michal-587-6-32376
14.Pražák BohumilWO    3086
15.Chaloupek PetrLitomiský Petr94-69 3196
16.Handl ErichNováček Vladimír614-10-7632106
17.Vanka RadekErben Michal-3-5-7  03  
18.Pilný Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Handl Erich12Litomiský Petr31
Pražák Bohumil11Nováček Vladimír04
Pilný Pavel12Erben Michal30
Chaloupek Petr21   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BVrchní
rozhodčí:
Peller Marek
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 12. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1026:37 TTC Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peller Marek
Černý Pavel
 
 
Zahradník Václav
Mutl David
 
 
     0301
2.Ouroda František
Toman Bedřich
 
 
Brýna Karel
Houček Jaroslav
 
 
     3211
3.Toman BedřichHouček Jaroslav     0312
4.Černý PavelZahradník Václav     1313
5.Peller MarekMutl David     3223
6.Ouroda FrantišekBrýna Karel     3133
7.Černý PavelHouček Jaroslav     0334
8.Peller MarekZahradník Václav     0335
9.Ouroda FrantišekMutl David     3045
10.Toman BedřichBrýna Karel     3055
11.Peller MarekHouček Jaroslav     2356
12.Ouroda FrantišekZahradník Václav     3266
13.Toman BedřichMutl David     1367
14.Černý PavelBrýna Karel     0368
15.Ouroda FrantišekHouček Jaroslav     3078
16.Toman BedřichZahradník Václav     0379
17.Černý PavelMutl David     13710
18.Peller MarekBrýna Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Toman Bedřich13Houček Jaroslav31
Černý Pavel04Zahradník Václav31
Peller Marek12Mutl David22
Ouroda František40Brýna Karel12
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha JVrchní
rozhodčí:
Šedivý Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:27583:557TTC Elizza Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Groh Alexander
Průša Ondřej
 
 
Vokál Roman
Vokál Jan
 
 
-8-9-9  0301
2.Šedivý Stanislav
Špinar Michal
 
 
Najbertová Lucie
Bečan Martin
 
 
-119-79113211
3.Šedivý StanislavVokál Roman9107  3021
4.Groh AlexanderVokál Jan6-99-693231
5.Špinar MichalBečan Martin-76-915-32332
6.Průša OndřejNajbertová Lucie-7-65783242
7.Groh AlexanderVokál Roman7-5-4-6 1343
8.Špinar MichalVokál Jan-10-9-11  0344
9.Průša OndřejBečan Martin1148  3054
10.Šedivý StanislavNajbertová Lucie-4-75983264
11.Špinar MichalVokál Roman9-3-7-6 1365
12.Průša OndřejVokál Jan54-6-963275
13.Šedivý StanislavBečan Martin476  3085
14.Groh AlexanderNajbertová Lucie984  3095
15.Průša OndřejVokál Roman9-85-9732105
16.Šedivý StanislavVokál Jan-97   11  
17.Groh AlexanderBečan Martin         
18.Špinar MichalNajbertová Lucie         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šedivý Stanislav30Vokál Roman22
Groh Alexander21Vokál Jan12
Špinar Michal03Bečan Martin12
Průša Ondřej40Najbertová Lucie03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha MVrchní
rozhodčí:
Šrytr Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:35Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:19509:444SF SKK EL Niňo Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Maxim
Brož Patrik
 
 
Žerava Miroslav
Kučera Jan
 
 
-54814 3110
2.Šrytr Petr
Šíp Martin
 
 
Trubl Vladimír
Fronk Václav
 
 
979  3020
3.Šrytr PetrTrubl Vladimír7-7-810-82321
4.Svoboda MaximŽerava Miroslav-5-6-8  0322
5.Šíp MartinKučera Jan649  3032
6.Brož PatrikFronk Václav8109  3042
7.Svoboda MaximTrubl Vladimír-7-8-8  0343
8.Šíp MartinŽerava Miroslav444  3053
9.Brož PatrikKučera Jan578  3063
10.Šrytr PetrFronk Václav7-1094 3173
11.Šíp MartinTrubl Vladimír787  3083
12.Brož PatrikŽerava Miroslav-8-4-10  0384
13.Šrytr PetrKučera Jan254  3094
14.Svoboda MaximFronk Václav-9-8-4  0395
15.Brož PatrikTrubl Vladimír-9-107141232105
16.Šrytr PetrŽerava Miroslav7-7-9-8 13  
17.Svoboda MaximKučera Jan-71   11  
18.Šíp MartinFronk Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šrytr Petr21Trubl Vladimír22
Svoboda Maxim03Žerava Miroslav21
Šíp Martin30Kučera Jan03
Brož Patrik31Fronk Václav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FVrchní
rozhodčí:
Stejskal Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:12431:382TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vránová Helena
Gargulák František
 
 
Trubl Vladimír
Kára Jiří
 
 
-107910 3110
2.Hruban Vladimír
Stejskal Radek
 
 
Žerava Miroslav
Špaček Václav
 
 
-68107 3120
3.Hruban VladimírTrubl Vladimír-6-7121093230
4.Vránová HelenaKára Jiří1087  3040
5.Stejskal RadekŽerava Miroslav-9-119973250
6.Gargulák FrantišekŠpaček Václav9102  3060
7.Vránová HelenaTrubl Vladimír88-6-763270
8.Stejskal RadekKára Jiří-961011 3180
9.Gargulák FrantišekŽerava Miroslav-5-78663290
10.Hruban VladimírŠpaček Václav9-788 31100
11.Stejskal RadekTrubl Vladimír-7-1011141032  
12.Gargulák FrantišekKára Jiří         
13.Hruban VladimírŽerava Miroslav         
14.Vránová HelenaŠpaček Václav         
15.Gargulák FrantišekTrubl Vladimír         
16.Hruban VladimírKára Jiří         
17.Vránová HelenaŽerava Miroslav         
18.Stejskal RadekŠpaček Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hruban Vladimír20Trubl Vladimír02
Vránová Helena20Kára Jiří02
Stejskal Radek20Žerava Miroslav02
Gargulák František20Špaček Václav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita EVrchní
rozhodčí:
Krieger Jan
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha MRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:33379:470SF SKK EL Niňo Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vokál Jan
Koutník Roman
 
 
Tkačík Ján
Brož Patrik
 
 
6-6-106113210
2.Krieger Jan
Sochor David
 
 
Gajda Jonáš
Šrytr Petr
 
 
-94-2-11 1311
3.Krieger JanTkačík Ján-4-5-7  0312
4.Vokál JanBrož Patrik-1411-8-5 1313
5.Koutník RomanŠrytr Petr-9-9-4  0314
6.Sochor DavidGajda Jonáš87-18 3124
7.Vokál JanTkačík Ján-98-9-9 1325
8.Koutník RomanBrož Patrik-68-8-9 1326
9.Sochor DavidŠrytr Petr-8-4-8  0327
10.Krieger JanGajda Jonáš-6-10-9  0328
11.Koutník RomanTkačík Ján-5-7-8  0329
12.Sochor DavidBrož Patrik-58-69-1323210
13.Krieger JanŠrytr Petr         
14.Vokál JanGajda Jonáš         
15.Sochor DavidTkačík Ján         
16.Krieger JanBrož Patrik         
17.Vokál JanŠrytr Petr         
18.Koutník RomanGajda Jonáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krieger Jan02Tkačík Ján30
Vokál Jan02Brož Patrik30
Koutník Roman03Šrytr Petr20
Sochor David12Gajda Jonáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha CVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:7412:288TTC Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brýna Karel
Houček Jaroslav
 
 
Špinar Michal
Groh Alexander
 
 
8-78-763210
2.Zahradník Václav
Mutl David
 
 
Šedivý Stanislav
Černý Jiří
 
 
526  3020
3.Houček JaroslavGroh Alexander564  3030
4.Mutl DavidŠpinar Michal81010  3040
5.Brýna KarelŠedivý Stanislav67-86 3150
6.Zahradník VáclavČerný Jiří1074  3060
7.Mutl DavidGroh Alexander-7-1059-42361
8.Brýna KarelŠpinar Michal4148  3071
9.Zahradník VáclavŠedivý Stanislav54-71 3181
10.Houček JaroslavČerný Jiří634  3091
11.Brýna KarelGroh Alexander1199  30101
12.Zahradník VáclavŠpinar Michal799  30  
13.Houček JaroslavŠedivý Stanislav         
14.Mutl DavidČerný Jiří         
15.Zahradník VáclavGroh Alexander         
16.Houček JaroslavŠpinar Michal         
17.Mutl DavidŠedivý Stanislav         
18.Brýna KarelČerný Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Houček Jaroslav20Groh Alexander12
Mutl David11Špinar Michal02
Brýna Karel30Šedivý Stanislav02
Zahradník Václav20Černý Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany DVrchní
rozhodčí:
Černý Martin
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2016 00:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:34 KK Konstruktiva Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Erben Michal
Litomiský Petr
 
 
Ouroda František
Toman Bedřich
 
 
     3010
2.Nováček Vladimír
Černý Martin
 
 
Černý Pavel
Peller Marek
 
 
     2311
3.Černý MartinOuroda František     0312
4.Nováček VladimírToman Bedřich     2313
5.Erben MichalČerný Pavel     3023
6.Litomiský PetrPeller Marek     3033
7.Nováček VladimírOuroda František     1334
8.Erben MichalToman Bedřich     1335
9.Litomiský PetrČerný Pavel     3145
10.Černý MartinPeller Marek     0346
11.Erben MichalOuroda František     0347
12.Litomiský PetrToman Bedřich     3257
13.Černý MartinČerný Pavel     1358
14.Nováček VladimírPeller Marek     3168
15.Litomiský PetrOuroda František     3078
16.Černý MartinToman Bedřich     0379
17.Nováček VladimírČerný Pavel     3089
18.Erben MichalPeller Marek     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černý Martin04Ouroda František31
Nováček Vladimír22Toman Bedřich31
Erben Michal13Černý Pavel13
Litomiský Petr40Peller Marek22



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice GVrchní
rozhodčí:
Mládek Bohuslav
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:34482:546Slovan KST Bohnice I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pecháček David
Bláhová Kateřina
 
 
Pilný Pavel
Vanka Radek
 
 
9-13-5-8 1301
2.Frolík Jindřich
Mládek Bohuslav
 
 
Pražák Bohumil
Handlová Natálie
 
 
-95-6953211
3.Mládek BohuslavPilný Pavel558  3021
4.Bláhová KateřinaHandlová Natálie-3-58-9 1322
5.Pecháček DavidPražák Bohumil-39-3-10 1323
6.Frolík JindřichVanka Radek85-10-973233
7.Bláhová KateřinaPilný Pavel-8-13-3  0334
8.Pecháček DavidHandlová Natálie-4-5-5  0335
9.Frolík JindřichPražák Bohumil-878-8-102336
10.Mládek BohuslavKadavý Ondřej981  3046
11.Pecháček DavidPilný Pavel-7-4-4  0347
12.Frolík JindřichHandlová Natálie-84-6-6 1348
13.Mládek BohuslavPražák Bohumil899  3058
14.Bláhová KateřinaKadavý Ondřej-411-6-4 1359
15.Frolík JindřichPilný Pavel-64-7-8 13510
16.Mládek BohuslavHandlová Natálie4-988 31  
17.Bláhová KateřinaPražák Bohumil         
18.Pecháček DavidKadavý Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mládek Bohuslav30Pilný Pavel31
Bláhová Kateřina03Handlová Natálie30
Pecháček David03Pražák Bohumil21
Frolík Jindřich13Vanka Radek01
   Kadavý Ondřej11
----



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška CVrchní
rozhodčí:
Krieger Karel
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:22 TJ Zelená Liška C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlíček Ladislav
Hajný Josef
 
 
Šišková Gabriela
Dvořáková Anna
 
 
     3010
2.Konopa Josef
Krieger Karel
 
 
Černý Jakub
Vaňásek Jiří ml.
 
 
     0311
3.Pavlíček LadislavČerný Jakub     3121
4.Konopa JosefDvořáková Anna     2322
5.Holštein JaroslavVaňásek Jiří ml.     3132
6.Hajný JosefŠišková Gabriela     3142
7.Konopa JosefČerný Jakub     3152
8.Holštein JaroslavDvořáková Anna     1353
9.Hajný JosefVaňásek Jiří ml.     3063
10.Pavlíček LadislavŠišková Gabriela     3073
11.Holštein JaroslavČerný Jakub     3283
12.Hajný JosefDvořáková Anna     2384
13.Pavlíček LadislavVaňásek Jiří ml.     2385
14.Konopa JosefŠišková Gabriela     3095
15.Hajný JosefČerný Jakub     31105
16.Pavlíček LadislavDvořáková Anna         
17.Konopa JosefVaňásek Jiří ml.         
18.Holštein JaroslavŠišková Gabriela         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavlíček Ladislav21Černý Jakub04
Konopa Josef21Dvořáková Anna30
Holštein Jaroslav21Vaňásek Jiří ml.12
Hajný Josef31Šišková Gabriela03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice IVrchní
rozhodčí:
Herčík Lubomír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:34520:553TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpánek Tomáš
Hájek Alexandr
 
 
Kunert Ladislav
Stejskal Radek
 
 
-896-7-82301
2.Herčík Lubomír
Černý Jakub
 
 
Gargulák František
Charvátová Zuzana
 
 
569  3011
3.Černý JakubKunert Ladislav-95-0-7 1312
4.Hájek AlexandrStejskal Radek-9-9-2  0313
5.Štěpánek TomášGargulák František-2810-9103223
6.Herčík LubomírCharvátová Zuzana255  3033
7.Hájek AlexandrKunert Ladislav-4-878-72334
8.Štěpánek TomášStejskal Radek9-8-2-12 1335
9.Herčík LubomírGargulák František-11-7-12  0336
10.Černý JakubCharvátová Zuzana766  3046
11.Štěpánek TomášKunert Ladislav-9-5-6  0347
12.Herčík LubomírStejskal Radek-4-8-9  0348
13.Černý JakubGargulák František-5-88-4 1349
14.Hájek AlexandrCharvátová Zuzana655  3059
15.Herčík LubomírKunert Ladislav-857-10113269
16.Černý JakubStejskal Radek-6-9-9  03610
17.Hájek AlexandrGargulák František         
18.Štěpánek TomášCharvátová Zuzana         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černý Jakub13Kunert Ladislav31
Hájek Alexandr12Stejskal Radek40
Štěpánek Tomáš12Gargulák František21
Herčík Lubomír22Charvátová Zuzana03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice IVrchní
rozhodčí:
Pražák Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1014:35378:502TJ Zelená Liška C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Handl Erich
Handlová Natálie
 
 
Hajný Josef
Pavlíček Ladislav
 
 
910-310 3110
2.Pražák Bohumil
Vanka Radek
 
 
Krieger Karel
Holštein Jaroslav
 
 
98-95 3120
3.Handl ErichPavlíček Ladislav-7899 3130
4.Handlová NatálieHajný Josef-7-3-3  0331
5.Vanka RadekHolštein Jaroslav-8-6-6  0332
6.Pražák BohumilKrieger Karel-7-6-3  0333
7.Handlová NatáliePavlíček Ladislav-7-68-7 1334
8.Vanka RadekHajný Josef-7-7-8  0335
9.Pražák BohumilHolštein Jaroslav-8-4-4  0336
10.Handl ErichKrieger Karel-810-10983246
11.Vanka RadekPavlíček Ladislav-5-5-4  0347
12.Pražák BohumilHajný Josef3-3-8-4 1348
13.Handl ErichHolštein Jaroslav-9-10-8  0349
14.Handlová NatálieKrieger Karel-9-6-6  03410
15.Pražák BohumilPavlíček Ladislav         
16.Handl ErichHajný Josef         
17.Handlová NatálieHolštein Jaroslav         
18.Vanka RadekKrieger Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Handl Erich21Pavlíček Ladislav21
Handlová Natálie03Hajný Josef30
Vanka Radek03Holštein Jaroslav30
Pražák Bohumil03Krieger Karel21



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BVrchní
rozhodčí:
Peller Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:20 KK Konstruktiva Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Pavel
Peller Marek
 
 
Kuděj Petr
Dušek Jiří
 
 
     1301
2.Ouroda František
Toman Bedřich
 
 
Pestr Luděk
Frolík Jindřich
 
 
     2302
3.Černý PavelKuděj Petr     3112
4.Bukovský PetrPestr Luděk     3022
5.Toman BedřichFrolík Jindřich     3232
6.Ouroda FrantišekDušek Jiří     3042
7.Bukovský PetrKuděj Petr     3252
8.Toman BedřichPestr Luděk     3062
9.Ouroda FrantišekFrolík Jindřich     3172
10.Černý PavelDušek Jiří     0373
11.Toman BedřichKuděj Petr     3083
12.Ouroda FrantišekPestr Luděk     3093
13.Černý PavelFrolík Jindřich     1394
14.Bukovský PetrDušek Jiří     32104
15.Ouroda FrantišekKuděj Petr         
16.Černý PavelPestr Luděk         
17.Bukovský PetrFrolík Jindřich         
18.Toman BedřichDušek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Černý Pavel12Kuděj Petr03
Bukovský Petr30Pestr Luděk03
Toman Bedřich30Frolík Jindřich12
Ouroda František30Dušek Jiří12
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha JVrchní
rozhodčí:
Groh Alexander
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:22560:507TTC Elizza Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benák Vít
Benák Jan
 
 
Erben Michal
Litomiský Petr
 
 
-6-108-4 1301
2.Groh Alexander
Kocánek Jiří
 
 
Černý Martin
Nováček Vladimír
 
 
5-9-5993211
3.Benák JanLitomiský Petr6107  3021
4.Benák VítErben Michal97-3-1-112322
5.Groh AlexanderNováček Vladimír665  3032
6.Kocánek JiříČerný Martin8-68-9-92333
7.Benák VítLitomiský Petr9-58-2-92334
8.Groh AlexanderErben Michal1128  3044
9.Kocánek JiříNováček Vladimír-8-26653254
10.Benák JanČerný Martin-816310 3164
11.Groh AlexanderLitomiský Petr6-777 3174
12.Kocánek JiříErben Michal-8-97333284
13.Benák JanNováček Vladimír-7666 3194
14.Benák VítČerný Martin-4897 31104
15.Kocánek JiříLitomiský Petr         
16.Benák JanErben Michal         
17.Benák VítNováček Vladimír         
18.Groh AlexanderČerný Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Benák Jan30Litomiský Petr12
Benák Vít12Erben Michal12
Groh Alexander30Nováček Vladimír03
Kocánek Jiří21Černý Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha MVrchní
rozhodčí:
Kaucký Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:36614:624TTC Praha C

<
Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šíp Martin
Koběrský Matěj
 
 
Houček Jaroslav
Poulíček Jaroslav
 
 
138-87 3110
2.Tkačík Ján
Gajda Jonáš
 
 
Mutl David
Zahradník Václav
 
 
1078  3020
3.Šíp MartinZahradník Václav-6-4-12  0321
4.Koběrský MatějHouček Jaroslav10-713-673231
5.Gajda JonášMutl David-9-85-7 1332
6.Tkačík JánPoulíček Jaroslav233  3042
7.Koběrský MatějZahradník Václav9-7-4-9 1343
8.Gajda JonášHouček Jaroslav-5-9-10  0344
9.Tkačík JánMutl David1069  3054
10.Šíp MartinPoulíček Jaroslav1076  3064
11.Gajda JonášZahradník Václav-12-9-2  0365
12.Tkačík JánHouček Jaroslav-10-13-10  0366
13.Šíp MartinMutl David-79-8143276
14.Koběrský MatějPoulíček Jaroslav-10-93-5 1377