Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha LVrchní
rozhodčí:
Hofman Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2016 18:15 Začátek
utkání
18:20Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:30362:433TTC Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofman Jan
Rulc Lukáš
 
 
Ruzha Lumír
Wichs Sáša
 
 
-68-9-9 1301
2.Jungwirthová Andrea
Rubáš Ondřej
 
 
Váňa Petr
Petr Adam
 
 
-8-7-4  0302
3.Jungwirthová AndreaRuzha Lumír-2-3-7  0303
4.Rulc LukášVáňa Petr-6-9-9  0304
5.Rubáš OndřejPetr Adam-8-4-8  0305
6.Hofman JanWichs Sáša369  3015
7.Rulc LukášRuzha Lumír-4-79-3 1316
8.Rubáš OndřejVáňa Petr-94-8-9 1317
9.Hofman JanPetr Adam6810  3027
10.Jungwirthová AndreaWichs Sáša387  3037
11.Rubáš OndřejRuzha Lumír-7-5-6  0338
12.Hofman JanVáňa Petr-4-55-6 1339
13.Jungwirthová AndreaPetr Adam8-108-7-723310
14.Rulc LukášWichs Sáša-82310 31  
15.Hofman JanRuzha Lumír         
16.Jungwirthová AndreaVáňa Petr         
17.Rulc LukášPetr Adam         
18.Rubáš OndřejWichs Sáša         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jungwirthová Andrea12Ruzha Lumír30
Rulc Lukáš02Váňa Petr30
Rubáš Ondřej03Petr Adam21
Hofman Jan21Wichs Sáša02



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha EVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
20:08Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5375:248TTC Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Filip Miroslav
Bárta Vít
 
 
Brož Zdeněk
Zábranský Josef
 
 
65-78 3110
2.Haba Martin
Fuček Miloslav
 
 
Margaritov Dimitr
Plošek Lukáš
 
 
476  3020
3.Haba MartinBrož Zdeněk598  3030
4.Bárta VítZábranský Josef6-1067 3140
5.Filip MiroslavMargaritov Dimitr1133  3050
6.Fuček MiloslavPlošek Lukáš6-86-783260
7.Bárta VítBrož Zdeněk7-977 3170
8.Filip MiroslavZábranský Josef867  3080
9.Fuček MiloslavMargaritov Dimitr1152  3090
10.Haba MartinPlošek Lukáš747  30100
11.Filip MiroslavBrož Zdeněk575  30  
12.Fuček MiloslavZábranský Josef         
13.Haba MartinMargaritov Dimitr         
14.Bárta VítPlošek Lukáš         
15.Fuček MiloslavBrož Zdeněk         
16.Haba MartinZábranský Josef         
17.Bárta VítMargaritov Dimitr         
18.Filip MiroslavPlošek Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Haba Martin20Brož Zdeněk02
Bárta Vít20Zábranský Josef02
Filip Miroslav20Margaritov Dimitr02
Fuček Miloslav20Plošek Lukáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec DVrchní
rozhodčí:
Helcl Daniel
HOSTUJÍCÍ:KST OBO PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:45Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:3363:203SK Slivenec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Helcl Daniel
Flodr Milan
 
 
Hronský Vladimír
Mikšátko Miroslav
 
 
31312  3010
2.Svoboda Milan
Žolnerčík Milan
 
 
Staněk Václav
Moravka Tomáš
 
 
756  3020
3.Flodr MilanHronský Vladimír-9-7-9  0321
4.Helcl DanielStaněk Václav882  3031
5.Svoboda MilanMikšátko Miroslav969  3041
6.Žolnerčík MilanMoravka Tomáš743  3051
7.Helcl DanielHronský Vladimír986  3061
8.Svoboda MilanStaněk Václav3510  3071
9.Žolnerčík MilanMikšátko MiroslavWO    3081
10.Flodr MilanMoravka Tomáš612  3091
11.Svoboda MilanHronský Vladimír666  30101
12.Žolnerčík MilanStaněk Václav         
13.Flodr MilanMikšátko Miroslav         
14.Helcl DanielMoravka Tomáš         
15.Žolnerčík MilanHronský Vladimír         
16.Flodr MilanStaněk Václav         
17.Helcl DanielMikšátko Miroslav         
18.Svoboda MilanMoravka Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Flodr Milan11Hronský Vladimír12
Helcl Daniel20Staněk Václav02
Svoboda Milan30Mikšátko Miroslav01
Žolnerčík Milan10Moravka Tomáš02
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy