Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy CVrchní
rozhodčí:
Procházka Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Školce 254, tělocvična MŠ na konci uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:20517:375SK Dolní Měcholupy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chutný Bohumír
Čadil Petr
 
 
Ptáček Jan
Zábranský Josef
 
 
-11-9-11  0301
2.Hodač Michal
Kácl David
 
 

 
 
WO    3011
3.Kácl JiříPtáček Jan-9-109-6 1312
4.Hodač MichalZábranský Josef-6-7-4  0313
5.Chutný BohumírMargaritov Dimitr979  3023
6.Čadil PetrWO    3033
7.Hodač MichalPtáček Jan-6-78693243
8.Chutný BohumírZábranský Josef8-7-88-112344
9.Čadil PetrMargaritov Dimitr547  3054
10.Kácl JiříWO    3064
11.Kácl DavidPtáček Jan-6-5-4  0365
12.Čadil PetrZábranský Josef-897-9103275
13.Kácl JiříMargaritov Dimitr1014  3085
14.Hodač MichalWO    3095
15.Čadil PetrPtáček Jan-8738 31105
16.Kácl JiříZábranský Josef-1079-8532  
17.Hodač MichalMargaritov Dimitr         
18.Kácl David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kácl Jiří11Ptáček Jan22
Hodač Michal11Zábranský Josef21
Chutný Bohumír11Margaritov Dimitr03
Čadil Petr30   
Kácl David01   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov FVrchní
rozhodčí:
Novák Luboš
HOSTUJÍCÍ:KST OBO PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Juliskou 4, Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:11410:258TJ Střížkov F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Luboš
Hejný Jakub
 
 
Kobliha Pavel
Mikšátko Miroslav
 
 
354  3010
2.Kušta Petr
Runštuk Tomáš
 
 

 
 
WO    3020
3.Kušta PetrHronský Vladimír-48-9-10 1321
4.Runštuk TomášKobliha Pavel10-9-8963231
5.Novák LubošMikšátko Miroslav563  3041
6.Hejný JakubWO    3051
7.Runštuk TomášHronský Vladimír888  3061
8.Novák LubošKobliha Pavel469  3071
9.Hejný MatějMikšátko Miroslav-3-4-8  0372
10.Kušta PetrWO    3082
11.Novák LubošHronský Vladimír476  3092
12.Hejný MatějKobliha Pavel-3-5-5  0393
13.Kušta PetrMikšátko Miroslav593  30103
14.Runštuk Tomáš         
15.Hejný MatějHronský Vladimír         
16.Kušta PetrKobliha Pavel         
17.Runštuk TomášMikšátko Miroslav         
18.Novák Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kušta Petr11Hronský Vladimír12
Runštuk Tomáš20Kobliha Pavel12
Novák Luboš30Mikšátko Miroslav12
Hejný Matěj02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha LVrchní
rozhodčí:
Bartoň Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2016 18:15 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:632:25549:504AC Sparta Praha L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoň Tomáš
Melíšek Ondřej
 
 
Ondráček Petr
Flodr Milan
 
 
-6639 3110
2.Jungwirthová Andrea
Rubáš Ondřej
 
 
Helcl Daniel
Pátek Roman
 
 
-88-13-8 1311
3.Melíšek OndřejHelcl Daniel-6-611-4 1312
4.Jungwirthová AndreaFlodr Milan89-45 3122
5.Rubáš OndřejOndráček Petr868  3032
6.Bartoň TomášPátek Roman1053  3042
7.Jungwirthová AndreaHelcl Daniel-8-4-10  0343
8.Rubáš OndřejFlodr Milan53-810 3153
9.Bartoň TomášOndráček Petr877  3063
10.Melíšek OndřejPátek Roman-9-10-6  0364
11.Rubáš OndřejHelcl Daniel-5-4-9  0365
12.Bartoň TomášFlodr Milan164  3075
13.Melíšek OndřejOndráček Petr218-7-933285
14.Jungwirthová AndreaPátek Roman-9-8-4  0386
15.Bartoň TomášHelcl Daniel8108  3096
16.Melíšek OndřejFlodr Milan-98-98832106
17.Jungwirthová AndreaOndráček Petr-8-89-8 13  
18.Rubáš OndřejPátek Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Melíšek Ondřej22Helcl Daniel31
Jungwirthová Andrea12Flodr Milan04
Rubáš Ondřej21Ondráček Petr03
Bartoň Tomáš40Pátek Roman21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy