Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice AVrchní
rozhodčí:
Zýková Renata
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:618:19 TJ Sokol Nusle Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamová Božena
Závodská Katarína
 
 
Špicarová Ivana
Nesvačilová Petra
 
 
     2301
2.Zýková RenataŠpicarová Veronika     3111
3.Závodská KatarínaŠpicarová Ivana     0312
4.Adamová BoženaNesvačilová Petra     2313
5.Závodská KatarínaŠpicarová Veronika     3023
6.Zýková RenataNesvačilová Petra     1324
7.Adamová BoženaŠpicarová Ivana     1325
8.Závodská KatarínaNesvačilová Petra     3035
9.Adamová BoženaŠpicarová Veronika     3045
10.Zýková RenataŠpicarová Ivana     0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Zýková Renata12Špicarová Veronika03
Závodská Katarína21Špicarová Ivana30
Adamová Božena12Nesvačilová Petra21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CVrchní
rozhodčí:
Kadavá Tereza
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:715:21 TJ Slavoj Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maršíková Jitka
Chýleová Eva
 
 
Lipovčanová Helena
Šimůnková Veronika
 
 
     0301
2.Chýleová EvaŠimůnková Veronika     1302
3.Maršíková JitkaLipovčanová Helena     1303
4.Kadavá TerezaWO    3013
5.Maršíková JitkaŠimůnková Veronika     2314
6.Chýleová EvaWO    3024
7.Kadavá TerezaLipovčanová Helena     1325
8.Maršíková JitkaWO    3035
9.Kadavá TerezaŠimůnková Veronika     0336
10.Chýleová EvaLipovčanová Helena     1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Chýleová Eva02Šimůnková Veronika30
Maršíková Jitka02Lipovčanová Helena30
Kadavá Tereza02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik CVrchní
rozhodčí:
Scheubová Jana
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:56Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:20326:335Avia Čakovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Coubalová Martina
Drgoňová Veronika
 
 
Havlíková Jana
Chocová Alena
 
 
9-11-9-6 1301
2.Scheubová JanaŠišková Gabriela1294  3011
3.Coubalová MartinaChocová Alena-101047 3121
4.Opravilová Scheubová LucieHavlíková Jana-3-4-3  0322
5.Coubalová MartinaŠišková Gabriela466  3032
6.Scheubová JanaHavlíková Jana-8-5-8  0333
7.Opravilová Scheubová LucieChocová Alena-5-9-6  0334
8.Coubalová MartinaHavlíková Jana-9-993-82335
9.Opravilová Scheubová LucieŠišková Gabriela-9877 3145
10.Scheubová JanaChocová Alena-97-7-8 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Scheubová Jana12Šišková Gabriela03
Coubalová Martina21Chocová Alena21
Opravilová Scheubová Lucie12Havlíková Jana30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice CVrchní
rozhodčí:
Dvořáková Anna
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:19 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáková Anna
Petříková Michaela
 
 
Adamčíková Dana
Stočesová Silvie
 
 
     0301
2.Matoušková AndreaHummelová Jarmila     0302
3.Dvořáková AnnaAdamčíková Dana     3112
4.Petříková MichaelaStočesová Silvie     0313
5.Dvořáková AnnaHummelová Jarmila     3223
6.Matoušková AndreaStočesová Silvie     2324
7.Petříková MichaelaAdamčíková Dana     3134
8.Dvořáková AnnaStočesová Silvie     3044
9.Petříková MichaelaHummelová Jarmila     2345
10.Matoušková AndreaAdamčíková DanaWO    3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Matoušková Andrea02Hummelová Jarmila21
Dvořáková Anna30Adamčíková Dana02
Petříková Michaela12Stočesová Silvie21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BVrchní
rozhodčí:
Sázel Karel
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:14311:254TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dusilová Jana
Slatinská Nataša
 
 
Maršíková Martina
Kalinová Martina
 
 
476  3010
2.Slatinská NatašaPražáková Šárka264  3020
3.Dusilová JanaMaršíková Martina5-9-615-62321
4.Charvátová ZuzanaKalinová Martina-8-5-10  0322
5.Dusilová JanaPražáková Šárka532  3032
6.Slatinská NatašaKalinová Martina523  3042
7.Charvátová ZuzanaMaršíková Martina-4-4-5  0343
8.Dusilová JanaKalinová Martina422  3053
9.Charvátová ZuzanaPražáková Šárka-35-5793263
10.Slatinská NatašaMaršíková Martina-5-10-5  0364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Slatinská Nataša21Pražáková Šárka03
Dusilová Jana21Maršíková Martina30
Charvátová Zuzana12Kalinová Martina12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KošířeVrchní
rozhodčí:
Zatočil Jaromír
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klamovka 2051, Praha 5, 15000Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:719:22383:399SF SKK EL Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čápová Kateřina
Füllsacková Barbora
 
 
Buchtová Tereza
Seidlová Monika
 
 
8-68-7-72301
2.Nováková HanaCmíralová Natálie11-3-12-3 1302
3.Čápová KateřinaBuchtová Tereza586  3012
4.Füllsacková BarboraSeidlová Monika12-9106 3122
5.Čápová KateřinaCmíralová Natálie5-96-9-102323
6.Nováková HanaSeidlová Monika10-10-6-5 1324
7.Füllsacková BarboraBuchtová Tereza51010  3034
8.Čápová KateřinaSeidlová Monika-99-88-62335
9.Füllsacková BarboraCmíralová Natálie-104-108-52336
10.Nováková HanaBuchtová Tereza-10-7-4  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Nováková Hana03Cmíralová Natálie30
Čápová Kateřina12Buchtová Tereza12
Füllsacková Barbora21Seidlová Monika21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CVrchní
rozhodčí:
Ernéé Anna
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CRozhodčí:Špicarová Ivana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2016 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:714:22 SF SKK EL Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špicarová Ivana
Vlčková Monika
 
 
Chloupková Pavlína
Loukotová Regina
 
 
     2301
2.Ernéé AnnaLoukotová Regina     0302
3.Špicarová IvanaCmíralová Natálie     1303
4.Vlčková MonikaChloupková Pavlína     3113
5.Špicarová IvanaLoukotová Regina     1314
6.Ernéé AnnaChloupková Pavlína     0315
7.Vlčková MonikaCmíralová Natálie     3025
8.Špicarová IvanaChloupková Pavlína     1326
9.Vlčková MonikaLoukotová Regina     3036
10.Ernéé AnnaCmíralová Natálie     0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ernéé Anna03Loukotová Regina21
Špicarová Ivana03Cmíralová Natálie21
Vlčková Monika30Chloupková Pavlína21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Šedivý Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ KošířeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:613:19247:284TJ Košíře

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Luňová Zuzana
Pražáková Šárka
 
 
Bulantová Pavla
Čápová Kateřina
 
 
65-811 3110
2.Luňová ZuzanaBulantová Pavla755  3020
3.Kalinová MartinaNováková Hana-4-5-9  0321
4.Pražáková ŠárkaČápová Kateřina-6-7-7  0322
5.Kalinová MartinaBulantová Pavla-4-5-4  0323
6.Luňová ZuzanaČápová Kateřina946  3033
7.Pražáková ŠárkaNováková Hana-5-6-4  0334
8.Kalinová MartinaČápová Kateřina-2-7-7  0335
9.Pražáková ŠárkaBulantová Pavla-46-3-5 1336
10.Luňová ZuzanaNováková Hana362  3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Luňová Zuzana30Bulantová Pavla21
Kalinová Martina03Nováková Hana21
Pražáková Šárka03Čápová Kateřina21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik BVrchní
rozhodčí:
Adamčíková Dana
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BRozhodčí:Adamčíková Dana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Stočesová Silvie
Datum dle rozpisu03. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:01Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:20351:361nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamčíková Dana
Stočesová Silvie
 
 
Dusilová Jana
Slatinská Nataša
 
 
678  3010
2.Hummelová JarmilaDusilová Jana-4-771053220
3.Stočesová SilvieSlatinská Nataša68-26 3130
4.Adamčíková DanaVránová Helena7-9-3-11 1331
5.Stočesová SilvieDusilová Jana-1-7-10  0332
6.Hummelová JarmilaVránová Helena-54-9983242
7.Adamčíková DanaSlatinská Nataša-7-8-8  0343
8.Stočesová SilvieVránová Helena21112  3053
9.Adamčíková DanaDusilová Jana-9-10-9  0354
10.Hummelová JarmilaSlatinská Nataša9-7-99-122355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hummelová Jarmila21Dusilová Jana21
Stočesová Silvie21Slatinská Nataša21
Adamčíková Dana03Vránová Helena12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice BVrchní
rozhodčí:
Strnadová Karolína
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:21 Avia Čakovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šišková Gabriela
Havlíková Jana
 
 
Strnadová Karolína
Petříková Michaela
 
 
     3210
2.Dvořáková LucieStrnadová Karolína     1311
3.Šišková GabrielaMatoušková Andrea     3121
4.Havlíková JanaDvořáková Anna     3131
5.Šišková GabrielaStrnadová Karolína     0332
6.Dvořáková LucieDvořáková Anna     2333
7.Havlíková JanaMatoušková Andrea     3243
8.Šišková GabrielaDvořáková Anna     1344
9.Havlíková JanaStrnadová Karolína     3254
10.Dvořáková LuciePetříková Michaela     3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dvořáková Lucie12Strnadová Karolína21
Šišková Gabriela12Matoušková Andrea02
Havlíková Jana30Dvořáková Anna21
   Petříková Michaela01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:9361:257TJ Slavoj Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lipovčanová Helena
Šimůnková Veronika
 
 
Opravilová Scheubová Lucie
Scheubová Jana
 
 
12146  3010
2.Šimůnková VeronikaDrgoňová Veronika357  3020
3.Benedová ZuzanaScheubová Jana-887-973230
4.Lipovčanová HelenaOpravilová Scheubová Lucie2712  3040
5.Benedová ZuzanaDrgoňová Veronika444  3050
6.Šimůnková VeronikaOpravilová Scheubová Lucie1146  3060
7.Lipovčanová HelenaScheubová Jana-8-396-82361
8.Benedová ZuzanaOpravilová Scheubová Lucie25-86 3171
9.Lipovčanová HelenaDrgoňová Veronika232  3081
10.Šimůnková VeronikaScheubová Jana-9-6-3  0382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šimůnková Veronika21Drgoňová Veronika03
Benedová Zuzana30Scheubová Jana21
Lipovčanová Helena21Opravilová Scheubová Lucie03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice AVrchní
rozhodčí:
Zýková Renata
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:714:24 Slovan KST Bohnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zýková Renata
Závodská Katarína
 
 
Chýleová Eva
Kadavá Tereza
 
 
     0301
2.Zýková RenataKadavá Tereza     2302
3.Závodská KatarínaChýleová Eva     3012
4.Klaková MichaelaMaršíková Jitka     0313
5.Závodská KatarínaKadavá Tereza     2314
6.Zýková RenataMaršíková Jitka     0315
7.Klaková MichaelaChýleová Eva     3225
8.Závodská KatarínaMaršíková Jitka     0326
9.Klaková MichaelaKadavá Tereza     3136
10.Zýková RenataChýleová Eva     1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Zýková Renata03Kadavá Tereza21
Závodská Katarína12Chýleová Eva12
Klaková Michaela21Maršíková Jitka30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CVrchní
rozhodčí:
Kadavá Tereza
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:15 Slovan KST Bohnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chýleová Eva
Kadavá Tereza
 
 
Špicarová Ivana
Hájková Anna
 
 
     2301
2.Kadavá TerezaNesvačilová Petra     3111
3.Maršíková JitkaHájková Anna     3121
4.Chýleová EvaŠpicarová Ivana     3131
5.Maršíková JitkaNesvačilová Petra     3041
6.Kadavá TerezaŠpicarová Ivana     1342
7.Chýleová EvaHájková Anna     3052
8.Maršíková JitkaŠpicarová Ivana     3062
9.Chýleová EvaNesvačilová Petra     1363
10.Kadavá TerezaHájková Anna     0364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kadavá Tereza12Nesvačilová Petra12
Maršíková Jitka30Hájková Anna12
Chýleová Eva21Špicarová Ivana12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik CVrchní
rozhodčí:
Scheubová Jana
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice ARozhodčí:Scheubová Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Opravilová Scheubová Lucie
Datum dle rozpisu12. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:618:19320:341TJ Lokomotiva Vršovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Scheubová Jana
Opravilová Scheubová Lucie
 
 
Zýková Renata
Klaková Michaela
 
 
336  3010
2.Scheubová JanaKlaková Michaela7810  3020
3.Opravilová Scheubová LucieZýková Renata-106-2-5 1321
4.Drgoňová VeronikaZávodská Katarína-3-749-42322
5.Opravilová Scheubová LucieKlaková Michaela95-5-6-82323
6.Scheubová JanaZávodská Katarína7912  3033
7.Drgoňová VeronikaZýková Renata-77-6-9 1334
8.Opravilová Scheubová LucieZávodská Katarína-7-10-8  0335
9.Drgoňová VeronikaKlaková Michaela-2-2-7  0336
10.Scheubová JanaZýková Renata710-98 3146

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Scheubová Jana30Klaková Michaela21
Opravilová Scheubová Lucie03Zýková Renata21
Drgoňová Veronika03Závodská Katarína21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice CVrchní
rozhodčí:
Strnadová Karolína
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:19 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáková Anna
Strnadová Karolína
 
 
Lipovčanová Helena
Šimonovská Blanka
 
 
     3010
2.Matoušková AndreaBenedová Zuzana     0311
3.Strnadová KarolínaŠimonovská Blanka     3021
4.Dvořáková AnnaLipovčanová Helena     0322
5.Strnadová KarolínaBenedová Zuzana     2323
6.Matoušková AndreaLipovčanová Helena     0324
7.Dvořáková AnnaŠimonovská Blanka     3134
8.Strnadová KarolínaLipovčanová Helena     0335
9.Dvořáková AnnaBenedová Zuzana     3145
10.Matoušková AndreaŠimonovská Blanka     3255

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Matoušková Andrea12Benedová Zuzana21
Strnadová Karolína12Šimonovská Blanka03
Dvořáková Anna21Lipovčanová Helena30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BVrchní
rozhodčí:
Sázel Karel
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:522:19393:376nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merhautová Alena
Slatinská Nataša
 
 
Havlíková Jana
Šišková Gabriela
 
 
4-6103 3110
2.Merhautová AlenaŠišková Gabriela5714  3020
3.Slatinská NatašaDvořáková Lucie4-8-4-8 1321
4.Vránová HelenaHavlíková Jana-997-8-112322
5.Slatinská NatašaŠišková Gabriela45-95 3132
6.Merhautová AlenaHavlíková Jana8-6-12983242
7.Vránová HelenaDvořáková Lucie710-5-8-62343
8.Slatinská NatašaHavlíková Jana9-7-7-9 1344
9.Vránová HelenaŠišková Gabriela-64-1-12 1345
10.Merhautová AlenaDvořáková Lucie1179  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Merhautová Alena30Šišková Gabriela12
Slatinská Nataša12Dvořáková Lucie21
Vránová Helena03Havlíková Jana21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KošířeVrchní
rozhodčí:
Nováková Hana
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klamovka 2051, Praha 5, 15000Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:712:21 TJ ABC Branik B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bulantová Pavla
Čápová Kateřina
 
 
Stočesová Silvie
Adamčíková Dana
 
 
     1301
2.Nováková HanaStočesová Silvie     0302
3.Bulantová PavlaAdamčíková Dana     2303
4.Čápová KateřinaWO    3013
5.Bulantová PavlaStočesová Silvie     0314
6.Nováková HanaWO    3024
7.Čápová KateřinaAdamčíková Dana     0325
8.Bulantová PavlaWO    3035
9.Čápová KateřinaStočesová Silvie     0336
10.Nováková HanaAdamčíková Dana     0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Nováková Hana02Stočesová Silvie30
Bulantová Pavla02Adamčíková Dana30
Čápová Kateřina02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
Loukotová Regina
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:326:15395:332SF SKK EL Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chloupková Pavlína
Loukotová Regina
 
 
Luňová Zuzana
Maršíková Martina
 
 
-6-109583210
2.Cmíralová NatálieRosová Kateřina856  3020
3.Chloupková PavlínaMaršíková Martina28-8-5-62321
4.Loukotová ReginaLuňová Zuzana4-766 3131
5.Chloupková PavlínaRosová Kateřina296  3041
6.Cmíralová NatálieLuňová Zuzana54-99 3151
7.Loukotová ReginaMaršíková Martina8-5-67113261
8.Chloupková PavlínaLuňová Zuzana76-9-5-102362
9.Loukotová ReginaRosová Kateřina248  3072
10.Cmíralová NatálieMaršíková Martina-510-7-8 1373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Cmíralová Natálie21Rosová Kateřina03
Chloupková Pavlína12Maršíková Martina21
Loukotová Regina30Luňová Zuzana12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CVrchní
rozhodčí:
Nesvačilová Petra
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:Špicarová Ivana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2016 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:614:22 TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špicarová Ivana
Špicarová Veronika
 
 
Luňová Zuzana
Maršíková Martina
 
 
     0301
2.Špicarová IvanaMaršíková Martina     0302
3.Špicarová VeronikaRosová Kateřina     0303
4.Nesvačilová PetraLuňová Zuzana     0304
5.Špicarová VeronikaPražáková Šárka     3114
6.Špicarová IvanaLuňová Zuzana     2315
7.Nesvačilová PetraRosová Kateřina     3125
8.Špicarová VeronikaLuňová Zuzana     0326
9.Nesvačilová PetraPražáková Šárka     3136
10.Špicarová IvanaRosová Kateřina     3146

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Špicarová Ivana12Maršíková Martina10
Špicarová Veronika12Rosová Kateřina12
Nesvačilová Petra21Luňová Zuzana30
   Pražáková Šárka02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik BVrchní
rozhodčí:
Adamčíková Dana
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:127:13396:315TJ ABC Branik B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamčíková Dana
Stočesová Silvie
 
 
Chloupková Pavlína
Loukotová Regina
 
 
-11-78843210
2.Hummelová JarmilaCmíralová Natálie58-88 3120
3.Stočesová SilvieChloupková Pavlína8125  3030
4.Adamčíková DanaLoukotová Regina-7-9-7  0331
5.Stočesová SilvieCmíralová Natálie477  3041
6.Hummelová JarmilaLoukotová Regina-5886 3151
7.Adamčíková DanaChloupková Pavlína5-12-7633261
8.Stočesová SilvieLoukotová Regina-63-38103271
9.Adamčíková DanaCmíralová Natálie732  3081
10.Hummelová JarmilaChloupková Pavlína6-75-633291

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hummelová Jarmila30Cmíralová Natálie03
Stočesová Silvie30Chloupková Pavlína03
Adamčíková Dana21Loukotová Regina12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice BVrchní
rozhodčí:
Šišková Gabriela
HOSTUJÍCÍ:TJ KošířeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:127:5 Avia Čakovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šišková Gabriela
Havlíková Jana
 
 
Füllsacková Barbora
Bulantová Pavla
 
 
     3110
2.Chocová AlenaNováková Hana     3020
3.Šišková GabrielaFüllsacková Barbora     3030
4.Havlíková JanaBulantová Pavla     3040
5.Šišková GabrielaNováková Hana     0341
6.Chocová AlenaBulantová Pavla     3051
7.Havlíková JanaFüllsacková Barbora     3061
8.Šišková GabrielaBulantová Pavla     3171
9.Havlíková JanaNováková Hana     3081
10.Chocová AlenaFüllsacková Barbora     3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Chocová Alena30Nováková Hana12
Šišková Gabriela21Füllsacková Barbora03
Havlíková Jana30Bulantová Pavla03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:11420:348TJ Slavoj Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benedová Zuzana
Šimůnková Veronika
 
 
Merhautová Alena
Slatinská Nataša
 
 
109-58 3110
2.Lipovčanová HelenaVránová Helena-914-12943220
3.Šimůnková VeronikaMerhautová Alena9-68-883230
4.Benedová ZuzanaSlatinská Nataša7-9109 3140
5.Šimůnková VeronikaVránová Helena982  3050
6.Lipovčanová HelenaSlatinská Nataša489  3060
7.Benedová ZuzanaMerhautová Alena957  3070
8.Šimůnková VeronikaSlatinská Nataša10-774 3180
9.Benedová ZuzanaVránová Helena76-9-10-92381
10.Lipovčanová HelenaMerhautová Alena96-98 3191

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Lipovčanová Helena30Vránová Helena12
Šimůnková Veronika30Merhautová Alena03
Benedová Zuzana21Slatinská Nataša03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice AVrchní
rozhodčí:
Zýková Renata
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:810:26 Avia Čakovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zýková Renata
Závodská Katarína
 
 
Strnadová Karolína
Petříková Michaela
 
 
     1301
2.Zýková RenataDvořáková Anna     0302
3.Závodská KatarínaPetříková Michaela     1303
4.Klaková MichaelaStrnadová Karolína     3113
5.Závodská KatarínaDvořáková Anna     0314
6.Zýková RenataStrnadová Karolína     0315
7.Klaková MichaelaPetříková Michaela     3125
8.Závodská KatarínaStrnadová Karolína     1326
9.Klaková MichaelaDvořáková Anna     0327
10.Zýková RenataPetříková Michaela     1328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Zýková Renata03Dvořáková Anna30
Závodská Katarína03Petříková Michaela21
Klaková Michaela21Strnadová Karolína21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CVrchní
rozhodčí:
Kadavá Tereza
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:717:25 TJ ABC Branik C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chýleová Eva
Maršíková Jitka
 
 
Scheubová Jana
Coubalová Martina
 
 
     3210
2.Chýleová EvaOpravilová Scheubová Lucie     3120
3.Maršíková JitkaScheubová Jana     2321
4.Kadavá TerezaCoubalová Martina     2322
5.Maršíková JitkaOpravilová Scheubová Lucie     3132
6.Chýleová EvaCoubalová Martina     1333
7.Kadavá TerezaScheubová Jana     1334
8.Maršíková JitkaCoubalová Martina     0335
9.Kadavá TerezaOpravilová Scheubová Lucie     1336
10.Chýleová EvaScheubová Jana     1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Chýleová Eva12Opravilová Scheubová Lucie12
Maršíková Jitka12Scheubová Jana30
Kadavá Tereza03Coubalová Martina30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik CVrchní
rozhodčí:
Scheubová Jana
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CRozhodčí:Scheubová Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Coubalová Martina
Datum dle rozpisu02. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:37Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:325:13357:301TJ ABC Branik C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Coubalová Martina
Scheubová Jana
 
 
Špicarová Ivana
Hájková Anna
 
 
565  3010
2.Scheubová JanaHájková Anna-10578 3120
3.Opravilová Scheubová LucieNesvačilová Petra57-69 3130
4.Coubalová MartinaŠpicarová Ivana599  3040
5.Opravilová Scheubová LucieHájková Anna-87-9993250
6.Scheubová JanaŠpicarová Ivana-88-125-62351
7.Coubalová MartinaNesvačilová Petra966  3061
8.Opravilová Scheubová LucieŠpicarová Ivana6-7-79-92362
9.Coubalová MartinaHájková AnnaWO    3072
10.Scheubová JanaNesvačilová PetraWO    0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Scheubová Jana11Hájková Anna02
Opravilová Scheubová Lucie21Nesvačilová Petra02
Coubalová Martina20Špicarová Ivana21
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice CVrchní
rozhodčí:
Strnadová Karolína
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:12 Avia Čakovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáková Anna
Strnadová Karolína
 
 
Kadavá Tereza
Bartoňová Tereza
 
 
     2301
2.Matoušková AndreaKadavá Tereza     3011
3.Strnadová KarolínaBartoňová Tereza     3021
4.Dvořáková AnnaMaršíková Jitka     0322
5.Strnadová KarolínaKadavá Tereza     3132
6.Matoušková AndreaMaršíková Jitka     3042
7.Dvořáková AnnaBartoňová Tereza     3152
8.Strnadová KarolínaMaršíková Jitka     0353
9.Dvořáková AnnaKadavá Tereza     3163
10.Matoušková AndreaBartoňová Tereza     3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Matoušková Andrea30Kadavá Tereza03
Strnadová Karolína21Bartoňová Tereza03
Dvořáková Anna21Maršíková Jitka21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BVrchní
rozhodčí:
Sázel Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:325:10347:278TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dusilová Jana
Slatinská Nataša
 
 
Závodská Katarína
Zýková Renata
 
 
885  3010
2.Vránová HelenaKlaková Michaela7-9-511-92311
3.Dusilová JanaZýková Renata138  3021
4.Slatinská NatašaZávodská Katarína-6-2-10  0322
5.Dusilová JanaKlaková Michaela784  3032
6.Vránová HelenaZávodská Katarína9-99-6-32333
7.Slatinská NatašaZýková Renata795  3043
8.Dusilová JanaZávodská Katarína94-119 3153
9.Slatinská NatašaKlaková Michaela572  3063
10.Vránová HelenaZýková Renata578  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vránová Helena12Klaková Michaela12
Dusilová Jana30Zýková Renata03
Slatinská Nataša21Závodská Katarína21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KošířeVrchní
rozhodčí:
Füllsacková Barbora
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klamovka 2051, Praha 5, 15000Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:710:21 TJ Slavoj Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Füllsacková Barbora
Čápová Kateřina
 
 
Lipovčanová Helena
Benedová Zuzana
 
 
     0301
2.Füllsacková BarboraLipovčanová Helena     0302
3.Čápová KateřinaBenedová Zuzana     0303
4.Nováková HanaWO    3013
5.Čápová KateřinaLipovčanová Helena     0314
6.Füllsacková BarboraWO    3024
7.Nováková HanaBenedová Zuzana     0325
8.Čápová KateřinaWO    3035
9.Nováková HanaLipovčanová Helena     1336
10.Füllsacková BarboraBenedová Zuzana     0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Füllsacková Barbora02Lipovčanová Helena30
Čápová Kateřina02Benedová Zuzana30
Nováková Hana02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
Loukotová Regina
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:613:22289:353Avia Čakovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jebavá Lucie
Loukotová Regina
 
 
Šišková Gabriela
Havlíková Jana
 
 
-8-3-4  0301
2.Jebavá LucieŠišková Gabriela-1311-7893211
3.Seidlová MonikaDvořáková Lucie-4-57-5 1312
4.Loukotová ReginaHavlíková Jana-7-10-11  0313
5.Seidlová MonikaŠišková Gabriela79-813 3123
6.Jebavá LucieHavlíková Jana-6-6-5  0324
7.Loukotová ReginaDvořáková Lucie8-4109 3134
8.Seidlová MonikaHavlíková Jana-8-8-3  0335
9.Loukotová ReginaŠišková Gabriela517  3045
10.Jebavá LucieDvořáková Lucie-4-1-9  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Jebavá Lucie12Šišková Gabriela03
Seidlová Monika12Dvořáková Lucie21
Loukotová Regina21Havlíková Jana30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Luňová Zuzana
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:106:30259:375TJ ABC Branik B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Luňová Zuzana
Rosová Kateřina
 
 
Stočesová Silvie
Adamčíková Dana
 
 
4-9-92-32301
2.Kalinová MartinaHummelová Jarmila-8-1-3  0302
3.Rosová KateřinaAdamčíková Dana910-7-9-92303
4.Luňová ZuzanaStočesová Silvie-6-6-8  0304
5.Rosová KateřinaHummelová Jarmila-2-4-4  0305
6.Kalinová MartinaStočesová Silvie-5-2-9  0306
7.Luňová ZuzanaAdamčíková Dana7-117-5-122307
8.Rosová KateřinaStočesová Silvie-0-6-9  0308
9.Luňová ZuzanaHummelová Jarmila-9-7-10  0309
10.Kalinová MartinaAdamčíková Dana-6-7-6  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kalinová Martina03Hummelová Jarmila30
Rosová Kateřina03Adamčíková Dana30
Luňová Zuzana03Stočesová Silvie30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CVrchní
rozhodčí:
Hájková Anna
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik BRozhodčí:Nesvačilová Petra
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2016 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:99:27 TJ ABC Branik B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hájková Anna
Špicarová Ivana
 
 
Hummelová Jarmila
Adamčíková Dana
 
 
     0301
2.Špicarová IvanaJankovská Iveta     2302
3.Hájková AnnaHummelová Jarmila     0303
4.Nesvačilová PetraAdamčíková Dana     0304
5.Hájková AnnaJankovská Iveta     3014
6.Špicarová IvanaAdamčíková Dana     1315
7.Nesvačilová PetraHummelová Jarmila     1316
8.Hájková AnnaAdamčíková Dana     0317
9.Nesvačilová PetraJankovská Iveta     1318
10.Špicarová IvanaHummelová Jarmila     1319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Špicarová Ivana03Jankovská Iveta21
Hájková Anna12Hummelová Jarmila30
Nesvačilová Petra03Adamčíková Dana30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice BVrchní
rozhodčí:
Šišková Gabriela
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:14 Avia Čakovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáková Lucie
Chocová Alena
 
 
Luňová Zuzana
Maršíková Martina
 
 
     3210
2.Chocová AlenaPražáková Šárka     3020
3.Šišková GabrielaMaršíková Martina     0321
4.Dvořáková LucieLuňová Zuzana     3031
5.Šišková GabrielaPražáková Šárka     3041
6.Chocová AlenaLuňová Zuzana     3051
7.Dvořáková LucieMaršíková Martina     1352
8.Šišková GabrielaLuňová Zuzana     0353
9.Dvořáková LuciePražáková Šárka     3063
10.Chocová AlenaMaršíková Martina     1364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Chocová Alena21Pražáková Šárka03
Šišková Gabriela12Maršíková Martina30
Dvořáková Lucie21Luňová Zuzana12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:5353:208TJ Slavoj Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lipovčanová Helena
Šimůnková Veronika
 
 
Loukotová Regina
Jebavá Lucie
 
 
764  3010
2.Benedová ZuzanaVondrová Iva671  3020
3.Šimůnková VeronikaJebavá Lucie46-92 3130
4.Lipovčanová HelenaLoukotová Regina467  3040
5.Šimůnková VeronikaVondrová Iva447  3050
6.Benedová ZuzanaLoukotová Regina6-666 3160
7.Lipovčanová HelenaJebavá Lucie748  3070
8.Šimůnková VeronikaLoukotová Regina5-9-76-32371
9.Lipovčanová HelenaVondrová Iva545  3081
10.Benedová ZuzanaJebavá Lucie655  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Benedová Zuzana30Vondrová Iva03
Šimůnková Veronika21Jebavá Lucie03
Lipovčanová Helena30Loukotová Regina12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice AVrchní
rozhodčí:
Kačírková Martina
HOSTUJÍCÍ:TJ KošířeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:9373:275TJ Lokomotiva Vršovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kačírková Martina
Závodská Katarína
 
 
Bulantová Pavla
Füllsacková Barbora
 
 
-6786 3110
2.Adamová BoženaNováková Hana974  3020
3.Kačírková MartinaBulantová Pavla339  3030
4.Závodská KatarínaFüllsacková Barbora-961010 3140
5.Kačírková MartinaNováková Hana134  3050
6.Adamová BoženaFüllsacková Barbora944  3060
7.Závodská KatarínaBulantová Pavla-9764 3170
8.Kačírková MartinaFüllsacková Barbora87-76 3180
9.Závodská KatarínaNováková Hana6-8-9873290
10.Adamová BoženaBulantová Pavla10-1-7-6 1391

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Adamová Božena21Nováková Hana03
Kačírková Martina30Bulantová Pavla12
Závodská Katarína30Füllsacková Barbora03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CVrchní
rozhodčí:
Kadavá Tereza
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:88:26269:349TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoňová Tereza
Mrázková Lia
 
 
Dusilová Jana
Slatinská Nataša
 
 
13-5-5-3 1301
2.Bartoňová TerezaVránová Helena-9-910-8 1302
3.Maršíková JitkaSlatinská Nataša666  3012
4.Mrázková LiaDusilová Jana-8-7-4  0313
5.Maršíková JitkaVránová Helena-94-9683223
6.Bartoňová TerezaDusilová Jana-6-3-7  0324
7.Mrázková LiaSlatinská Nataša-9-6-8  0325
8.Maršíková JitkaDusilová Jana-7-7-8  0326
9.Mrázková LiaVránová Helena-3-10-4  0327
10.Bartoňová TerezaSlatinská Nataša-4-6-12  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bartoňová Tereza03Vránová Helena21
Maršíková Jitka21Slatinská Nataša21
Mrázková Lia03Dusilová Jana30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik CVrchní
rozhodčí:
Scheubová Jana
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice CRozhodčí:Scheubová Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Coubalová Martina
Datum dle rozpisu09. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:36Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:418:15256:270TJ ABC Branik C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Coubalová Martina
Scheubová Jana
 
 
Petříková Michaela
Strnadová Karolína
 
 
-10-9-9  0301
2.Scheubová JanaDvořáková Anna339  3011
3.Coubalová MartinaPetříková Michaela833  3021
4.Strnadová KarolínaWO    0322
5.Coubalová MartinaDvořáková Anna-11882 3132
6.Scheubová JanaStrnadová Karolína788  3042
7.Petříková MichaelaWO    0343
8.Coubalová MartinaStrnadová Karolína52-1010 3153
9.Dvořáková AnnaWO    0354
10.Scheubová JanaPetříková Michaela7-816 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Scheubová Jana30Dvořáková Anna02
Coubalová Martina30Petříková Michaela02
   Strnadová Karolína02
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice CVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:11402:319Avia Čakovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petříková Michaela
Strnadová Karolína
 
 
Špicarová Ivana
Nesvačilová Petra
 
 
-11-99-8 1301
2.Petříková MichaelaHájková Anna9-46-1083211
3.Dvořáková AnnaŠpicarová Ivana-8595 3121
4.Matoušková AndreaNesvačilová Petra4-81010 3131
5.Dvořáková AnnaHájková Anna11106  3041
6.Petříková MichaelaNesvačilová Petra-77910 3151
7.Matoušková AndreaŠpicarová Ivana4-1187 3161
8.Dvořáková AnnaNesvačilová Petra9-1107 3171
9.Matoušková AndreaHájková AnnaWO    3081
10.Strnadová KarolínaŠpicarová Ivana4-9106 3191

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Petříková Michaela20Hájková Anna02
Dvořáková Anna30Špicarová Ivana03
Matoušková Andrea20Nesvačilová Petra03
Strnadová Karolína10   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BVrchní
rozhodčí:
Slatinská Nataša
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:712:21256:292TJ ABC Branik C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slatinská Nataša
Vránová Helena
 
 
Coubalová Martina
Scheubová Jana
 
 
-5-8-11  0301
2.Lösterová AnnaDrgoňová Veronika766  3011
3.Vránová HelenaScheubová Jana-3-5-7  0312
4.Slatinská NatašaCoubalová Martina-8-3-3  0313
5.Vránová HelenaDrgoňová Veronika426  3023
6.Lösterová AnnaCoubalová Martina6-5-7-5 1324
7.Slatinská NatašaScheubová Jana4-9-9-7 1325
8.Vránová HelenaCoubalová Martina-2-28-4 1326
9.Slatinská NatašaDrgoňová Veronika226  3036
10.Lösterová AnnaScheubová Jana-8-6-7  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Lösterová Anna12Drgoňová Veronika03
Vránová Helena12Scheubová Jana30
Slatinská Nataša12Coubalová Martina30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KošířeVrchní
rozhodčí:
Füllsacková Barbora
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klamovka 2051, Praha 5, 15000Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:612:21 Slovan KST Bohnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bulantová Pavla
Füllsacková Barbora
 
 
Bartoňová Tereza
Chýleová Eva
 
 
     3210
2.Nováková HanaChýleová Eva     0311
3.Bulantová PavlaBartoňová Tereza     3021
4.Füllsacková BarboraMaršíková Jitka     0322
5.Bulantová PavlaChýleová Eva     0323
6.Nováková HanaMaršíková Jitka     0324
7.Füllsacková BarboraBartoňová Tereza     3134
8.Bulantová PavlaMaršíková Jitka     0335
9.Füllsacková BarboraChýleová Eva     0336
10.Nováková HanaBartoňová Tereza     3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Nováková Hana12Chýleová Eva30
Bulantová Pavla12Bartoňová Tereza03
Füllsacková Barbora12Maršíková Jitka30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
Jebavá Lucie
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:326:13395:316SF SKK EL Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jebavá Lucie
Cmíralová Natálie
 
 
Zýková Renata
Adamová Božena
 
 
-75-97-82301
2.Jebavá LucieAdamová Božena773  3011
3.Cmíralová NatálieZýková Renata-10257 3121
4.Chloupková PavlínaZávodská Katarína784  3031
5.Cmíralová NatálieAdamová Božena48-7-753241
6.Jebavá LucieZávodská Katarína76-78 3151
7.Chloupková PavlínaZýková Renata8411  3061
8.Cmíralová NatálieZávodská Katarína-62-8-7 1362
9.Chloupková PavlínaAdamová Božena7-98-8-122363
10.Jebavá LucieZýková Renata91010  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Jebavá Lucie30Adamová Božena12
Cmíralová Natálie21Zýková Renata03
Chloupková Pavlína21Závodská Katarína12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:18304:267TJ Slavoj Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Luňová Zuzana
Maršíková Martina
 
 
Lipovčanová Helena
Benedová Zuzana
 
 
-75-310-52301
2.Luňová ZuzanaBenedová Zuzana-7-48-8 1302
3.Maršíková MartinaLipovčanová Helena6106  3012
4.Rosová KateřinaWO    3022
5.Maršíková MartinaBenedová Zuzana-79-14-9 1323
6.Luňová ZuzanaWO    3033
7.Rosová KateřinaLipovčanová Helena-2-6-5  0334
8.Maršíková MartinaWO    3044
9.Rosová KateřinaBenedová Zuzana-8-4-1  0345
10.Luňová ZuzanaLipovčanová Helena-89-10-7 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Luňová Zuzana02Benedová Zuzana30
Maršíková Martina11Lipovčanová Helena21
Rosová Kateřina02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik BVrchní
rozhodčí:
Adamčíková Dana
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice BRozhodčí:Adamčíková Dana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Hummelová Jarmila
Datum dle rozpisu14. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:48Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:10394:306TJ ABC Branik B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamčíková Dana
Stočesová Silvie
 
 
Havlíková Jana
Šišková Gabriela
 
 
8-649 3110
2.Hummelová JarmilaDvořáková Lucie69-58 3120
3.Stočesová SilvieHavlíková Jana758  3030
4.Adamčíková DanaŠišková Gabriela10210  3040
5.Stočesová SilvieDvořáková Lucie-1048-8123250
6.Hummelová JarmilaŠišková Gabriela3212  3060
7.Adamčíková DanaHavlíková Jana8-10-8-8 1361
8.Stočesová SilvieŠišková Gabriela448  3071
9.Adamčíková DanaDvořáková Lucie6-8-7943281
10.Hummelová JarmilaHavlíková Jana-76108 3191

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hummelová Jarmila30Dvořáková Lucie03
Stočesová Silvie30Havlíková Jana12
Adamčíková Dana21Šišková Gabriela03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice BRozhodčí:Špicarová Ivana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2016 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:811:26 Avia Čakovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špicarová Ivana
Nesvačilová Petra
 
 
Chocová Alena
Havlíková Jana
 
 
     2301
2.Špicarová IvanaNajbertová Lucie     3111
3.Špicarová VeronikaChocová Alena     0312
4.Nesvačilová PetraHavlíková Jana     0313
5.Špicarová VeronikaNajbertová Lucie     0314
6.Špicarová IvanaHavlíková Jana     1315
7.Nesvačilová PetraChocová Alena     3125
8.Špicarová VeronikaHavlíková Jana     0326
9.Nesvačilová PetraNajbertová Lucie     2327
10.Špicarová IvanaChocová Alena     0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Špicarová Ivana12Najbertová Lucie21
Špicarová Veronika03Chocová Alena21
Nesvačilová Petra12Havlíková Jana30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BVrchní
rozhodčí:
Benedová Zuzana
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:522:22427:437nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lipovčanová Helena
Benedová Zuzana
 
 
Stočesová Silvie
Adamčíková Dana
 
 
7-4-89-52301
2.Lipovčanová HelenaHummelová Jarmila99-9-783211
3.Šimůnková VeronikaAdamčíková Dana-8-994-102312
4.Benedová ZuzanaStočesová Silvie-1110-5-5 1313
5.Šimůnková VeronikaHummelová Jarmila-8-8-10  0314
6.Lipovčanová HelenaStočesová Silvie-413-85-132315
7.Benedová ZuzanaAdamčíková Dana4-6914 3125
8.Šimůnková VeronikaStočesová Silvie-6-6101173235
9.Benedová ZuzanaHummelová Jarmila775  3045
10.Lipovčanová HelenaAdamčíková Dana-8-1211883255

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Lipovčanová Helena21Hummelová Jarmila12
Šimůnková Veronika12Adamčíková Dana12
Benedová Zuzana21Stočesová Silvie21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice AVrchní
rozhodčí:
Zýková Renata
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:711:22 TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zýková Renata
Závodská Katarína
 
 
Luňová Zuzana
Maršíková Martina
 
 
     0301
2.Klaková MichaelaRosová Kateřina     3011
3.Závodská KatarínaMaršíková Martina     0312
4.Zýková RenataLuňová Zuzana     0313
5.Závodská KatarínaRosová Kateřina     3023
6.Klaková MichaelaLuňová Zuzana     3133
7.Zýková RenataMaršíková Martina     0334
8.Závodská KatarínaLuňová Zuzana     0335
9.Zýková RenataRosová Kateřina     1336
10.Klaková MichaelaMaršíková Martina     1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Klaková Michaela21Rosová Kateřina12
Závodská Katarína12Maršíková Martina30
Zýková Renata03Luňová Zuzana21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CVrchní
rozhodčí:
Kadavá Tereza
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CRozhodčí:Bartoňová Tereza
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:711:25295:362SF SKK EL Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chýleová Eva
Kadavá Tereza
 
 
Jebavá Lucie
Loukotová Regina
 
 
7-48-993210
2.Handlová NatálieCmíralová Natálie-8-8-2  0311
3.Chýleová EvaLoukotová Regina-9-55-12 1312
4.Kadavá TerezaJebavá Lucie-96-5-5 1313
5.Chýleová EvaCmíralová Natálie-3-9-9  0314
6.Handlová NatálieJebavá Lucie-9-8-4  0315
7.Kadavá TerezaLoukotová Regina-6-8-8  0316
8.Chýleová EvaJebavá Lucie-5-539143226
9.Kadavá TerezaCmíralová Natálie1085  3036
10.Handlová NatálieLoukotová Regina-3-6-9  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Handlová Natálie03Cmíralová Natálie21
Chýleová Eva12Loukotová Regina30
Kadavá Tereza12Jebavá Lucie21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik CVrchní
rozhodčí:
Scheubová Jana
HOSTUJÍCÍ:TJ KošířeRozhodčí:Scheubová Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Opravilová Scheubová Lucie
Datum dle rozpisu23. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:11Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:322:10301:186TJ ABC Branik C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Scheubová Jana
Opravilová Scheubová Lucie
 
 
Bulantová Pavla
Čápová Kateřina
 
 
-9495 3110
2.Opravilová Scheubová LucieBulantová Pavla-5-85-4 1311
3.Drgoňová VeronikaČápová Kateřina-4-7-8  0312
4.Scheubová JanaWO    3022
5.Drgoňová VeronikaBulantová Pavla-9-2-1  0323
6.Opravilová Scheubová LucieWO    3033
7.Scheubová JanaČápová Kateřina741  3043
8.Drgoňová VeronikaWO    3053
9.Scheubová JanaBulantová Pavla535  3063
10.Opravilová Scheubová LucieČápová Kateřina9811  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Opravilová Scheubová Lucie11Bulantová Pavla21
Drgoňová Veronika02Čápová Kateřina12
Scheubová Jana20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice CVrchní
rozhodčí:
Strnadová Karolína
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:322:21405:378Avia Čakovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáková Anna
Strnadová Karolína
 
 
Slatinská Nataša
Lösterová Anna
 
 
-12-8-4  0301
2.Matoušková AndreaSlatinská Nataša7-738 3111
3.Dvořáková AnnaVránová Helena-81388 3121
4.Strnadová KarolínaLösterová Anna51-10-11113231
5.Dvořáková AnnaSlatinská Nataša-3-12-9  0332
6.Matoušková AndreaLösterová Anna6-44-943242
7.Strnadová KarolínaVránová Helena-66-2893252
8.Dvořáková AnnaLösterová Anna310-6-643262
9.Strnadová KarolínaSlatinská Nataša-6-95-6 1363
10.Matoušková AndreaVránová Helena-92-9943273

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Matoušková Andrea30Slatinská Nataša21
Dvořáková Anna21Vránová Helena03
Strnadová Karolína21Lösterová Anna03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BVrchní
rozhodčí:
Sázel Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:127:7354:201TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slatinská Nataša
Lösterová Anna
 
 
Špicarová Ivana
Nesvačilová Petra
 
 
7310  3010
2.Lösterová AnnaŠpicarová Ivana-5666 3120
3.Vránová HelenaNesvačilová Petra5108  3030
4.Slatinská NatašaWO    3040
5.Vránová HelenaŠpicarová Ivana494  3050
6.Lösterová AnnaWO    3060
7.Slatinská NatašaNesvačilová Petra-8-10-8  0361
8.Vránová HelenaWO    3071
9.Slatinská NatašaŠpicarová Ivana-6-89653281
10.Lösterová AnnaNesvačilová Petra78-109 3191

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Lösterová Anna20Špicarová Ivana03
Vránová Helena20Nesvačilová Petra12
Slatinská Nataša11   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KošířeVrchní
rozhodčí:
Füllsacková Barbora
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klamovka 2051, Praha 5, 15000Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:95:27 Avia Čakovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Füllsacková Barbora
Čápová Kateřina
 
 
Strnadová Karolína
Petříková Michaela
 
 
     0301
2.Nováková HanaDvořáková Anna     0302
3.Čápová KateřinaPetříková Michaela     0303
4.Füllsacková BarboraStrnadová Karolína     0304
5.Čápová KateřinaDvořáková Anna     0305
6.Nováková HanaStrnadová Karolína     1306
7.Füllsacková BarboraPetříková Michaela     1307
8.Čápová KateřinaStrnadová Karolína     0308
9.Füllsacková BarboraDvořáková Anna     0309
10.Nováková HanaPetříková Michaela     3019

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Nováková Hana12Dvořáková Anna30
Čápová Kateřina03Petříková Michaela21
Füllsacková Barbora03Strnadová Karolína30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
Jebavá Lucie
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:714:21290:303TJ ABC Branik C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cmíralová Natálie
Jebavá Lucie
 
 
Coubalová Martina
Scheubová Jana
 
 
-7-8-6  0301
2.Seidlová MonikaDrgoňová Veronika541  3011
3.Jebavá LucieScheubová Jana11-7-5-8 1312
4.Cmíralová NatálieCoubalová Martina-7-8-5  0313
5.Jebavá LucieDrgoňová Veronika356  3023
6.Seidlová MonikaCoubalová Martina-6-15-5 1324
7.Cmíralová NatálieScheubová Jana-72-3-7 1325
8.Jebavá LucieCoubalová Martina-77-8-3 1326
9.Cmíralová NatálieDrgoňová Veronika442  3036
10.Seidlová MonikaScheubová Jana-1111-5-8 1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Seidlová Monika12Drgoňová Veronika03
Jebavá Lucie12Scheubová Jana30
Cmíralová Natálie12Coubalová Martina30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Luňová Zuzana
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:812:25305:343Slovan KST Bohnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Luňová Zuzana
Rosová Kateřina
 
 
Kadavá Tereza
Mrázková Lia
 
 
6-13-87-42301
2.Luňová ZuzanaKadavá Tereza-5644 3111
3.Rosová KateřinaMrázková Lia8-8-98-82312
4.Kalinová MartinaMaršíková Jitka-3-3-6  0313
5.Rosová KateřinaKadavá Tereza-3-6-8  0314
6.Luňová ZuzanaMaršíková Jitka-1111-3-8 1315
7.Kalinová MartinaMrázková Lia-95-5-6 1316
8.Rosová KateřinaMaršíková Jitka-7-5-4  0317
9.Kalinová MartinaKadavá Tereza-9-8-12  0318
10.Luňová ZuzanaMrázková LiaWO    3028

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Luňová Zuzana11Kadavá Tereza21
Rosová Kateřina03Mrázková Lia20
Kalinová Martina03Maršíková Jitka30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik BVrchní
rozhodčí:
Adamčíková Dana
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice ARozhodčí:Adamčíková Dana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Stočesová Silvie
Datum dle rozpisu28. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:16Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:325:12347:278TJ ABC Branik B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamčíková Dana
Stočesová Silvie
 
 
Zýková Renata
Závodská Katarína
 
 
595  3010
2.Adamčíková DanaKlaková Michaela8-74-1153220
3.Stočesová SilvieZýková Renata026  3030
4.Hypšová DanielaZávodská Katarína8-4-6-6 1331
5.Stočesová SilvieKlaková Michaela-3228 3141
6.Adamčíková DanaZávodská Katarína1094  3051
7.Hypšová DanielaZýková Renata-5-83-7 1352
8.Stočesová SilvieZávodská Katarína855  3062
9.Hypšová DanielaKlaková Michaela107-8-3-22363
10.Adamčíková DanaZýková Renata874  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Adamčíková Dana30Klaková Michaela12
Stočesová Silvie30Zýková Renata12
Hypšová Daniela03Závodská Katarína12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice BVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:17326:262nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlíková Jana
Šišková Gabriela
 
 
Benedová Zuzana
Lipovčanová Helena
 
 
-9-10-5  0301
2.Dvořáková LucieBenedová Zuzana672  3011
3.Šišková GabrielaLipovčanová Helena-7-11-6  0312
4.Havlíková JanaWO    3022
5.Šišková GabrielaBenedová Zuzana-3-710-4 1323
6.Dvořáková LucieWO    3033
7.Havlíková JanaLipovčanová Helena8-8-6573243
8.Šišková GabrielaWO    3053
9.Havlíková JanaBenedová Zuzana-68-7-5 1354
10.Dvořáková LucieLipovčanová Helena9-10-59-72355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Dvořáková Lucie11Benedová Zuzana21
Šišková Gabriela02Lipovčanová Helena21
Havlíková Jana11   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CVrchní
rozhodčí:
Špicarová Ivana
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BRozhodčí:Nesvačilová Petra
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2016 18:45 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:16 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlčková Monika
Špicarová Ivana
 
 
Lipovčanová Helena
Benedová Zuzana
 
 
     2301
2.Vlčková MonikaBenedová Zuzana     3111
3.Nesvačilová PetraLipovčanová Helena     0312
4.Špicarová IvanaWO    3022
5.Nesvačilová PetraBenedová Zuzana     0323
6.Vlčková MonikaWO    3033
7.Špicarová IvanaLipovčanová Helena     1334
8.Nesvačilová PetraWO    3044
9.Špicarová IvanaBenedová Zuzana     0345
10.Vlčková MonikaLipovčanová Helena     3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vlčková Monika20Benedová Zuzana21
Nesvačilová Petra02Lipovčanová Helena21
Špicarová Ivana02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice AVrchní
rozhodčí:
Veselý Daniel
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:15331:312TJ Lokomotiva Vršovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Závodská Katarína
Blažková Anežka
 
 
Havlíková Jana
Šišková Gabriela
 
 
8-668 3110
2.Závodská KatarínaNajbertová Lucie6128  3020
3.Klaková MichaelaHavlíková Jana-6-510-6 1321
4.Blažková AnežkaŠišková Gabriela-810-5-9 1322
5.Klaková MichaelaNajbertová Lucie485  3032
6.Závodská KatarínaŠišková Gabriela994  3042
7.Blažková AnežkaHavlíková Jana-8-6-6  0343
8.Klaková MichaelaŠišková Gabriela261  3053
9.Blažková AnežkaNajbertová Lucie-9-9-12  0354
10.Závodská KatarínaHavlíková Jana-3810-6103264

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Závodská Katarína30Najbertová Lucie12
Klaková Michaela21Havlíková Jana21
Blažková Anežka03Šišková Gabriela12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CVrchní
rozhodčí:
Kadavá Tereza
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:812:28 TJ ABC Branik B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maršíková Jitka
Chýleová Eva
 
 
Adamčíková Dana
Stočesová Silvie
 
 
     1301
2.Chýleová EvaHummelová Jarmila     1302
3.Maršíková JitkaAdamčíková Dana     2303
4.Kadavá TerezaStočesová Silvie     3213
5.Maršíková JitkaHummelová Jarmila     0314
6.Chýleová EvaStočesová Silvie     0315
7.Kadavá TerezaAdamčíková Dana     1316
8.Maršíková JitkaStočesová Silvie     1317
9.Kadavá TerezaHummelová Jarmila     0318
10.Chýleová EvaAdamčíková Dana     3228

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Chýleová Eva12Hummelová Jarmila30
Maršíková Jitka03Adamčíková Dana21
Kadavá Tereza12Stočesová Silvie21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik CVrchní
rozhodčí:
Scheubová Jana
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:Scheubová Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Scheubová Lenka
Datum dle rozpisu07. 12. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:02Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:88:25238:325TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Scheubová Jana
Drgoňová Scheubová Lenka
 
 
Luňová Zuzana
Rosová Kateřina
 
 
9-9-10-9 1301
2.Scheubová JanaLuňová Zuzana-89-6-9 1302
3.Drgoňová Scheubová LenkaSemeráková Jitka-8-5-5  0303
4.Drgoňová VeronikaRosová Kateřina-6-4-8  0304
5.Drgoňová Scheubová LenkaLuňová Zuzana-3-4-1  0305
6.Scheubová JanaRosová Kateřina942  3015
7.Drgoňová VeronikaSemeráková Jitka-6-1-9  0316
8.Drgoňová Scheubová LenkaRosová Kateřina-9-8-6  0317
9.Drgoňová VeronikaLuňová Zuzana-1-3-5  0318
10.Scheubová JanaSemeráková Jitka-7448 3128

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Scheubová Jana21Luňová Zuzana30
Drgoňová Scheubová Lenka03Semeráková Jitka21
Drgoňová Veronika03Rosová Kateřina21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice CVrchní
rozhodčí:
Strnadová Karolína
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (sál), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:521:18353:338nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petříková Michaela
Strnadová Karolína
 
 
Cmíralová Natálie
Loukotová Regina
 
 
-99-98-62301
2.Matoušková AndreaCmíralová Natálie-8-69663211
3.Strnadová KarolínaJebavá Lucie594  3021
4.Petříková MichaelaLoukotová Regina-3-3-9  0322
5.Strnadová KarolínaCmíralová Natálie545  3032
6.Matoušková AndreaLoukotová Regina-117-10-7 1333
7.Petříková MichaelaJebavá Lucie-74118 3143
8.Strnadová KarolínaLoukotová Regina-49-4-5 1344
9.Petříková MichaelaCmíralová Natálie43-6-8-52345
10.Matoušková AndreaJebavá Lucie894  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Matoušková Andrea21Cmíralová Natálie12
Strnadová Karolína21Jebavá Lucie03
Petříková Michaela12Loukotová Regina30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BVrchní
rozhodčí:
Sázel Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ KošířeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:8390:208TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slatinská Nataša
Lösterová Anna
 
 
Čápová Kateřina
Nováková Hana
 
 
41011  3010
2.Merhautová AlenaČápová Kateřina-9948 3120
3.Lösterová AnnaNováková Hana3-955 3130
4.Slatinská NatašaWO    3040
5.Lösterová AnnaČápová Kateřina575  3050
6.Merhautová AlenaWO    3060
7.Slatinská NatašaNováková Hana-10225 3170
8.Lösterová AnnaWO    3080
9.Slatinská NatašaČápová Kateřina5-7-76-72381
10.Merhautová AlenaNováková Hana10-99-943291

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Merhautová Alena20Čápová Kateřina12
Lösterová Anna20Nováková Hana03
Slatinská Nataša11   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KošířeVrchní
rozhodčí:
Füllsacková Barbora
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klamovka 2051, Praha 5, 15000Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:11Konec
utkání
20:39Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:614:20 TJ Sokol Nusle Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bulantová Pavla
Füllsacková Barbora
 
 
Vlčková Monika
Špicarová Ivana
 
 
     0301
2.Čápová KateřinaŠpicarová Ivana     3011
3.Bulantová PavlaNesvačilová Petra     2312
4.Füllsacková BarboraVlčková Monika     0313
5.Bulantová PavlaŠpicarová Ivana     3123
6.Čápová KateřinaVlčková Monika     0324
7.Füllsacková BarboraNesvačilová Petra     3034
8.Bulantová PavlaVlčková Monika     0335
9.Füllsacková BarboraŠpicarová Ivana     0336
10.Čápová KateřinaNesvačilová Petra     3146

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Čápová Kateřina21Špicarová Ivana12
Bulantová Pavla12Nesvačilová Petra12
Füllsacková Barbora12Vlčková Monika30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
Jebavá Lucie
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:98:27253:367TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Loukotová Regina
Jebavá Lucie
 
 
Slatinská Nataša
Merhautová Alena
 
 
10-8-5-11 1301
2.Seidlová MonikaSlatinská Nataša-5-4-3  0302
3.Loukotová ReginaVránová Helena688  3012
4.Jebavá LucieMerhautová Alena-6-8-7  0313
5.Loukotová ReginaSlatinská Nataša-79-4-9 1314
6.Seidlová MonikaMerhautová Alena-65-5-2 1315
7.Jebavá LucieVránová Helena-5-5-3  0316
8.Loukotová ReginaMerhautová Alena-8-8-13  0317
9.Jebavá LucieSlatinská Nataša8-6-5-10 1318
10.Seidlová MonikaVránová Helena-6-39-2 1319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Seidlová Monika03Slatinská Nataša30
Loukotová Regina12Vránová Helena21
Jebavá Lucie03Merhautová Alena30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Luňová Zuzana
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:810:27256:382Avia Čakovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Luňová Zuzana
Semeráková Jitka
 
 
Petříková Michaela
Dvořáková Anna
 
 
-8-9-10  0301
2.Luňová ZuzanaDvořáková Anna-9-1012-5 1302
3.Semeráková JitkaPetříková Michaela-85-76-92303
4.Strnadová KarolínaWO    0304
5.Semeráková JitkaDvořáková Anna10-13-6683214
6.Luňová ZuzanaStrnadová Karolína-5-9-3  0315
7.Petříková MichaelaWO    0316
8.Semeráková JitkaStrnadová Karolína-107-3-7 1317
9.Dvořáková AnnaWO    0318
10.Luňová ZuzanaPetříková Michaela9-1185 3128

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Luňová Zuzana12Dvořáková Anna11
Semeráková Jitka12Petříková Michaela11
   Strnadová Karolína20
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik BVrchní
rozhodčí:
Adamčíková Dana
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik CRozhodčí:Adamčíková Dana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Hummelová Jarmila
Datum dle rozpisu22. 09. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:47Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:16314:300nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamčíková Dana
Stočesová Silvie
 
 
Scheubová Jana
Opravilová Scheubová Lucie
 
 
697  3010
2.Hummelová JarmilaScheubová Jana-4-7-8  0311
3.Stočesová SilvieOpravilová Scheubová Lucie-5-6-9  0312
4.Adamčíková DanaDrgoňová Veronika447  3022
5.Stočesová SilvieScheubová Jana-89-6-5 1323
6.Hummelová JarmilaDrgoňová Veronika983  3033
7.Adamčíková DanaOpravilová Scheubová Lucie748  3043
8.Stočesová SilvieDrgoňová Veronika68-98 3153
9.Adamčíková DanaScheubová Jana9-98-9-72354
10.Hummelová JarmilaOpravilová Scheubová Lucie-9-7-8  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hummelová Jarmila12Scheubová Jana30
Stočesová Silvie12Opravilová Scheubová Lucie21
Adamčíková Dana21Drgoňová Veronika03
20.9.2016



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice BVrchní
rozhodčí:
Chocová Alena
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:321:10249:242Avia Čakovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chocová Alena
Havlíková Jana
 
 
Bartoňová Tereza
Mrázková Lia
 
 
364  3010
2.Chocová AlenaBartoňová Tereza274  3020
3.Havlíková JanaMrázková Lia3122  3030
4.Šišková GabrielaMaršíková JanaWO    0331
5.Havlíková JanaBartoňová Tereza-74910 3141
6.Chocová AlenaMaršíková Jana559  3051
7.Šišková GabrielaMrázková LiaWO    0352
8.Havlíková JanaMaršíková Jana556  3062
9.Šišková GabrielaBartoňová TerezaWO    0363
10.Chocová AlenaMrázková Lia12613  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Chocová Alena30Bartoňová Tereza02
Havlíková Jana30Mrázková Lia02
   Maršíková Jana02
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:224:9299:257TJ Slavoj Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benedová Zuzana
Lipovčanová Helena
 
 
Závodská Katarína
Blažková Anežka
 
 
377  3010
2.Benedová ZuzanaZávodská Katarína6119  3020
3.Lipovčanová HelenaBlažková Anežka4-971 3130
4.Prášilová AndreaKlaková Michaela1163  3040
5.Lipovčanová HelenaZávodská Katarína968  3050
6.Benedová ZuzanaKlaková Michaela4-10513 3160
7.Prášilová AndreaBlažková AnežkaWO    0361
8.Lipovčanová HelenaKlaková Michaela68-85 3171
9.Prášilová AndreaZávodská KatarínaWO    0372
10.Benedová ZuzanaBlažková Anežka468  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Benedová Zuzana30Závodská Katarína02
Lipovčanová Helena30Blažková Anežka02
Prášilová Andrea10Klaková Michaela03
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CVrchní
rozhodčí:
Špicarová Ivana
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice ARozhodčí:Ježková Kateřina
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:225:8348:254TJ Sokol Nusle Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlčková Monika
Špicarová Ivana
 
 
Zýková Renata
Adamová Božena
 
 
6811  3010
2.Vlčková MonikaAdamová Božena763  3020
3.Ježková KateřinaZýková Renata4313  3030
4.Špicarová IvanaKačírková Martina-9-9-3  0331
5.Ježková KateřinaAdamová Božena696  3041
6.Vlčková MonikaKačírková Martina565  3051
7.Špicarová IvanaZýková Renata957  3061
8.Ježková KateřinaKačírková Martina9-98-983271
9.Nesvačilová PetraAdamová Božena-10-84-7 1372
10.Vlčková MonikaZýková Renata2123  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vlčková Monika30Adamová Božena12
Ježková Kateřina30Zýková Renata03
Špicarová Ivana11Kačírková Martina12
Nesvačilová Petra01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:225:6316:173TJ Slavoj Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benedová Zuzana
Lipovčanová Helena
 
 
Kadavá Tereza
Bartoňová Tereza
 
 
347  3010
2.Málková ZuzanaBartoňová Tereza-9-7-7  0311
3.Lipovčanová HelenaKadavá Tereza698  3021
4.Benedová ZuzanaWO    3031
5.Lipovčanová HelenaBartoňová Tereza569  3041
6.Málková ZuzanaWO    3051
7.Benedová ZuzanaKadavá Tereza795  3061
8.Lipovčanová HelenaWO    3071
9.Benedová ZuzanaBartoňová Tereza946  3081
10.Málková ZuzanaKadavá Tereza-310-6-8 1382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Málková Zuzana02Bartoňová Tereza12
Lipovčanová Helena20Kadavá Tereza12
Benedová Zuzana20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice BVrchní
rozhodčí:
Šišková Gabriela
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:225:7338:196Avia Čakovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlíková Jana
Šišková Gabriela
 
 
Scheubová Jana
Drgoňová Veronika
 
 
8617  3010
2.Spilková IvanaScheubová Jana-7-8-8  0311
3.Šišková GabrielaDrgoňová Veronika435  3021
4.Havlíková JanaWO    3031
5.Šišková GabrielaScheubová Jana-510-8-6 1332
6.Spilková IvanaWO    3042
7.Havlíková JanaDrgoňová Veronika695  3052
8.Šišková GabrielaWO    3062
9.Havlíková JanaScheubová Jana8-11610 3172
10.Spilková IvanaDrgoňová Veronika848  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Spilková Ivana11Scheubová Jana21
Šišková Gabriela11Drgoňová Veronika03
Havlíková Jana20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik BVrchní
rozhodčí:
Adamčíková Dana
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice CRozhodčí:Adamčíková Dana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Stočesová Silvie
Datum dle rozpisu09. 01. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:24Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:228:9396:282TJ ABC Branik B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamčíková Dana
Stočesová Silvie
 
 
Strnadová Karolína
Petříková Michaela
 
 
11-882 3110
2.Adamčíková DanaMatoušková Andrea7-78-8-152311
3.Stočesová SilviePetříková Michaela674  3021
4.Hummelová JarmilaStrnadová Karolína198  3031
5.Stočesová SilvieMatoušková Andrea1245  3041
6.Adamčíková DanaStrnadová Karolína9-771 3151
7.Hummelová JarmilaPetříková Michaela1141  3061
8.Stočesová SilvieStrnadová Karolína235  3071
9.Hummelová JarmilaMatoušková Andrea57-94 3181
10.Adamčíková DanaPetříková Michaela9-7-311-152382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Adamčíková Dana12Matoušková Andrea12
Stočesová Silvie30Petříková Michaela12
Hummelová Jarmila30Strnadová Karolína03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:95:28280:393TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Luňová Zuzana
Rosová Kateřina
 
 
Slatinská Nataša
Merhautová Alena
 
 
-6-8-11  0301
2.Luňová ZuzanaLösterová Anna4-766 3111
3.Pražáková ŠárkaSlatinská Nataša-1-2-6  0312
4.Rosová KateřinaMerhautová Alena-5-7-6  0313
5.Pražáková ŠárkaLösterová Anna-6-9-4  0314
6.Luňová ZuzanaMerhautová Alena-10-9-6  0315
7.Rosová KateřinaSlatinská Nataša-10-7-4  0316
8.Pražáková ŠárkaMerhautová Alena-8-4-3  0317
9.Rosová KateřinaLösterová Anna-710-4-2 1318
10.Luňová ZuzanaSlatinská Nataša-57-77-8 1319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Luňová Zuzana12Lösterová Anna21
Pražáková Šárka03Slatinská Nataša30
Rosová Kateřina03Merhautová Alena30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
Jebavá Lucie
HOSTUJÍCÍ:TJ KošířeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:127:7356:253SF SKK EL Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chloupková Pavlína
Jebavá Lucie
 
 
Bulantová Pavla
Füllsacková Barbora
 
 
563  3010
2.Seidlová MonikaNováková Hana-10107-793220
3.Chloupková PavlínaBulantová Pavla357  3030
4.Jebavá LucieFüllsacková Barbora679  3040
5.Chloupková PavlínaNováková Hana-10773 3150
6.Seidlová MonikaFüllsacková Barbora-11-9-3  0351
7.Jebavá LucieBulantová Pavla895  3061
8.Chloupková PavlínaFüllsacková Barbora826  3071
9.Jebavá LucieNováková Hana1027  3081
10.Seidlová MonikaBulantová Pavla2-6109 3191

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Seidlová Monika21Nováková Hana03
Chloupková Pavlína30Bulantová Pavla03
Jebavá Lucie30Füllsacková Barbora12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
Novotný Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:322:12339:290SF SKK EL Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chloupková Pavlína
Jebavá Lucie
 
 
Špicarová Ivana
Ježková Kateřina
 
 
157-8-643210
2.Jebavá LucieNesvačilová Petra1069  3020
3.Cmíralová NatálieJežková Kateřina6-12-5-7 1321
4.Chloupková PavlínaŠpicarová Veronika1115  3031
5.Cmíralová NatálieNesvačilová Petra1085  3041
6.Jebavá LucieŠpicarová Veronika397  3051
7.Chloupková PavlínaJežková Kateřina94-96 3161
8.Cmíralová NatálieŠpicarová Veronika-14-9-1  0362
9.Chloupková PavlínaNesvačilová Petra366  3072
10.Jebavá LucieJežková Kateřina-7-4-5  0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jebavá Lucie21Nesvačilová Petra03
Cmíralová Natálie12Ježková Kateřina21
Chloupková Pavlína30Špicarová Veronika12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KošířeVrchní
rozhodčí:
Zatočil Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:Füllsacková Barbora
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klamovka 2051, Praha 5, 15000Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:18Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:102:30205:359TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bulantová Pavla
Füllsacková Barbora
 
 
Maršíková Martina
Luňová Zuzana
 
 
-3-11-4  0301
2.Nováková HanaMaršíková Martina8-39-6-52302
3.Bulantová PavlaRosová Kateřina-5-11-6  0303
4.Füllsacková BarboraLuňová Zuzana-5-8-6  0304
5.Bulantová PavlaMaršíková Martina-5-4-14  0305
6.Nováková HanaLuňová Zuzana-4-4-6  0306
7.Füllsacková BarboraRosová Kateřina-9-7-3  0307
8.Bulantová PavlaLuňová Zuzana-5-5-5  0308
9.Füllsacková BarboraMaršíková Martina-5-9-4  0309
10.Nováková HanaRosová Kateřina-5-12-4  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Nováková Hana03Maršíková Martina30
Bulantová Pavla03Rosová Kateřina30
Füllsacková Barbora03Luňová Zuzana30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BVrchní
rozhodčí:
Sázel Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:15298:230nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slatinská Nataša
Merhautová Alena
 
 
Adamčíková Dana
Stočesová Silvie
 
 
-767-9-82301
2.Merhautová AlenaAdamčíková Dana765  3011
3.Lösterová AnnaStočesová Silvie-9-4-3  0312
4.Slatinská NatašaWO    3022
5.Lösterová AnnaAdamčíková Dana695  3032
6.Merhautová AlenaWO    3042
7.Slatinská NatašaStočesová Silvie-6-3-3  0343
8.Lösterová AnnaWO    3053
9.Slatinská NatašaAdamčíková Dana12-82-5-62354
10.Merhautová AlenaStočesová Silvie-4-6-5  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Merhautová Alena11Adamčíková Dana12
Lösterová Anna11Stočesová Silvie30
Slatinská Nataša02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice CVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:424:22440:402Avia Čakovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnadová Karolína
Petříková Michaela
 
 
Havlíková Jana
Šišková Gabriela
 
 
6-78-9103210
2.Scholleová DanaNajbertová Lucie9-8-8-8 1311
3.Matoušková AndreaŠišková Gabriela-746-4-52312
4.Strnadová KarolínaHavlíková Jana-7-78-2 1313
5.Matoušková AndreaNajbertová Lucie66-94 3123
6.Scholleová DanaHavlíková Jana-10-1199-82324
7.Strnadová KarolínaŠišková Gabriela56-74 3134
8.Matoušková AndreaHavlíková Jana8-87-493244
9.Petříková MichaelaNajbertová Lucie6-11-13653254
10.Scholleová DanaŠišková Gabriela1-12-10233264

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Scholleová Dana12Najbertová Lucie12
Matoušková Andrea21Šišková Gabriela12
Strnadová Karolína11Havlíková Jana21
Petříková Michaela10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik CVrchní
rozhodčí:
Scheubová Jana
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BRozhodčí:Drgoňová Veronika
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Scheubová Jana
Datum dle rozpisu18. 01. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:01Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:102:30131:348TJ Slavoj Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Scheubová Jana
Drgoňová Veronika
 
 
Lipovčanová Helena
Šimůnková Veronika
 
 
-9-59-6 1301
2.Scheubová JanaBenedová Zuzana9-8-5-8 1302
3.Drgoňová VeronikaŠimůnková Veronika-2-5-1  0303
4.Lipovčanová HelenaWO    0304
5.Drgoňová VeronikaBenedová Zuzana-1-7-4  0305
6.Scheubová JanaLipovčanová HelenaWO    0306
7.Šimůnková VeronikaWO    0307
8.Drgoňová VeronikaLipovčanová Helena-7-8-9  0308
9.Benedová ZuzanaWO    0309
10.Scheubová JanaŠimůnková Veronika-6-9-9  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Scheubová Jana02Benedová Zuzana20
Drgoňová Veronika03Šimůnková Veronika20
   Lipovčanová Helena10
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CVrchní
rozhodčí:
Kadavá Tereza
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:225:10348:278Slovan KST Bohnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chýleová Eva
Kadavá Tereza
 
 
Adamová Božena
Závodská Katarína
 
 
-69-7-9 1301
2.Kadavá TerezaAdamová Božena9-96-233211
3.Maršíková JitkaZýková Renata585  3021
4.Chýleová EvaZávodská Katarína-7-9-8  0322
5.Maršíková JitkaAdamová Božena1047  3032
6.Kadavá TerezaZávodská Katarína49-9-653242
7.Chýleová EvaZýková Renata679  3052
8.Maršíková JitkaZávodská Katarína757  3062
9.Chýleová EvaAdamová Božena947  3072
10.Kadavá TerezaZýková Renata896  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kadavá Tereza30Adamová Božena03
Maršíková Jitka30Zýková Renata03
Chýleová Eva21Závodská Katarína12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CVrchní
rozhodčí:
Špicarová Ivana
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CRozhodčí:Ernéé Anna
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:87:27194:343Slovan KST Bohnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špicarová Ivana
Ernéé Anna
 
 
Kadavá Tereza
Mrázková Lia
 
 
9-9-7-9 1301
2.Špicarová IvanaMaršíková Jitka-11-5-6  0302
3.Ernéé AnnaKadavá Tereza-9-7-8  0303
4.Mrázková LiaWO    0304
5.Ernéé AnnaMaršíková Jitka-3-5-4  0305
6.Špicarová IvanaMrázková Lia-6-36563215
7.Kadavá TerezaWO    0316