Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DVrchní
rozhodčí:
Kaucká Hana
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:23329:360TJ Zelená Liška A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jebavá Lucie
Seidlová Monika
 
 
Kriegerová Helena
Jeřábková Dana
 
 
-3-7-8  0301
2.Kaucká HanaKriegerová Helena-9-9-4  0302
3.Seidlová MonikaJeřábková Dana-4-83-9 1303
4.Jebavá LucieFüri Silvia5105  3013
5.Seidlová MonikaKriegerová Helena7-3-10-5 1314
6.Kaucká HanaFüri Silvia-594-3-92315
7.Jebavá LucieJeřábková Dana6-8106 3125
8.Seidlová MonikaFüri Silvia-78-9563235
9.Jebavá LucieKriegerová Helena-96-51063245
10.Kaucká HanaJeřábková Dana-2-6-8  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kaucká Hana03Kriegerová Helena21
Seidlová Monika12Jeřábková Dana21
Jebavá Lucie30Füri Silvia12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC PrahaVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:12369:317TTC Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bláhová Romana
Boegner Britta
 
 
Mrázková Lia
Maršíková Jana
 
 
7106  3010
2.Malá BoženaKrupičková Tereza465  3020
3.Bláhová RomanaMrázková Lia-11-8-8  0321
4.Boegner BrittaMaršíková Jana11614  3031
5.Bláhová RomanaKrupičková Tereza353  3041
6.Malá BoženaMaršíková Jana99-5-10133251
7.Boegner BrittaMrázková Lia-111010-6-142352
8.Bláhová RomanaMaršíková Jana-31139 3162
9.Boegner BrittaKrupičková Tereza777  3072
10.Malá BoženaMrázková Lia-7-8-9  0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Malá Božena21Krupičková Tereza03
Bláhová Romana21Mrázková Lia30
Boegner Britta21Maršíková Jana03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška BVrchní
rozhodčí:
Vlachová Jana
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2016 00:00 Začátek
utkání
18:20Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:325:12 TJ Zelená Liška B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hošková Stanislava
Štanclová Helena
 
 
Kosťová Natálie
Filová Simona
 
 
     3010
2.Vlachová JanaZubíková Zdeňka     1311
3.Štanclová HelenaFilová Simona     3121
4.Hošková StanislavaKosťová Natálie     3031
5.Štanclová HelenaZubíková Zdeňka     2332
6.Vlachová JanaKosťová Natálie     1333
7.Hošková StanislavaFilová Simona     3243
8.Štanclová HelenaKosťová Natálie     3053
9.Hošková StanislavaZubíková Zdeňka     3063
10.Vlachová JanaFilová Simona     3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vlachová Jana12Zubíková Zdeňka21
Štanclová Helena21Filová Simona03
Hošková Stanislava30Kosťová Natálie12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik DVrchní
rozhodčí:
Jankovská Iveta
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice BRozhodčí:Jankovská Iveta
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Balková Růžena
Datum dle rozpisu09. 12. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:22Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:710:24261:332TJ Lokomotiva Vršovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jankovská Iveta
Balková Růžena
 
 
Kačírková Martina
Krylová Kateřina
 
 
-6-9-4  0301
2.Jankovská IvetaAdamová Božena766  3011
3.Balková RůženaBlažková Anežka-6-8-7  0312
4.Žáčková LeaKrylová Kateřina-8-6-9  0313
5.Balková RůženaAdamová Božena-6-6-8  0314
6.Jankovská IvetaKrylová Kateřina-57136 3124
7.Žáčková LeaBlažková Anežka7-6-6-8 1325
8.Balková RůženaKačírková Martina-7-3-3  0326
9.Žáčková LeaAdamová Božena-6-1-2  0327
10.Jankovská IvetaBlažková Anežka45-9-873237

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Jankovská Iveta30Adamová Božena21
Balková Růžena03Blažková Anežka21
Žáčková Lea03Krylová Kateřina11
   Kačírková Martina10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS