Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:614:24287:362TJ Sokol Nusle Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kosťová Natálie
Bláhová Milena
 
 
Hájková Anna
Nesvačilová Petra
 
 
-5-9-4  0301
2.Filová SimonaKlusová Lenka7-8-7963211
3.Bláhová MilenaHájková Anna-5-3-5  0312
4.Zubíková ZdeňkaNesvačilová Petra-9-89-6 1313
5.Bláhová MilenaKlusová Lenka1114  3023
6.Filová SimonaNesvačilová Petra-6-58-5 1324
7.Zubíková ZdeňkaHájková Anna-5-5-4  0325
8.Bláhová MilenaNesvačilová Petra7-38-893235
9.Zubíková ZdeňkaKlusová Lenka-448-673245
10.Filová SimonaHájková Anna-3-6-2  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Filová Simona12Klusová Lenka03
Bláhová Milena21Hájková Anna30
Zubíková Zdeňka12Nesvačilová Petra21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice BVrchní
rozhodčí:
Adamová Božena
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:814:28366:429Slovan KST Bohnice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamová Božena
Blažková Anežka
 
 
Bartoňová Tereza
Mrázková Lia
 
 
93-9-10-112301
2.Blažková AnežkaHandlová Natálie116-10-7-82302
3.Horká NelaMrázková Lia-4-5-5  0303
4.Adamová BoženaBartoňová Tereza-9-6-3  0304
5.Horká NelaHandlová Natálie-8-710-3 1305
6.Blažková AnežkaBartoňová Tereza-10-9-10  0306
7.Adamová BoženaMrázková Lia5-57-693216
8.Horká NelaBartoňová Tereza9-5-4-10 1317
9.Adamová BoženaHandlová Natálie5-14-49-82318
10.Blažková AnežkaMrázková Lia9-86-10103228

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Blažková Anežka12Handlová Natálie30
Horká Nela03Mrázková Lia12
Adamová Božena12Bartoňová Tereza30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik DVrchní
rozhodčí:
Hypšová Daniela
HOSTUJÍCÍ:TJ Přední KopaninaRozhodčí:Hypšová Daniela
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Jankovská Iveta
Datum dle rozpisu20. 01. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:22323:347TJ Přední Kopanina

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jankovská Iveta
Hypšová Daniela
 
 
Vrzalová Jitka
Portešová Hana
 
 
-9-7-8  0301
2.Balková RůženaVrzalová Jitka-2-2-4  0302
3.Jankovská IvetaŠimůnková Stanislava75-94 3112
4.Hypšová DanielaPortešová Hana3710  3022
5.Jankovská IvetaVrzalová Jitka-7-91993232
6.Balková RůženaPortešová Hana-910-9-5 1333
7.Hypšová DanielaŠimůnková Stanislava-7-498-102334
8.Jankovská IvetaPortešová Hana8-1072 3144
9.Hypšová DanielaVrzalová Jitka-5-8-5  0345
10.Balková RůženaŠimůnková Stanislava-44-5-7 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Balková Růžena03Vrzalová Jitka21
Jankovská Iveta30Šimůnková Stanislava21
Hypšová Daniela12Portešová Hana12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška BVrchní
rozhodčí:
Vlachová Jana
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:713:23 TJ Zelená Liška A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hošková Stanislava
Štanclová Helena
 
 
Kriegerová Helena
Jeřábková Dana
 
 
     0301
2.Hošková StanislavaFüri Silvia     1302
3.Vlachová JanaJeřábková Dana     0303
4.Štanclová HelenaKriegerová Helena     0304
5.Vlachová JanaFüri Silvia     3114
6.Hošková StanislavaKriegerová Helena     3124
7.Štanclová HelenaJeřábková Dana     1325
8.Vlachová JanaKriegerová Helena     0326
9.Štanclová HelenaFüri Silvia     3036
10.Hošková StanislavaJeřábková Dana     2337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hošková Stanislava12Füri Silvia12
Vlachová Jana12Jeřábková Dana30
Štanclová Helena12Kriegerová Helena21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS