Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 21 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška AVrchní
rozhodčí:
Kriegerová Helena
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 03. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:6364:201TJ Zelená Liška A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kriegerová Helena
Jeřábková Dana
 
 
Seidlová Monika
Kaucká Hana
 
 
763  3010
2.Jeřábková DanaSeidlová Monika448  3020
3.Füri SilviaKaucká Hana9-10-8-7 1321
4.Kriegerová HelenaWO    3031
5.Füri SilviaSeidlová Monika10-51013 3141
6.Jeřábková DanaWO    3051
7.Kriegerová HelenaKaucká Hana-8576 3161
8.Füri SilviaWO    3071
9.Kriegerová HelenaSeidlová Monika545  3081
10.Jeřábková DanaKaucká Hana8-10811 3191

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jeřábková Dana20Seidlová Monika03
Füri Silvia11Kaucká Hana12
Kriegerová Helena20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 21 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice DVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:TTC PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Pískovně ,Praha 8Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 03. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4363:233Slovan KST Bohnice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoňová Tereza
Mrázková Lia
 
 
Bláhová Romana
Boegner Britta
 
 
-8-86973210
2.Handlová NatálieMaláková Olga475  3020
3.Bartoňová TerezaBoegner Britta857  3030
4.Mrázková LiaBláhová Romana876  3040
5.Bartoňová TerezaMaláková Olga523  3050
6.Handlová NatálieBláhová Romana-7646 3160
7.Mrázková LiaBoegner Britta-78119 3170
8.Bartoňová TerezaBláhová Romana278  3080
9.Mrázková LiaMaláková Olga759  3090
10.Handlová NatálieBoegner Britta4104  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Handlová Natálie30Maláková Olga03
Bartoňová Tereza30Boegner Britta03
Mrázková Lia30Bláhová Romana03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 21 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CVrchní
rozhodčí:
Bláhová Kateřina
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 03. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:614:22333:351TJ Zelená Liška B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bláhová Kateřina
Zubíková Zdeňka
 
 
Štanclová Helena
Hošková Stanislava
 
 
-9-4-12  0301
2.Filová SimonaDonovalová Dana-5-43-2 1302
3.Bláhová KateřinaŠtanclová Helena-9-8-3  0303
4.Zubíková ZdeňkaHošková Stanislava-6-7-14  0304
5.Bláhová KateřinaDonovalová Dana9-868 3114
6.Filová SimonaHošková Stanislava-7-12-12  0315
7.Zubíková ZdeňkaŠtanclová Helena-10597 3125
8.Bláhová KateřinaHošková Stanislava-79-10-9 1326
9.Zubíková ZdeňkaDonovalová Dana436  3036
10.Filová SimonaŠtanclová Helena6-9-12693246

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Filová Simona12Donovalová Dana12
Bláhová Kateřina12Štanclová Helena12
Zubíková Zdeňka21Hošková Stanislava30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 21 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice BVrchní
rozhodčí:
Adamová Božena
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 03. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:14329:268TJ Lokomotiva Vršovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kačírková Martina
Krylová Kateřina
 
 
Jankovská Iveta
Hypšová Daniela
 
 
397  3010
2.Adamová BoženaBalková Růžena45-91 3120
3.Kačírková MartinaHypšová Daniela626  3030
4.Krylová KateřinaJankovská Iveta-9-8-8  0331
5.Kačírková MartinaBalková Růžena565  3041
6.Adamová BoženaJankovská Iveta-10-4-6  0342
7.Krylová KateřinaHypšová Daniela384  3052
8.Kačírková MartinaJankovská Iveta-6-6-5  0353
9.Krylová KateřinaBalková Růžena-8911-10-112354
10.Adamová BoženaHypšová Daniela6-782 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Adamová Božena21Balková Růžena12
Kačírková Martina21Hypšová Daniela03
Krylová Kateřina12Jankovská Iveta30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS