Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 22 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha DVrchní
rozhodčí:
Hájková Anna
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice BRozhodčí:Klusová Lenka
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:419:16328:249TJ Sokol Nusle Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hájková Anna
Nesvačilová Petra
 
 
Kačírková Martina
Krylová Kateřina
 
 
9-95WO 3110
2.Nesvačilová PetraAdamová Božena107-107 3120
3.Klusová LenkaKrylová KateřinaWO    3030
4.Hájková AnnaKačírková Martina-5-7-9  0331
5.Klusová LenkaAdamová Božena-8-7-6  0332
6.Nesvačilová PetraKačírková Martina-8-48-6 1333
7.Hájková AnnaKrylová KateřinaWO    3043
8.Klusová LenkaKačírková Martina-6-5-6  0344
9.Hájková AnnaAdamová Božena-1158-9113254
10.Nesvačilová PetraKrylová KateřinaWO    3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Nesvačilová Petra11Adamová Božena12
Klusová Lenka02Kačírková Martina30
Hájková Anna11   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 22 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik DVrchní
rozhodčí:
Hypšová Daniela
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CRozhodčí:Jankovská Iveta
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:322:13330:227TJ ABC Branik D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hypšová Daniela
Balková Růžena
 
 
Zubíková Zdeňka
Bláhová Kateřina
 
 
-659-783210
2.Žáčková LeaZubíková Zdeňka-6-7-4  0311
3.Jankovská IvetaBláhová Kateřina837  3021
4.Balková RůženaWO    3031
5.Jankovská IvetaZubíková Zdeňka306  3041
6.Žáčková LeaWO    3051
7.Balková RůženaBláhová Kateřina-3-3-9  0352
8.Jankovská IvetaWO    3062
9.Balková RůženaZubíková Zdeňka-68-7-10 1363
10.Žáčková LeaBláhová Kateřina12-107-763273

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Žáčková Lea11Zubíková Zdeňka21
Jankovská Iveta20Bláhová Kateřina12
Balková Růžena02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 22 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška BVrchní
rozhodčí:
Vlachová Jana
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 04. 2017 00:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:89:25256:337Slovan KST Bohnice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hošková Stanislava
Štanclová Helena
 
 
Šimůnková Veronika
Maršíková Jana
 
 
-7-7-9  0301
2.Štanclová HelenaHandlová Natálie-6-8-4  0302
3.Vlachová JanaŠimůnková Veronika-8-6-9  0303
4.Hošková StanislavaMaršíková Jana6-85-8-62304
5.Vlachová JanaHandlová Natálie-5-6-1  0305
6.Štanclová HelenaMaršíková Jana5-1195 3115
7.Hošková StanislavaŠimůnková Veronika-6-5-8  0316
8.Vlachová JanaMaršíková Jana978  3026
9.Hošková StanislavaHandlová Natálie-8-6-2  0327
10.Štanclová HelenaŠimůnková Veronika6-5-2-6 1328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Štanclová Helena12Handlová Natálie30
Vlachová Jana12Šimůnková Veronika30
Hošková Stanislava03Maršíková Jana12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 22 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC PrahaVrchní
rozhodčí:
Malá Božena
HOSTUJÍCÍ:TJ Přední KopaninaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 04. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
20:34Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:325:17416:386TTC Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bláhová Romana
Boegner Britta
 
 
Portešová Hana
Šimůnková Stanislava
 
 
5-3-910-72301
2.Bláhová RomanaKyselá Zdeňka5-1086 3111
3.Boegner BrittaPortešová Hana9-88-973221
4.Malá BoženaŠimůnková Stanislava-9-3-8  0322
5.Boegner BrittaKyselá Zdeňka1055  3032
6.Bláhová RomanaŠimůnková Stanislava10-9-81083242
7.Malá BoženaPortešová Hana-5-10109113252
8.Boegner BrittaŠimůnková Stanislava10-97-5-112353
9.Malá BoženaKyselá Zdeňka-9975 3163
10.Bláhová RomanaPortešová Hana6510  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bláhová Romana30Kyselá Zdeňka03
Boegner Britta21Portešová Hana03
Malá Božena21Šimůnková Stanislava21

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS